Wszystko o zelach-obalamy mity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 16:03   #1
monika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5

Wszystko o zelach-obalamy mity


cHCE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM POWIEDZIEC ZE SUNFLOWER JEST PRZEREKLAMOWANY!!!NIE MOGE MU OCZYWISCIE NICZEGO ZAZUCIC, ALE NIE RÓŻNI SIE NICZYM SZCZEGOLNYM OD ZELI KTORE SA TAKZE BARDZO DOBRE I TANSZE.MOJA PRZYGODĘ Z SUNFLOWEREM ZACZELAM PONIEWAZ CORAZ WIECEJ KLIENTOW PRZYCHODZACYCH DO MOJEGO SALONU ZACZELO WYPYTYWAC O ZELE TEJ WLASNIE FIRMY A Z RACJI TEGO ZE JESTEM RACZEJ OTWARTA NA NOWE DOSWIADCZENIA POSTANOWILAM SPRAWDZIC TE ZELE. NIE ZAUWAZYŁAM ZADNEJ ROZNICY W POROWNANIU DO INNYCH ZELI.nIEKTORZY KLIENCI JEDNAK DOMAGALI SIE TYCH WLASNIE ELI PONIEWAZ TWIERDZILI ZE PAZNOKCIE NA TYCH ZELACH TRZYMAJA SIE LEPIEJ I DLUZEJ (CO OCZYWISCIE NIE JEST PRAWDA)W TEJ SYTUACJI POSTANOWILAM KLIENTOM ZOSTAWIC WOLNY WYBOR CO DO RODZAJU ŻELU Z TYM ZE PROPONOWALAM 1/2 CENY ZA STYLIZACJE PAZNOKCI ZELAMI INNEJ FIRMY TAK ABY KLIENT MIAL OKAZJE SIE PRZEKONAC CO DO INNYCH ZELI.cHCIALAM W KONCU OBALIC MI SUPER SUNFLOWERA!DO CZEGO ZMIERZAM.PRAGNE WAM UKAZAC NA JAKIEJ ZASADZIE TO DZIALA.MOJ SALON MA BARDZO DUZO KLIENTOW, ZAKUP SUNFLOWERA KTORY JESZCZE RAZ PODKRESLAM NIE ROZNI SIE NICZYM SZCZEGOLNYM W POROWNANIU DO INNYCH ZELI JAK TYLKO CENA WIAZE SIE Z PODNIESIENIEM PRZEZ SALON CEN USLUG A JAKOSC TYCH USLUG WCIAZ POZOSTAJE TAKA SAMA WIEC PYTAM JAKI JEST SENS?KLIENT Z RACJI OSZCZEDNOSCI POJDZIE NA DOMOWA STYLIZACJE GDZIE NIEJEDNOKROTNIE(PRZEPRASZ AM TE PANIE KTORE PRACUJA W DOMU I ROBIA DOBRA ROBOTE TO NIE O WAS)STYLIZACJA ZAJMUJA SIE OSOBY NIEDOSWIADCZONE KTORE UZYWAJA TANSZYCH ZELI(CO NIE ZNACZY GORSZYCH)LECZ NIEJEDNOKROTNIE BRAK UMIEJETNOSCI DOPROWADZA DO DEWASTACJI PAZNOKCI KLIENTA.W RAMACH USPRAWIEDLIWIENIA KLIENT CZESTO SŁYSZY ZE TO WINA ZELU BO TAKA JEST PRAWDA BRAK UMIEJETNOSCI I WSZELKIE POMYLKI(A PRAGNE PODKRESLIC ZE TO PRZYGOTOWANIE PLYTKI, JAKOSC TIPSOW ITD TEZ MA WPLYW NA WYNIK KONCOWY)ZWALA SIE NAJCZESCIEJ NA ZLU ZEL.W TAKIEJ OTO SYTUACJI KLIENT STWIERDZA ZE SUNFLOWER BO TAKIEGO UZYLA WCZESNIEJSZA STYLISTKA W SALONIE JEST