Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 09:15   #1411
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia zakupów, wreszcie przemogłam swoje lenistwo. Mineralne z lily lolo

Pusia, jestem pod wrażeniem zakupów
I znowu kusisz minerałami Jestem strasznie ciekawa minerałów lily - napisz o nich wszystko
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Jej Nawet nie mów, że i podkład i puder Ci nie podpasowały Rany, masakra po prostu, zwariować można Zaczynam załamywać się i tracić wiarę razem z Tobą Nie wiem co te firmy tak się uparły na ten róż w podkładach I do tego taka zmyła z tymi próbkami Anula a czy mimo wszystko mogę Cię prosić o zdjęcie kolorku tego podkładu?



Sprawdź koniecznie próbeczkę Jejku, mam nadzieję, że choć ten będzie Ci odpowiadał pod każdym względem

Oczywiście, że wrzucę zdjęcie tylko sie ubiorę i zjemy sniadanko
Tylko pudrowi chyba nie zrobię zdjęcia, bo przez plastikowe opakowanie i tak nie wyjdzie (ale spróbuje). Ja nie rozpakowywałam produktów, bo niezastąpiona Pani Kasia z ekodrogerii napisała, że wysyła mi razem z pudrami prawidłowe próbki podkładów (bo tamte były z innej serii - te obecne próbki tez są ze starej wersji, ale w kolorach odpowiadających obecnym) i jeśli po obejrzeniu koloru na próbkach stwierdzę, że kolor nie dla mnie to mam nie otwierać i odesłać dzięki temu nie wyrzuciłam pieniedzy i nie będę miała kolejnego, zbednego gadzetu w łazience!! Pani Kasia przysle mi kolejne produkty, które dobierze na podstawie moich uwag do obecnie posiadanych. Pierwszy raz komukokolwiek tak zależy na dobraniu mi podkładu i pudru i jeszcze żaden sklep tak się nie angażował i nie zawracał sobie głowy - naprawdę jestem pod wrażeniem ekodrogerii!!!!:roz a:

wrzucę tez zdjęcie podkładu argile provence, ale on to raczej krem tonujący, bo raczej ujednolica cere a nie kryje.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:18   #1412
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A pytałaś o możliwość uzupełnienia zamówienia mailem?
Ja parę razy miałam taka sytuację, że złożyłam zamówienie ale chciałam jeszcze cos dołożyć do zamówienia i zawsze Panie z biolandera przyjmowały uzupełnienie mailem a ja tylko robiłam dopłatę do zamówienia. W takich sytuacjach nawet rabat ze składanego zamówienia zawsze miałam uwzględniony do produktów domówionych mailem

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Ja też muszę złożyć zamówienie na biolanderze i zastanawiam sie, czy nie kupić podkładu naturado - mam jeszcze resztki próbki w lodówce to jutro rzuce na ryjka i zobaczę jak to wyglada.
tak Anulko zrobiłam własnie, dziękuje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 09:24   #1413
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie podkład i puder lavery.
Okazało się, że Pani z ekodrogerii poprzednim razem przysłała mi próbki starej wersji, ale nie tej, która jest kontynuowana tylko jakiejs innej - a tamten odcień 01 bardzo mi odpowiadał!!...... Dobre próbki dostałam teraz, razem z produktami, i niestety podkład lavery 1 tez wpada w róż - odrobine jest jasniejszy i tego różu jest trochę mniej niz w 02, ale dla mnie chińczyka i tak za dużo. Puder bardzo ciemny i z dodatkiem ciemno różówego kolorku, pomimo ze to tonacja ciepła Lavera chyba po prostu nie dla mnie i dochodze do wniosku, że znalezienie naturalnego podkładu z żółtymi tonami i bez różu graniczy z cudem
ale mi przykro,że znowu dupa kolorystyczna
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia zakupów, wreszcie przemogłam swoje lenistwo. Mineralne z lily lolo

Pusia, jestem pod wrażeniem zakupów

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I znowu kusisz minerałami Jestem strasznie ciekawa minerałów lily - napisz o nich wszystko

