Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 21:32   #1021
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez twist1980 Pokaż wiadomość
Ja polecam styliste Adama Skórskiego, facet jest absolutnym mistrzem!

napisz coś więcej
szukam fachowca, który zrobi to co inni nie mogli
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 22:41   #1022
etro
Przyczajenie
 
Avatar etro
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do etro
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja polecam Świętokrzyska 32, byłam tydzień temu i jestem bardzo zadowolona.
etro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 08:47   #1023
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: fryzjer Warszawa

A ja nie polecam a nawet stanowczo odradzam- stylistę fryzjera- Piotra ul. Szpitalna 8 m.7 Ponoć pracował u Jagi Hupało ale powiem szczerze jest beznadziejny Zmanierowany typek, bez kultury i ogłady i chyba umiejętności....bo fryzura jaką mi zrobił, cóż ...miałam taką 5 lat temu. Ale dobrze że broniłam długości, dzięki temu dzisiaj mam kucyka i wyglądam jak człowiek
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 11:53   #1024
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Jaga Hupało

Jak obcina Jaga Hupało nie wiem, natomiast wiem jakie usługi świadczą osoby, które pracowały u niej w salonie i na to się powołują ...sa beznadziejne, a przynajmniej jeden- Piotr z ul Szpitalnej W-wa. Tragiczny lanser bez żadnej inwencji - aha za obcięcie zwykłe płaci się 100 zł.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 17:35   #1025
twist1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
napisz coś więcej
szukam fachowca, który zrobi to co inni nie mogli
Mam tylko komórke (507358428) przyjmuje chwilowo w salonie na ul. Wiktorskiej ale niebawem otwiera nowy salon!
twist1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 17:47   #1026
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez twist1980 Pokaż wiadomość
Mam tylko komórke (507358428) przyjmuje chwilowo w salonie na ul. Wiktorskiej ale niebawem otwiera nowy salon!
Dzięki, napisz o swoich doświadczeniach z tym stylistą, co masz fajnego na głowie i ile to kosztowało
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 19:04   #1027
superfryz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Kiedys juz pisywalem cos w tym watku ale znowu nie moge znalezc fryzjera... dla siebie... moze gdzies w okolicach centrum, politechniki...? taki salon gdzie dobrze ostrzyga faceta... mozecie cos polecic?
superfryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 14:41   #1028
twist1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
Dzięki, napisz o swoich doświadczeniach z tym stylistą, co masz fajnego na głowie i ile to kosztowało
Mam fryzurke ala Justyna Pochanke (TVN) tylko ze kolor włosów taki średni brąz. Byłam troszkę przerazona gdy usłyszałam o takiej zmianie (miałam blond włosy do łopatek). Powiem szczerze byłam wprost przeraźona ale luz efekt jest 100% perfekcyjny! Nawet jakiś pan na ulicy mnie się zapytał gdzie chodzę do fryzjera i poprosił o numer telefonu dla źony Jedyny minus to cena wszystko razem to 300zł! Ale cóź ja wole zapłacić więcej i mieć efekt!
twist1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:29   #1029
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez kpik Pokaż wiadomość
Poszukuję dobrego fryzjera na ursynowie-natolinie
w sumie tylko na odswiezenie fryzury, ale fantazja mile widziania bo mam fioletowy akcent i moze jakies nowe ciecie sie przyda
lub ew, takiego który mnie nie oskubie za bardzo za podciecie grzywki i jej nie zepsuje

niedawno sie tu przeprowadzilam no i chodząc po osiedlu mijam rozne zaklady, ale nie wiem do ktorego bez obaw mozna isc
do tej pory mialam to szczescie ze fryzjer rozumial od razu o co mi chodzi i zawsze wychodzilam zawodolona...teraz tez chce dobrze trafic

z góry dziękuje za pomoc
ja chodze do salonu welli na Braci Wagów (naprzeciwko przychodni)
ceny są średnie, obcięcie długich włosów około 65 złotych (z modelowaniem oczywista, zawsze stamtąd mam włosy wyprostowane jak druty ) byłam juz dwa razy, siostra tak samo i jeszcze nie narzekamy. Uzywają głównie kosmetyków welli, a co do doboru fryzury, to fryzjerka dobrze rozumiała, o co mi chodzi i chyba wiedziała, co robi- efekt był pozytywny
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:39   #1030
harrry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
warszawa - gdzie wygolę wzorki?

