Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 19:26   #4171
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Sorina wrociłas. Jak tam wyjazd sie udal? Widze ze mamy coraz wiecej zwolenniczek goldwella, pare dni temu pisala do mnie dziewczyna, ktora tez byla umowiona do Ines. Niech zyja proste włosy
Wróciłam , wróciłam Było ciepło ale jak dla mnie za nudno strasznie spokojnie a majorkańczycy strasznie małomówni. Mało kto znał angielski i bali się odezwać ale fajnie pozwiedzać wyspę
Za tydz będę robić z siostrą encanto Trochę mam strach ale wypróbuję na jej włosach
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:11   #4172
sase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Czesc dziewczyny jestem tu nowa i potrzebuje waszej rady cały temat generalnie przeczytałam za tydzien jade prostowac wloski do katowic salon Rulczyński oni tam prostują kosmetykami Joico czy może któraś z Was słyszała coś na temat prostowania tymi kosmetykami
sase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 14:13   #4173
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej Prostowłose

Czy któraś z Was używała Global Keratin,
czy po zabiegu trzeba prostować włosy?Zależy mi zwlaszcza na opini tych, które robily to okolo 5 miesięcy temu.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami z global Keratin bo mam za 3,5 miesiąca ślub i może to jest jakiś ratunek dla mojego sianka.
Pytałam u mnie w Łodzi w salonie ale tam wykonuja tylko Keratin Complex za 1000zł plus 150 za szampon i odżywkę. Szok, w Poznaniu maja teraz promocje na GK ikosztuje 550 z szamponem ale do ślubu chyba mi nie wytrzyma bo ja mam dziewicze wlosy
wrzucam też fotki, może wy macie jakies lepsze propozycje bo o tym prostowaniu GK i innych dowiedzialam sie dopiero dzis
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 16:28   #4174
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez coala9 Pokaż wiadomość
Hej Prostowłose

Czy któraś z Was używała Global Keratin,
czy po zabiegu trzeba prostować włosy?Zależy mi zwlaszcza na opini tych, które robily to okolo 5 miesięcy temu.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami z global Keratin bo mam za 3,5 miesiąca ślub i może to jest jakiś ratunek dla mojego sianka.
Pytałam u mnie w Łodzi w salonie ale tam wykonuja tylko Keratin Complex za 1000zł plus 150 za szampon i odżywkę. Szok, w Poznaniu maja teraz promocje na GK ikosztuje 550 z szamponem ale do ślubu chyba mi nie wytrzyma bo ja mam dziewicze wlosy
wrzucam też fotki, może wy macie jakies lepsze propozycje bo o tym prostowaniu GK i innych dowiedzialam sie dopiero dzis
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025&page=53 tu masz watek o prostowaniu keratynowym.ja nie wiem, jak za taki zabieg mozna brac po 1000zl.....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 16:32   #4175
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja wiem jak można ale nie wiem kto i po co tyle daje
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 17:52   #4176
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ulica Białostocka tam tyle biorą , a jeśli pytasz kto tyle daje to tez mnie to dziwi bo facet mi tam powiedział, że na ten moment maja już zarezerwowane terminy na cały sierpień i początek września.
Nie weim czy to ściema czy nie ale raczej ja się na to nie zdecyduję, bo dla mnie 1000zł to prawie 5 osób na weselu.
Dzięki za linka.
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 19:50   #4177
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

1000 zł ceny z kosmosu a kiedyś ludzie narzekali że za Goldwella trzeba płacić 700 zł A efekt przecież trwały
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 15:25   #4178
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam!

Pod koniec wakacji chciałbym wyprostować sobie włosy metodą farouk. Skorzystałem ze strony i znalazłem odpowiedni gabinet w zachodniopomorskim. Wcześniej prostowałem włosy, oczywiście teraz z tego zrezygnowałem. Chciałem się zapytać, czy znacie drogie panie odpowiednie szampony i odżywki, aby mi się dobrze regenerowały włosy? Mam jeszcze takie pytanie, czy prostowanie tą metodą można wykonywać na włosach farbowanych?
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:12   #4179
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Z tego co kojarzę z wcześniejszych wypowiedzi na tym forum to Farouk ma jakąś odmianę prostowania do rozjaśnianych lekko włosów, ale pewna nie jestem. Najlepiej umów się na wizytę w tym salonie gdzie chcesz zrobić i oni Ci wszystko dokładnie powiedzą Przed swoim prostowaniem chemicznym odłożyłam na bok prostownice na pół roku i używałam maski ( odzywki ) WAX Włosy było o niebo lepsze, a po prostowaniu szampon i odżywka GOLDWELL KERASILK ULTRA RICH CARE. Odżywkę dalej stosuję bo włosy po niej są cudownie miękkie i gładkie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:26   #4180
sase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam,
wczoraj byłam na prostowaniu włosów w Katowicach w salonie Rulczyński i jestem zachwycona efektem oczywiście wiem, że nie jest to w 100% stałe prostowanie włosów ale w moim przypadku (geste włosy, lekko kręcone raczej sianowate) jest to super sprawa ponieważ włosy straciły na objętości co jest ogromnym plusem są odżywione a do tego lekkie
Gorąco polecam ten salon zapłacilam 275zł prostują kosmetykami Joico Pani Kinga jest niesamowitą fryzjerką świetnie obcina
sase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:38   #4181
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja nic nie słyszałam o takim prostowaniu. Napisz wiecej daj zdjęcia
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 11:41   #4182
sase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

