Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 11:50   #1771
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

no akurat wszystkie odebralysmy to jako zlosliwosc i akurat to, ze peonies miala butik w podpisie nie znaczy, ze to o ten butik jej chodzilo bo nie podala nazwy to, ze ktos ma cos w podpisie nie znaczy, ze tylko o ta rzecz moze chodzic
ok, wszystko zalezy od interpretacji, mi sie to wydalo poprostu logiczne, ze ten link w podpisie dotyczy tego butiku i poenies to potwierdzila.
Mozecie byc pewne, ze nie zalezy mi na wprowadzaniu zametu na watku, ale jelonki rowniez podziela moje odczucia co do traktowania nowych przez James. Konczac ta nic nie wnoszaca dyskusje zaznaczam jeszcze raz, ze nie mam nic do James, ale byloby milo gdyby byla bardziej uprzejma.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:51   #1772
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kupna na allegro kupowana- chyba Moom czy mooma sie nazywa? nie pamietam dokladnie
oo a to ciekawe kiedyś kupowałam jakąś camsakizimizi (czy coś tam) ale jakoś capiła i nie wpadło mi do głowy, żeby ją degustować Oj Redzik, szalejesz
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:01   #1773
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
oo a to ciekawe kiedyś kupowałam jakąś camsakizimizi (czy coś tam) ale jakoś capiła i nie wpadło mi do głowy, żeby ją degustować Oj Redzik, szalejesz
http://www.allegro.pl/item1019429938...ini_pachy.html to to cudo pyszne jest! teraz mam diete wiec bedzie kusic jeszcze bardziej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:03   #1774
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
oo a to ciekawe kiedyś kupowałam jakąś camsakizimizi (czy coś tam) ale jakoś capiła i nie wpadło mi do głowy, żeby ją degustować Oj Redzik, szalejesz
Rowniez mialam ta camsakizi (czy cos), byla fatalna! po tamtym doswiadczeniu, az do tego watku nie myslalam nawet o depilacji cukrowej.

Mam pytanie z innej beczki. Dziewczyny z Poznania lub okolic, znacie jakiegos dobrego dermatologa? Uzeram sie z czescia skory mojej twarzy juz dluzszy czas i wymiekam, chyba sama nie dam rady.
Albo moze znacie jakis specyfik, ktory ma dzialanie powiedzmy "lecznicze", tzn. taki ktory bedzie koil i regenerowal podrazniona, w stanie zapalnym skore?
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:08   #1775
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja dermatologa nie znam zadnego, bo na szczescie nie mialam takich problemow, wiec nie pomoge.

ej no, Wy Baby jaki slub z didzejosem, ja mowie o jakims slubie w przyszlosci daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeee kieeeeeeeeeeeej [trzeba Jameskowi i jej TZowi dac czas na cwiczenia ] nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:10   #1776
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dermatologa nie znam zadnego, bo na szczescie nie mialam takich problemow, wiec nie pomoge.

