Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 10:10   #1501
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hej dziewczyny, ja od tego roku biore zamiennie skrzypovite, belisse i silice. zaczelam od szkrzypowity. i widze ze dzieki tabletka duzo poprawil sie stan moich wlosow, nie wypadaj mi juz tak jak kiedys, sa grubsze, bardziej lsniace no i wygladaja na zdrowsze. i biore je w sumie juz jakies 4 miesiace, wiec chyba powinnam zrobic chwilowo przerwe od tabletek.

ale...

problem w tym ze moim glownym celem bylo zeby przyspieszyc wzrost wlosow, a jakos nie widze zeby mi duzo urosly przez te 4miesiace... wrecz przeciwnie, bardzo malo...;/ ale mi zawsze powoli bardzo rosly wlosy.

ktore z tych wszystkich tabletek ktore wczesniej polecalyscie dzialaja najbardziej na wzrost wloskow? moze powinnam sie przerzucic na jakies inne tabletki?
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:51   #1502
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja od tego roku biore zamiennie skrzypovite, belisse i silice. zaczelam od szkrzypowity. i widze ze dzieki tabletka duzo poprawil sie stan moich wlosow, nie wypadaj mi juz tak jak kiedys, sa grubsze, bardziej lsniace no i wygladaja na zdrowsze. i biore je w sumie juz jakies 4 miesiace, wiec chyba powinnam zrobic chwilowo przerwe od tabletek.

ale...

problem w tym ze moim glownym celem bylo zeby przyspieszyc wzrost wlosow, a jakos nie widze zeby mi duzo urosly przez te 4miesiace... wrecz przeciwnie, bardzo malo...;/ ale mi zawsze powoli bardzo rosly wlosy.

ktore z tych wszystkich tabletek ktore wczesniej polecalyscie dzialaja najbardziej na wzrost wloskow? moze powinnam sie przerzucic na jakies inne tabletki?
h-pantoten i vitapil
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:51   #1503
Alex87
Raczkowanie
 
Avatar Alex87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja o VITAPILu sporo złego słyszałam. Podobno zawiera jod który źle wpływa na cere trądzikową, i wit PP która jest niewskazana u cery naczynkowej, bo jeszcze bardziej otwiera naczynka....
Alex87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:30   #1504
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dzieki za rade belluci2

a mam jeszcze jedno pytanie, co sie moze stac jak sie 'przedawkuje' tabletki te na wloski?
np skrzypovite, belisse... ? tzn co sie stanie jak sie nie zrobi zadnej przerwy po jakims czasie zazywania, jakie moga byc tego skutki i jak to sie moze objawiac...
czy nadmiar takich skladnikow naprawde moze zaszkodzic?
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 13:58   #1505
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

kiedys brałam skrzypovite i bylo mi ładnie mówiac niedobrze....najlpiej zeby składy sie niedublowały i najlepiej brac jeden rodzaj tabletek z witaminami, chyba ze czegos brakuje...np u mnie brakuje magnezu wiec biore go dodatkowo, polecam takze polecane przez moja dermatolog ducray anacaps lub klorane-maja ciekawe składy, ale sa drogie....tabletki w nadmiarze szkodza tez watrobie, ja biore codziennie h-pantoten 4 sztuki i magnez, czasami pije minerały koloidalne...przymierzam sie do zakupu ducray lub klorane, najwazniejsza jest systematyka-lepsza niz nadmiar i daje lepsze efekty ps dziewczyny sa tez zachwycone inneov ale on ma chyba tylko 3 składniki
ja np przerwy nie robie, ale konsultuje to z dermatolog, biore tabletki od 10 miesiecy z jedna przerwa 1,5 miesieczna
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-04-18 o 13:59
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:53   #1506
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Inneov - gęstość włosów

Szukałam na forum jakichś informacji na temat inneov do włosów, ale jakoś trudno się przedrzeć przez setki wiadomości i dotrzeć do jakichś informacji.

Czy znacie ten specyfik? Mam zamiar kupić, ale zastanawiam się czy
nie jest to strata pieniędzy, tym bardziej, że usłyszałam od
dermatologa, że wszystkie tego typu tabletki na włosy to to samo,
tylka nazwa i cena inna. Ale ja jakoś mam ochotę spróbować, bo jakoś
inne średnio działały albo wcale.