wkleje zdjęcia popołudniu bo teraz jestem w pracy :P jest to trwałe prostowanie włosów kosmetykami Joico to było moje pierwsze prostowanie więc ciężko mi porównywać bo wszyscy piszecie ze trwale prostuje włoski tylko Farouk i Goldwell
prostowanie trwało 3 godzinki technika taka sama jak pisaliście we wcześniejszych postach tylko, że inne kosmetyki były używane oczywiscie mam 72 godziny nie myc wlosow nie dotykac itd wiec tak naprawde efekt zobacze po myciu
Fryzjerka powiedziała mi, że klientki są zadowolone ona sama robi sobie takie prostowanie :p uprzedziła mnie jedynie, że jeśli będę chciała miec proste "druty" to bede musiala potraktowac koncowki żelazkiem ale tylko same konce wiec mnie to bardzo odpowiada trwałość do odrastania włosów więc podobnie jak tu wszyscy wcześniej pisaliście
sase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:41   #4183
innylogin19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 33
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Dzięki speóbuję
innylogin19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:55   #4184
babapiaskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cześć dziewczyny, proszę o poradę bo jestem już załamana….
Mam kręcone blond /rozjaśniane włosy, do tego mam ich bardzo dużo co jest wynikiem tego że n i g d y nie chodzę w rozpuszczonych włosach ani też nie mam konkretnej fryzury bo po prostu nic się nie trzyma . Zeszłej jesieni byłam na prostowaniu global keratyn, za pierwszym razem, zabieg się nie udał, za drugim już w miarę się udał, ale było tak, że po umyciu i tak musiałam prostować prostownicą włosy. Ogólnie mówiąc – global keratin to nieniszczący zabieg ale- krótkotrwały i szału po nim nie ma. Teraz, szukam czegoś mocniejszego i proszę Was o radę, bo już spędziłam cale godziny w necie i szukam trwałych prostujących ale wszystkie wykluczają z tego zabiegu rozjaśniane włosy, czy znacie jakieś inne które są przeznaczone dla rozjaśnianych włosów?
babapiaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:24   #4185
nadia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez babapiaskowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, proszę o poradę bo jestem już załamana….
Mam kręcone blond /rozjaśniane włosy, do tego mam ich bardzo dużo co jest wynikiem tego że n i g d y nie chodzę w rozpuszczonych włosach ani też nie mam konkretnej fryzury bo po prostu nic się nie trzyma . Zeszłej jesieni byłam na prostowaniu global keratyn, za pierwszym razem, zabieg się nie udał, za drugim już w miarę się udał, ale było tak, że po umyciu i tak musiałam prostować prostownicą włosy. Ogólnie mówiąc – global keratin to nieniszczący zabieg ale- krótkotrwały i szału po nim nie ma. Teraz, szukam czegoś mocniejszego i proszę Was o radę, bo już spędziłam cale godziny w necie i szukam trwałych prostujących ale wszystkie wykluczają z tego zabiegu rozjaśniane włosy, czy znacie jakieś inne które są przeznaczone dla rozjaśnianych włosów?
Witam, wczoraj wykonałam kurację Global Keratin po raz trzeci. Pierwszy zabieg miałam w sierpniu, drugi w grudniu no i trzeci teraz. Efekt po drugim utrzymywał się dłużej niż po pierwszym. Fryzjerka mówiła wczoraj, że włosy mam coraz lepsze. Uważam, że miałaś źle wykonaną kurację, ja nie używam prostownicy od sierpnia. Gdzie to robiłaś?
nadia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:36   #4186
babapiaskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez nadia8 Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj wykonałam kurację Global Keratin po raz trzeci. Pierwszy zabieg miałam w sierpniu, drugi w grudniu no i trzeci teraz. Efekt po drugim utrzymywał się dłużej niż po pierwszym. Fryzjerka mówiła wczoraj, że włosy mam coraz lepsze. Uważam, że miałaś źle wykonaną kurację, ja nie używam prostownicy od sierpnia. Gdzie to robiłaś?
Cześć Nadia8 ja robiłam w Poznaniu, w salonie Glam Shine na Głogowskiej. Płaciłam 450 zł /gratis jest szampon i odżywka/. Jak już wcześniej pisałam za pierwszym razem nie wyszło, za drugim „prawie” wyszło, ale i tak musiałam używać prostownicy… czyli efekt słaby. Teraz, chciałam znowu wyprostować włoski i szukam jakiejś innej metody niż global, ale niestety nic nie mogę znaleźć bo mam rozjaśniane włoski i na mało który zabieg się kwalifikuje.. Jak już nic nie wymyślę, to też pójde jeszcze raz na globala, bo nie mogę patrzeć na moje sianowate-loki. Tylko nie wiem czy pójść do tego samego salonu czy do innego..
A Ty gdzie robiłaś globala?
babapiaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:05   #4187
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