Witam,
szukam dobrego zakładu w Wawie w którym wygolą mi jakieś fajne wzorki. nie muszą być takie skomlikowane jak te http://ikf.com.pl/fryzury-punk/fryzura1245.htm byle fajnie wyglądały
pzdr!
harrry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 11:05   #1031
etnisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: salon AVANGARDA warszawa

Jakie sa ceny w Bizarre?? Chodzi mi o baleyage i strzyzenie.
Z gory dzieki za wszelkie informacje.
etnisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 12:25   #1032
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny ratujcie! Potrzebuję dobrego fryzjera na Bemowie "wolnego" w 29.12.2007.Kto mi pomoże? Wiem,że to przed sylwestrem i moze być trudno takiego znależć a nawet moze to graniczyc z cudem ale moze jednak mi sie uda.Przed samymi świetami dostalismy zaproszenie na wesele i teraz na gwałt potrzebuje fryzjera.
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:08   #1033
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: fryzjer Warszawa

umówiłam sie do dwóch salonów: Happy Days (na Powstańców Śląskich) i StudioS (w centrum handlowym Tesco na Górczewskiej) czy orientujecie sie gdzie lepiej pójść? No i żeby było w miarę tanio
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:27   #1034
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

jestem przygnębiona
jak wytłumaczyć to, że odwiedziłam kolejną, zachwalaną fryzjerkę na wizażu, i wyszłam w lekkim szoku, dojechałam do arkadii, w łazience udało mi się pod kranem wypłukać żel do włosów
ja nie rozumiem
czy we mnie jest coś takiego, że one wszystkie robią ze mnie ciotę klotę? przecież ubieram się sportowo, nie wyglądam jak biurwa
prosiłam żeby było nowocześnie i młodo
w lustrze zobaczyłam włosy podniesione, użelowane, mocno ścieniowane
z trudem włożyłam na to czapkę, głowa bolała
jeszcze nie wiem jaka to naprawdę fryzura, jutro po myciu głowy się okaże
właśnie dlatego zawsze proszę, bez modelowania, bez produktu
chcę widzieć samo cięcie, czystą umiejętność fryzjerską

taka dziewczynka siedziała i czekała na swoją kolej, może któraś z Was, widziałam przestrach w jej oczach, pewnie się zastanawiała czy wiać


popadamw paranoję, może panuje ogólnowarszawska zmowa fryzjerów przeciwko ninal? może powinnam następnym razem się zapisać pod zmienionym nazwiskiem?

czy wizyta u fryzjera musi być takim stresem
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:29   #1035
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: fryzjer Warszawa

ninal no to "pięknie" ja w sobote ide do fryzjera przed samym weselem i ciekawe czy bede musiała duzo pic zeby zaakaceptowac swoja fryzure czy wystarczy tylko lampka szampana na poczatku...aż się boje.
Nie wiem do ktorego mam iść czy do StudioS czy do Happy Days może ktos mi poradzi przed sobota...będę wdzięczna
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:47   #1036
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Clara80 Pokaż wiadomość
ninal no to "pięknie" ja w sobote ide do fryzjera przed samym weselem i ciekawe czy bede musiała duzo pic zeby zaakaceptowac swoja fryzure czy wystarczy tylko lampka szampana na poczatku...aż się boje.
Nie wiem do ktorego mam iść czy do StudioS czy do Happy Days może ktos mi poradzi przed sobota...będę wdzięczna