Oczywiście, że wrzucę zdjęcie tylko sie ubiorę i zjemy sniadanko
Tylko pudrowi chyba nie zrobię zdjęcia, bo przez plastikowe opakowanie i tak nie wyjdzie (ale spróbuje). Ja nie rozpakowywałam produktów, bo niezastąpiona Pani Kasia z ekodrogerii napisała, że wysyła mi razem z pudrami prawidłowe próbki podkładów (bo tamte były z innej serii - te obecne próbki tez są ze starej wersji, ale w kolorach odpowiadających obecnym) i jeśli po obejrzeniu koloru na próbkach stwierdzę, że kolor nie dla mnie to mam nie otwierać i odesłać dzięki temu nie wyrzuciłam pieniedzy i nie będę miała kolejnego, zbednego gadzetu w łazience!! Pani Kasia przysle mi kolejne produkty, które dobierze na podstawie moich uwag do obecnie posiadanych. Pierwszy raz komukokolwiek tak zależy na dobraniu mi podkładu i pudru i jeszcze żaden sklep tak się nie angażował i nie zawracał sobie głowy - naprawdę jestem pod wrażeniem ekodrogerii!!!!:roz a:

wrzucę tez zdjęcie podkładu argile provence, ale on to raczej krem tonujący, bo raczej ujednolica cere a nie kryje.
WowJestem pod wrażeniem wielkim!dla tej Pani.
Super,że kasy nie utopiłaś.
Anuś daj link to tej ekodrogerii,sama tam zakupy zrobię skoro taka Pani świetna to trzeba dać jej zarobić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:01   #1414
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

No więc tak
Na płatkach:
Dwa pierwsze zdjęcia - jedno na parapecie przy większym naświetleniu, drugie na blacie kuchennym.

Górny rząd, od lewej:
lavera 1, lavera 2, stary kolor 01 naturel - prawdopodobnie jej odpowiednik to obecna lavera 3 (czekam na potwierdzenie, bo własnie ta próbka mi najbardziej pasowała i ten kolor chciałam zamówić!)

na dole - argile provence kolor sable.

Na 3 zdjęciu są dodadtkowo: dolny rząd od lewej: mieszanka lumiere, revlon colorstay 300 (wcześniej go uzywałam, dla porównania, bo może akurat ktos go tez zna - jest to kolor trochę ciemniejszy od 180 dla cer tłustych, w tej samej tonacji).
Mieszanka lumiere to: 2 porcje light medium gold i 1 porcja light golden.

Przepraszam, ale nie wiem jak opisac kolory na zdjęciu ( w wolnej chwili sie doszkole ).
Mam nadzieje, że wystarczająco jasno to opisałam w poście

Edit: 1 lavery faktycznie odrobinę mniej różowa, ale tż za jasna dla mnie niestety. Tu na zdjęciu wygląda calkiem ok, kurcze, a na moje twarzy robi sie jednak efekt świnki..... Juz nic nie rozumiem! W każdym razie Pani Kasia z ekodrogerii miała calkowita rację - 1 nie jest duzo jasniejsza od 2 i ma bardziej neutrallny odcień!! Może jeszcze raz dzisiaj spróbuję z ta 1.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (141,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 014.jpg (46,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 019.jpg (147,7 KB, 25 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-08-27 o 10:08
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:03   #1415
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Link do ekodrogerii - podaje z przyjemnością http://www.ekodrogeria.pl/
Niektóre rzeczy maja trochę drożej. Ale cos za cos
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:15   #1416
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Link do ekodrogerii - podaje z przyjemnością http://www.ekodrogeria.pl/
Niektóre rzeczy maja trochę drożej. Ale cos za cos