zrob zabieg Encanto cos jak Global .. wiekszosc dziewczyn jest zachwycona efektem mi niestety nie wyszlo ... niewiem czy to kwesta prostownicy czy moich wlosow ale pamietaj ze zabieg musi byc robiony w 230 stopniach zreszta poczytaj caly watek o keratynowym prostowaniu Encanto ; )

Edytowane przez ohyea
Czas edycji: 2010-06-28 o 18:10
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 23:01   #4188
babapiaskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
zrob zabieg Encanto cos jak Global .. wiekszosc dziewczyn jest zachwycona efektem mi niestety nie wyszlo ... niewiem czy to kwesta prostownicy czy moich wlosow ale pamietaj ze zabieg musi byc robiony w 230 stopniach zreszta poczytaj caly watek o keratynowym prostowaniu Encanto ; )
Ohyea, dziękuję za info J Ale mi polepszyłaś humor J , bo już myślałam, że oprócz Globala to już nie mam żadnych możliwości.. A dlaczego Tobie Encanto nie wyszło?
babapiaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 23:14   #4189
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a mnie ciekawi te prostowanie globalem wiecie moze jak wygladaja produkty do tego??
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 17:26   #4190
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

poniewaz nie zastozowalam sie do instrukcji ... zabieg nalezy wykonac w 220-230 stopni a ja wykonalam w 200 stopniach. Jest duzo lepij niż bylo ale i tak musze przeprostowywac wlosy (koncowki) chociaz plus jest taki ze zamiast siedziec z prostownica 40 min robie to w 5 ;p polecam jak wykonasz dobrze zabieg mysle ze bedziesz zadowolona jak 95% osob ;d
wpisz na all Encanto i zobaczysz trwale prostowanie ;p zapraszam rowniez na caly watek poswiecony encanto https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 16:48   #4191
nadia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez babapiaskowa Pokaż wiadomość
Cześć Nadia8 ja robiłam w Poznaniu, w salonie Glam Shine na Głogowskiej. Płaciłam 450 zł /gratis jest szampon i odżywka/. Jak już wcześniej pisałam za pierwszym razem nie wyszło, za drugim „prawie” wyszło, ale i tak musiałam używać prostownicy… czyli efekt słaby. Teraz, chciałam znowu wyprostować włoski i szukam jakiejś innej metody niż global, ale niestety nic nie mogę znaleźć bo mam rozjaśniane włoski i na mało który zabieg się kwalifikuje.. Jak już nic nie wymyślę, to też pójde jeszcze raz na globala, bo nie mogę patrzeć na moje sianowate-loki. Tylko nie wiem czy pójść do tego samego salonu czy do innego..
A Ty gdzie robiłaś globala?
Hej, też robiłam w Poznaniu, w salonie Tropicana w Tesco na Wilczaku, tam jest fryzjerka-Magda, która przygotowuje też modelki dla Global, więc jest sprawdzona. U niej zawsze jest ok! Dziś rano umyłam włosy i rewelacja! same wyschły i są proste i błyszczące!
nadia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 02:02   #4192
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez babapiaskowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, proszę o poradę bo jestem już załamana….
Mam kręcone blond /rozjaśniane włosy, do tego mam ich bardzo dużo co jest wynikiem tego że n i g d y nie chodzę w rozpuszczonych włosach ani też nie mam konkretnej fryzury bo po prostu nic się nie trzyma . Zeszłej jesieni byłam na prostowaniu global keratyn, za pierwszym razem, zabieg się nie udał, za drugim już w miarę się udał, ale było tak, że po umyciu i tak musiałam prostować prostownicą włosy. Ogólnie mówiąc – global keratin to nieniszczący zabieg ale- krótkotrwały i szału po nim nie ma. Teraz, szukam czegoś mocniejszego i proszę Was o radę, bo już spędziłam cale godziny w necie i szukam trwałych prostujących ale wszystkie wykluczają z tego zabiegu rozjaśniane włosy, czy znacie jakieś inne które są przeznaczone dla rozjaśnianych włosów?
nie wiem czy w polsce to wykonuja, ale ja polecam Ci Brazyliskie prostowanie, tylko ze ono jest tylko na kilka miesiecy.



