Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 09:48   #2551
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja znalazlam dwa bez talku http://www.naturisimo.com/products_o...owder&makeup=1
oraz http://www.iherb.com/Physician-s-For...3-oz-9-g/43170
A Ty masz jakies doswiadczenia z tym Sexy mama? Wiem, ze ty Malgos jestes obcykana w tych promocjach moze cos w mario sie szukuje ?to wtedy dlugo bym sie nie zastanawiala nad zakupemAAA jeszcze raz dzieki Ty wiesz za co
no na świecie pewnie więcej beztalkowych pudrów; ja piszę o tym, że więcej nie znalazłam tu koło mnie w sensie w sephorze, mario, douglasie itp.
Chociaż dość dawno szukałam, teraz to bym się pewnie kopnęła na Francuską do Biolandera albo do Organeo, bo wprowadzili sporo kolorówki. No w każdym razie kupiłam rzeczony Sexy Mama i jedyny pozytyw jego był taki, że się mój małżonek na jego widok bardzo rozradował
Mi nie przypasował oddałam.
Jeśli chodzi o promocje to owszem, wszystkie sklepy dbają o to, bym była na bieżąco, bombardują mnie smsami póki co nic do mario nie ma - kilka dni temu było -25% na marki wyłącznościowe (pamiętam, bo kupiłam se filtr JOM

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anulka bajeczne włoski falowane z całą pewnością . Zzieleniałam z zazdrości .
aż żem odszukała fotkę bosko Anula, serio no nie mogę, że Cię tak długo nie widziałam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 09:50   #2552
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

aż żem odszukała fotkę bosko Anula, serio no nie mogę, że Cię tak długo nie widziałam
dzięki Małgoś wielkie
no trochę już czasu minęło od ostatniej kawki.....
ale za to mojego starego masz pod dostatkiem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 09:57   #2553
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki Małgoś wielkie
no trochę już czasu minęło od ostatniej kawki.....
ale za to mojego starego masz pod dostatkiem
no ale on nie ma takiej fajnej fryzury
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 10:52   #2554
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ale on nie ma takiej fajnej fryzury

fakt
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 11:22   #2555
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kochana jesteś, strasznie dziękuję Grażynko
w zielonym z pewnością Ci do twarzy
widzę, że nie podpasowała Ci pianka alverde.....
szukasz czegoś lekko utrwalającego?
Pianka alverde morduje moje włosy . Poważnie . Niby są sztywniejsze ale wiszą takie smętne bez życia. Zupełnie tracą sprężystość i połysk . Zdecydowanie lepiej wyglądają po mgiełce Phenomenalnej .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 11:46   #2556
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Pianka alverde morduje moje włosy . Poważnie . Niby są sztywniejsze ale wiszą takie smętne bez życia. Zupełnie tracą sprężystość i połysk . Zdecydowanie lepiej wyglądają po mgiełce Phenomenalnej .
ja też strasznie lubie mgiełke phenome
może jakaś promocja się na nią trafi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 17:54   #2557
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ten puder to była jedna zmoich największych porażek.
nie dało sie go nałozyc tak, żeby nie miec tapety,pomimo że kolor była dla mnie idealny.
ale wiele dziewczyn chwali, więc to może ja jestem dziwna
Potwierdzam On się w ogole nie chce wtopić w skórę tylko tkwi na niej jak szpachla Po nim mam uraz do pudrów.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zdania sa podzielone na temat tego pudru chetnie bym sie sama przekonala na wlasnej skorze, ale cykor jestem albo juz na mozg mi sie rzuciloteraz jak juz Malogosia potwierdzila moje obawy to nie kupie nic z talkiem

ja znalazlam dwa bez talku http://www.naturisimo.com/products_o...owder&makeup=1
oraz http://www.iherb.com/Physician-s-For...3-oz-9-g/43170
A Ty masz jakies doswiadczenia z tym Sexy mama? Wiem, ze ty Malgos jestes obcykana w tych promocjach moze cos w mario sie szukuje ?to wtedy dlugo bym sie nie zastanawiala nad zakupemAAA jeszcze raz dzieki Ty wiesz za co
Dziewczyny zapomniałyście o pudrze ZAO. Też nie ma taklu i gdziekolwiek bym o nim nie czytała, kazdy chwali. Podobno matuje na bardzo długo, no skuście się któraś na zakup i napiszczie koniecznie czy to prawda

