Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-29, 21:02   #4591
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie kogoś solidnego na zwykłe strzyżenie z krótkimi terminami! W piątek jadę na urlop i się obudziłam, że końcówki postrzępione :P
Nie wiem, czy mogę polecić, ale mogę Ci odstąpić termin w środę o 12:30 do Dawida z Hair Line.
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 00:37   #4592
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy u Dawida są długie terminy oczekiwania na popołudnia? Dzwoniłam dziś, ale się nie dodzwoniłam niestety.
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 11:22   #4593
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez sigga Pokaż wiadomość
Czy u Dawida są długie terminy oczekiwania na popołudnia? Dzwoniłam dziś, ale się nie dodzwoniłam niestety.
Dla mnie godzina była obojętna, ale jak na obojętną godzinę to czas oczekiwania 1,5 tyg. Ode mnie też nie odebrał za pierwszym razem, a potem oddzwonił.

Edytowane przez falu
Czas edycji: 2015-08-30 o 18:33
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 17:56   #4594
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Udało się umówić do Dawida w piątek. Hope so będzie ok
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:32   #4595
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mogę polecić, ale mogę Ci odstąpić termin w środę o 12:30 do Dawida z Hair Line.
Dziękuję, ale nie mogę skorzystać, bo pracuję niestety do popołudnia.
boguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 11:46   #4596
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Odkąd mieszkam we Wrocławiu byłam już u paru fryzjerów i jako jedyny, którego mogę pochwalić jest salon Krzysztofa Kuleszy. Pierwsze dwa razy oddałam włosy w jego ręce, czyli cięcie i farbowanie. z Farbowania byłam bardzo zadowolona, natomiast jesli chodzi o cięcie niekoniecznie, ponieważ Krzysztof lubi szalone cięcia i jest fryzjerem - stylistą, czyli wg mnie najlepiej oddać krótkie włosy w jego ręce. Ja mam długie proste włosy, które nie lubią udziwionego cieniowania. Zapisałam się więc do Ingi, z tamtego salonu i byłam bardzo zadowolona z cięcia, natomiast nie z farbowania, ale wydaje mi się, że się po prostu nie dogadałyśmy. Mimo wszystko więc polecam ten salon, bo pracują na fajnych kosmetykach KMS california, które rzadko się widuje w salonach bo są dość drogie.
Nie zgodzę się z Tobą... Może i lubi szalone cięcia, ale nie zrobi żadnej fryzury jeśli się na nią nie zgodzisz... przecież wszystko konsultuje z klientką i nie zrobi jej nie wiadomo czego na głowie jeśli ona na to nie wyrazi zgody. Z resztą jak mnie ścinał, to jak mówiłam mu jaką chcę mieć fryzurę (a mam długie włosy), to nigdy mnie nie przekonywał, żeby ściąć inaczej - chociaż proponował.
Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź. do p. Krzysztofa hm, usłyszałam, że nie ma szans, więc został Viktor i inni. Chyba pozostanę przy nim. Zachęcił mnie wywiad przez tel, jakie mam włosy, co chcę robić i że "dla Viktora w dany dzień to za mało czasu", więc termin na za 2 tyg., chyba więc pracuje dokładnie?
Nie oczekuję metamorfozy z obrazka, ale solidnej/rzetelnej pracy, indywidualnego podejścia.
Dlaczego nie ma szans? Tak Ci powiedzieli?
Są szanse, tylko terminy mogą być odległe.
U Wiktora farbowałam już włosy i zafarbował mi OK. Zadowolona jestem z koloru


Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Ja będąc u Ingi widziałam Wiktora w pracy i moim zdaniem za bardzo się bawi tymi włosami. Jesli chodzi o krótkie włosy to pewnie je z godzinę układał i przyklepywał, a osobiście nie poszłabym do niego z długimi wlosami, tym bardziej na farbowanie.
Nie zauważyłam,żeby się "za bardzo bawił", a obserwowałam go z bliższej perspektywy, bo mnie farbował i z efektu jestem zadowolona.
Ja mam długie włosy i szybko uwinął się z farbowaniem.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 19:48   #4597
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Tobą... Może i lubi szalone cięcia, ale nie zrobi żadnej fryzury jeśli się na nią nie zgodzisz... przecież wszystko konsultuje z klientką i nie zrobi jej nie wiadomo czego na głowie jeśli ona na to nie wyrazi zgody. Z resztą jak mnie ścinał, to jak mówiłam mu jaką chcę mieć fryzurę (a mam długie włosy), to nigdy mnie nie przekonywał, żeby ściąć inaczej - chociaż proponował.

