Katowice, Salon Alessandro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 17:27   #1
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25

Katowice, Salon Alessandro


mam na mysli salon fryzjerski w Katowicach na ul. Kormoranów - troszkę czytałam na ich stronie internetowej, ciekawie to wygląda i w związku z tym mam pytanie do Wizażanek, które odwiedziły ten salon - czy warto? czy robiłyście może tam koloryzację? jakie tam są mniej więcej ceny? i do którego fryzjera warto się w tym salonie wybrać?
ewentualnie może polecacie innego fryzjera w okolicy Katowic? z góry dziękuję za wszystkie opinie
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 17:33   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Katowice, Salon Alessandro

Wejdź na podforum Dobry fryzjer, tam znajdziesz godnych polecenia fryzjerów z okolic Katowic, ja od siebie polecam Rafała i Maćka z Berendowicz/Kublin w Katowicach, a salonie Alessandro nie byłam.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 17:40   #3
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Katowice, Salon Alessandro

dziękuję Mariti, o Rafale z Berendowicz&Kublin słyszałam również bardzo dobre opinie (ponoć świetnie strzyże) i kto wie, moze własnie tam się wybiorę -ale napisz proszę czy potrafi doradzić, jeżeli chodzi o kolor?
gdyby jednak ktoś miał doświadczenia z salonem Alessandro, to bardzo proszę o opinię na ich temat, dzięki!
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 17:43   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Katowice, Salon Alessandro

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
dziękuję Mariti, o Rafale z Berendowicz&Kublin słyszałam również bardzo dobre opinie (ponoć świetnie strzyże) i kto wie, moze własnie tam się wybiorę -ale napisz proszę czy potrafi doradzić, jeżeli chodzi o kolor?
gdyby jednak ktoś miał doświadczenia z salonem Alessandro, to bardzo proszę o opinię na ich temat, dzięki!

Myśle, że potrafi, ja chodziłam co prawda do Maćka, ale towarzyszyłam przyjaciółce podczas wizyt u Rafała, zaproponował jej swoją wizję, ale ponieważ ona jest raczej zachowawcza zaproponowała swoją i doszli do konsensusu a w efekcie wygląda prześlicznie ( choć smiem twierdzić, że gdyby zgodziła się na jego propozycje byłoby jeszcze lepiej
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.