Wklejam co ostatnio wpadło w moję ręce
- kosmetyki Aubrey Organics
-trochę minerałów
- maska i serum Yves rocher, składy niestety nienaturalne ale to prezent dla mamy która i tak używa drogeryjnych kremów. Moze w końcu przerzuci się na to co dobre
-rzecz ktora sprawiła mi najwiekszą radość: toaletka! Idealnie wpasowała się do mojego pokoju kolorem i stylem. Zawsze marzyłam o toaletce jednak ciągle miałam obawy, ze w niepraktyczna, duzo miejsca zajmuje a te tradycyjne na "krzywych nogach" kompletnie nie trafiały w mój gust. Gdy wygospodarowałam sobie wolny kąt w pokoju stwierdziłam ze taki gadżet mi się przyda, dziś do mnie dotarła i juz jest cala obstawiona kosmetykami Załączone zdjęcie to zdjęcie katalogowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0730.jpg (82,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0737.jpg (108,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yr.jpg (110,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2017toaletkatablustro.jpg (23,1 KB, 59 załadowań)
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 18:01   #2558
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapomniałyście o pudrze ZAO. Też nie ma taklu i gdziekolwiek bym o nim nie czytała, kazdy chwali. Podobno matuje na bardzo długo, no skuście się któraś na zakup i napiszczie koniecznie czy to prawda

Wklejam co ostatnio wpadło w moję ręce
- kosmetyki Aubrey Organics
-trochę minerałów
- maska i serum Yves rocher, składy niestety nienaturalne ale to prezent dla mamy która i tak używa drogeryjnych kremów. Moze w końcu przerzuci się na to co dobre
-rzecz ktora sprawiła mi najwiekszą radość: toaletka! Idealnie wpasowała się do mojego pokoju kolorem i stylem. Zawsze marzyłam o toaletce jednak ciągle miałam obawy, ze w niepraktyczna, duzo miejsca zajmuje a te tradycyjne na "krzywych nogach" kompletnie nie trafiały w mój gust. Gdy wygospodarowałam sobie wolny kąt w pokoju stwierdziłam ze taki gadżet mi się przyda, dziś do mnie dotarła i juz jest cala obstawiona kosmetykami Załączone zdjęcie to zdjęcie katalogowe.
zakupy
no może z małym wyjątkiem
toaletka naprawdę super

odnosnie detoxa - czyli nie jestem taka do końca dziwna!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 18:39   #2559
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja też strasznie lubie mgiełke phenome
może jakaś promocja się na nią trafi
Powiesz coś więcej na jej temat?

Zawaliłam sprawę z pędzlem... Odłożyłam opakowanie po nim do pustych pudełek (nie wzięłam dowodu sprzedaży), a mama oczywiście wszystko spaliła No cóż. Będę go używać póki całkiem nie wyłysieje
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 18:45   #2560
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Powiesz coś więcej na jej temat?

Zawaliłam sprawę z pędzlem... Odłożyłam opakowanie po nim do pustych pudełek (nie wzięłam dowodu sprzedaży), a mama oczywiście wszystko spaliła No cóż. Będę go używać póki całkiem nie wyłysieje
proszę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-636830

a nie możesz się powołać na korespondencje mailową ze sklepem? masz na pewno zamówienie na mailu i przelew.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 20:25   #2561
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no na świecie pewnie więcej beztalkowych pudrów; ja piszę o tym, że więcej nie znalazłam tu koło mnie w sensie w sephorze, mario, douglasie itp.
Chociaż dość dawno szukałam, teraz to bym się pewnie kopnęła na Francuską do Biolandera albo do Organeo, bo wprowadzili sporo kolorówki. No w każdym razie kupiłam rzeczony Sexy Mama i jedyny pozytyw jego był taki, że się mój małżonek na jego widok bardzo rozradował
Mi nie przypasował oddałam.
Jeśli chodzi o promocje to owszem, wszystkie sklepy dbają o to, bym była na bieżąco, bombardują mnie smsami póki co nic do mario nie ma - kilka dni temu było -25% na marki wyłącznościowe (pamiętam, bo kupiłam se filtr JOM
dzieki za info skoro nic nie robi to poczekam na jakies promo typu - 50% w mario i pewnie sie skusze chociaz nie wiem czy u mnie na wsi jest w ogole the balm


