Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 17:43   #4381
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

a gdzie ja napisałam, że wypadają?ktoś tak napisał? poza tym skąd wiesz jakie będą skutki jego stosowania na dłuższą metę? napisałam, że jak mi pasmo spadło to oka nie mogłam otworzyć do konca zabiegu, bo mnie tak piekły i siedziałam jak śpiąca królewna z zamknietymi do konca zabiegu. co do praktykantek, to po pierwsze zabieg to żadna filozofia, naciąganie na szczotce i prostowanie prostownicą i chyba ciężko jest zle wykonać zabieg. poza tym czytaj ze zrozumieniem. piszę, że firmy czesto pisza, ze preparat nie zawiera formaldehydu w postaci surowej, natomiast po podgrzaniu pod wpływem temperatury ten się uwalnia. tyle.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

aha..i co najwazniejsze. pisalam o encanto i coppola keratin, nie o globalu. czy global zawiera czy nie nie wiem, bo ani widzialam, ani nie widzialam stosownej dokumentacji. pozdrawiam.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 20:17   #4382
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

jest tu ktos kto odpisze na moje pytanko? prosze Was? bu
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 09:35   #4383
Fryzjer Dawid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

tego nie da się określic kiedy, zależy przedewszystkim od pewnych czynników takich jak: dokładnie wykonany zabieg, jak czesto myjesz włosy, czy uzywasz odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych po tym zabiegu. Jesli robiłas profejonalnym produktem, napewno fryzjerka proponowała ci szampon odżywkę, fluid zeby pielęgnowac włosy. Wtedy używając efekt bedzie wiele dłuższy. To tak jak zrobic kolor i nie uzywac odpowiednich szamponów i odżywek, włos wtedy szybko traci kolor. A co do czasu utrzymywania.. to srednio przy TP metodą keratynową efekt trzyma sie od 4 do 5 miesięcy.. wiec z czasem mozesz spodziewac się ze włosy beda mniejnawilzone.. i efekt po wysuszeniu bedzie mniej zadawalający.
Fryzjer Dawid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:52   #4384
pattyczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1
GG do pattyczek
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was dziewczeta, moze mi powiedziec na jak dlugo wystarcza chemiczne prostowanie wlosow? Co sie z tymi wlosami dzieje po takim zabiegu? Czy nie wysuszaja sie za bardzo?
moja koleżanka jest Tajlandką i ma bardzo kręcone włosy, tzn miała, bo zrobiła sobie chemiczne prostowanie włosów jest świetne ! włosów nie ma zniszczonych, wcale ! ma to już od ponad roku i te włosy, które odrastają są kręcone, ale pozostałe są idealnie proste. Nie ma znaczenia pogoda, one i tak są proste, co mnie zachwyca ! A inną zaletą jest to, że można z włosami robić co się chce - kręcić, upinać itp. Też chcę sobie to zrobić, ale nie wiem z jakiej firmy można kupić ten płyn. Muszę jeszcze troszkę poszperać na internecie ! pozdrawiam
pattyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:21   #4385
ewa22
Raczkowanie
 
Avatar ewa22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Witam ! Czy któraś z Was stosowała ten krem do trwałego prostowania ? Zastanawiam sie nad zakupem http://allegro.onet.pl/new-efekt-pro...340314715.html
ewa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 20:40   #4386
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ewa22 Pokaż wiadomość
Witam ! Czy któraś z Was stosowała ten krem do trwałego prostowania ? Zastanawiam sie nad zakupem http://allegro.onet.pl/new-efekt-pro...340314715.html

ten wątek widziałaś?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=483170
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 14:28   #4387
ewa22
Raczkowanie
 
Avatar ewa22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź chyba dobrze że nie skusiłam się na ten preparat.
ewa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 15:16   #4388
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

)

jednym z tanszych teraz prostowań to jest własnie Encanto, słyszałas? Keratynowe prostowanie starcza jeden zabieg na 4-5miesiecy a na włosach za ramiona lekko mozne z butelek zrobic 3-5zabiegi! Na allegro sprzedawane są nowe jak i "jeden raz" uzywane. Może cena to nie 17zł ale sporo więcej ale mi tam ta metoda pasuje Słyszałas o tym? cały wątek jest meeega długi ;]
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 21:35   #4389
ewa22
Raczkowanie
 