Dziewczyny czy miałyście dezodorant w kulce born to bio?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:32   #1417
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

no i szampon bentley organic nie dla mnie
kurcze w ogóle nie nadaje się dla mnie - wrażenie takie jakby włosy nie chciały wyschnąć, oblepione czymś....w ogóle nie oczyszcza
poleciałam i umyłam resztą lavery bo nie dam rady z takimi oklapniętymi włosami

skusiłabym się na yes z all ale nie wiem czy ryzykować i wydawać kasę
może jednak lepiej kupię coś z lavery.....(i tak jestem zła że znów muszę na szampon wydać ale czymś głowę myć trzeba..)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 10:35   #1418
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Zrobiłam zdjęcie pudrowi razem z płatkiem, na którym sa podkłady dla porównania.
Puder lavera 02 ciepły beż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (152,6 KB, 19 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:35   #1419
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

pat&rub na fejsie

。・゚♡゚SZCZĘŚLIWY WEEKEND゚♡゚・。♥ w sklepie www.patandrub.pl - niższe ceny i kod rabatowy na całe zakupy, wszystkie promocje się łączą i sumują w jeden wielki rabat, szczegóły naszej promocji na KONIEC WAKACJI tu: http://✂✂✂✂✂✂✂.com/3n7bhas



umyłam wcoraj włosy pomidorkiem yes włosy "mięsiste" ze tak to określe, błyszczące, i to rewelacyjne uczucie czystach włosów
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:39   #1420
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i szampon bentley organic nie dla mnie
kurcze w ogóle nie nadaje się dla mnie - wrażenie takie jakby włosy nie chciały wyschnąć, oblepione czymś....w ogóle nie oczyszcza
poleciałam i umyłam resztą lavery bo nie dam rady z takimi oklapniętymi włosami

skusiłabym się na yes z all ale nie wiem czy ryzykować i wydawać kasę
może jednak lepiej kupię coś z lavery.....(i tak jestem zła że znów muszę na szampon wydać ale czymś głowę myć trzeba..)
Przykro mi
Ja uwielbiam yesiki, szczególnie pomidorka. Nigdy nie miałam wrażenia niedomytych włosów, bardzo ładnie sie pieni i oczyszcza, łatwo spłukuje i włosy sa po nim b.fajne.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:43   #1421
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

ja moje wlosy co prawda krotkie myje mydlami Tuli
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 10:44   #1422
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przykro mi
Ja uwielbiam yesiki, szczególnie pomidorka. Nigdy nie miałam wrażenia niedomytych włosów, bardzo ładnie sie pieni i oczyszcza, łatwo spłukuje i włosy sa po nim b.fajne.
jakoś to przeżyję....
wiem właśnie że chwalicie yes ale kurde każdemu pasuje co innego i teraz mam dylemat
no i aż 500ml, jakby się okazało że też nie pasuje to bym się załamała chyba
miałam tą laverę http://matique.pl/pl/lavera-basis-se...tnych_639.html
a zastanawiam się nad tymi
http://matique.pl/pl/lavera-hair-sza...nczowe_83.html

http://matique.pl/pl/lavera-hair-sza...lnych_327.html
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:45   #1423
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
pat&rub na fejsie

。・゚♡゚SZCZĘŚLIWY WEEKEND゚♡゚・。♥ w sklepie www.patandrub.pl - niższe ceny i kod rabatowy na całe zakupy, wszystkie promocje się łączą i sumują w jeden wielki rabat, szczegóły naszej promocji na KONIEC WAKACJI tu: http://✂✂✂✂✂✂✂.com/3n7bhas



umyłam wcoraj włosy pomidorkiem yes włosy "mięsiste" ze tak to określe, błyszczące, i to rewelacyjne uczucie czystach włosów
Wczoraj wrzucałam info o promocji p&r, nawet juz zdazyłam zakupy na prezent zrobić
yesik pomidorowy the best
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:45   #1424
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
umyłam wcoraj włosy pomidorkiem yes włosy "mięsiste" ze tak to określe, błyszczące, i to rewelacyjne uczucie czystach włosów
zgadzam sie co do pomidorka bardzo fajny szampon. myje bardzo dobrze, nie obciaza. T'ai, moze jednak warto zaryzykowac? na bank ci nie obklei wloskow. natura, ale z tych dobrze myjacych. i pachnie tez przyjemnie. odzywka tez sie nada