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

oj Effcia, kup, tylko pudruj się szybko i wstrzymaj oddech na czas nakładania pudru tak jak Małgosia radzi
Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Potwierdzam On się w ogole nie chce wtopić w skórę tylko tkwi na niej jak szpachla Po nim mam uraz do pudrów.


Dziewczyny zapomniałyście o pudrze ZAO. Też nie ma taklu i gdziekolwiek bym o nim nie czytała, kazdy chwali. Podobno matuje na bardzo długo, no skuście się któraś na zakup i napiszczie koniecznie czy to prawda

Wklejam co ostatnio wpadło w moję ręce
- kosmetyki Aubrey Organics
-trochę minerałów
- maska i serum Yves rocher, składy niestety nienaturalne ale to prezent dla mamy która i tak używa drogeryjnych kremów. Moze w końcu przerzuci się na to co dobre
-rzecz ktora sprawiła mi najwiekszą radość: toaletka! Idealnie wpasowała się do mojego pokoju kolorem i stylem. Zawsze marzyłam o toaletce jednak ciągle miałam obawy, ze w niepraktyczna, duzo miejsca zajmuje a te tradycyjne na "krzywych nogach" kompletnie nie trafiały w mój gust. Gdy wygospodarowałam sobie wolny kąt w pokoju stwierdziłam ze taki gadżet mi się przyda, dziś do mnie dotarła i juz jest cala obstawiona kosmetykami Załączone zdjęcie to zdjęcie katalogowe.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
odnosnie detoxa - czyli nie jestem taka do końca dziwna!
dzieki dziewczyny skutecznie zniechecilyscie mnie do zakupu prasowanca bio detox
Jesli chodzi o puder ZAO to ja nie natknelam sie na zadna pozytywna opinie o nim z reszta nie na moje skolatane nerwy jest bawienie sie w dobor koloruJa przy najblizszej okazji skusze sie pewnie na puder z iherba maly zgrabny z lusterkiem i do tego transparenty
za zakupy. Ja po porazce z odzywka do wlosow Aubrey jakos nie zywilam sympatii do tej firmy wczoraj zdenkowalam tonik i jakos mi go dzis brakowalo do tego deo tez im calkiem dobry wyszedl takze chyba sie polubimy z Aubrey na dluzsza chwilke
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 20:30   #2562
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no skoro ostatnio tak ładnie wykańczałaś odlewki i szampony, to chyba możesz

a teraz moje zakupy, skromnie w tym miesiącu
taaa...skromność to Twoje drugie imię
też się zastanawiam nad żyworódką...mocno jedzie alkoholem?
daj znać jak się spisuje pasta...bo jak na pastę ma jeden nietypowy składnik - papainę...czy ona może wybielać?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziewczyny, miałam szansę dać włosom wyschnąć bez wspomagacza w postaci suszarki i nie wiem czy ja sobie coś wmawiam czy one mi się trochę kręcą
bo ja bym strasznie chciała, żeby mi się kręciły chociaż trochę ale zawsze mi sie wydawało, że jak same wyschną to są po prostu potargane a teraz wydaje mi się, że jakoś tak jakby lepiej jest......że jest w tym nieładzie jakiś sens.... może by je podrasował jakąś odżywką wspomagająca skręt? coś by z tego wyszło?
no i przy okazji się pochwalę, że troszkę mi urosły i nawet nie zamierzam ich obciąć a niech sobie rosną!
Anula piekne masz te fale jak dla mnie to one są zdefiniowane - definitywnie powykręcane chyba jedyne cio można im teraz dołożyć to nawilżające psikafki i żele do ugniatania typu shine on i wtedy to już w ogóle może być czad !
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Kiedyś sprawdzałam skład tego tuszu i był naprawdę niezły,jest pod naklejką na opakowaniu.Używałam go od lat rzęsy wypielęgnowane,efekt umalowanych super,no ale mnie podkusiło i zaczęłam szukać tuszy supernaturalnych,jakoś jak narazie nic nie dorownalo Gosh'owemu i chyba przestanę szukać bo portfel na tych poszukiwaniach cierpi a i efekty zazwyczj mizerne.
jak tak chwalicie to pewnie i ja się skuszę...tylko nie wiem co najpierw...gosh czy so bio ...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zdania sa podzielone na temat tego pudru chetnie bym sie sama przekonala na wlasnej skorze, ale cykor jestem albo juz na mozg mi sie rzuciloteraz jak juz Malogosia potwierdzila moje obawy to nie kupie nic z talkiem