Ja mialam trwale prostowanie wlosow metoda japonska, i powiem Wam ze jestem bardzo zadowolona z efektu! Wlosy sa cudowne w dotyku, ladnie sie ukladaja, blyszcza i co najwazniejsze nie pusza! Kolor wlosow na zdjeciach jest przeklamany
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2010-07-08 o 02:06
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 02:05   #4193
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

dwa razy ten sam post mi sie umiescil
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 08:26   #4194
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
nie wiem czy w polsce to wykonuja, ale ja polecam Ci Brazyliskie prostowanie, tylko ze ono jest tylko na kilka miesiecy.



Ja mialam trwale prostowanie wlosow metoda japonska, i powiem Wam ze jestem bardzo zadowolona z efektu! Wlosy sa cudowne w dotyku, ladnie sie ukladaja, blyszcza i co najwazniejsze nie pusza! Kolor wlosow na zdjeciach jest przeklamany
a na czym polega ta metoda japonska?w Polsce pewnie jej nie ma wloski masz piekne
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 12:31   #4195
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2054320 6]a na czym polega ta metoda japonska?w Polsce pewnie jej nie ma wloski masz piekne [/QUOTE]

wiesz co mozesz poczytac o tym w necie, ogolnie to jest tak ze prostowanie masz na stale, wlosy sa lsniace, delikatne i prosciutkie, efekt utrzymuje sie dopuki nie odrosna Ci wlosy wiec raz na jakis czas chodzi sie zeby zrobic odrosty (zalezy jak szybko wlosy Ci rosna). Ja robilam w tym salonie http://www.youtube.com/watch?v=-qJoaP9RoBA i jestem bardzo zadwolona Teraz tylko musze do fryzjera pujsc obciac koncowki bo mam straszne, ale to nie wina prostowania, bo mialam takie wczesniej i juz od pol roku na podciecie sie wybieram
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:36   #4196
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
wiesz co mozesz poczytac o tym w necie, ogolnie to jest tak ze prostowanie masz na stale, wlosy sa lsniace, delikatne i prosciutkie, efekt utrzymuje sie dopuki nie odrosna Ci wlosy wiec raz na jakis czas chodzi sie zeby zrobic odrosty (zalezy jak szybko wlosy Ci rosna). Ja robilam w tym salonie http://www.youtube.com/watch?v=-qJoaP9RoBA i jestem bardzo zadwolona Teraz tylko musze do fryzjera pujsc obciac koncowki bo mam straszne, ale to nie wina prostowania, bo mialam takie wczesniej i juz od pol roku na podciecie sie wybieram

To jest prostowanie Goldwellem czy Faroukiem??
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:11   #4197
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
To jest prostowanie Goldwellem czy Faroukiem??
Liscio
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:54   #4198
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej heej wszystkim Co tam słychac u prostowaczek Goldwellem? Jak tam wasze włoski? Sorina robiłas encanto? Strasznie jestem ciekawa. U mnie bez zmian włosy proooste..widze odrost taki 2 - 3 cm ale tylko w jednym miejscu i trzeba sie dobrze przyjrzec zeby go ujrzec
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:48   #4199
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A czy ktoś farbuje włosy henną i miał zrobiony zabieg prostowania chemicznego?

Dlaczego bardziej polecacie Goldwell niż Farouk? Jest jakaś zasadnicza różnica w tych zabiegach? bo z tego co czytam na wątku to nie różnią się praktycznie niczym

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2010-07-14 o 20:13
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:28   #4200
wake up
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

z tego, co pisano wcześniej więcej dziewczyn było zadowolone bardziej z goldwella. Temat czytałam cały dość dawno, narazie regularnie czytam tylko nowe posty jednak tak mi się wydaje
ja jestem umówiona na prostowanie goldwellem w przyszły czwartek w krakowie do salonu expander na ulicy długiej do panie Alony
wake up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.