Myślę, że najlepszy by było gdyby ktoś może znał skład tego
specyfiku i można by go porównać z innymi. Może jest coś w sieci na
ten temat, jakieś porównanie, ale nie pod kątem subiektywnych ocen
użytkowniczek, tylko pod kątem składu.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:25   #1507
Angelikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Witam!
Ja jestem już tak zdesperowana, że cena nie ma znaczenia Walczę z wypadaniem włosów.. Tabletki zażywam równy miesiąc, więc trudno mówić o efektach..
Kiedyś "przeleciałam" całe forum i dziewczęta analizowały skład-była mowa o zielonej herbacie, taurynie itp-nie pamiętam dokładnie
Chętnie też poczytam opinie na temat tych tabletek
Pozdrawiam!
Angelikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 22:25   #1508
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Jutro moze wkleje sklad. Mam te tabletki ale ciezko mi ocenic dzialanie. Napewno musialabys przeznaczyc na nie ful kasy. Minimum 500zl zeby zobaczyc dobre efekty. Ja zrobilam podstawowy blad. Bralam 2 miesiace i zrobilam przerwe na 3 tygodnie bo mi sie skonczyly-obawiam sie ze to moglo skutecznie przerwac kuracje. Wypadlo mi mnostwo wlosow a teraz odrastaja-po prostu las nowych wlosow-wszedzie odstaja. Nie wiem czy to dzieki inneov czy moze same odrastaja?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:28   #1509
Angelikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
. Wypadlo mi mnostwo wlosow a teraz odrastaja-po prostu las nowych wlosow-wszedzie odstaja. Nie wiem czy to dzieki inneov czy moze same odrastaja?
Brzmi bardzo optymistycznie zazdroszczę i gratuluję! a oprócz tabletek stosowałaś inne "wspomagacze" typu pokrzywa, wcierki itp ?
Angelikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:39   #1510
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Wklajam składy Inneov i Merc Special i proszę o analizę.

Inneov - gęstość włosów:

Wypełniacze (fosforan monowapniowy, celuloza, karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), wyciąg z zielonej herbaty (27%, w tym katechiny min.30%), wyciąg z pestek winogron (11%, w tym katechiny co najmniej 20%), tauryna (11%), glukonian cynku, powłoka (polidekstroza, hydroksypropylometylocelu loza, talk), barwniki (E171, E104, E132), trójglicerydy średniołancuchowe.

A tu dla porównania np. Merc Special:

Skład: 1 drażetka zawiera: Witamina C 75,00 mg; L-cystyna 30,00 mg; Witamina E (octan) 9,00 mg; B-karoten 0,90 mg; Amid kwasu nikotynowego 10,00 mg; Pantotenian wapnia 3,00 mg; Witamina B2 1,60 mg; Witamina B6 (chlorowodorek) 1,20 mg; Witamina B1, (azotan) 1,20 mg; Witamina A (octan) 1.500 j.m.; Witamina B12 (cyjanokompleks) 2,00 mikro g.; Witamina D3 50,00 j.m.; Biotyna 0,01 mg; Suchy wyciąg z drożdży 100,00 mg; Żelazo (II) fumaran 20,00 mg