ja znalazlam dwa bez talku http://www.naturisimo.com/products_o...owder&makeup=1
oraz http://www.iherb.com/Physician-s-For...3-oz-9-g/43170
A Ty masz jakies doswiadczenia z tym Sexy mama? Wiem, ze ty Malgos jestes obcykana w tych promocjach moze cos w mario sie szukuje ?to wtedy dlugo bym sie nie zastanawiala nad zakupemAAA jeszcze raz dzieki Ty wiesz za co
jest jeszcze ten http://www.ariva.com/100--pure-healt...th-spf-15.html

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Potwierdzam On się w ogole nie chce wtopić w skórę tylko tkwi na niej jak szpachla Po nim mam uraz do pudrów.


Dziewczyny zapomniałyście o pudrze ZAO. Też nie ma taklu i gdziekolwiek bym o nim nie czytała, kazdy chwali. Podobno matuje na bardzo długo, no skuście się któraś na zakup i napiszczie koniecznie czy to prawda

Wklejam co ostatnio wpadło w moję ręce
- kosmetyki Aubrey Organics
-trochę minerałów
- maska i serum Yves rocher, składy niestety nienaturalne ale to prezent dla mamy która i tak używa drogeryjnych kremów. Moze w końcu przerzuci się na to co dobre
-rzecz ktora sprawiła mi najwiekszą radość: toaletka! Idealnie wpasowała się do mojego pokoju kolorem i stylem. Zawsze marzyłam o toaletce jednak ciągle miałam obawy, ze w niepraktyczna, duzo miejsca zajmuje a te tradycyjne na "krzywych nogach" kompletnie nie trafiały w mój gust. Gdy wygospodarowałam sobie wolny kąt w pokoju stwierdziłam ze taki gadżet mi się przyda, dziś do mnie dotarła i juz jest cala obstawiona kosmetykami Załączone zdjęcie to zdjęcie katalogowe.
piękna ta Twoja toaletka
tak sobie myślę że u mnie nie zdałaby egzaminu...malując się prochami robię straszny bałagan wokół siebie...nie mogę mieć nawet na sobie wyjściowych ubrań...czy tylko ja jestm taką niezdarą ?

ponawiam pytanie o rozświetlacz w kamienu...czy ktoś natknął się na jakikolwiek?

chciałabym wypróbować filtr jmo...czy uda mi się kogoś namówić na małą próbeczkę?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 20:33   #2563
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
proszę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-636830

a nie możesz się powołać na korespondencje mailową ze sklepem? masz na pewno zamówienie na mailu i przelew.

