jaki gabinet kosmetyczny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-05, 12:20   #1
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Exclamation

jaki gabinet kosmetyczny?


Chcę się wybrać do kosmetyczki, ale nie wiem gdzie – szukam dobrego gabinetu. Może zna ktoś taki w Krakowie? Czy może mi ktoś napisać parę słów o Mimozie na Gołębiej 1? Jeszcze pytanko: czy może korzysta ktoś z Instytutu Piękna Marionnaud na ul. Szpitalnej? Nie wiem, czy się tam nie wybrać, obawiam się kosmicznych cen, więc czy ktoś może mi coś napisać o skuteczności zabiegów tam i w ogóle coś więcej? Pliiiiiiiizzzzzzzz, pomóżcie, bo nie wiem, komu powierzyć moją problematyczną cerę i ewentualnie coś więcej.
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:29   #2
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Ja polecam salon kosmetyczny w hotelu MDM na pl. Konstytucji pracuja tam na kosmetykach Thalgo. www.salonfrydzinska.pl
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:06   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Cytat:
Napisane przez **KaTe**
Ja polecam salon kosmetyczny w hotelu MDM na pl. Konstytucji pracuja tam na kosmetykach Thalgo. www.salonfrydzinska.pl
KaTe, naprawdę lojalnie Cię ostrzegam, że spamerzy na tym forum tolerowani nie są, a reklama na portalu jest płatna. Polecasz jeden salon (w którym pewnie pracujesz), jedną gabinetową markę kosmetyków. Jesli jesteś kosmetyczką i chcesz może pomóc, to napisz szerzej o danym kosmetyku czy zabiegu, jego działaniu a nie tylko rzucasz w przestrzeń markę kosmetyków, nawet bez podania konkretnych produktów.

Kolejne próby spamowania z Twojej strony będą przeze mnie usuwane, z góry ostrzegam i pozdrawiam,

Smoczyca
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:26   #4
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Nie jestem żadna kosmetyczka....A skoro ktos sie pyta o gabinet kosmetyczny to podaje...No bo jak inaczej odpowiedziec na to pytanie..???????????????? ??? Jakbys poczytala moje watki to zuwazylabys, ze szeroko rozpiuje sie o wszelkiego rodzaju zabiegach, interesuje sie tym, wiec dziele sie moimi doswiadczeniami z innymi, przeciez po to wlasnie jest to forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:11   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Cytat:
Napisane przez **KaTe**
Nie jestem żadna kosmetyczka....A skoro ktos sie pyta o gabinet kosmetyczny to podaje...No bo jak inaczej odpowiedziec na to pytanie..???????????????? ??? Jakbys poczytala moje watki to zuwazylabys, ze szeroko rozpiuje sie o wszelkiego rodzaju zabiegach, interesuje sie tym, wiec dziele sie moimi doswiadczeniami z innymi, przeciez po to wlasnie jest to forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Ale pracujesz w gabinecie kosmetycznym i ciągle polecasz dziewczynom właśnie ten gabinet,więc jest to reklama,pojawiająca się kilkakrotnie w ciągu kilku dni.Jak na razie non stop piszesz i mikrodermbrazji i mam wrażenie,że o niczym innym pisać nie będziesz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:07   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Cytat:
Napisane przez **KaTe**
Nie jestem żadna kosmetyczka....A skoro ktos sie pyta o gabinet kosmetyczny to podaje...No bo jak inaczej odpowiedziec na to pytanie..???????????????? ??? Jakbys poczytala moje watki to zuwazylabys, ze szeroko rozpiuje sie o wszelkiego rodzaju zabiegach, interesuje sie tym, wiec dziele sie moimi doswiadczeniami z innymi, przeciez po to wlasnie jest to forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Tak się zabawnie składa, że przeczytałam wszystkie Twoje wątki, wszystko co udało Ci się napisać - jestem jedną z moderatorek tego forum, i każdy post przychodzi do mnie na maile, codziennie spędzam kilka godzin, czytając i w miarę możliwości odpowiadając na pytania. Przeczytałam i obstaję przy swoim - w jednym poście napisałaś wyraznie ze pracujesz w salonie, a w jakim charakterze to już mnie nie interesuje.
I daruj sobie proszę tasiemcowe znaki zapytania czy wykrzykniki, oczy bolą.
Twoje posty zwróciły nie tylko moją uwagę - ostatni raz Cię ostrzegam.

Z mojej strony EOT.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:21   #7
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

To jak będzie? Może ktoś mi poradzi? Aktualnie zastanawiam się nad dwoma salonami w Krakowie: salon Mimoza na ul. Gołębiej (ponieważ ma wysokie notowania na wizażu) i Instytut Piękna Marionnaud na ul. Szpitalnej (to się chyba nawet nazywa Instytut Guerlain). Czy może ktoś korzysta(ł) z zabiegów w tych miejscach i może mi powiedzieć, czy warto tam iść? W Mimozie interesowałaby mnie najprawdopodobniej kawitacja, a w Marionnaud nie wiem co, bo nawet nie mają strony internetowej, żeby chociaż poczytać o zabiegach, ale obawiam się tam kosmicznych cen. Czy ktoś może mi napisać, z jakich zabiegów w tych miejscach korzysta(ł), jakie są ich efekty i oczywiście ceny. Nie chcę słono płacić za coś, co mi nie pomoże, a nawet sprawi, że będę przemykać potem kanałami, żeby mnie nikt nie widział z pokiereszowaną twarzą, jak to już mi się zdarzało.
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 16:22   #8
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Niestety S-K juz Ci nie pomoge...
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 23:20   #9
sinsinny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 2
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

rowniez dolaczam sie do pytania .
zamierzam wybrac sie na zabiegg oczyszczajacy cere,
ktora w tym momencie po opalnaiu jest bardzo zapchana
pozniej potraktuje buzke effeclar k
nie wiem czy to nie bedzie zbyt intensywne dla mojej wrazliwej cery....