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelikaaa Pokaż wiadomość
Brzmi bardzo optymistycznie zazdroszczę i gratuluję! a oprócz tabletek stosowałaś inne "wspomagacze" typu pokrzywa, wcierki itp ?
Ja też słyszałam opinie pozytywne o Inneov, ale sama nie wiem, to są przecież tylko indywidualne oceny osób, a na każdego może działać inaczej. A mi zależy na fachowej analizie składu.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 08:56   #1511
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Nie znam sie az tak bardzo na skladach ale patrzac rzuca mi sie w oczy to, ze inneov zawiera z substancji aktywnych jedynie katechine i tauryne. Merz special natomiast glownie witaminy. Gdyby patzryc obiektywnie sklady bardzo sie roznia i mozna brac nawet 2 naraz-z tym, ze w odstepie minimum 4 godz poniewaz merz special zawiera zelazo ktore zmniejsza wchlanianie inneov. Wedlug mnie najpierw trzeba wiedziec dlaczego wypadaja nam wlosy...jesli od stresu itd to inneov bedzie lepszy jednak jesli brakuje nam w organizmie witamin i innych substancji to lepszy jest merz special bo on to uzupelni. Na moj las nowych wlosow nie patrzcie bo juz kiedys mi wypadlo mnostwo wlosow i tez odrosly a nie bralam wtedy inneov. Moze on jedynie wzmocni wlosy, zeby nie wypadaly, zeby rosly grubsze. Tak naprawde prawdziwe efekty sa po 6 miesiacach. Ja mialam jeszcze anemie wiec pewnie wypadaly mi z braku zelaza wiec bralam zarowno zelazo jak i inneov-ale zelazo na recepte. Nie stosuje zadnych wcierek, pokrzyw itd Jesli juz cos wcieram to leki na recepte.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 10:56   #1512
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Mi włosy nie wypadają, to znaczy wypadają normalnie, w normie. Pewnie już wszystkie, które miały wypaść, to wypadły
Moim problemem są cienkie włosy.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 20:32   #1513
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Inneov - gęstość włosów

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Mi włosy nie wypadają, to znaczy wypadają normalnie, w normie. Pewnie już wszystkie, które miały wypaść, to wypadły
Moim problemem są cienkie włosy.
jest taki watek-grubsze włosy-nie pamiętam tytułu
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:50   #1514
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Inneov - gęstość włosów

o nie...polaczyli watki...dlaczego?! Na inneov cellulit jest oddzielny! Teraz bedzie namieszane
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:01   #1515
aga1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czytam wasze posty od dobrych kilku miesięcy, sama też mam kłopoty z wypadaniem włosów, niby przyczynę wypadania znam mam zawyżony testosteron którego niczym nie dało się zbić, zwyczajnie taki mój urok, starania trwają od 7 lat, kilku specjalistów się trudziło i jakoś polegli. Obecne nie biorę leków hormonalnych. Zaznaczę tylko, że kiedy leczyłam testosteron nie myślałam o włosach ale o zmniejszeniu poziomu hormonu. Tak więc dopiero 5 miesięcy temu zaczęłam kurację drożdzową co dała.... tyle, że może z 10 włosów mniej wypadało a moja średnia to 150 przy myciu. Pewnego dnia poszłam po moje pierwsze zakupy dla włosków do apteki i tam pani magister z włosami jakby miała perukę na głowie powiedziała mi, że jedyne co mi pomoże to inneov bo ona leczyła swoje całe lata i dopiero te tabletki zdziałały cuda. Oczywiście cuda na jej głowie i nie tylko jej. Podkreśliła przy tym, że tylko te tabletki stosuje. Więc po krótkim zastanowieniu kupuję i łykam. No i dziś mija dwa miesiące kuracji ciągłej. Po pierwszym tygodniu zdecydowanie mniej włosów wypadało przy myciu jak powiem, że o połowę mniej to z całą pewnością nie skłamię. Ta euforia trwała przez 1,5 miesiąca przestałam tydzień temu brać drożdze (brak systematyczności no i znudzenie smakiem), w tym czasie nadal brałam inneov regularnie i co się nagle dzieje włosów wypada mi ponownie 150 i więcej przy myciu. Tak więc załamało mnie to bardzo bo inneov miało zdziałać cuda a ja ich nie widzę. Dziś kupię drożdze ponownie i zobaczę czy pomogą tak jak wcześniej czy nadal będzie źle. Ale samo stosowanie inneov w moim przypadku nie pomaga. Mam zamiar stosować go do końca kuracji czyli 6 miesięcy ale już z drożdzami.
aga1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:29   #1516
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
o nie...polaczyli watki...dlaczego?! Na inneov cellulit jest oddzielny! Teraz bedzie namieszane
Z oddzielnego wątku o Inneov cellulit jeszcze nic nie wynika dla forum fryzjerskiego
Namieszane było, kiedy powstał ten oddzielny. W bieżącym wątku już od dawna prowadzona była dyskusja o Inneov i tak właśnie zostanie.
Jak ktoś zechce poczytać tylko o nim, to skorzysta z wyszukiwarki, nie widzę problemu, w końcu po to ona jest.