tylko ja jakos tak na dluzsza mete pokochalam zapach pokrzywowego yves rocher pachnie jakos tak... sama nie wiem... zielskiem? swiezo wycisnietym sokiem z pokrzywy? sama nie wiem. niby raczej nieladny zapach, bo kto chce miec wrazenie zielska na glowie... ale jakos mi sie podoba. szczegolnie w upaly, kiedy to mnie slodkie zapachy draznia
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:51   #1425
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
zgadzam sie co do pomidorka bardzo fajny szampon. myje bardzo dobrze, nie obciaza. T'ai[SIZE=2][FONT=Verdana], moze jednak warto zaryzykowac? na bank ci nie obklei wloskow. natura, ale z tych dobrze myjacych. i pachnie tez przyjemnie. odzywka tez sie nada
oj kusicie kusicie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:04   #1426
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wczoraj wrzucałam info o promocji p&r, nawet juz zdazyłam zakupy na prezent zrobić
yesik pomidorowy the best
przepraszam, upał mnie wykończy u mnie 32 stopnie !!!
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:06   #1427
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Uwielbiam zapach świeżej pokrzywy! Jako nastolatka rozjaśniłam sobie włosy, jakimś g.... i włosy zaczęły mi strasznie wypadać. Moja mama zbierała mi wtedy pokrzywę w lesie i gotowała wywar, którym płukałam włosy. Włosy jak marzenie - lejące, lśniące, mięsiste. No i co najważniejsze przestały wypadać. Ten zapach za mną chodzi...

Dopiero teraz, po przejściu na pielęgnację bardziej naturalną i przemyślaną pod kątem tego, co nakładam na włosy, osiągam na włosach podobne efekty.
Polecam pokrzywę!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:25   #1428
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
przepraszam, upał mnie wykończy u mnie 32 stopnie !!!
no przecież nie masz za co to taka sugestia mala była z mojej strony, co do zrobienia zakupów
W p&r maja darmową wysyłke od 150 zł a ten wakacyjny rabat 15% nalicza sie dopiero na końcu - dzięki temu dostałam wysyłke za free, bo miałam w koszyku za 152 czy 153 zł, a po odjeciu rabatu wakacyjnego zapłaciłamniecałe 130zł, ale darmowa wysylka mi zostala
Fajnie sie trafiło, bo mam imieniny 2 koleżanek niedługo i obie od dawna chciały sobie cos z p&r kupić to teraz dostaną!!

Wiecie co, nałożyłam na pół paszczy podkład lavery 1 a na drugie pół podkład argile provence sable. I jestem juz teraz absolutnie przekonana, że lavera 1 jest dla za jasna i daje efekt świnki (nieduzy, ale jednak). Z racji xl dobranego odcienia podkład jest strasznie widoczny we wszystkich zakamarkach i załamaniach skóry - wyglada na mnie bardzo niekorzystnie
Natomiast argile provence to świetny krem koloryzujący!! Kupię go dzisiaj napewno robiąc zakupy w biolanderze W dni, kiedy mam trochę lepszę paszczę i na cieplejszy okres uważam, że będzie super! Wtedy, kiedy mam wiecej do ukrycia przyda się bardziej kryjący podkład, ale argile provence musze mieć napewno. Kolor nie daje efektu świnki, pieknie wtapia sie w cerę. Szkoda, że nie wróciłam do tej próbki na poczatku lata, bo na upały bedzie idealny , ale teraz tez mi potrzebny - w końcu nie zawsze musze mieć kryjący makijaż, a jednak warto wyglądać troche lepiej niż całkiem bez makijazu

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

zamiast kremu nasmarowałam twarz podkładm sable argil provence, przypudrowałam bambusem i twarz jest fajna (pomijam paskudy na brodzie, które przed ewentualnym wyjciem potraktuję korektorem). Buzia ma ładny kolor, wyrównany, nie odcina sie od szyi. Nie mam uczucia ciężkości, tak jak to bywa przy podkładach. Podoba mi sie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:56   #1429
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