ej no, Wy Baby jaki slub z didzejosem, ja mowie o jakims slubie w przyszlosci daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeee kieeeeeeeeeeeej [trzeba Jameskowi i jej TZowi dac czas na cwiczenia ] nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac
juz to widze oczami wyobrazni!
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:19   #1777
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Albo moze znacie jakis specyfik, ktory ma dzialanie powiedzmy "lecznicze", tzn. taki ktory bedzie koil i regenerowal podrazniona, w stanie zapalnym skore?
Sudocrem?? On osłania i goi różniaste stany zapalne, a jeśli to na tle trądzikowym to przy okazji też lekko wysusza. Albo może hoduj aloes i przecieraj tym miąższem? To świetnie goi. Czasem takie domowe metody są lepsze niż derm. Mi się zawsze trafiali niefajni
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac
czemu?? Wreszcie coś innego!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 12:28   #1778
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Sudocrem?? On osłania i goi różniaste stany zapalne, a jeśli to na tle trądzikowym to przy okazji też lekko wysusza. Albo może hoduj aloes i przecieraj tym miąższem? To świetnie goi. Czasem takie domowe metody są lepsze niż derm. Mi się zawsze trafiali niefajni
dla mnie wiekszosc lekarzy to niestety ochlapusy bez wiedzy. Musze to stwierdzic po moich wszelkich doswiadczeniach. Po ponad dwoch latach posiadania dziecka z silna alergia jestem bardziej wyksztalcona niz moja lekarka rodzinna, ech. Dlatego nie pojde do zadnego lekarza bez polecenia. Bylam tylko raz u dermatologa, ktory tylko przytakiwal na moje sugestie.
Co do mojego problemu, to chyba nie jest to na tle tradzikowym (nigdy nie mialam takich problemow). Pare dobrych miesiecy temu najpierw na skroni zrobila mi sie taka sucha, zaczerwieniona skora, potem od czasu do czasu wychodzily na niej male wypryski i schodzily, i tak w kolko. Teraz mam juz to az na kosci policzkowej, wyglada troche jakby bylo poparzone, takie czrwone, ale nie boli, nie swedzi itd. Nie wiem czy sudocrem wlasnie nie wysuszy za bardzo :/ Ale chyba sprobuje, bo mam w domu do smarowania pupy syna Kupilam tez spiruline (algi) na zrobsobiekrem.pl, zobacze moze to zacznie troche lagodzic.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:37   #1779
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19184725]Soulie, poszlo PW .
------------------------
Ja dzis jestem chora. Ten weekend spedzilismy u rodzicow TZta i robilismy grilla w nocy w piatek i wczoraj na obiad i mnie to chyba zalatwilo. Ledwo zyje.. Najgorsze, ze jutro musze isc do pracy bo mam spotkanie z dziekanem. Nie mam jak sie wymigac .

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



Promocja na te podklady jest opisana w poprzedniej czesci. To bylo mniej wiecej w tym przedziale czasowym. Sprobuj sie odezwac do aga79, wydaje mi sie, ze ona brala ten podklad i do tego wlasnie ten kolor .
Offtop u nas zawsze duzy a po tym jak podniesli ceny to wiekszosc nie zamawia, wiec gadamy o czym innym .[/QUOTE]
Aga zamawiała Ivory ja tez już zamawiałam ale właśnie ten kolor jest w promocji i interysował mnie czy nie zaciemny
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:39   #1780
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dermatologa nie znam zadnego, bo na szczescie nie mialam takich problemow, wiec nie pomoge.

ej no, Wy Baby jaki slub z didzejosem, ja mowie o jakims slubie w przyszlosci daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeee kieeeeeeeeeeeej [trzeba Jameskowi i jej TZowi dac czas na cwiczenia ] nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac


belcanto a probowalas to silnie nawilzyc? mi dermatolog kiedys na takie plamy suche przepisal masc bo to niby jakies zapalenie mieszka wlosowego- i wysuszylo mi jeszcze bardziej ta plame. Kupilam wiec maseczke dermiki rozana i smarowalam dosc duzo- zeszlo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:46   #1781
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