Dlaczego nie ma szans? Tak Ci powiedzieli?
Są szanse, tylko terminy mogą być odległe.
U Wiktora farbowałam już włosy i zafarbował mi OK. Zadowolona jestem z koloru



Nie zauważyłam,żeby się "za bardzo bawił", a obserwowałam go z bliższej perspektywy, bo mnie farbował i z efektu jestem zadowolona.
Ja mam długie włosy i szybko uwinął się z farbowaniem.
Mówię to co za obserwowalam chodząc do Ingi już ładnych parę razy

Ja w każdym razie serdecznie NIE POLECAM studia KM i pana Michała. Zapłaciłam prawie 400 zł i zamiast ładnego blondu mam żółte włosy u nasady i próbuję zlikwidować to fioletowym szamponem, ale chyba nie da rady .. reszta włosów ma zdecydowanie chłodniejszy odcień niż te u nasady. Zastanawiam sie czy taką usługę można reklamować i w jaki sposób podejść do tematu? .. Dla mnie to po prostu pieniądze wrzucone w błoto ..
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 23:55   #4598
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczęta! Jesteście w stanie powiedzieć coś o Krzyszysze? Studio Krzyszycha & Team na Kamiennej. Chodzę do kosmetyczki obok i po prostu - szalenie mnie korci, by tam zajść, bo mam z nim meeega miłe wspomnienia - ale sprzed wielu, wielu lat, kiedy jeszcze razem z Beatą obcinali w mieszkaniu w Rynku. Orientuje się ktoś, jakie tam są ceny? Baaaardzo się zmienili? Pamiętam, że Beata cudownie ścinała włosy a Krzysiek świetnie je farbował. Mimo wszystko boję się, że wyrzucę pieniądze w błoto, a pięć lat zapuszczania włosów i dbania o nie pójdą jak krew w piach.

Ktoś wcześniej pytał o fryzjera, który pomoże zapuścić włosy - ja z doświadczenia polecam Studio Okez. Był czas, że mieszkałam w tym samym budynku i z ich usług korzystałam. Zapuszczałam wtedy włosy z całkiem krótkich i asymetrycznych, dodatkowo wracałam do naturalnego koloru. Wszystko przeszło bezboleśnie, strzyżenie dobre aż do granic możliwości - po moich włosach w ogóle nie było widać, że właśnie odrastają z jeża, fryzjer (chyba Damian? Daniel? Właściciel, w każdym razie) dbał o każdy jeden odstający włosek i stopniowo nadawał fryzurze odpowiedni kształt aż do całkowitego wyrównania włosów. No i cena była śmieszna. Po paru latach, gdy zaczęłam pracę, na swojej drodze spotkałam dziewczynę, która też tam chodziła - miała perfekcyjnie zrobione ombre (wtedy dopiero zaczynała się na nie moda) i idealnie ostrzyżone na prosto włosy. Teraz z usług salonu korzysta moja szefowa - ona jest bardzo zadowolona, fryzurę ma bardzo ładną i perfekcyjną w każdym calu.
Na pytanie, dlaczego tam nie pójdę, już odpowiadam: daleko, drugi koniec miasta, a ja potrzebuję totalnej metamorfozy, której jednak tam bym się nie podjęła. Nie wiem, w sumie, dlaczego, ale jednak. W każdym razie jest to bardzo, bardzo dobry fryzjer dla kogoś, kto już wie, co chce mieć zrobione na głowie - efekt będzie na pewno stuprocentowy.
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:10   #4599
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Mówię to co za obserwowalam chodząc do Ingi już ładnych parę razy

Ja w każdym razie serdecznie NIE POLECAM studia KM i pana Michała. Zapłaciłam prawie 400 zł i zamiast ładnego blondu mam żółte włosy u nasady i próbuję zlikwidować to fioletowym szamponem, ale chyba nie da rady .. reszta włosów ma zdecydowanie chłodniejszy odcień niż te u nasady. Zastanawiam sie czy taką usługę można reklamować i w jaki sposób podejść do tematu? .. Dla mnie to po prostu pieniądze wrzucone w błoto ..
Jejku, 400zł? Za co takie ceny? Mnie poinformowano, że będzie to 200 - 260zł... Oby nagle cena nie wzrosła...
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 11:27   #4600
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Jejku, 400zł? Za co takie ceny? Mnie poinformowano, że będzie to 200 - 260zł... Oby nagle cena nie wzrosła...
za pasemka i farbe, która miała ochłodzić mój odcień włosów. a mam złote włosy, a najbardziej na czubku głowy ..
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 18:00   #4601
FinniTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Lightbulb Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam witam i o radę pytam!