tylko ja jakos tak na dluzsza mete pokochalam zapach pokrzywowego yves rocher pachnie jakos tak... sama nie wiem... zielskiem? swiezo wycisnietym sokiem z pokrzywy? sama nie wiem. niby raczej nieladny zapach, bo kto chce miec wrazenie zielska na glowie... ale jakos mi sie podoba. szczegolnie w upaly, kiedy to mnie slodkie zapachy draznia
[/FONT]
Ten zapach wymiata rzeczywiści. Jedyny zapach kosmetykowy akceptowany przez mojego małża. Razem ustaliliśmy,że to zapach świeżo wyłuskanych młodych pestek słonecznika
Tylko czy on jest rzeczywiście naturalny? Ja mam mieszane uczucia wobec YR
Ten szampon rewelacyjnie oczyszcza,jedno mycie usuwało mi z głowy mieszankę nafty z rycyną;ale u mojego syna (15,5) powoduje łupież i swędzenie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 14:23   #1430
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Czarodzielnica, świetne zakupy jak tam po wizycie u dermatologa?
Szkoda gadać, znowu chciano mi wcisnąć skinoreny, differiny, clindacte etc. Przechodziłam przez to już setki razy i oczywiście się nie zgodziłam. Na razie stosuję serum lemon, później chcę kwas salicylowy. Ciekawa jestem, jak będzie z Twoją kuracją.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I znowu kusisz minerałami Jestem strasznie ciekawa minerałów lily - napisz o nich wszystko

wrzucę tez zdjęcie podkładu argile provence, ale on to raczej krem tonujący, bo raczej ujednolica cere a nie kryje.
Lily lolo ma fajny, krótki skład i jest lekko kremowe, co bardzo mi się podoba. Krycie średnie. Warte wypróbowania :P [COLOR="Silver"]
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-08-27 o 14:25
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 16:06   #1431
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzje a oczar z BU Cię nie ściągał?
Kupiłam salicylowy, glikolowy i migdałowy. Póki co robię sobie kurację salicylowym i glikolowym, może później coś zmienię

O dziwo oczar z BU mnie nie ściągał Wręcz nawilżał
Też musze zamówić sobie u nich jakieś kwaski tylko nie wiem jakie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No więc tak
Na płatkach:
Dwa pierwsze zdjęcia - jedno na parapecie przy większym naświetleniu, drugie na blacie kuchennym.

Górny rząd, od lewej:
lavera 1, lavera 2, stary kolor 01 naturel - prawdopodobnie jej odpowiednik to obecna lavera 3 (czekam na potwierdzenie, bo własnie ta próbka mi najbardziej pasowała i ten kolor chciałam zamówić!)

na dole - argile provence kolor sable.

Na 3 zdjęciu są dodadtkowo: dolny rząd od lewej: mieszanka lumiere, revlon colorstay 300 (wcześniej go uzywałam, dla porównania, bo może akurat ktos go tez zna - jest to kolor trochę ciemniejszy od 180 dla cer tłustych, w tej samej tonacji).
Mieszanka lumiere to: 2 porcje light medium gold i 1 porcja light golden.

Przepraszam, ale nie wiem jak opisac kolory na zdjęciu ( w wolnej chwili sie doszkole ).
Mam nadzieje, że wystarczająco jasno to opisałam w poście

Edit: 1 lavery faktycznie odrobinę mniej różowa, ale tż za jasna dla mnie niestety. Tu na zdjęciu wygląda calkiem ok, kurcze, a na moje twarzy robi sie jednak efekt świnki..... Juz nic nie rozumiem! W każdym razie Pani Kasia z ekodrogerii miała calkowita rację - 1 nie jest duzo jasniejsza od 2 i ma bardziej neutrallny odcień!! Może jeszcze raz dzisiaj spróbuję z ta 1.....
Dziękuje bardzo za zdjęcia
A Pani z ekodrogerii zachowała się wspaniale Takie podejście do klienta to nadal rzadkość więc ogromne dla tej Pani

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
no i szampon bentley organic nie dla mnie
kurcze w ogóle nie nadaje się dla mnie - wrażenie takie jakby włosy nie chciały wyschnąć, oblepione czymś....w ogóle nie oczyszcza
poleciałam i umyłam resztą lavery bo nie dam rady z takimi oklapniętymi włosami

skusiłabym się na yes z all ale nie wiem czy ryzykować i wydawać kasę
może jednak lepiej kupię coś z lavery.....(i tak jestem zła że znów muszę na szampon wydać ale czymś głowę myć trzeba..)
co za pech z tym szamponem

