Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 10:51   #1891
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
dzieki za info zalezy mi na dobrze dobranym blondzie i podcieciu koncowek oraz podcieciu grzywki.Chyba sie do niej umowie...a nie wiesz na jakich farbach pracuja?
ta promocja przy pierwszej wizycie dotyczy farb Matrix i Voila
http://www.strefaciecia.za.pl/promocje.html
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:19   #1892
Martinikaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czytając forum aż się zalogowałam w celu wyrażenia mojej opini o często wspominanym PAWLE z CeCe. Otóż od sierpnia mieszkam w Warszawie i przeważnie jeździłam do swojego rodzinnego miasta gdzie od 2-óch lat miałam swoją fryzjerkę, ale w momencie gdy zaczął się sezon ślubny niemożliwą stała się wizyta u niej w soboty więć spędziłam około tygodnia przeszukując internet w celu znalezienia dobrego fryzjera na miejscu (czyt. stolica) do BLONDU w stylu Jennifer Anniston, czyli błyszczącego naturalnego blondu.
I to właśnie dzięki temu wątkowi umówiłam się do Pawła na wizytę i CHCIAŁABYM OFICJALNIE PODZIĘKOWAĆ FORUMOWICZKOM ZA CELNA RADĘ. Ja jak najbardziej polecam Pawła, bylam już 2 razy, robię szczególnie kolor, i podcinam z grzywką a'la Aneta Kręglicka.
Płacę sporo to fakt: mam dosyć gęste i długie włosy do łopatek, za pierwszym razem za bajeyage + wyrownanie koloru jakimś śmierdzącym kosmetykiem i podcięcie włosow zapłaciłąm 300 zl !!! ale było warto: zdrowe połyskujące wlosy z naturalnym blondem,
Ostatnio powtórzyłam wizytę: koszt 260 zl, spędzam tam zawsze 3 godziny.
Paweł zapewnia dobrą atmosferę, salon dba o klientki, dowiedziałąm się od niego że został szkoleniowcem więc na pewno jest profesjonalistą w swy fachu.
I tyle, rozpisałam się
Dziewczyny pamiętajcie: wszytskie mamy różne typy włosów więc i efekty różne! Na pewno NIE FARBUJCIE SAME WŁOSÓW NA BLOND ani NIE CHODZCIE NA OKAZYJNE USŁUGI (RAZ BYŁAM MODELKĄ L'OREALA I MIMO IŻ ROBILI NAM FRYZURY PRPFESJONALNI FRYZJERZY TO JAK DLA MNIE PORAŻKA! NIEGDY WIĘCEJ, MÓWIĄ ŻE CI ZROBIĄ BLOND A PÓŻNIEJ WYCHODZI JAKIŚ MIEDZIANY CO SIĘ OD RAZU ZMYWA: FARBA MARTIX, ale to już temat na inny wątek.
POZDRAWIAM,
Martinikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 08:54   #1893
eleganza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja np; bardzo polecam kosmetyki z loreala jak również MATRIX
eleganza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:30   #1894
nadek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam kilka dni temu u P. Pawła w cece i po tych paru dniach mogę śmiało napisać że jest ok. Nie zawiodłam się. Włosy fajnie się układają nawet po myciu. Mam doć prostą fryzurę ( włosy średniej długości) ale uwazam że nawet prosta fryzura żeby dobrze się układała i wyglądała wymaga dobrego cięcia (cieniowania). Podczas ciecia byłam dość czujna bo to byla moja pierwsza wizyta u Pawła, w trakcie wprowadzaliśmy pewne modyfikacje i tak oto wyszłam z salonu b. zadowolona i z całą pewnością tam wrócę.
poza tym P.Paweł to bardzo konkretny facet, widać że wie co robi. Na początku pogadaliśmy jak ja widzę swoją fryzurę on trochę doradził trochę odradził. Lubię jak fryzjer ma swoje zdanie na temat tego czego oczekuje klient, nie jest zupełnie bierny.
do tej pory chodziłam do camille allbane w arkadii do p. Kasi, była świetna ale niestety juz tam nie pracuje. Przeniosła sie do salonu gdzie samo strzyżenie kosztuje prawie 200!!!! Troche nad tym ubolewam((Stwierdziłam ze skoro p. Kasia była tak dobra to inni fryzjerzy w tym salonie też będą. NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!!!! trafiłam do P. Ani i .....juz tego samego dnia odnalazła to forum i P. Pawła) Po wizycie u P. Ani włosy miałam krzywo obcięte (lewa strona dłuższa od prawej) a cieniowanie przypominało tzw schody, KOSZMAR!!!!! i to wszystko za 85zł czyli tyle samo co w cece.
podsumowując polecam Pawła i cece Pozdrawiam
nadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:38   #1895
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