belcanto a probowalas to silnie nawilzyc? mi dermatolog kiedys na takie plamy suche przepisal masc bo to niby jakies zapalenie mieszka wlosowego- i wysuszylo mi jeszcze bardziej ta plame. Kupilam wiec maseczke dermiki rozana i smarowalam dosc duzo- zeszlo
no wlasnie teraz przerabiam etap silnego nawilzania, ale jedyna poprawa jaka zauwazylam to tylko bardziej miekka w dotyku skora, wypryski sie wygladzily, ale nadal cala ta czesc jest zaczerwieniona a przez to mocno widoczna, no i chyba mam juz przebarwienia po tych wypryskach, wiec pewnie bede musiala pozniej tez podzialac czyms na odbarwienia... moze cosmelan2? ale kiedy ja do tego etapu dojde ;(
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 12:48   #1782
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
dla mnie wiekszosc lekarzy to niestety ochlapusy bez wiedzy. Musze to stwierdzic po moich wszelkich doswiadczeniach. Po ponad dwoch latach posiadania dziecka z silna alergia jestem bardziej wyksztalcona niz moja lekarka rodzinna, ech. Dlatego nie pojde do zadnego lekarza bez polecenia. Bylam tylko raz u dermatologa, ktory tylko przytakiwal na moje sugestie.
Co do mojego problemu, to chyba nie jest to na tle tradzikowym (nigdy nie mialam takich problemow). Pare dobrych miesiecy temu najpierw na skroni zrobila mi sie taka sucha, zaczerwieniona skora, potem od czasu do czasu wychodzily na niej male wypryski i schodzily, i tak w kolko. Teraz mam juz to az na kosci policzkowej, wyglada troche jakby bylo poparzone, takie czrwone, ale nie boli, nie swedzi itd. Nie wiem czy sudocrem wlasnie nie wysuszy za bardzo :/ Ale chyba sprobuje, bo mam w domu do smarowania pupy syna Kupilam tez spiruline (algi) na zrobsobiekrem.pl, zobacze moze to zacznie troche łagodzic.
aaa... to zdaje się, że wiem.
takie są suche małe, czerwone placuszki bez treści i w sumie bez sensu?
Znalazłam to kiedyś, było opisane jako odmiana liszaja (brr co za nazwa). Chyba najkepiej to, co radzi Dimek: nawilżanie i to ostre, ja do tego włączyłam na te partie kwas azaleinowy (wiem że to wysusza dodatkowo ale o dziwo chyba pomogło) oraz gabinetowe maski algowe 2 x w tygodniu. Od jakiegoś czasu mam spokój...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:49   #1783
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Załącznik 3097406Załącznik 3097407Załącznik 3097408
a ja z wielkim opoznieniem, ale wrzucam moje foty garnkow
cudne
one mają odczepiane rączki?
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Czyżby powtórka z rozrywki ?
Mam na myśłi niejaką wielbicielkę Galerii Centrum

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Truskawkowa Watacha Atakuje

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ej no, Wy Baby jaki slub z didzejosem, ja mowie o jakims slubie w przyszlosci daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeee kieeeeeeeeeeeej [trzeba Jameskowi i jej TZowi dac czas na cwiczenia ] nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac
dlaczego?

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
dla mnie wiekszosc lekarzy to niestety ochlapusy bez wiedzy. Musze to stwierdzic po moich wszelkich doswiadczeniach. Po ponad dwoch latach posiadania dziecka z silna alergia jestem bardziej wyksztalcona niz moja lekarka rodzinna, ech. Dlatego nie pojde do zadnego lekarza bez polecenia. Bylam tylko raz u dermatologa, ktory tylko przytakiwal na moje sugestie.
Co do mojego problemu, to chyba nie jest to na tle tradzikowym (nigdy nie mialam takich problemow). Pare dobrych miesiecy temu najpierw na skroni zrobila mi sie taka sucha, zaczerwieniona skora, potem od czasu do czasu wychodzily na niej male wypryski i schodzily, i tak w kolko. Teraz mam juz to az na kosci policzkowej, wyglada troche jakby bylo poparzone, takie czrwone, ale nie boli, nie swedzi itd. Nie wiem czy sudocrem wlasnie nie wysuszy za bardzo :/ Ale chyba sprobuje, bo mam w domu do smarowania pupy syna Kupilam tez spiruline (algi) na zrobsobiekrem.pl, zobacze moze to zacznie troche lagodzic.
atopowe zapalenie skóry?
dermatologa nie znam, choć by mi się przydał -> najchętniej taki, który też robi kwasy, mikrodermaabrazje i inne takie => daj znać jak kogoś znajdziesz
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:55   #1784
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

