Paznokcie po żelach - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-03, 21:07   #1
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Unhappy

Paznokcie po żelach - pomocy


Witam.
Mam mały problem z paznokciami. Przez około 2-3 miesiące miałam przedłuzone paznokcie. Najpierw akrylem, który jednak okazał się złą metodą ponieważ w ogóle nie trzymał się paznokcia. Potem żelem. Było super do pierwszego uzupełnienia. Po około dwóch tygodniach po uzupełnieniu paznokcie (żele) zaczeły mi odchodzić po bokach. Niby nic, ale juz następnego dnia zaczęły mi się łamać moje naturalne paznokcie.
Z ładnych i już dlugich natuturalnych paznokciach pozostało wspomnienie. Płytka paznokcia potrafiła złamać mi się w połowie :/ ból straszny. Po zdjęciu żeli moje paznokcie w ogole nie wyglądają jak paznokcie Są miękkie jak papier i czegokolwiek bym nie robiła - łamią się. Jak moge im pomóc aby znowu stały się mocne i zdrowe? Poza tym ma teraz bardzo brzydki kształt paznokci. Tam gdzie łączą się ze skórą mają, dosłownie, kształt "fali".
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:00   #2
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Paznokcie po żelach - pomocy

Jak dla mnie to jesteś kolejnąofiarą nieudolnej stylistki (bo nie sadze ze sama zakladalas tipsy) Akryle ci odpadaly bo pewnie zle zalozone byly. Zele tez nie powinny odchodzic. Tez pewnie zle zostaly uzupelnione.Nie wiem czy sama sciagalas zel z paznokci czy stylistka. Ale jak ona to pewnie spilowala zel i dodatkowo gratis plytke panokcia ci wyszczuplila.
Proponuje nie udawanie sie wiecej na przedluzanie paznokci do tej kobiety ktora cie tak urzadzila i jak najszybsze zakupienie jakies dobrej odzywki. Moze nailTek, moze jakas inna. Nie orientuje sie jaka teraz odzywka na topie jest Ale pewnie NailTek nadal kroluje.

No to tyle

Powodzenia
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 23:31   #3
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: Paznokcie po żelach - pomocy

wloz dlonie do lekko podgrzanej oliwy z oliwek,po 15 minutach naluz krem o rak do paznokci ale naprawde grubo i zostaw nastepne 15 minut.
a potem wszystko wmasuj-po ok.3 tygodniach nie poznasz swoich pazurkow!
to bylam ja-frauhelga
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 13:27   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Paznokcie po żelach - pomocy

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
wloz dlonie do lekko podgrzanej oliwy z oliwek,po 15 minutach naluz krem o rak do paznokci ale naprawde grubo i zostaw nastepne 15 minut.
a potem wszystko wmasuj-po ok.3 tygodniach nie poznasz swoich pazurkow!
to bylam ja-frauhelga
I czekaj aż Ci odrosną
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:50   #5
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Paznokcie po żelach - pomocy

Ja zrobiłam sobie niedawno przerwę w tipsach i zastosowałam odżywkę z inglota przyspieszającą wzrost paznokci. Nanosiłam ją codziennie na paznokcie zmywając co 4 dzień i tak w kółko i faktycznie zauważyłam szybszsy wzrost i paznokcie stały się mocniejsze.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 10:50   #6
Tinka.
Przyczajenie
 
Avatar Tinka.
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
GG do Tinka.
Lightbulb Dot.: Paznokcie po żelach - pomocy

Myśle ze powinnaś iść po radę do kosmetyczki(ale takiej doświadczonej)
Tinka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 11:32   #7
cat_erinka
Przyczajenie
 
Avatar cat_erinka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stąd ;))))
Wiadomości: 10
Dot.: Paznokcie po żelach - pomocy

witam Dziewczyny!

zdecydowanie uwazam ze niegdy juz nie powinnas odwiedzac tej kosmetyczki i mysle ze cały blad jest wlasnie w niej, po pierwsze nie potrafiło odpowiednio nałozyc akrylu i zelu, poza tym zniszczyła Twoje panokcie...

ja polecam teraz odzywki witaminowe i utwardzacze Sally Hansen sprawdzone i rewelacyjnie odbudowuja i wzmacniaja płytke paznokciowa...

a zeby tymczasowo utwardzic paznokcie, jest jeszcze mozliwosc skorzystania z trzeciej metody czyli fiberglasu (tylko u profesjonalistki), nałozenie jedwabiu wzmocni Twoje paznokcie i bedzie chronic przed stłuczeniami,rozdwajaniem ,łamaniem..... pozniej taki jedwab zrasta a Ty w macierz pazurka wsmarowujesz kremiki i odzywki lub oliwki i pazurki jak nowe... szczerze polecam (jesli miałabys wiecej pytan pisz) pozdrawiam
__________________
cat_erinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.