umowilam sie na jutro na wizyte w Strefie Ciecia na ul.Elektoralnej.Czytalam, ze polecacie pania Kinge i Marte bodajze,ale niestety Marta juz nie pracuje a Kinga ma urlop wiec ide do pani Ani....nie ukrywam,ze sie obawiam ale zobacze jutro jak to bedzie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:42   #1896
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
umowilam sie na jutro na wizyte w Strefie Ciecia na ul.Elektoralnej.Czytalam, ze polecacie pania Kinge i Marte bodajze,ale niestety Marta juz nie pracuje a Kinga ma urlop wiec ide do pani Ani....nie ukrywam,ze sie obawiam ale zobacze jutro jak to bedzie
A do kiedy Kinga ma urlop??
Jak wrócisz to opowiadaj
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:46   #1897
ollenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
umowilam sie na jutro na wizyte w Strefie Ciecia na ul.Elektoralnej.Czytalam, ze polecacie pania Kinge i Marte bodajze,ale niestety Marta juz nie pracuje a Kinga ma urlop wiec ide do pani Ani....nie ukrywam,ze sie obawiam ale zobacze jutro jak to bedzie
jak to p. Kinga ma urlop.. umowilam sie do niej na poniedzialek(15.06)..

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

a moze ta pani na recepcji mnie zle zrozumiala..ale wyraznie powiedzialam p. Kinga(za wasza rada zreszta)
ollenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 19:44   #1898
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ollenka87 Pokaż wiadomość
jak to p. Kinga ma urlop.. umowilam sie do niej na poniedzialek(15.06)..

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

a moze ta pani na recepcji mnie zle zrozumiala..ale wyraznie powiedzialam p. Kinga(za wasza rada zreszta)
Tak mi powiedziala pani ktora odebrala telefon.Nie pytalam do kiedy ma ten urlop poniewaz zalezy mi na szybkim zalatwieniu sprawy widocznie od poniedzialku p.Kinga wraca do pracy.
Napewno napisze jak moje wrazenie po wizycie wtym salonie
Tak w ogole mialam isc do p.Pawla z CeCe ale snilo mi sie ze schrzanil mi kolor wiec nie ryzykuje