Czy o Pani Paulinie z Warsztatu Fryzjerskiego (ul. Daszynskiego 25) ktoś coś słyszał lub u niej był? Próbuję znaleźć więcej info

Tutaj jest jej strona: https://www.facebook.com/pages/Warsz...03050509943851

Pozdrawiam
FinniTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 09:10   #4602
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez FinniTi Pokaż wiadomość
Witam witam i o radę pytam!

Czy o Pani Paulinie z Warsztatu Fryzjerskiego (ul. Daszynskiego 25) ktoś coś słyszał lub u niej był? Próbuję znaleźć więcej info

Tutaj jest jej strona: https://www.facebook.com/pages/Warsz...03050509943851

Pozdrawiam
Dzisiaj właśnei idę. Będę królikiem doświadczalnym
Stres jest, bo jak długo żyję jeszcze nie znalazłam swojego fryzjera
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 11:02   #4603
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dzisiaj właśnei idę. Będę królikiem doświadczalnym
Stres jest, bo jak długo żyję jeszcze nie znalazłam swojego fryzjera

jeszcze się taki nie urodził ;-)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 12:48   #4604
FinniTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dzisiaj właśnei idę. Będę królikiem doświadczalnym
Stres jest, bo jak długo żyję jeszcze nie znalazłam swojego fryzjera

To czekam z niecierpliwością na recenzję! Podziel się wrażeniami! Moja wizyta jest pod koniec września - nie było innych wolnych terminów...

Pozdrawiam,
FinniTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 11:30   #4605
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
jeszcze się taki nie urodził ;-)
bez przesady
Ja nie Wojewódzki, żeby mówić, ze miłośc mojego zycia jeszcze sie nie narodziła
Cytat:
Napisane przez FinniTi Pokaż wiadomość
To czekam z niecierpliwością na recenzję! Podziel się wrażeniami! Moja wizyta jest pod koniec września - nie było innych wolnych terminów...