Cytat:
Napisane przez aga1978 Pokaż wiadomość
Czytam wasze posty od dobrych kilku miesięcy, sama też mam kłopoty z wypadaniem włosów, niby przyczynę wypadania znam mam zawyżony testosteron którego niczym nie dało się zbić, zwyczajnie taki mój urok, starania trwają od 7 lat, kilku specjalistów się trudziło i jakoś polegli. Obecne nie biorę leków hormonalnych. Zaznaczę tylko, że kiedy leczyłam testosteron nie myślałam o włosach ale o zmniejszeniu poziomu hormonu. Tak więc dopiero 5 miesięcy temu zaczęłam kurację drożdzową co dała.... tyle, że może z 10 włosów mniej wypadało a moja średnia to 150 przy myciu. Pewnego dnia poszłam po moje pierwsze zakupy dla włosków do apteki i tam pani magister z włosami jakby miała perukę na głowie powiedziała mi, że jedyne co mi pomoże to inneov bo ona leczyła swoje całe lata i dopiero te tabletki zdziałały cuda. Oczywiście cuda na jej głowie i nie tylko jej. Podkreśliła przy tym, że tylko te tabletki stosuje. Więc po krótkim zastanowieniu kupuję i łykam. No i dziś mija dwa miesiące kuracji ciągłej. Po pierwszym tygodniu zdecydowanie mniej włosów wypadało przy myciu jak powiem, że o połowę mniej to z całą pewnością nie skłamię. Ta euforia trwała przez 1,5 miesiąca przestałam tydzień temu brać drożdze (brak systematyczności no i znudzenie smakiem), w tym czasie nadal brałam inneov regularnie i co się nagle dzieje włosów wypada mi ponownie 150 i więcej przy myciu. Tak więc załamało mnie to bardzo bo inneov miało zdziałać cuda a ja ich nie widzę. Dziś kupię drożdze ponownie i zobaczę czy pomogą tak jak wcześniej czy nadal będzie źle. Ale samo stosowanie inneov w moim przypadku nie pomaga. Mam zamiar stosować go do końca kuracji czyli 6 miesięcy ale już z drożdzami.
Po Twoim poscie wnioskuję, że prawdopodobnie Twojemu organizmowi potrzebne są witaminy z grupy B, które zawarte są w drożdżach, a których nie ma Inneov [zresztą on sam jest dośc ubogi skłądem]
Lepiej byłoby wrócić więc do kuracji łączonej, skoro miałaś po niej efekty. Dla wzmocnienia dorzuciłabym też coś z krzemem [skrzyp, pokrzywa lub suplementy] i oczywiście zróżnicowana dieta, bogata w witaminy i mikroelementy.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-04-22 o 10:31
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:04   #1517
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z tych dwóch specyfików: h-pantoten i Merz Special, który polecacie? Zamierzałam kupić Vitapil, bo jest chyba skuteczniejszy od tych dwóch powyżej ale troszkę się zmartwiłam po przeczytaniu że Vitapil może mieć zły wpły na cerę trądzikowa
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:39   #1518
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Belissa czy Capivit Piękne Włosy? Prosze,poradzcie.
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:57   #1519
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Myślę, że tu trzeba rozdzielić dwie sprawy, a mianowicie wypadające włosy i cienkie włosy. Mi włosy nie wypadają, mój problem to cienkie włosy. I ktoś tu chyba pisał, że np. tabletki z witaminami, jak np. Merc Special zadziałają bardziej na wypadające włosy, a Inneov z tą tauryną i czymś jeszcze na grubość włosów.