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2009-06-12 o 19:46
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:45   #1899
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ponoć sny się śnią odwrotnie
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 23:36   #1900
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja jednak umówiłam się do pana Pawła z CeCe...
Idę we wtorek po południu, opiszę wrażenia po..
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:09   #1901
ollenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Tak mi powiedziala pani ktora odebrala telefon.Nie pytalam do kiedy ma ten urlop poniewaz zalezy mi na szybkim zalatwieniu sprawy widocznie od poniedzialku p.Kinga wraca do pracy.
Napewno napisze jak moje wrazenie po wizycie wtym salonie
Tak w ogole mialam isc do p.Pawla z CeCe ale snilo mi sie ze schrzanil mi kolor wiec nie ryzykuje
no to powodzenia, bo to juz dzis
i opowiedz jak bylo..
ja sie tez troszke boje bo chce zrobic pierwszy raz w zyciu baleyage no i przejsc z ciemniejszych wlosow na jasniejsze.. wiec nie wiem jak to bedzie no ale sie przekonam i na pewno napisze relacje
ollenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 14:00   #1902
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A wiec...powiem szczerze,ze nie wyszlam zadowolona kolor mial byc popielato-srebrzysty nie wpadajacy w zolc.A wyszlam z identycznym kolorem z jakim przyszlam,jedynie nie widac juz odrostow.W trakcie farbowania mowilam,ze kolor chyba bedzie wpadac w zolc ale fryzjerka zapewniala,ze bedzie tak jak chcialam.
Co co ciecia-chcialam podciac koncowki wiec tu nie mam sie czego czepiac,ale jesli o grzywke chodzi to nie jest obcieta prosto wiec zaraz szykuje sie do samodzielnej poprawki.
Gdy przyszlo do placenia tez sie troche zdziwilam,gdyz jeszcze wczoraj upewnialam sie ile zaplace i mialo byc 89 zl a zaplacilam 130 ze znizka poniewaz mam mniej niz 24 lata.
Generalnie juz napewno tam nie pojde a niedlugo musze znow szukac nowego fryzjera na poprawke koloru.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:03   #1903
ollenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
A wiec...powiem szczerze,ze nie wyszlam zadowolona kolor mial byc popielato-srebrzysty nie wpadajacy w zolc.A wyszlam z identycznym kolorem z jakim przyszlam,jedynie nie widac juz odrostow.W trakcie farbowania mowilam,ze kolor chyba bedzie wpadac w zolc ale fryzjerka zapewniala,ze bedzie tak jak chcialam.
Co co ciecia-chcialam podciac koncowki wiec tu nie mam sie czego czepiac,ale jesli o grzywke chodzi to nie jest obcieta prosto wiec zaraz szykuje sie do samodzielnej poprawki.
Gdy przyszlo do placenia tez sie troche zdziwilam,gdyz jeszcze wczoraj upewnialam sie ile zaplace i mialo byc 89 zl a zaplacilam 130 ze znizka poniewaz mam mniej niz 24 lata.
Generalnie juz napewno tam nie pojde a niedlugo musze znow szukac nowego fryzjera na poprawke koloru.
no ale w koncu u kogo bylas?
i jak to z ta cena..?? skoro bylo powiedziane ze 89 to trzeba sie bylo wykucac i skad one wiedzialy ze masz mniej niz 24lata, trzeba bylo powiedziec ze nie chcesz takiej znizki tylko ze obowiazuje Cie promocja ze przy pierwszej wizycie 89.. no nie wiem ja bym sie wyklocala..zreszta to zrobie jezeli beda chcialy mnie zrobic w balona..
ollenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:15   #1904
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

blueania, miałaś iść do Kingi w poniedziałek Gdzie poszłaś?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:35   #1905
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny
Chciałam polecić fryzjerkę która robi swietny balejage blond-żadnych rudości ,żółci,poprostu przepiękny jaśniutki blond.Sama robiłam u niej kolor przez ok.4 lata. Wszyscy zawsze pytali gdzie robie włosy,nawet inni fryzjerzy.Fryzjerka przyjmuje na Woli przy ul.Wolskiej. Salon ala PRL-masakra,za pierwszym razem chciałam wyjśc ale kolor boski. Zmieniłam teraz kolor na brąz dlatego już do niej nie chodze.Ale służe adresem
Za to poszukuje fryzjera który świetnie strzyże,cieniuje. Uważam że jedni są dobrzy w cięciu a inni w farbie dlatego nigdy nie farbuje i nie obcinam u jednej osoby.Za wszelkie namiary będę wdzięczna, no i oczywiście nie wchodzi w gre cena 150 zł za samo strzyżenie.
Pozdrawiam Was Wizażanki
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:46   #1906
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
No przyjmuje wcześniej, ale tylko do godz. 14... Z tymże chyba od 20 czerwca ma urlop do połowy lipca czy jakoś tak. Nie wiem dokładnie musiałabyś zadzwonić do Cherry i się dowiedzieć...
Szalona fryzura dobrze powiedziane Fryzura to właściwie jej fantazja, ale wcześniej pokazała mi dwa zdjęcia i zmodyfikowała- połączyła je.... Ale jest śliczna taki mały narcyzik ze mnie teraz wychodzi..