Avatar ewa22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
)

jednym z tanszych teraz prostowań to jest własnie Encanto, słyszałas? Keratynowe prostowanie starcza jeden zabieg na 4-5miesiecy a na włosach za ramiona lekko mozne z butelek zrobic 3-5zabiegi! Na allegro sprzedawane są nowe jak i "jeden raz" uzywane. Może cena to nie 17zł ale sporo więcej ale mi tam ta metoda pasuje Słyszałas o tym? cały wątek jest meeega długi ;]
Dzięki wcześniej nie słyszałam o tym zabiegu , przeczytałam końcówkę wątku i wygląda to interesująco tylko obawiam się czy poradziłabym sobie sama z nałożeniem tego preparatu . Przeczytałam poradę jak nakładać to cudo na włosy i trochę mnie to przeraża . Mogłabyś polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro u którego można nabyć ten specyfik ?
ewa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 08:14   #4390
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

wiesz co, nie ma za dużego wyboru na allegro, powiem tylko ze ja bym się bała kupować otwarte zestawy nikt nie wiem czy nie sa przypadkiem rozcięczane. Mam w domu juz drugi zestaw, i wiem ze za 3-4 miesiace bede znowu sie prostowac a nie chce mi się co chwile kupować zestawu a pozniej sprzedawać otwarte tylko po to by zarobic tak jak to robia inne laski. Jest to produkt mało dostępny jeszcze.
Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś sprzedawcy, zapytaj go o coś, zobaczysz jaki ma kontakt z kupyjącym (szybki, chamski, grzeczny etc.)
nie chce zaśmiecać wątku więc jak cos wal na pw.

pozdrawiam
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:57   #4391
juuuustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Witam!

Na targach w katowicach dostałam ulotkę organicznej keratyny QOD? Czy ktoś może już ją testował? Jeśli tak to jakie efekty?

Pozdrawiam
juuuustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 16:05   #4392
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

chcialam zapytac o porstowanie bo juz zglupialam , jaka metoda jest najbardziej skuteczna i cenowo najlepsza? mam wlosy sianowate , czy prostowanie to zmieni ? a moze jakis zabieg ktory moge zrobic sama w domu? prosze o rade
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:15   #4393
lonkacbr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

witam, czy ktoś może mi napisać jakie włosy odrastają po metodzie global keratin zabieg starcza na ok 4-5 miesięcy ale jakie są odrosty czy kręcone a reszta proste?
lonkacbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 02:48   #4394
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Jak mam byc szczery to prostowanie keratyna to jedne wielkie G... !!! Nie dosc ze efekt nie warty ceny, to samo prostownie jest nie przyjemne ... chociaz zapach ladny...

Jestem jedynie przekonany do prostowania Goldwellem ... kosztowalo 800 zl ale efekt wart ceny - prostownicy uzylem dopiero dokladnie po 6 miesiacach

btw. kondycja wlosow przed prostowaniem tez jest wazna, wiec trzeba miec to na uwadze... a z tego co czytam niektore posty zale apropo wypadajacych wlosow to wiekszosc przypadkow jest ze zlej ich kondycji przed prostowaniem ...

Edytowane przez pablo305
Czas edycji: 2010-12-31 o 02:50
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 08:59   #4395
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

a miałeś prostowanie keratyną?? skoro mówisz że to wielkie "bardziewie"??
Zapewne nie!! więc komentarz taki jest z d...y. Ty po wydaniu 800zł użyłeś prostownice po 6m-ach a ja po wydaniu na jeden zabieg prostowania keratyną (ok70zł) prostowałam pierwszy raz dopiero po 4m-ach!

więc ogarnij się w gadaniu na temat na który nie masz pojęcia!!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:53   #4396
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
a miałeś prostowanie keratyną?? skoro mówisz że to wielkie "bardziewie"??
Zapewne nie!! więc komentarz taki jest z d...y. Ty po wydaniu 800zł użyłeś prostownice po 6m-ach a ja po wydaniu na jeden zabieg prostowania keratyną (ok70zł) prostowałam pierwszy raz dopiero po 4m-ach!

więc ogarnij się w gadaniu na temat na który nie masz pojęcia!!
Przecież każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, nawet tych negatywnych
Zabieg keratyną jest rzeczywiście dość tani ale osobiście nie byłam zadowolona w 100%
W niektórych miejscach włosy delikatnie odkręcały się a robiłam 2 razy. Gdy jeszcze keratyna utrzymywała się we włosach wszystko było ok a później nagłe wypadanie włosów. Nigdy przedtem nie miałam takiego problemu. Także ja mam niezbyt miłe doświadczenia i wiem, że już nigdy nie spróbuję czegoś co nie jest przetestowane w Polsce.