Kusisz, oj kusisz A ja uwielbiam wszelkie psikacze do włosów

Spróbuję do nich napisać jeszcze raz.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 20:42   #2564
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jest jeszcze ten http://www.ariva.com/100--pure-healt...th-spf-15.html


piękna ta Twoja toaletka
tak sobie myślę że u mnie nie zdałaby egzaminu...malując się prochami robię straszny bałagan wokół siebie...nie mogę mieć nawet na sobie wyjściowych ubrań...czy tylko ja jestm taką niezdarą ?
dzieki za info ale z kosztami wysylki to poszaleli 20$ kiepski interes zamawiac puder za 26 i placic 20 za wysylke ale puder wyglada
Nie martw sie ja tez robie maly burdelik jak uzywam mineralow
promolciu dzieki probkom, ktore od Ciebie dostalam udalo mi sie namowic 3 osoby na podklady mineralne takze dziekuje raz jeszcze w imieniu swoim jak i nowych eko kolezanek
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 20:47   #2565
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki za info ale z kosztami wysylki to poszaleli 20$ kiepski interes zamawiac puder za 26 i placic 20 za wysylke ale puder wyglada
Nie martw sie ja tez robie maly burdelik jak uzywam mineralow
promolciu dzieki probkom, ktore od Ciebie dostalam udalo mi sie namowic 3 osoby na podklady mineralne takze dziekuje raz jeszcze w imieniu swoim jak i nowych eko kolezanek
wow ! bardzo miło to słyszeć

jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło...polecany przez Was puder spf funky fresh to ten http://www.ebay.pl/itm/FUNKY-FRESH-M...-/120743446038
? kupowałyście go może z tego linka? jeśli nie to skąd?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 21:31   #2566
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wow ! bardzo miło to słyszeć

jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło...polecany przez Was puder spf funky fresh to ten http://www.ebay.pl/itm/FUNKY-FRESH-M...-/120743446038
? kupowałyście go może z tego linka? jeśli nie to skąd?
tylko na ebayu można go kupić. Ja kupowałam i polecam, świetny sprzedawca/jednocześnie producent. Można poprosić o jakieś próbki innych kosmetyków (mają super bronzery i mocno kryjące korektory).

Pytałyście o filtr jakiego używam - emulsja matująca SPF 50 Vichy Capital Soleil. Skład - wiadomo ale działanie i własności użytkowe
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 22:26   #2567
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

bosz... Was na serio ciężko nadgonić po jednym dniu nawet

odpowiadając na Wasze pytania:
- żyworódka nieźle wybija pryszczydła, potwierdzam pomaga też na ból gardła - pijam jej sobie 2 x po 30 kropel dziennie i smaruję jak się coś pojawi (nie polecam dodawać do maseczek bo pysk czerwony na maksa, chociaż może przez alkohol); jedzie alkoholem a jużci

- pasta bez większych emocji na razie - opiszę, jak dłużej poużywam...

poza tym chyba mi hormony szaleją, albo coś zżeram nie tak, albo jakieś stresy mam bo wyskakują mi jakieś obrzydlistwa na szyi, dekolcie, plecach
a na twarzy, szczególnie na brodzie i linii brody mam mnóstwo zaskórników - no a zmian szalonych nie dokonałam w pielęgnacji
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 22:37   #2568
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

poza tym chyba mi hormony szaleją, albo coś zżeram nie tak, albo jakieś stresy mam bo wyskakują mi jakieś obrzydlistwa na szyi, dekolcie, plecach
a na twarzy, szczególnie na brodzie i linii brody mam mnóstwo zaskórników - no a zmian szalonych nie dokonałam w pielęgnacji
u mnie to samo, dawno nie miałam takiej masakry...

w sklepie BioPiękno w dniach 25-26.05. darmowa wysyłka i 10% zniżki: mama10.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 22:40   #2569
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie to samo, dawno nie miałam takiej masakry...
tiaaaa... czyżby wiosenne burze i zmiany ciśnienia ?
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 22:54   #2570
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
tiaaaa... czyżby wiosenne burze i zmiany ciśnienia ?
myślisz ?
nie wiem czy to nie stres i trochę gorszy sposób odżywania...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 23:09   #2571
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
bosz... Was na serio ciężko nadgonić po jednym dniu nawet

odpowiadając na Wasze pytania:
- żyworódka nieźle wybija pryszczydła, potwierdzam pomaga też na ból gardła - pijam jej sobie 2 x po 30 kropel dziennie i smaruję jak się coś pojawi (nie polecam dodawać do maseczek bo pysk czerwony na maksa, chociaż może przez alkohol); jedzie alkoholem a jużci