Edytowane przez Ewelina79
Czas edycji: 2009-04-22 o 22:06
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 08:11   #1520
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Myślę, że tu trzeba rozdzielić dwie sprawy, a mianowicie wypadające włosy i cienkie włosy. Mi włosy nie wypadają, mój problem to cienkie włosy. I ktoś tu chyba pisał, że np. tabletki z witaminami, jak np. Merc Special zadziałają bardziej na wypadające włosy, a Inneov z tą tauryną i czymś jeszcze na grubość włosów.
Na temat zwiększania ilości włosów jest oddzielny wątek.
Korzystaj z wyszukiwarki
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:16   #1521
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na temat zwiększania ilości włosów jest oddzielny wątek.
Korzystaj z wyszukiwarki
Ale tu mówimy o tabletkach na włosy, jak sam tytuł wątka brzmi.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:41   #1522
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja brałam skrzypovite (i jeszcze jedne inne tabletki) za radą lekarza, kiedy nagle makabrycznie łamały mi się i schodziły paznokcie. brałam i brałam i.. i nic! zero efektów ani na włosach ani na paznokciach. teraz kiedy przyszła wiosna, mama karmi mnie ciągle jabłuszkami i innym zdrowym jedzonkiem i paznokcie mam z powrotem piękne
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:32   #1523
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja wbrew złym opiniom na temat Vitapilu muszę go bardzoooooooo pochwalic. Po kilkuletnim rozjaśnianiu włosów 3 miesiące temu zaczeły mi wypadac wręcz garściami nie mówiąc juz o tym że rosły w tempie żółwim. W tej chwili skończyłam brac brac opakowanie 60 tabletek (2 miesiące) i jestem zachwycona. Mam gąszcz nowych odrostów a włosy rozną w tempie ekspresowym nie mówiąc o tym, że przy myciu nic mi nie wypada tylko około 10 włosków po myciu podczas rozczesywania. Mam juz kolejne opakowanie Vitapilu i nie zamierzam z niego zrezygnowac. Wcześniej brałam droźdze i Skrzypowitę i efekty były zerowe.
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:48   #1524
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

na mnie tez vitapil podzialall najlepiej ( powiem ze probowalam belissy, humavitu i skrzypovity)
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:05   #1525
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy można brać belise 'zwykłą' na włosy i bellisę sun jednocześnie?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:26   #1526
dDoll
Raczkowanie
 
Avatar dDoll
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja polecam Skrzypowitę. Później brałam Capivit piękne włosy. Stan moich włosów uległ znacznej poprawie. Miałam zniszczone od ciągłego prostowania oraz farbowania. Te leki poleciła mi fryzjerka.
dDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:56   #1527
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dDoll Pokaż wiadomość
Ja polecam Skrzypowitę. Później brałam Capivit piękne włosy. Stan moich włosów uległ znacznej poprawie. Miałam zniszczone od ciągłego prostowania oraz farbowania. Te leki poleciła mi fryzjerka.
Dla mnie capivit piekne wlosy okazal sie najgorszymi tabletkami jakie bralam na wlosy. polecila mi go rowniez fryzjerka, nagadala glupot a ja uwoerzylam. Bralam 7 miesiecy, wlosy troche przestaly wypadac a poza tym kondycja byla taka sama. Aha... i na dodatek okropnie mi sie odbijaly Coz nie sluzyly mi i dlatego nie powiem o nich dobrego slowa. Wiadomo, kazdemu co innego sluzyMoze moje klaki byly zbyt oporne na nie
Od 2 miesiecy lykam Inneov-gestosc wlosow- niestety paskudnie drogie Ale co zauwazylam- wyrastaja mi takie male wloski nad linia czola, zauwazyla to moja fryzjerka tydzien temu i rzeczywiscie te "klaczki" powolutku rosna... No mam nadzieje ze cos dobrego wyniknie z tego mojego lykania inneov. Te tabletki sa jakby moja osttatnia nadzieja, jak nie to chyba zageszcze sobie w klinice, albo jakis przeszczep zrobie.
Pozdrawiam wlosomaniaczki
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:58   #1528
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja wczoraj kupilam vitapil, bo belissa razem z silica sie skonczyly juz...
to teraz czas przetestowac vitapil
zobaczymy jak na mnie podziala...
mam nadzieje ze pomoze moja wloska szybciej rosnac
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:47   #1529
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
ja wczoraj kupilam vitapil, bo belissa razem z silica sie skonczyly juz...
to teraz czas przetestowac vitapil
zobaczymy jak na mnie podziala...
mam nadzieje ze pomoze moja wloska szybciej rosnac
vitapil jest swietny na włosy
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:09   #1530
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja również polecam vitapil.

mi przyspiesza porost włosów
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.