amiza
namiary już podawałam poszukaj ze dwie strony wcześniej.... jest dośc dokładna mapka dojścia do salonu....
A powiedz jeszcze tylko - zapisywałaś się tam wcześniej czy poszłaś "z marszu"? Bo chyba się zdecydowałam Ale nie mogę nigdzie znaleźć nr tel do nich... Choć w sumie mam tam blisko, więc mogłabym się przejechać
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:46   #1907
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
A powiedz jeszcze tylko - zapisywałaś się tam wcześniej czy poszłaś "z marszu"? Bo chyba się zdecydowałam Ale nie mogę nigdzie znaleźć nr tel do nich... Choć w sumie mam tam blisko, więc mogłabym się przejechać
Słońce zapisałam się wcześniej, ale nie telefonicznie, tylko osobiście, bo też mam blisko a nr tel podałam Ci już priv
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:43   #1908
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
blueania, miałaś iść do Kingi w poniedziałek Gdzie poszłaś?
poszlam w sobote do strefy ciecia,a co do ceny powiedziano mi,ze promocja nie obowiazuje w soboty...o czym mi w pt nie powiedziano gdy o to pytalam.Coz szukam dalej....
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:19   #1909
iwonk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja rowniez biore ślub 15 sierpnia. czy znalazłaś juz fryzjeza na ta datę? jęśli tak to bardzo prosze o namiary. iwonawojtasik@wp.pl
Pozdrawiam
iwonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 11:46   #1910
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
poszlam w sobote do strefy ciecia,a co do ceny powiedziano mi,ze promocja nie obowiazuje w soboty...o czym mi w pt nie powiedziano gdy o to pytalam.Coz szukam dalej....
Fakt..pozostawiają po sobie lekki niesmak..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 20:42   #1911
Gosiaak83
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaak83
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A co powiedzie co Panu Andrzeju z Milek Design ?!
Ja tam idę w środę i nie wiem czego mogę się spodziewać.
Czy ktoś korzystał z jego usług ? Jak wrażenia ?!
Gosiaak83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 08:32   #1912
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Martinikaaa Pokaż wiadomość
Czytając forum aż się zalogowałam w celu wyrażenia mojej opini o często wspominanym PAWLE z CeCe.

Ostatnio powtórzyłam wizytę: koszt 260 zl, spędzam tam zawsze 3 godziny.
Paweł zapewnia dobrą atmosferę, salon dba o klientki, dowiedziałąm się od niego że został szkoleniowcem więc na pewno jest profesjonalistą w swy fachu.
I tyle, rozpisałam się
Dziewczyny pamiętajcie: wszytskie mamy różne typy włosów więc i efekty różne! Na pewno NIE FARBUJCIE SAME WŁOSÓW NA BLOND ani NIE CHODZCIE NA OKAZYJNE USŁUGI (RAZ BYŁAM MODELKĄ L'OREALA I MIMO IŻ ROBILI NAM FRYZURY PRPFESJONALNI FRYZJERZY TO JAK DLA MNIE PORAŻKA! NIEGDY WIĘCEJ, MÓWIĄ ŻE CI ZROBIĄ BLOND A PÓŻNIEJ WYCHODZI JAKIŚ MIEDZIANY CO SIĘ OD RAZU ZMYWA: FARBA MARTIX, ale to już temat na inny wątek.
POZDRAWIAM,


To, że oceniasz dobrze usługi Pawła rozumiem, ale że krytykujesz najlepsze farby na świecie Loreal i Matrix to już przesada, farby Cece nawet koło nich na półce nie stały, taka prawda jest.....