hehe jeszcze wokal i faktycznie mozecie grac na weselach!
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, jak sie bede hajtac kiedys to bede o Was pamietac zainwestujcie jeszcze w zestaw do karaoke, zeby wokal podszkolic
Mikrofon tez do nas leci .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:56   #1785
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
no wlasnie teraz przerabiam etap silnego nawilzania, ale jedyna poprawa jaka zauwazylam to tylko bardziej miekka w dotyku skora, wypryski sie wygladzily, ale nadal cala ta czesc jest zaczerwieniona a przez to mocno widoczna, no i chyba mam juz przebarwienia po tych wypryskach, wiec pewnie bede musiala pozniej tez podzialac czyms na odbarwienia... moze cosmelan2? ale kiedy ja do tego etapu dojde ;(
moze sprobuj jeszcze tej maseczki dermiki rozanej? jak juz bedziesz w domu to naloz tak grubo i zobacz czy cos sie poprawi jak nie to chyba faktycznie trzeba isc do dermatologa bo nie mam pojecia co to moze byc czasami tez mialam takie czerwone, luszczace plamy i na tym takie jakby wypryski- ale zgrubienia skorne to takie byly dziwne:/ wydaje mi sie, ze duzo masci moze to jeszcze bardziej ci wysuszac:/ a sa takie w aptekach male z antybiotykami- moze to cos da?

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
aaa... to zdaje się, że wiem.
takie są suche małe, czerwone placuszki bez treści i w sumie bez sensu?
Znalazłam to kiedyś, było opisane jako odmiana liszaja (brr co za nazwa). Chyba najkepiej to, co radzi Dimek: nawilżanie i to ostre, ja do tego włączyłam na te partie kwas azaleinowy (wiem że to wysusza dodatkowo ale o dziwo chyba pomogło) oraz gabinetowe maski algowe 2 x w tygodniu. Od jakiegoś czasu mam spokój...
a jakie to te maski algowe? ja mam z ziaji pro dwie, ale nie robie za czesto:/ moze faktycznie dwa razy w tygodniu minimum trzeba robic zeby byl jakis efekt? a peelingi robisz jakies?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19215733]Mikrofon tez do nas leci .[/QUOTE]

to sie bedzie dzialo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:57   #1786
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Arachne, to jest ta seria Inginio - tyle, ze w kwiatki raczka jest odczepiana, zeby latwo je bylo wsadzic do zmywarki albo szafki

James, oooo to full zestaw
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:58   #1787
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja dermatologa nie znam zadnego, bo na szczescie nie mialam takich problemow, wiec nie pomoge.

ej no, Wy Baby jaki slub z didzejosem, ja mowie o jakims slubie w przyszlosci daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeee kieeeeeeeeeeeej [trzeba Jameskowi i jej TZowi dac czas na cwiczenia ] nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac
Miesiac styka. Po sesji od polowy lipca juz mam czas .

Cytat:
nie marzy mi sie slub w stylu, ze idziemy sobie przez miasto, a nagle cala ulica bollywoodzko zaczyna tanczyc i spiewac
A ekran z guitar Hero na telebimie .
Moge i bollywood zagrac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:06   #1788
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość


atopowe zapalenie skóry?
dermatologa nie znam, choć by mi się przydał -> najchętniej taki, który też robi kwasy, mikrodermaabrazje i inne takie => daj znać jak kogoś znajdziesz
atopowe raczej nie, bo z pewnoscia piekloby, swedzialo itp. a tu nic. To nie sa takie liszaje wlasnie jak przy atopowym (lub podobnym schorzeniu). Ta czesc skory robi sie czsami nawet cieplejsza co zauwazyla kosmetyczka, ech nie mam juz pomyslu co to moze byc, dlatego chce isc do lekarza. Trwa to zbyt dlugo.
Ja znalazlam w sieci dermatloga na sw. Marcinie
http://www.dobrylekarz.info/gabinet/...rpisiewicz.htm
Mam jednak pewne obawy co do niego, poniewaz na kilku rankingach sa te same wpisy o nim (podejrzewam autoreklame). Czasami jezyk jakim sa napisane te oceny wydaje sie malo potoczny :/ Przyjmuje bez rejestracji... jesli nikogo innego nie znajde to chyba do niego pojde (wizyta 150 zl).