NAJLEPSZY I DOMAGA SIE NASTEPNYM RAZEM UZYCIA TAKIEGO SAMEGO Z OBAWY ZE PO INNYM PAZNOKCIE NIE BEDA SIE TRZYMALY TAK DOBRZE ITD.NIE ZASTANAWIA SIE KLIENT ZE UPRZEDNIO MIAL ZAPEWNIONA PROFESJONALNA USLUGE I TO NIE ZASLUGA ZELU LECZ UMIEJETNOSCI STYLISTKI SPRAWILY ZE PAZNOKCIE SA IDEALNE I SUPER SIE NOSZA.WNIOSEK POZOSTAJE JEDEN POWINNISMY OGRANICZYC KOSZTY TAK ABY JAKOSC NASZYCH USŁUG BYLA WCIAZ NA NAJWYZSZYM POZIOMIE A CENY W SALONACH MNIEJSZE ZA WYKONANIE USLUGI.WYJDZIE TO NA DOBRE WSZYSTKIM.KLIENT CHETNIEJ BEDZIE KORZYSTAL Z NASZYCH USLUG ZAMIAST CHODZIC ROBIC PAZNOKCIE PO DOMACH BO TO MY SWOIM ZACHOWANIEM DOPROWADZAMY DO SYTUACJI KIEDY KLIENT ZAMIAST DBAC O PAZNOKCIE DOPROWADZA JE DO RUINY WYBIERAJAC TANSZE DOMOWE USLUGI NIEDOSWIADCZONYCH~STYLIST EK.TAKA POSTAWA NIE DZIALAMY NA KORZYSC KLIENTOW WRECZ PRZECIWNIE.NIE BADZCIE ZAMKNIETE NA NOWE DOSWIADCZENIA CO DO WYBORU ZELU.OGRANICZENIA TAKIE NIE PIZWALAJA NA DALSZY ROZWOJ.JA PRACUJE TERAZ NA ZELACH HOLLYWOOD I SA SUPER ALE JEZELI POJAWI SIE OKAZJA ZAKUPU CZEGOS W ROZSADNEJ CENIE NIE BEDE SIE ZASTANAWIAC.w DOBORZE ZELU DECYDUJE CENA, OPAKOWANIE, I KONSYSTENCJA WSZYSTKIE ZELE SA OK ,OBALMY W KONCU MIT SUNFLOWERA
monika1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 16:43   #2
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Proszę wyłącz caps lock, a co sf to nie jest taki zły moim zdaniem
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 16:57   #3
monika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Ja nie pisze ze zły ale ze nie ma roznicy w porownaniu z innymi zelami i nie chodzi tylko o sunflower ale o inne drogie zele.trzeba w koncu zdac sobie sprawe ze to business i ze ktos to nakreca nawet takie wypowiedzi, ktos zarabia na promowaniu tych drogich zeli ktore nie roznia sie niczym od tanszych
monika1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:19   #4
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

korzystalam z naildesign i reni nail wczesniej, i powiem że właśnie różnice jest. I TO OGROMNA!! Każdy to powie a Ty nie próbuj odwrócić rzeki kijkiem bo to nadaremne sunflower wlasnie jest jeszcze jedną z tańszych firm, którym można zaufać.