Wydaje mi się, że ten zabieg jest dobry do długich prostych włosów o ile nie wystąpią skutki uboczne.
Warto spróbować ale najpierw lepiej dokładnie przeanalizować skład, poczytać opinie z USA, bo później może być płacz.


Teraz intensywnie odżywiam włosy i mam nadzieje, że jakoś wiosną uda mi się zrobić Goldwellem.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 12:11   #4397
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

no i ok, każdy ma inne włosy i na każdego co innego działa. Nie każdy może mieć chemiczne prostowanie, więc keratyna jest jakąś alternatywą, mi się efekt podoba i nie uważam że jest to gówno, bo lepsze to niż nic dla niektórych.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 13:32   #4398
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
no i ok, każdy ma inne włosy i na każdego co innego działa. Nie każdy może mieć chemiczne prostowanie, więc keratyna jest jakąś alternatywą, mi się efekt podoba i nie uważam że jest to gówno, bo lepsze to niż nic dla niektórych.
no to ja juz wole nic i zgadzam sie z pablo... robilam 2 razy keratyne i za kazdym razem bylam niezadowolona, a wlosy prostowane w 230stopniach az do dzis mam zniszczone. teraz nie pozostaje mi nic innego jak podcinac, zeby je przygotowac na zabieg farouk'a
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 16:32   #4399
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

dobrze Ci - Wam, bo nie macie rozjaśnianych włosów, a z tego co sę orientuję do chemicznego prostowania nie można mieć rozjaśnianych, stąd napisałam że dla NIEKTÓRYCH (rozjaśnianych) lepsze 4miesiace w prostych niż nic.I nie mam tu namyśli cen. To że Twoje włosy nie przyswoiły keratyny to nic z tym nie zrobimy, moje trzymają sie dobrze, a po jej wypłukaniu sa tak samo zniszczone jak przed
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 06:25   #4400
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Pszczola... jakbym nie mial prostowania keratyna to bym sie nie wypowiadal... otoz mialem w maju takowe prostowanie i byla to dla mnie istna strata kasy ... pozatym napisalem ze to prostowanie samo w sobie przebiega dosc nieprzyjemnie dlatego ze to lepkie cos nakladane na glowe jest nie wiem jak to ujac fuj xD

Zgodze sie ze na kazde wlosy dziala takie prostowanie inaczej, jednakze nie spotkalem sie z fryzjerem ktory by mi zapewnil, ze po prostowaniu keratyna wlosy beda chociaz przez hmm 2 miesiace proste jak druty . . . dla mnie niestety bylo to wazne, bo mam fiola na punkcie idealnie prostych wlosow

Teraz niestety zapuszczam od nowa, bo musialem sciac 2 miechy temu na krotko z tego wzgledu, ze rozjasnialem kilka razy je z czarnego na blond i ciagly sie jak guma do zucia =P hehe jestem dobrej mysli ze zalicze goldwella na wakacje ponownie ^^

btw. hmm przyznam, ze po prostowani keratyna mialem wrazenie, ze ow efekt prostych wlosow byl efektem ubocznym tego zabiegu... a to dlatego, ze ja osobiscie odczulem tylko lepsza ich kondycje... wiec tu moge dac punkt... ja robilem prostowanie w salonie wiec mnie kosztowalo sporo wiecej niz 70 zl, dlatego tez jestem zly, ale bylo minelo

Mialem jeszcze prostowane przed wakacjami 2009 Loreal'em, ale to to juz najgorszy ze wszystkich prostowan jakie chyba wymyslono hehe pozdrawiam

P.S. Pszczola nie wybuchaj tak w nowym roku tylko hehe bo nie wypada )