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

http://www.dermatolog-poznan.com.pl/

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moze sprobuj jeszcze tej maseczki dermiki rozanej? jak juz bedziesz w domu to naloz tak grubo i zobacz czy cos sie poprawi jak nie to chyba faktycznie trzeba isc do dermatologa bo nie mam pojecia co to moze byc czasami tez mialam takie czerwone, luszczace plamy i na tym takie jakby wypryski- ale zgrubienia skorne to takie byly dziwne:/ wydaje mi sie, ze duzo masci moze to jeszcze bardziej ci wysuszac:/ a sa takie w aptekach male z antybiotykami- moze to cos da?


a jakie to te maski algowe? ja mam z ziaji pro dwie, ale nie robie za czesto:/ moze faktycznie dwa razy w tygodniu minimum trzeba robic zeby byl jakis efekt? a peelingi robisz jakies?

Ja chyba wiem jakie maseczki algowe. To jest taki prosze algowy, ktory po zmieszaniu z woda tworzy papke, ktora kladzie sie na twarz (lacznie z oczami) i ona zastyga, zdejmuje sie ja w calosci. Mozna kupic na all nawet, wpisz maska algowa gabinetowa lub cos w tym stylu. Sa swietne.
Pelingi chyba nie sa polecane na takie stany zapalne. Swoja droga polecam peeling kawitacyjny w saonie, rewelacja.
Kupie ta maske dermiki, musze sprobowac wszystkego. A co do lekow z antybiotykami, pewnie sa na recepte wiec musze isc i tak do lekarza.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:13   #1789
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19215733]Mikrofon tez do nas leci .[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jakie to te maski algowe? ja mam z ziaji pro dwie, ale nie robie za czesto:/ moze faktycznie dwa razy w tygodniu minimum trzeba robic zeby byl jakis efekt? a peelingi robisz jakies?
o sie bedzie dzialo!
Używam masek z Belnatur (jak na złość nie widze ich na allu), Bielenda też ma niezłe. Ziaja też będzie ok Regularnie używane naprawdę poprawiają stan skóry. Katuję je 2 x w tygodniu (nie lubię tego usuwać, część tej zastygniętej >gumki< słabo schodzi), ale naprawdę widzę efekty - skóra się bardzo uspokaja i jest nieźle nawilżona. Mam kilka wersji i stosuję na przemian. Polecam, bo nawet makijaż się lepiej trzyma na skórze wprost po algach.
Najlepiej umerdać rano, nałożyć, wziąć kąpiel lub prysznic, usnunąć i woila. U mnie super działa.

Do tego tylko peeling enzymatyczny z bromelaniną z biochemii (bo na moje naczynka nic innego się nie nadaje)

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Ja chyba wiem jakie maseczki algowe. To jest taki prosze algowy, ktory po zmieszaniu z woda tworzy papke, ktora kladzie sie na twarz (lacznie z oczami) i ona zastyga, zdejmuje sie ja w calosci.
tak tak. Ja tyko oczy pomijam bo to niewygodne.

Bel a byłaś na biochemii szukać porad na ten temat??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 13:19   #1790
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

o np. taka
http://allegro.pl/item1019103210_alg...wa_rozkos.html

http://allegro.pl/item997448041_mocn...ajaca_hit.html

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość


tak tak. Ja tyko oczy pomijam bo to niewygodne.

Bel a byłaś na biochemii szukać porad na ten temat??
jeszcze nie, zaraz sie chyba za to wezme, chociaz konczy mi sie czas, bo zaraz młody wstanie.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

to wyglada dosc ciekawie
http://allegro.pl/item1026597245_cla..._arbutyna.html
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:27   #1791
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
o np. taka
http://allegro.pl/item1019103210_alg...wa_rozkos.html

http://allegro.pl/item997448041_mocn...ajaca_hit.html

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



jeszcze nie, zaraz sie chyba za to wezme, chociaz konczy mi sie czas, bo zaraz młody wstanie.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

to wyglada dosc ciekawie
http://allegro.pl/item1026597245_cla..._arbutyna.html
Ty sie lepiej w wybielajace nie baw teraz jakies moze nawilazajace i delikatnie zluszczajace? albo lagodzace? tez chyba takie sa

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość



Używam masek z Belnatur (jak na złość nie widze ich na allu), Bielenda też ma niezłe. Ziaja też będzie ok Regularnie używane naprawdę poprawiają stan skóry. Katuję je 2 x w tygodniu (nie lubię tego usuwać, część tej zastygniętej >gumki< słabo schodzi), ale naprawdę widzę efekty - skóra się bardzo uspokaja i jest nieźle nawilżona. Mam kilka wersji i stosuję na przemian. Polecam, bo nawet makijaż się lepiej trzyma na skórze wprost po algach.
Najlepiej umerdać rano, nałożyć, wziąć kąpiel lub prysznic, usnunąć i woila. U mnie super działa.