- pasta bez większych emocji na razie - opiszę, jak dłużej poużywam...

poza tym chyba mi hormony szaleją, albo coś zżeram nie tak, albo jakieś stresy mam bo wyskakują mi jakieś obrzydlistwa na szyi, dekolcie, plecach
a na twarzy, szczególnie na brodzie i linii brody mam mnóstwo zaskórników - no a zmian szalonych nie dokonałam w pielęgnacji
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie to samo, dawno nie miałam takiej masakry...

w sklepie BioPiękno w dniach 25-26.05. darmowa wysyłka i 10% zniżki: mama10.
dolaczam do klubu u mnie tez masakra na twarzy to jakies pole minowe nawet nie syfy tylko pelno jakis czerwonych kropek moze to ten krem z retinolem takie kuku mi robi siedze wlasnie z maska z bialej trufli na paszczy i ludze sie ze bedzie lepiej na poprawe humoru turkus na paznokciach zapanowal chociaz do niczego mi nie pasuje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 23:23   #2572
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dolaczam do klubu u mnie tez masakra na twarzy to jakies pole minowe nawet nie syfy tylko pelno jakis czerwonych kropek moze to ten krem z retinolem takie kuku mi robi siedze wlasnie z maska z bialej trufli na paszczy i ludze sie ze bedzie lepiej na poprawe humoru turkus na paznokciach zapanowal chociaz do niczego mi nie pasuje
To jakas epidemia, bo u mnie podobnie:/
W zeszlym tygodniu doszedl nowy tonik z kwasem glikolowym i aloesem. Na szczescie widze efekty
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:18   #2573
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Anula piekne masz te fale jak dla mnie to one są zdefiniowane - definitywnie powykręcane chyba jedyne cio można im teraz dołożyć to nawilżające psikafki i żele do ugniatania typu shine on i wtedy to już w ogóle może być czad !


piękna ta Twoja toaletka
tak sobie myślę że u mnie nie zdałaby egzaminu...malując się prochami robię straszny bałagan wokół siebie...nie mogę mieć nawet na sobie wyjściowych ubrań...czy tylko ja jestm taką niezdarą ?

ponawiam pytanie o rozświetlacz w kamienu...czy ktoś natknął się na jakikolwiek?
ojej, dziękuję
ano zamówiłam sobie dwa preparaty do kręconych
http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-235-ml/29765
http://www.iherb.com/Kinky-Curly-Spi...z-236-ml/40521

ja też zawsze maluje się nad umywalką w łazience często zarzucam sobie ręcznik na cycki, coby ubrań nie upaprać jak prochy się osypują.
rozświetlacza nigdy nieużywałam i żadnego nie kojarzę niestety.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
promolciu dzieki probkom, ktore od Ciebie dostalam udalo mi sie namowic 3 osoby na podklady mineralne takze dziekuje raz jeszcze w imieniu swoim jak i nowych eko kolezanek

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
poza tym chyba mi hormony szaleją, albo coś zżeram nie tak, albo jakieś stresy mam bo wyskakują mi jakieś obrzydlistwa na szyi, dekolcie, plecach
a na twarzy, szczególnie na brodzie i linii brody mam mnóstwo zaskórników - no a zmian szalonych nie dokonałam w pielęgnacji
może dojrzewasz?

a tak poważnie dziewczyny może to przez pomidorki, ogóreczki i inne nowalijki? przecież to wszystko takie chemią napakowane, że aż dymi....... a ja też się na owocki i warzywka rzuciłam, bo wiosną człowieka strasznie ciągnie do świeżyzny.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:19   #2574
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