S-K napisz prosze jak Twoje poszukiwania !!
sinsinny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 11:38   #10
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Sinsinny, moje poszukiwania narazie idą średnio, bo jak widać zero jakichkolwiek postów :-( Ale myślę, że wybiorę się do Mimozy na Gołębią zrobić rozeznanie, wypytać o wszystko i zdobyć cennik. To samo zrobię w Instytucie Marionnaud na Szpitalnej i jeszcze w innym miejscu - moim wczorajszym, zupełnie przypadkowym odkryciu - mianowicie na ul. Św. Jana 20 Instytut Guerlain i La Colline. Mam cennik, no cóż, pozostawię to lepiej bez komentarza, ale jak przyoszczędzę to zaglądnę tam na rozeznanie i może zabieg oczyszczająco-regulujący albo matująco-regulujący, bo takie miejsca jak Instytut Guerlain (ta nazwa mówi sama za siebie) budzą we mnie zaufanie, więc może się zdecyduję. Po cichu liczę, że prawie 300zł za zabieg da spektakularne efekty i co ważne - w miarę długotrwałe, bo informacje o tym, że np. kawitacja wystarcza na 2 tyg (!!), a zabieg też kosztuje ponad 100zł sprawiają, że myślę sobie, że te trzy stówy nie będą aż takim tsunami wypłukującym mój portfel, bo pójdę raz i efekt będzie super, a nie będę tracić tyle czasu biegając często do kosmetyczki - no ale jak piszę, to tylko moje skromne przypuszczenia, bo nie mam pojęcia o zabiegach w tych miejscach, stąd ten wątek, ale jak narazie brak pomocy od doświadczonych wizażanek :-(
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 21:55   #11
sinsinny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 2
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

S-K
ja chyba wybiore sie do nowo otwartego gabinetu na os, Ruczaj- ALTER EGO-
bylam na rozeznaniu ,Miejsce przyjemne wzbudza zaufanie. Ceny calkiem przystepne za diagnoze skory, oraz caly zabieg oczyszczania skory 120 zł...
wizytowka ponizej

http://www.pf.pl/portal/YP5?keyword=...2093&catid=130


jeszcze zastanawiem sie nad Mimoza , oraz gabinecie w Aqua Parku,

Jak zrobisz rozeznanie napisz prosze jakie sa ceny tych zabiegow
sinsinny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 23:01   #12
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Hej dziewczyny i jak tam, któraś w końcu była w Mimozie, planuje się tam wybrać - czyszczenie z masażem 160 zł ... więc nie wiem czy warto bo w porównaniu do mojej starej kosmetyczki to zawsze te 50 zł więcej.. a do tego ryzyko ...że coś zepsują.. głównie to ryzyko ..eh
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 23:23   #13
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Mam przed sobą cenniki salonu La Colline + Guerlain (Beauty Boutique) na ul. Św. Jana i cennik Instytutu Marionnaud na ul. Szpitalnej. Oba miejsca zrobiły na mnie dobre wrażenie, w końcu to raczej luksusowe salony, nie da się ukryć. Po dokładnym przeglądnięciu ofert myślę, że moim aktualnym typem byłby Marionnaud, ponieważ oferta jest meeeeega wielka a ceny mniejsze nawet o 20zł w przypadku zabiegów na produktach Guerlain. Nie sądzę, żeby zabiegi znacznie się różniły, bo nawet nazwane są podobnie lub tak samo, a cena 20zł niższa to jednak coś. Salon na Św. Jana ma stronę www.beautyboutique.pl i na niej jest odsyłacz na stronę La Colline, gdzie są podane ceny zabiegów.

Sinsinny,
co do zabiegów oczyszczających: na św. Jana jest zabieg La Colline regulująco-oczyszczający w cenie 250zł (półzabieg 180zł) a z Guerlain matująco-regulujący za 270zł (półzabieg 190zł). W Marionnaud tenże zabieg Guerlain kosztuje 240zł (180zł półzabieg), oczyszczanie (przypuszczam, że klasyczne) kosztuje 160zł. Poza tym w Marionnaud jest więcej możliwości zabiegów oczyszczających tj. Orlane 140zł, oczyszczanie za 80zł ( w serii po 60zł) - na trądzik, skazy, przebarwienia.

Jutro może uda mi się podejść do Mimozy a potem będę się intensywnie głowić, dokąd się wybrać, żeby się nie zrujnować a uzyskać zamierzony cel - ładną buźkę
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 00:46   #14
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Jesli dobrze poszukasz, to zrobisz kawitacje nawet i za 20 zl. Mysle, ze w Guerlain placisz po prostu za markę
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 11:22   #15
Catalunya
Przyczajenie
 
Avatar Catalunya
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

S-K, nie wiem jak salony w Krakowie, ale ja chodzę już od dawna do Marionnaud w Warszawie i jestem baaardzo zadowolona. Zabiegi są na kosmetykach Decleor lub Phytomer (ew. Guerlain). Płacę ok. 200PLN i mam najpierw masaż pleców, później tradycyjne czyszczenie, boski masaż twarzy, maska z alg, a tym czasie samorozgrzewające błotko pod kręgosłup (Phytomer). Wszystko trwa ok. 2,5h. Nie tylko skuteczne, ale naprawdę bardzo milutkie.
Catalunya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.