Pozdrawiam,
Jestem bardzo zadowolona - kolor, co prawda wyszedł ciemniejszy niż się spodziewałam, ale z rozjaśnianych do poziomu 10 blondów przejść na chłodne ombre, z odrostem dopasowanym do mojego naturalnego, czyli poziom 5 - to nie ma siły. Musi być ciemniej. Ale przejścia kolorystyczne bardzo ładne, zero odcięć, włosy mięciuteńkie (zasługa sauny nawilżającej), dobrze ścięte. I co dla mnie ważne, bo próbuję włosy zapuścić - Paula pyta i słucha. Powiedziałam do czego dążę i że przód chciałabym tylko kosmetycznie ostrzyc, czyli smętne kikutki - i tyle zostało obcięte. Cena kosmos - za ombre, strzyżenie, saunę i modelowanie, w sumie 3,5h pracy (bo włosy mam krótkie, ale gęste bardzo) zapłaciłam 85zł.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 00:22   #4606
kiermelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny!
We Wrocławiu jestem od niedawna, dlatego kompletnie nie wiem, gdzie mogę wybrać się tu do fryzjera. Mam długie ciemnoblond włosy. Zdecydowałam się je skrócić do ramion oraz zrobić ombre. Czy mogłybyście polecić mi jakiegoś fryzjera? Chciałabym się zmieścić się w kwocie 150zł... :<
kiermelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 13:04   #4607
FinniTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona - kolor, co prawda wyszedł ciemniejszy niż się spodziewałam, ale z rozjaśnianych do poziomu 10 blondów przejść na chłodne ombre, z odrostem dopasowanym do mojego naturalnego, czyli poziom 5 - to nie ma siły. Musi być ciemniej. Ale przejścia kolorystyczne bardzo ładne, zero odcięć, włosy mięciuteńkie (zasługa sauny nawilżającej), dobrze ścięte. I co dla mnie ważne, bo próbuję włosy zapuścić - Paula pyta i słucha. Powiedziałam do czego dążę i że przód chciałabym tylko kosmetycznie ostrzyc, czyli smętne kikutki - i tyle zostało obcięte. Cena kosmos - za ombre, strzyżenie, saunę i modelowanie, w sumie 3,5h pracy (bo włosy mam krótkie, ale gęste bardzo) zapłaciłam 85zł.
Wow super! Dziękuję serdecznie za opis sytuacji ja będę chciała z moich ciemnego blondu odrostów i bardzo blond reszty włosów przejść do sombre/ombre właśnie. Także bardzo się cieszę, że wszystko OK, teraz bez strachu wybieram się do pani Pauliny Właśnie podawała niską cenę, dlatego się przestraszyłam (gdzie indziej żądają 2-3 razy więcej). Ale myślę, że warto będzie poczekać na wizytę pod koniec września Dziękuję jeszcze raz za recencję! Pozdrawiam,
FinniTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 12:31   #4608
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Wink Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny z Wrocka
Czy mozecie mi polecic jakis dobry salon fryzjerski lub fryzjera specjalizujacego sie koloryzacji ombre ???
Jestem juz zmeczona farbowaniem odrostow blond
Prosze napiszcie gdzie warto sie wybrac by sie nierozczarowac!!!
Dzkieki pozdrawiam
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 14:29   #4609
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Potrzebuje fryzjera do podciecia wlosow z krotkimi terminami. Chodzilam do Sebastiana Grobelnego, ale nie odbiera telefonow, macie moze jakies informacje, czy jego salon jest otwarty?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 11:57   #4610
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez FinniTi Pokaż wiadomość
Wow super! Dziękuję serdecznie za opis sytuacji ja będę chciała z moich ciemnego blondu odrostów i bardzo blond reszty włosów przejść do sombre/ombre właśnie. Także bardzo się cieszę, że wszystko OK, teraz bez strachu wybieram się do pani Pauliny Właśnie podawała niską cenę, dlatego się przestraszyłam (gdzie indziej żądają 2-3 razy więcej). Ale myślę, że warto będzie poczekać na wizytę pod koniec września Dziękuję jeszcze raz za recencję! Pozdrawiam,
Myślę, że będziesz zadowolona. Trzymam kciuki za wizytę

edit: swoją drogą całe swoje życie chodziłam właśnie do tych salonów, które miały gwarantować wysoką jakość, ceny też były wysokie - skutek był różny. Za pierwszym razem czasami było fajnie, za drugim już gorzej, trzeci raz był zazwyczaj ostatnim w danym salonie - a cena z każdą wizyta była oczywiście wyższa. Teraz zdecydowałam się na Warsztat fryzjerski, dzięki poleceniu, ale też i ze względu na cenę. W końcu łatwiej pogodzić się z wydatkiem 100zł niż 350zł, jeśli nie mam pewności, jaki efekt uzyskam i czy będę zadowolona. Szłam z duszą na ramieniu, ale jest w porządku, włosy nie ucierpiały, a nawet zyskały trochę więcej blasku. A koloryzacja jest naprawdę porządnie zrobiona. W moim wypadku, ponieważ włosy mam krótkie - ciemny odrost jest znacznie krótszy niż reszta, dzięki czemu kolejna koloryzacja nie będzie wymagała rozjaśniania długości
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2015-09-14 o 12:05
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:18   #4611
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A co się stało?
Lubię, jak fryzjer się skupia na kliencie, tu było ewidentne "nałożę farbę i idę coś zjeść/pogadać". Efekt po wyjściu okropny, miał być beżowy blond, wyszło strasznie szaro. Co prawda, po wymyciu, kolor był ładny i długo efekt się utrzymywał, źółtko dopiero się pojawiło po dwóch miesiącach, ale podejście do klienta mnie strasznie zraziło.

Dalej szukam swojego fryzjera, byłam już u Ani z salonu Looxus(podejście do klienta super, kolor po wyjściu również, niestety szybko się zmywał), Konrada z Atelier na Nożowniczej, no i ta Ula z Qualite.