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:46   #5
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Cytat:
Napisane przez monika1111 Pokaż wiadomość
cHCE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM POWIEDZIEC ZE SUNFLOWER JEST PRZEREKLAMOWANY!!!NIE MOGE MU OCZYWISCIE NICZEGO ZAZUCIC, ALE NIE RÓŻNI SIE NICZYM SZCZEGOLNYM OD ZELI KTORE SA TAKZE BARDZO DOBRE I TANSZE.MOJA PRZYGODĘ Z SUNFLOWEREM ZACZELAM PONIEWAZ CORAZ WIECEJ KLIENTOW PRZYCHODZACYCH DO MOJEGO SALONU ZACZELO WYPYTYWAC O ZELE TEJ WLASNIE FIRMY A Z RACJI TEGO ZE JESTEM RACZEJ OTWARTA NA NOWE DOSWIADCZENIA POSTANOWILAM SPRAWDZIC TE ZELE. NIE ZAUWAZYŁAM ZADNEJ ROZNICY W POROWNANIU DO INNYCH ZELI.nIEKTORZY KLIENCI JEDNAK DOMAGALI SIE TYCH WLASNIE ELI PONIEWAZ TWIERDZILI ZE PAZNOKCIE NA TYCH ZELACH TRZYMAJA SIE LEPIEJ I DLUZEJ (CO OCZYWISCIE NIE JEST PRAWDA)W TEJ SYTUACJI POSTANOWILAM KLIENTOM ZOSTAWIC WOLNY WYBOR CO DO RODZAJU ŻELU Z TYM ZE PROPONOWALAM 1/2 CENY ZA STYLIZACJE PAZNOKCI ZELAMI INNEJ FIRMY TAK ABY KLIENT MIAL OKAZJE SIE PRZEKONAC CO DO INNYCH ZELI.cHCIALAM W KONCU OBALIC MI SUPER SUNFLOWERA!DO CZEGO ZMIERZAM.PRAGNE WAM UKAZAC NA JAKIEJ ZASADZIE TO DZIALA.MOJ SALON MA BARDZO DUZO KLIENTOW, ZAKUP SUNFLOWERA KTORY JESZCZE RAZ PODKRESLAM NIE ROZNI SIE NICZYM SZCZEGOLNYM W POROWNANIU DO INNYCH ZELI JAK TYLKO CENA WIAZE SIE Z PODNIESIENIEM PRZEZ SALON CEN USLUG A JAKOSC TYCH USLUG WCIAZ POZOSTAJE TAKA SAMA WIEC PYTAM JAKI JEST SENS?KLIENT Z RACJI OSZCZEDNOSCI POJDZIE NA DOMOWA STYLIZACJE GDZIE NIEJEDNOKROTNIE(PRZEPRASZ AM TE PANIE KTORE PRACUJA W DOMU I ROBIA DOBRA ROBOTE TO NIE O WAS)STYLIZACJA ZAJMUJA SIE OSOBY NIEDOSWIADCZONE KTORE UZYWAJA TANSZYCH ZELI(CO NIE ZNACZY GORSZYCH)LECZ NIEJEDNOKROTNIE BRAK UMIEJETNOSCI DOPROWADZA DO DEWASTACJI PAZNOKCI KLIENTA.W RAMACH USPRAWIEDLIWIENIA KLIENT CZESTO SŁYSZY ZE TO WINA ZELU BO TAKA JEST PRAWDA BRAK UMIEJETNOSCI I WSZELKIE POMYLKI(A PRAGNE PODKRESLIC ZE TO PRZYGOTOWANIE PLYTKI, JAKOSC TIPSOW ITD TEZ MA WPLYW NA WYNIK KONCOWY)ZWALA SIE NAJCZESCIEJ NA ZLU ZEL.W TAKIEJ OTO SYTUACJI KLIENT STWIERDZA ZE SUNFLOWER BO TAKIEGO UZYLA WCZESNIEJSZA STYLISTKA W SALONIE JEST NAJLEPSZY I DOMAGA SIE NASTEPNYM RAZEM UZYCIA TAKIEGO SAMEGO Z OBAWY ZE PO INNYM PAZNOKCIE NIE BEDA SIE TRZYMALY TAK DOBRZE ITD.NIE ZASTANAWIA SIE KLIENT ZE UPRZEDNIO MIAL ZAPEWNIONA PROFESJONALNA USLUGE I TO NIE ZASLUGA ZELU LECZ UMIEJETNOSCI STYLISTKI SPRAWILY ZE PAZNOKCIE SA IDEALNE I SUPER SIE NOSZA.WNIOSEK POZOSTAJE JEDEN POWINNISMY OGRANICZYC KOSZTY TAK ABY JAKOSC NASZYCH USŁUG BYLA WCIAZ NA NAJWYZSZYM POZIOMIE A CENY W SALONACH MNIEJSZE ZA WYKONANIE USLUGI.WYJDZIE