Cytat:
Napisane przez eleganza Pokaż wiadomość
Ja np; bardzo polecam kosmetyki z loreala jak również MATRIX
Dokładnie

Mój wielki dzień się zbliża, idę jako modelka do Jean Luois David na kolor już w czwartek , już nie mogę się doczekać
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:48   #1913
kasmil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny proszę o pomoc!
25 lipca mam ślub i totalnie nie wiem gdzie się uczesać.
Mieszkam w Warszawie dopiero 2 lata i nie znam fryzjerów.
W sumie to nawet wiem co chcę (w załączniku).
Powiedzcie mi gdzie mogę się tak uczesać za niezbyt wygórowaną kwotę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m8.jpg (10,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m21.jpg (11,2 KB, 21 załadowań)
kasmil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:59   #1914
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kasmil Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc!
25 lipca mam ślub i totalnie nie wiem gdzie się uczesać.
Mieszkam w Warszawie dopiero 2 lata i nie znam fryzjerów.
W sumie to nawet wiem co chcę (w załączniku).
Powiedzcie mi gdzie mogę się tak uczesać za niezbyt wygórowaną kwotę?
Wprawdzie specjalistą od ślubnych fryzur nie jestem, ale myślę, że taką fryzurę zrobią Ci w każdym salonie fryzjerskim gdzie wykonują fryzury ślubne , z racji że to ślub więc musi być wszystko dobrze zorganizowane to na Twoim miejsceu poszłabym do najbliższego salonu z fotografią i omówiła szczegóły
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:50   #1915
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a była któraś w salonie Atelier Agnieszki Kaparskiej? Planuję się tam wybrać na trwałe prostowanie
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:20   #1916
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No więc byłam dziś u Pana Pawła
I mam trochę mieszane uczucia... Ale generalnie chyba jestem zadowolona.
A konkretniej - jeśli chodzi o kolor, to podoba mi się bardzo. Jest taki jak chciałam Co do cięcia to za dużo powiedzieć nie mogę, bo tylko podcinałam końcówki, no i tą moją nieszczęsną grzywkę. I to właśnie przez nią mam mieszane uczucia, bo nie jest dokładnie taka jak chciałam. W sumie została taka jak była, tylko że jest krótsza. Albo może ja nie potrafię wytłumaczyć jaka ma być, bo jak dotąd, to jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi dobrze mojej grzywki ;]
Podsumowują - kolor jak najbardziej na tak, cięcie - moja grzywka na nie.
Zobaczymy jeszcze jak będzie po myciu...
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 01:49   #1917
emptyline
Przyczajenie
 
Avatar emptyline
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Gosiaak83 Pokaż wiadomość
A co powiedzie co Panu Andrzeju z Milek Design ?!
Ja tam idę w środę i nie wiem czego mogę się spodziewać.
Czy ktoś korzystał z jego usług ? Jak wrażenia ?!

nie wiem czy to przeczytasz, ale ja u niego byłam i jestem zachwycona.

miałam wstawić zdjęcie, ale aparat ciagle nie działa - do piątku będzie - obiecuje.


kolorek się już trochę wypłukał - ale po dekoloryzacji to było do przewidzenia. na 21 chyba stronie jest mój dokładny opis.


pozdrawiam.
emptyline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 07:39   #1918
Gosiaak83
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaak83
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez emptyline Pokaż wiadomość
nie wiem czy to przeczytasz, ale ja u niego byłam i jestem zachwycona.

miałam wstawić zdjęcie, ale aparat ciagle nie działa - do piątku będzie - obiecuje.


kolorek się już trochę wypłukał - ale po dekoloryzacji to było do przewidzenia. na 21 chyba stronie jest mój dokładny opis.


pozdrawiam.
Dzięki !
Teraz pójdę spokojniejsza, bo bałam sie przez chwile że trafię do kogoś kto znow zrobi mi sianko na głowie jak to bylo ostatnio .
Koloru nie robię, ale obciąć chce tak by jakaś duża zmiana. Mam nadzieję że będzie tak jak chcę
Gosiaak83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 11:46   #1919
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cooltoknownothing Pokaż wiadomość
A powiedz jeszcze tylko - zapisywałaś się tam wcześniej czy poszłaś "z marszu"? Bo chyba się zdecydowałam Ale nie mogę nigdzie znaleźć nr tel do nich... Choć w sumie mam tam blisko, więc mogłabym się przejechać

I jak Kochana zapisałaś się do p. Beatki? Kiedy idziesz?
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 23:00   #1920
cooltoknownothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jutro Trzymać kciuki, mam fryzjerską traumę :P.
cooltoknownothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.