nie znam tych salonów, życzę Ci szczęścia, bo to nam wlaśnie jest potrzebne, oddając głowę w czyjeś ręce
zdaj relację!
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:17   #1037
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja coś słyszałam o Happy Days, ale nie moge sobie przypomnieć co:P Wydaje mi się że się zastanawiałam czy tam iść. A co do tego drugiego salonu, to jakoś nie mam zaufania to fryzjerów w hipermarketach. Jeszcze Arkadia, Wola Park czy inne centrum handlowe ujdzie, ale na pewno nie Tesco.
Kiedyś byłam właśnie w Tesco (ale na Połczyńskiej) u takiego fryzjera i po modelowaniu miałam wszystkie włosy podkręcone w strone głowy. Nie wiem a la jakie lata to było, ale było tragiczne. Cięcie (włosy do pasa) bez żadnego cieniowania ani innych 'efektów'. Za fryzjerką może przemiawiać fakt że byłam wtedy młoda (6 klasa podstawówki), ale żeby dziewczynce zrobić coś takiego?
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:56   #1038
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: fryzjer Warszawa

po wizycie w salonie happy days wyszłam zadowolona.pani podcieła mi koncówki i ładnie pocieniowała a potem wyprostowała prostownica-tak chcialam.Jest jedno "ale"-pani jest tylko do końca stycznia a potem przechodzi do innej firmy a w planach ma wyjazd za granice,wiec jesli pojde tam ponownie,to znowu bedzie tak jakbym byla pierwszy raz bo bedzie inna fryzjerka.Zapłaciłam 60zł (mycie+strzyżenie+prostow anie prostownica).Wiem,że to o co poprosiłam nie było skomplikowane,ale kiedys byłam u innego fryzjera i chciałam dokładnie to samo,a efekty byl taki ze z tyłu miałam nierowno pocieniowane-z lewej strony wierzchnia warstwa wlosow zbyt krotka w stosunku do prawej co rzucalo sie w oczy-a wlosy byly zle wyprostowane wiec jak wyszlam na dwor to wlosy po wietrze napuszyly sie,a zbyt duza ilosc kosmetyku sprawila ze wygladaly jak lekko tluste.kosztowalo mnie to 40zł+zlość.Ogólnie pani w salonie happy days spełniła moja prosbe i fryzura nie popsula mi nastroju na weselu.Salon jest na ulicy Powstańców Sląskich 124 paw 38-miesci sie w CH Bemowo.
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 19:19   #1039
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Pani Ada ma małą, gładką fryzurkę, z rozkoszną grzywką, po właścicielce takiej fryzurki spodziewałam się nowoczesnego cięcia, włosów gładkich.
niestety, wbrew moim oczekiwaniom wyszłam z mocno użelowanym gniazdem dla ptaków a'la lata 80te. jestem zawiedziona

po umyciu głowy, okazało się , że nie jest tak strasznie, wygładziłam włosy, ale znowu muszę zapuszczać, bo z samej góry zostały wydegażowane (nawiasem mówiąc nielubie degażowania, uważam że to duże uproszczenie) i mocno ściętę, poza tym boki są nierówne, te naszczęście mogę spinać spinkami....

cóz, mam wrażenie, że pani się nie przyłożyła, na sąsiednim stanowisku pracował szef, zastanawiam się co on na to, nawet chciałam go prosić o konsultację, ale nie miałam śmiałości
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 12:55   #1040
roberto865
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

...

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-02-03 o 19:32 Powód: reklama
roberto865 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:56   #1041
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: fryzjer Warszawa

A może już starczy tej autoreklamy? Dwa nowe wątki o tym samym i w dodatku dopisujesz się do kolejnych.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:38   #1042
mm81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