Jestem chyba jedyną osobą, której Yes to nie podszedł, mam serię ogórkową, żeby go zużyć to komplecik ubogacam sobie różnymi cudami Oczywiście ładnie myje i oczyszcza, włoski są świeże ale dla mnie zdecydowanie za mało nawilża. Ale musze powiedzieć, że tak wychwalałyście szampon pomidorowy, że podkradłam go mojej rodzicielce i.. włoski mam po nim fajniejsze Są takie mięciutkie, puszyste, ładniej się układają i naprawdę zwiększa objętość Rodzicielka jednak nie skorzystała z propozycji zamiany

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przykro mi
Ja uwielbiam yesiki, szczególnie pomidorka. Nigdy nie miałam wrażenia niedomytych włosów, bardzo ładnie sie pieni i oczyszcza, łatwo spłukuje i włosy sa po nim b.fajne.
Zgadzam się
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-08-27 o 16:07
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 16:26   #1432
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Moje ostatnie zakupy.
Masło shea kupiłam na jarmarku dominikańskim i uratowało mi trochę twarz w trakcie uczulenia nad morzem. Reszty nie muszę chyba opisywać
Próbki dostałam z lilinatura. Jakiś miesiąc temu kupowałam u nich odświeżacz do toalet ecozone i dostałam taki ładny pakiet próbek (wrzucam dopiero teraz ponieważ wcześniej nie mogłam się ogarnąć).
Czarodzielnica, widzę, że ładnie się zgrałyśmy z tym lily lolo .

Kotwilka, czy robiłaś może sama kwas migdałowy? Mam gotowca z BU ale jak go wykończę to sama chciałabym coś ukręcić. Wiem, że na mazidłach jest przepis na tonik a na wizażu wątek, ale jakoś tak się trochę boję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4059.jpg (41,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4064.jpg (53,3 KB, 44 załadowań)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 17:03   #1433
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

Lily lolo ma fajny, krótki skład i jest lekko kremowe, co bardzo mi się podoba. Krycie średnie. Warte wypróbowania :P [COLOR="Silver"]
Ty kusicielko, Ty dziękuję
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy.
Masło shea kupiłam na jarmarku dominikańskim i uratowało mi trochę twarz w trakcie uczulenia nad morzem. Reszty nie muszę chyba opisywać
Próbki dostałam z lilinatura. Jakiś miesiąc temu kupowałam u nich odświeżacz do toalet ecozone i dostałam taki ładny pakiet próbek (wrzucam dopiero teraz ponieważ wcześniej nie mogłam się ogarnąć).
Czarodzielnica, widzę, że ładnie się zgrałyśmy z tym lily lolo .

Kotwilka, czy robiłaś może sama kwas migdałowy? Mam gotowca z BU ale jak go wykończę to sama chciałabym coś ukręcić. Wiem, że na mazidłach jest przepis na tonik a na wizażu wątek, ale jakoś tak się trochę boję
cudne zdobycze!
Ja nie Kotwilka, ale wiele razy robiłam tonik z kwasem migdałowym.
Do wyregulowania ph przyda sie mleczan sodu. Ja kupowałam na zsk. I jak bys od razu zakupiła sobie konserwant, to mogłabys robić większe porcje (FEOG z zsk bardzo dobrze mi służył).