Nie wiem kogo następnego przetestować.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 16:17   #4612
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć po przerwie! Obiecałam, że pochwalę się efektami po wizycie u Viktora z salonu Kuleszy (08.09.2015). Viktor wykazał się naprawdę dużym profesjonalizmem i co najważniejsze, wreszcie fryzjer, który słucha i potrafi zaufać klientowi... Tak, tak. Specyfika moich włosów - kręcone. Naprawdę kręcone, określone przez Viktora jako afro w zdrowej kondycji. ;-) Na początku wystraszył mnie nieco zaznaczając, że przy rozjaśniaczu to nie od niego zależy odcień na jaki włosy się rozjaśnią, ale od włosa. Myślałam, że pozostanę z przesuszonymi żółtymi strąkami. Siedziałam w niemałym napięciu pełna obaw o kolor i kondycję loków po rozjaśnianiu, a gdzie tam cięcie... Nigdy nie wyszłam tak zadowolona! Z cięciem trochę zaszalał, ale wiedział co robi. Za rozjaśnienie i strzyżenie zapłaciłam 230zł. Wizyta trwała 2,5h.
Przyznaję, że sama od dawna chciałam włosy rozjaśnić, ale na moją propozycję fryzjerzy zawsze kręcili nosem, że będą przesuszone, że to nie dla mnie, że jak loki i blond... Zawsze kończyło się na jakimś brązie, bardziej lub mniej udanym. W efekcie nie fruwałam z radości, ale przyjmowałam wersję, że w blond nie będzie mi do twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150908_100058.jpg (118,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150908_143849.jpg (143,2 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez falu
Czas edycji: 2015-09-16 o 16:22
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 19:13   #4613
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jakiś czas temu byłam u Dawida z Hair Line. I szału nie ma. Skrócił mi włosy dużo z długości, chociaż mowiłam, że długo zapuszczam i proszę tylko o pocieniowanie. Na początku sam zauważył, że włosy mi się falują, a potem obciął je tak tak, że żeby fajnie wyglądały muszę je prostować.
Boję się iść do kolejnego fryzjera, a pora wybrać się na farbowanie
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 01:25   #4614
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, odwiedzilam w ciemno salon Ktzyszycha& team chyba jakos z miesiac temu.mw necie za duzo opinii na ich temat nie znalazlam, ale kiedys cos mi sie o uszy obilo ze sa dobzi, to poszlam- po pierwsze mam blisko, a po drugie szybki termin.
Umowiono mnie do Tomka chyba. Chlopak na poczatku wydal mi sie malo konkretny, zmeczona juz bylam tlumaczeniem co chce meic na glowie, zreszta nie mialam pomyslu, i stwierdzilam, ze niech robi co chce, byle nie obcial za duzo, bo zapuszczam.
W kwestii koloru dal mi chyba 2-3 propozycje, oscylujac wg mojego gustu. Zdecydowalam sie na bezpieczniejsza opcje, czyli jeden kolor, bo nie mam czasu fbac bardzo o wlosy, wiec nie chcialam nic w stylu ombe/ sombre etc