Edytowane przez pablo305
Czas edycji: 2011-01-01 o 06:32
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:11   #4401
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Ale tu atmosfera się zrobiła Ja miałam 2 lata temu prostowanie goldwellem dokładnie 2 lata minie 9 lutego. efekt super przez rok czasu potem zaczęły mi się puszyć no i już kręcić ale w czerwcu robiłam keratynowe prostowanie encanto i włosy są do tej pory ok zrobię jeszcze raz encanto jak tylko się do tego zabiorę bo nie chce mi się strasznie ( 6 godzin ) a tak w maju myślę że zrobię sobie goldwella
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:24   #4402
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

to ja juz sama nie wiem, piszą tu niektorzy o rozjaśnianiu włosów i o chemicznym prostowaniu.. Ale przeciez tego nie mozna laczyc tak?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 12:52   #4403
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
to ja juz sama nie wiem, piszą tu niektorzy o rozjaśnianiu włosów i o chemicznym prostowaniu.. Ale przeciez tego nie mozna laczyc tak?
Jeśli ma się rozjaśniane to nie można robić tego chemicznego Goldwellem, tzn to nie tak do końca jest bo jak ma się farbowane o kilka tonów to się nic nie stanie. Ja mam swoje czarne ale farbuje na jasne brązy. Na moich wychodzi taki kolor czekoladowy i robiłam prostowanie Goldwellem.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 13:42   #4404
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

dziewczyny, a można rozjaśniać włosy z ciemnego blodu na jaśniejszy i potem prostować Goldwellem?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 13:48   #4405
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Nie ma sensu rozjasniac wlosow przed goldwellem, poniewaz samo prostowanie rozjasnia wlosy i to dosyc znacznie. Potem do utrwalacza wybierasz farbe, albo odswiezasz kolor, albo mozna jeszcze ciut rozjasnic, badz walnac sobie nawet cos czarnego hehe
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:02   #4406
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Jak wyprostujecie to tak będziecie zachwyceni prostymi śliskimi włosami że wszystko wam się będzie podobać , kolor też i racja rozjaśnia dość znacznie goldwell więc kolorek też wyjdzie ładny
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:23   #4407
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Ah na takiej zasadzie no ja chcialabym bardzo poddac wloski takiemu zabiegowi, ale od dlugiego jzu czasu rozjasniam wlosy. Jednak sa one zdrowe , gdyz nie uzywam prostownicy domowej ani suszarek. Niestety nie mozna miec dwoch rzeczy na raz
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 21:56   #4408
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Zawsze mozesz zrobic prostowanie keratyna... Podobno im bardziej hmm "zniszczony" wlos tym efekt niby lepszy ^^
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:38   #4409
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

A po jakim czasie od prostowania można zafarbować włosy? Mogą po tym zacząć się odkręcać?
Ja od ponad roku farbuję tylko naturalną henną, mam nadzieje, że to nie będzie miało żadnego wpływu....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:37   #4410
Fryzjer Dawid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cze. Pracuje na Globalu, włosy ktore są poddane Globalowi są lśniące nawilżone i wygładzone, i przedewszystkim proste. Produkt stopniowo wypłukuje się. Obowiązkowe jest używanie szamponu i odżywki Global Keratin. nie ma czym sie obawiac jakie włosy bedą odrastac, bo zabieg srednio utrzymuje sie od 3, 4 do 5 miesiecy wiec odrosty nie bedą duże. Ogólenie rzecz biorąc to Global Keratin jest zabiegiem głęboko nawilżającym włosy, ale pod wpływem keratyny włos się rozprostowuje. Wrazie pytan piszcie

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

a tak swoją drogą to powiem wam szczerze ze jak czytam te wypowiedzi to czasem człowieka krew zalewa ! Skoro kilka osób pyta się czy mozna prostowac włosy Goldwellem jesli ma się rozjasnione włosy, pomimo odpowiedzi ze nie mozna ! To chyba coś jest tutaj nie halo. Druga sprawa trwałe prostowanie to nie jest zabieg porównywalny do nakładnaia odżywki, bo zapewne jak by się zapytac w jaki sposob się używa poprawnie 80 % by nie wiedziała. Taki zabieg powinna wykonywac osoba ktora się na tym zna. Nie dziwujcie sie ze pozniej włosy wam wypadają.. Dla nie których moze lepiej było by kupic spobie poprostu dobry produkt zabezpieczający przed ciepłem. wyciągnąc włosy na szczotkę i zakupic ceramiczną prostiwnice.
Fryzjer Dawid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.