to ja do was dołączę pewnie dopiero po porodzie ja teraz taka pikna jestem! nawet się nie staram jakoś specjalnie, a gęba gładka... szkoda, że taka nie może zostać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:21   #2575
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja do was dołączę pewnie dopiero po porodzie ja teraz taka pikna jestem! nawet się nie staram jakoś specjalnie, a gęba gładka... szkoda, że taka nie może zostać
już sobie zaplanowałaś, że po porodzie zbrzydniesz?
weź sobie cos innego zaplanuj......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:36   #2576
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
już sobie zaplanowałaś, że po porodzie zbrzydniesz?
weź sobie cos innego zaplanuj......
jestem realistką... hormony wrócą do mojej nienormalnej normy i znów będzie sajgon ale miło było sprawdzić, jak bym wyglądała z innym zestawem hormonalnym. nawet włosami się nie zajmuję, a mi rosną i rosną! (bo że wyłysieję po porodzie, to też już zaplanowałam )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:40   #2577
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ojej, dziękuję
ano zamówiłam sobie dwa preparaty do kręconych
http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-235-ml/29765
http://www.iherb.com/Kinky-Curly-Spi...z-236-ml/40521

ja też zawsze maluje się nad umywalką w łazience często zarzucam sobie ręcznik na cycki, coby ubrań nie upaprać jak prochy się osypują.
rozświetlacza nigdy nieużywałam i żadnego nie kojarzę niestety.



może dojrzewasz?

a tak poważnie dziewczyny może to przez pomidorki, ogóreczki i inne nowalijki? przecież to wszystko takie chemią napakowane, że aż dymi....... a ja też się na owocki i warzywka rzuciłam, bo wiosną człowieka strasznie ciągnie do świeżyzny.
trzeba bylo ujawnic, ze nosisz sie z zamiarem kupna tych produktow do kreconych to wyslalabym Ci probki do przetestowania
pochwal sie lepiej co jeszcze zamowilas??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 08:47   #2578
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jestem realistką... hormony wrócą do mojej nienormalnej normy i znów będzie sajgon ale miło było sprawdzić, jak bym wyglądała z innym zestawem hormonalnym. nawet włosami się nie zajmuję, a mi rosną i rosną! (bo że wyłysieję po porodzie, to też już zaplanowałam )
jesteś miszczem planowania
no wiesz...... jak Ci sie zacznie cera psuć i włosy lecieć to możesz zrobić powtórkę z obecnego stanu hormonalnego i znów cera będzie jak ta lala
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
trzeba bylo ujawnic, ze nosisz sie z zamiarem kupna tych produktow do kreconych to wyslalabym Ci probki do przetestowania
pochwal sie lepiej co jeszcze zamowilas??
Ewus, skarbie, dziękuję Ci
ja się tak najarałam na te produkty do kręconych, że wiesz
a jak mam coś, czego Ty nie masz to daj znaka
ano wzięłam jeszcze lotion do golenia i szamponik desert essence cytrynowy
http://www.iherb.com/Kiss-My-Face-SH...z-325-ml/18311
http://www.iherb.com/Desert-Essence-...z-237-ml/10910
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 09:07   #2579
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja do was dołączę pewnie dopiero po porodzie ja teraz taka pikna jestem! nawet się nie staram jakoś specjalnie, a gęba gładka... szkoda, że taka nie może zostać
można to powtórzyć (wielokrotnie

ale serio, ja zawsze mówię, że ciąża działa na organizm cudownie, odmładzająco i wypiękniająco - i tylko szkoda, że połóg zaraz niweczy ten efekt doszczętnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 09:26   #2580
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jesteś miszczem planowania
no wiesz...... jak Ci sie zacznie cera psuć i włosy lecieć to możesz zrobić powtórkę z obecnego stanu hormonalnego i znów cera będzie jak ta lala

Ewus, skarbie, dziękuję Ci
ja się tak najarałam na te produkty do kręconych, że wiesz
a jak mam coś, czego Ty nie masz to daj znaka
ano wzięłam jeszcze lotion do golenia i szamponik desert essence cytrynowy
http://www.iherb.com/Kiss-My-Face-SH...z-325-ml/18311
http://www.iherb.com/Desert-Essence-...z-237-ml/10910
a dziekuje ja chyba wszystko mam
mam jeszcze pomade do wygladzania koncowek http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...oz-56-ml/29756 oraz zel http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-237-ml/7567
jakbys chciala na szybko cos przetestowac to wiesz gdzie mnie szukac w czerwcu tez sobie zrobie male zamowionko na iherb a co
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.