Podsumowujac, bardzo jestem zadowolona, fryzura swietnie sie uklada, kolor mi sie podoba, cenowo niezle porownujac do wczesniejszych moich fryzjerow.
Zaplacilam 310 zl za strzyzenie, farbowanie oraz zabieg z sauna na wlosy.
Mysle, ze bede tam wracac i moge polecic.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 16:46   #4615
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam wczoraj u Ewy z DamianCzesze. Myślałam, że skoro on ma taką "renomę" to będę w dobrych rękach. Dziewczyny odradzam!!! Miałam nie pisać na forum, ale jak mi dzisiaj siostra powiedziała żebym poszła wreszcie podciąć końcówki to stwierdziłam, że napiszę.
Przede mną klientka się spóźniła, zostałam przeproszona za opóźnienie- ok. Nie sądziłam, że na mnie ten czas będzie nadrabiany. Pani wysuszyła mi włosy (???), strasznie mnie przy tym szarpiąc, aż jej zwróciłam uwagę, że mnie to boli. Po wysuszeniu przeszła do cięcia. Bałam się, że jak włosy są wyciągnięte na szczotkę a nie mokre to będzie nierówno. I słusznie. Mam strasznie nierówne włosy z tyłu. Co bym może przebolała gdyby nie POMIAŻDŻONE i POURYWANE końcówki. Załączam zdjęcie, na którym mam nadzieję to widać.
Na koniec dostałam lustro do zobaczenia tyłu i pytanie gdzie dociąć. Yyyy tam gdzie nierówno poproszę. Pokazałam. Docięła.
Odradzam ImageUploadedByWizaz Forum1443278819.909927.jpg
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 20:34   #4616
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Macie może jakieś informacje lub doswiadczenie z salonikiem fryzjerskim Kasia przy ul. szczęsliwej 20? Kolezanka dała mi numer i sie waham jeszcze.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 13:09   #4617
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u Ewy z DamianCzesze. Myślałam, że skoro on ma taką "renomę" to będę w dobrych rękach. Dziewczyny odradzam!!! Miałam nie pisać na forum, ale jak mi dzisiaj siostra powiedziała żebym poszła wreszcie podciąć końcówki to stwierdziłam, że napiszę.
Przede mną klientka się spóźniła, zostałam przeproszona za opóźnienie- ok. Nie sądziłam, że na mnie ten czas będzie nadrabiany. Pani wysuszyła mi włosy (???), strasznie mnie przy tym szarpiąc, aż jej zwróciłam uwagę, że mnie to boli. Po wysuszeniu przeszła do cięcia. Bałam się, że jak włosy są wyciągnięte na szczotkę a nie mokre to będzie nierówno. I słusznie. Mam strasznie nierówne włosy z tyłu. Co bym może przebolała gdyby nie POMIAŻDŻONE i POURYWANE końcówki. Załączam zdjęcie, na którym mam nadzieję to widać.
Na koniec dostałam lustro do zobaczenia tyłu i pytanie gdzie dociąć. Yyyy tam gdzie nierówno poproszę. Pokazałam. Docięła.
Odradzam Załącznik 6060017
Widać bardzo dobrze te zmaltretowane włosy, zgroza Współczuję bardzo.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:01   #4618
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Widać bardzo dobrze te zmaltretowane włosy, zgroza Współczuję bardzo.

Dziękuję najgorsze jest to, że nie mam jak ich teraz podciąć, bo w krótszych czuję się źle, a trochę przy wyrównywaniu by znowu poleciało :/ jestem serio wściekła.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 12:14   #4619
FinniTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Myślę, że będziesz zadowolona. Trzymam kciuki za wizytę

edit: swoją drogą całe swoje życie chodziłam właśnie do tych salonów, które miały gwarantować wysoką jakość, ceny też były wysokie - skutek był różny. Za pierwszym razem czasami było fajnie, za drugim już gorzej, trzeci raz był zazwyczaj ostatnim w danym salonie - a cena z każdą wizyta była oczywiście wyższa. Teraz zdecydowałam się na Warsztat fryzjerski, dzięki poleceniu, ale też i ze względu na cenę. W końcu łatwiej pogodzić się z wydatkiem 100zł niż 350zł, jeśli nie mam pewności, jaki efekt uzyskam i czy będę zadowolona. Szłam z duszą na ramieniu, ale jest w porządku, włosy nie ucierpiały, a nawet zyskały trochę więcej blasku. A koloryzacja jest naprawdę porządnie zrobiona. W moim wypadku, ponieważ włosy mam krótkie - ciemny odrost jest znacznie krótszy niż reszta, dzięki czemu kolejna koloryzacja nie będzie wymagała rozjaśniania długości
Dzięki wielkie za polecenie! Rzeczywiście jestem BARDZO zadowolona i za koloryzacje+ścięcie+model owanie+saune nawilżającą zapłaciłam... 85zł!

Wynik całego zabiegu można zobaczyć w załączniku - przed i po!

A tutaj można zobaczyć inne dzieła pani Pauliny - https://www.facebook.com/Warsztat-fr...3851/timeline/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koloryzacja.jpg (121,7 KB, 192 załadowań)
FinniTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 14:29   #4620
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez FinniTi Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za polecenie! Rzeczywiście jestem BARDZO zadowolona i za koloryzacje+ścięcie+model owanie+saune nawilżającą zapłaciłam... 85zł!

Wynik całego zabiegu można zobaczyć w załączniku - przed i po!

A tutaj można zobaczyć inne dzieła pani Pauliny - https://www.facebook.com/Warsztat-fr...3851/timeline/
Super, cieszę się, że jesteś zadowolona

Ja już się umówiłam na koniec października na powtórkę :P
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2015-09-29 o 14:35
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.