To może i ja dopiszę się do wątku.Byłam dzisiaj w Akademii Perfect Hair-miało być u Oli ale rozchorowała się i trwałą z kolorem oraz cięciem robiła mi chyba pani Aneta. Mam włosy cienkie i delikatne.Trwała ok -fajne loki i skręcone od samej skóry głowy tak jak chciałam(w przeciwieństwie do headlines gdzie zawsze włosy były kręcone tylko na końcach) lecz cięcie fatalne -za dużo scięte i włosy są teraz za krótkie może dlatego że niezbyt dokładnie powiedziałam jak to ma wygladac, prosiłam też o wycieniowanie wg jej inwencji-oczywiście zrobiła to na grzyba.Gdybym wcześniej widziała że to jest cięcie na grzyba to bym zaprotestowała bo mi jest w tym nie do twarzy.Kolor-przeciętny-chciałam coś w stylu miedziany brąz z przewagą miedzianego a wyszedł ciemny brąz.Może dlatego że chodziło o pofarbowanie odrostów a miałam juz wczesniej inny kolor na głowie więc to też jakieś ograniczenie.Także ogólnie w skali 1-5 daję 3,5.Dobrze że tyle podałyście namiarów w tym wątku to na pewno skorzystam.
Nie wiem czy pójdę do Akademii po raz 2
A kolor który mi się strasznie podoba dołączam na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ładny kolor włosów.jpg (11,3 KB, 40 załadowań)
mm81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:34   #1043
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: fryzjer Warszawa

po moich wpadkach fryzjerskich, a zaliczyłam ich w tym roku trochę, i to w salonach, cieszących się wizazowym uznaniem, nauczyłam się, że:
- nie ufać fryzjerowi
to ja znam najlepiej swoje włosy, twarz, wiem jak wyglądam rano. mam swoją wizję, konkretne oczekiwania, najlepiej przyjśc ze zdjęciem aby zobrazować to, o co nam chodzi. im więcej konkretów tym lepiej.
absolutnie nie dawać się namówić na rzeczy do których nie ma się przekonania.
- zero modelowania i produktu
kiepskie cięcie można sprytnie ukryć modelowaniem i zapapraniem włosów środkami do stylizacji. podczas następnej wizyty chcę sobie sama wysuszyć głowę, koniec z robieniem garnków na głowie, koniec z podnoszeniem włosów
- nie daję napiwku jeśli jestem nie zadowolona
napiwek to nie obowiązek tylko nagroda za dobrze wykonaną pracę
- zwracam uwagę jeśli pani myje mi włosy drapiąc pazurami do krwi, przypala mi skórę głowy suszarką, czy zamyślona uderza mnie suszarką w głowę przy suszeniu
- nie obchodzą mnie osobiste problemy fryzjerów, to, że któś ma problemy, jestem klientką i nie chcę odczuwać na sobie tych ciśnień

jak widać wizyta u fryzjera to może być stres ale przy umiejętności stawiania własnych granic i komunikowaniu wprost da się wyjść z tego z głowa, czego sobie i innym wizażankom życzę w Nowym Roku!
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:47   #1044
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

headlines to nie trwala ...wiec nie daje skretu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:39   #1045
Hanka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
fryzjer warszawa radość

w przyszłym tygodniu wybieram się do salonu fryzjerskiego w radości (ten przy głównej ulicu Patriotów) Salon poleciła mi koleżanka, ale i tak mam pewne obawy z jakim fryzem wyjde od nich. czy ktos z was scinał może tam włosy lub zmieniał fryzure? A może ktos cos o nich slyszał?? warto tam iść?
Hanka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 00:14   #1046
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: salon AVANGARDA warszawa