Do tego tylko peeling enzymatyczny z bromelaniną z biochemii (bo na moje naczynka nic innego się nie nadaje)

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

tak tak. Ja tyko oczy pomijam bo to niewygodne.

Bel a byłaś na biochemii szukać porad na ten temat??
eee to zaczne uzywac ja mialam wlasnie z ziaji pro dwie (mam niby) i te papki faktycznie nieraz ciezko sciagnac (oczy omijam), a jak doczepi sie ta maseczka do wlosow to juz wogole kosmos:/
chociaz i tak maseczka morska adrien arpel dziala na mnie dopiero wspaniale- mam tak czerwona twarz przez pare godzin jak po oparzeniu:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:29   #1792
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Rowniez mialam ta camsakizi (czy cos), byla fatalna! po tamtym doswiadczeniu, az do tego watku nie myslalam nawet o depilacji cukrowej.

Mam pytanie z innej beczki. Dziewczyny z Poznania lub okolic, znacie jakiegos dobrego dermatologa? Uzeram sie z czescia skory mojej twarzy juz dluzszy czas i wymiekam, chyba sama nie dam rady.
Albo moze znacie jakis specyfik, ktory ma dzialanie powiedzmy "lecznicze", tzn. taki ktory bedzie koil i regenerowal podrazniona, w stanie zapalnym skore?
Moja kuzynka miała takie czerwone plamy na dekolcie. Smarowała szamponem Nizoral, bo to był jakiś grzybek. Może kup saszetke Nizoralu i spróbuj - nie powinien zaszkodzić, może wysuszyć - ale to wtedy nawilżenie.
Moj mąz jest super alergikiem i prawie ciągle chodzi z plamami alergicznymi i co ciekawe także smaruje sie nizoralem (kremem lub myje szamponem). Podobno mu to pomaga.
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:31   #1793
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ty sie lepiej w wybielajace nie baw teraz jakies moze nawilazajace i delikatnie zluszczajace? albo lagodzace? tez chyba takie sa
nie nie, absolutnie. Podalam dla przykladu
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:31   #1794
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
nie nie, absolutnie. Podalam dla przykladu
no!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:36   #1795
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no!


---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

no to milo bylo, ale niestety musze dla młodego obiad robic.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:37   #1796
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

no to milo bylo, ale niestety musze dla młodego obiad robic.
a co robisz? ja tez glodna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:39   #1797
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a co robisz? ja tez glodna
dzis danie dnia, halibut z ziemniaczkami, podane na cieplo w sosie koperkowo-sino-rozowym nie wiem jakie warzywko dorzucic jeszcze.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:44   #1798
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
dzis danie dnia, halibut z ziemniaczkami, podane na cieplo w sosie koperkowo-sino-rozowym nie wiem jakie warzywko dorzucic jeszcze.

az zatkalo
heh z warzyw to ja noga jestem wiec nie wiem co by mozna dolozyc poki co sam ogorek mi sie kojarzy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:45   #1799
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
dzis danie dnia, halibut z ziemniaczkami, podane na cieplo w sosie koperkowo-sino-rozowym nie wiem jakie warzywko dorzucic jeszcze.
ja też poproszę porcję
i brokułka do tego
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:50   #1800
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

az zatkalo
heh z warzyw to ja noga jestem wiec nie wiem co by mozna dolozyc poki co sam ogorek mi sie kojarzy
z tym sosem to zarcik bedzie sam halibut bez sosu niestety ogorka nie mam ide szukac czegos

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja też poproszę porcję
i brokułka do tego
nawet nie wypisuj tego slowa po rocznej diecie matki karmiacej, na 5 produktach, w tym glownie brokul, mam go dosc robi mi sie aczkolwiek to fakt, pasowalby by
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.