Eit: sodą oczywiście tez można regulowac ph, ale to bardziej wkurzające niz uzycie mleczanu. Dodatkowo mleczan sodu nawilża i ma działanie antybakteryjne
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-08-27 o 17:08
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 17:28   #1434
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy.
Masło shea kupiłam na jarmarku dominikańskim i uratowało mi trochę twarz w trakcie uczulenia nad morzem. Reszty nie muszę chyba opisywać
Próbki dostałam z lilinatura. Jakiś miesiąc temu kupowałam u nich odświeżacz do toalet ecozone i dostałam taki ładny pakiet próbek (wrzucam dopiero teraz ponieważ wcześniej nie mogłam się ogarnąć).
Próbki masz super, zakupy ogólnie też
Ta maska Alterry warta zakupu? Też o niej myślę, żeby te -20% wykorzystać.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 18:06   #1435
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ten zapach wymiata rzeczywiści. Jedyny zapach kosmetykowy akceptowany przez mojego małża. Razem ustaliliśmy,że to zapach świeżo wyłuskanych młodych pestek słonecznika
Tylko czy on jest rzeczywiście naturalny? Ja mam mieszane uczucia wobec YR
Ten szampon rewelacyjnie oczyszcza,jedno mycie usuwało mi z głowy mieszankę nafty z rycyną;ale u mojego syna (15,5) powoduje łupież i swędzenie
z tego co patrzylam, to naturalny. syna widocznie podraznia ALS - u niektorych tak chyba juz jest... niby lagodniejsze myjadlo, ale niektorzy niezbyt dobrze na niego reaguja.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 18:24   #1436
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Szkoda gadać, znowu chciano mi wcisnąć skinoreny, differiny, clindacte etc. Przechodziłam przez to już setki razy i oczywiście się nie zgodziłam. Na razie stosuję serum lemon, później chcę kwas salicylowy. Ciekawa jestem, jak będzie z Twoją kuracją.
Szkoda, że tak wyszło. Będę Ci dawać znaki, jak mi idzie i czy jeszcze mam skórę

Zai jeszcze nie kręciłam nic z migdała, on się w alkoholu rozpuszcza, więc dobrze by było znaleźć jakiś przepis z czymś nawilżającym.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 08:03   #1437
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak wyszło. Będę Ci dawać znaki, jak mi idzie i czy jeszcze mam skórę

Zai jeszcze nie kręciłam nic z migdała, on się w alkoholu rozpuszcza, więc dobrze by było znaleźć jakiś przepis z czymś nawilżającym.
Mi migdał w stężeniu 5-10% rozpuszczał sie w wodzie bez wiekszych oporów.

Kotwilka, Czarodzienica trzymam kciuki za walke ze skóra i dermatologami
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 08:33   #1438
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

a ja wczoraj w Sephorze upolowałam szampon karotkowy YES ... dla mojego synka za 25 zł
forma pianki jest do mycia ciałka i włosków

dal siebie kupiłam krem na dzień ogórkowy Yes - bardzo szybko się wchłania i pod oczy dla mnie za słaby, ale pod makijaż pewnie będzie ok

także powoli też będę próbować naturalnych kosmetyków
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-08-28 o 09:20
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 11:50   #1439
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ta maska Alterry warta zakupu? Też o niej myślę, żeby te -20% wykorzystać.
ta z granatem jest świetna
dokupiłam ostatnio pełnowymiarowy szampon z tej serii

aktualizacja mojej pielęgnacji naturalnej, czyli to co doszło w sierpniu :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110827413.jpg (105,8 KB, 62 załadowań)
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 11:55   #1440
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Próbki masz super, zakupy ogólnie też
Ta maska Alterry warta zakupu? Też o niej myślę, żeby te -20% wykorzystać.
Ja maskę mam pierwszy raz. Kupowałam z alterry tylko szampony i odżywki. Na razie użyłam ją jeden raz do glossa z henny. Włosy miękkie i dobrze nawilżone. Wiem, że któraś z dziewczyn używała tej maski (chyba Wachlarzyk). Ja na Twoim miejscu zaryzykowała bym i ją kupiła

Dzięki dziewczyny za wypowiedzi odnośnie migdałka

Muszę się Wam pochwalić: byłam w piątek u fryzjera aby podciąć włosy. Fryzjerka nie mogła się ich nachwalić. Że takie zdrowe i ładne. Oleje i naturalna pielęgnacja robią swoje

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
ta z granatem jest świetna
dokupiłam ostatnio pełnowymiarowy szampon z tej serii

aktualizacja mojej pielęgnacji naturalnej, czyli to co doszło w sierpniu :
Bardzo ładne zakupy. Jak sprawdza się mleczko jedwabne?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.