dolaczam sie do pytania..........???
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 23:48   #1047
twist1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez mm81 Pokaż wiadomość
To może i ja dopiszę się do wątku.Byłam dzisiaj w Akademii Perfect Hair-miało być u Oli ale rozchorowała się i trwałą z kolorem oraz cięciem robiła mi chyba pani Aneta. Mam włosy cienkie i delikatne.Trwała ok -fajne loki i skręcone od samej skóry głowy tak jak chciałam(w przeciwieństwie do headlines gdzie zawsze włosy były kręcone tylko na końcach) lecz cięcie fatalne -za dużo scięte i włosy są teraz za krótkie może dlatego że niezbyt dokładnie powiedziałam jak to ma wygladac, prosiłam też o wycieniowanie wg jej inwencji-oczywiście zrobiła to na grzyba.Gdybym wcześniej widziała że to jest cięcie na grzyba to bym zaprotestowała bo mi jest w tym nie do twarzy.Kolor-przeciętny-chciałam coś w stylu miedziany brąz z przewagą miedzianego a wyszedł ciemny brąz.Może dlatego że chodziło o pofarbowanie odrostów a miałam juz wczesniej inny kolor na głowie więc to też jakieś ograniczenie.Także ogólnie w skali 1-5 daję 3,5.Dobrze że tyle podałyście namiarów w tym wątku to na pewno skorzystam.
Nie wiem czy pójdę do Akademii po raz 2
A kolor który mi się strasznie podoba dołączam na zdjęciu
Powiem tak, zero fachowości poniewaz więkdzość z nas wie źe trwała + farbowanie to jest ostatnia rzecz którą się razem robi!! Świadczy to o słabej wiedzy danej osoby lub o pazerności zarobkowej! Źenada!!
twist1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:55   #1048
Edyta Wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam, czy tak powiedział tobie P. Skórski, którego tak reklamujesz? Otóż ja mam trochę dłuższe doświadczenie (ze względu na swój wiek) z fryzjerami i moja Droga, robi się razem ten zabieg od dawna (przynajmniej od kilku lat), nawet firmy wypuściły specjalne preparaty do takich zabiegów np. Volume Color Welli, było duzo reklam w prasie kobiecej, ponad dwa lata temu... Więc nie wprowadzaj pozostałych wizażanek w błąd jak się nie znasz, nie obrażaj i nie oceniaj czyjejś fachowości na forum - bo nie masz wiedzy, kompetencji i nie po to ono powstało. Ja od dwóch lat jestem klientką P. Maryli i nie mogę powiedzieć, że tam pracują ludzie pazerni, bo jeśli tak, to jak podcinam między strzyżeniami grzywkę to dlaczego u nich nic to nie kosztuje, a w innych salonach płaciłam za taką usługę nawet po 30 zł? Poza tym przy każdej usłudze mam nałożoną kurację z SP lub japońską seishin i nikt tego do rachunku nie dolicza? Wymieniajmy się dobrymi i słusznymi uwagami, a nie obrażaniem i reklamą, bądź antyreklamą....
Pzdr
Edyta Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:01   #1049
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

twist1980
większość fryzjerowi już wie,ze trwała plus kolor to zabieg możliwy, a do tego możliwy nawet korzystając z koloryzacji trwalej...już od dawna..
lecz tylko firmy fryzjerskie z tzw najwyższej polki, posiadają te produkty, a fryzjerzy, którzy są na bieżąco , wykonują te zabiegi bez ubytku na włosie..
(np..wella . loeral.renee blanche..)tu sie klanai wiedzy nowoczesnego fryzjera
poza tym, skracają one czas klienta oraz jego pieniądze(nie placki za drugie czesanie np..), za co właśnie fryzjer jest również doceniany przez klienta,... czy to pazerność???
w mogole skład taki pomysl?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:51   #1050
Loane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Question Dot.: fryzjer Warszawa

Chciałabym żebyście mi poleciły/polecili dobrego fryzjera Od kąt tylko pamiętam od fryzjera wychodzę niezadowolona i nie wiem co zrobić z włosami :/ Chciałabym żeby ten fryzjer mi doradziła w kwestii fryzury to na pewno, fajnie by było też jak by mi powiedział jak pielęgnować moje włosy. Dodam, że moje włosy mają skłonności do kręcenia i układania się jak im się podoba :/ Niby się łatwo układają, ale po jakimś czasie (w zależności od pogody 0,5-4h) robią co chcą :/ raz są napuszone a raz przy chlapnięte, że szok. Dodam, że chciałabym fryzurkę dla nastolatki 16-17 lat a nie jak mi niektórzy robili, że wyglądałam na 20 latkę :/ A i jeszcze jedno chciałabym wydać mniej niż 100. Dziękuję od razu . Na początku jak czytałam wypowiedzi to wszyscy chwalili p. Marylkę, ale potem się zaczęły negatywne :P muszę doczytać do końca wasze komentarze, bo jeszcze nie skończyłam :P

A i włoski obecnie mam tak z 5 cm za ramiona.
Loane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.