TO NA DOBRE WSZYSTKIM.KLIENT CHETNIEJ BEDZIE KORZYSTAL Z NASZYCH USLUG ZAMIAST CHODZIC ROBIC PAZNOKCIE PO DOMACH BO TO MY SWOIM ZACHOWANIEM DOPROWADZAMY DO SYTUACJI KIEDY KLIENT ZAMIAST DBAC O PAZNOKCIE DOPROWADZA JE DO RUINY WYBIERAJAC TANSZE DOMOWE USLUGI NIEDOSWIADCZONYCH~STYLIST EK.TAKA POSTAWA NIE DZIALAMY NA KORZYSC KLIENTOW WRECZ PRZECIWNIE.NIE BADZCIE ZAMKNIETE NA NOWE DOSWIADCZENIA CO DO WYBORU ZELU.OGRANICZENIA TAKIE NIE PIZWALAJA NA DALSZY ROZWOJ.JA PRACUJE TERAZ NA ZELACH HOLLYWOOD I SA SUPER ALE JEZELI POJAWI SIE OKAZJA ZAKUPU CZEGOS W ROZSADNEJ CENIE NIE BEDE SIE ZASTANAWIAC.w DOBORZE ZELU DECYDUJE CENA, OPAKOWANIE, I KONSYSTENCJA WSZYSTKIE ZELE SA OK ,OBALMY W KONCU MIT SUNFLOWERA
co to w ogóle ma być i dlaczego tak krzyczysz?
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:52   #6
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

SUN FLOWER to przeciez jedne z najtańszych zeli, więc jakich ty używasz, że te dla ciebie są drogie i mususz podnieść cenę usługi?
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:42   #7
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Nie znam firmy Hollywood, więc się nie wypowiem, ale dla mnie praca na np NailDesign w ramach cięcia kosztów byłaby przejawem braku szacunku dla moich klientek. Nie stać mnie przy takiej konkurencji na używanie żeli złej jakości.
A ja też nie przepadam za Sun Flower, natomiast wielbię produkty IBD i NSI.
Pomyśl, którą wersję wybierasz? Idziesz do fryzjera (również po to, aby skorzystać z profesjonalnych produktów), a pani niefrasobliwie myje Ci głowę takim szamponem z Tesco za 10 zł za dwulitrową butlę, nakłada odżywkę, powiedzmy, "wyprodukowano dla Biedronka", ścina nożyczkami z papierniczego, a na koniec wypsikuje na to wszystko połowę butelki lakieru z kiosku, bo przecież mniej się nie da, żeby to cokolwiek utrzymało. Wychodzisz z bezkształtnym gniazdem na głowie i już nie wracasz do tej pani. Może i pani była dobrą fryzjerką, ale tu zadziałała zasada, że z g... pianki nie ubijesz.
Czy może idziesz do babeczki, która od początku traktuje Cię profesjonalnymi kosmetykami, których sama w domu byś sobie nie zaaplikowała, robi piękny fryz i wychodzisz super zadowolona, żeby za ten miesiąc, czy dwa znowu to tego salonu przyjść.
Analogicznie z paznokciami - beznadziejne żele = męcząca, ciągnąca się w nieskończoność praca + beznadziejny efekt. Dobrej jakości żele = krótsza, przyjemna praca + piękne paznokcie. A piękne paznokcie to zadowolone klientki. A zadowolone klientki to klientki wracające do nas i polecające nas swoim koleżankom. Czyli dla nas większe zarobki.
Reasumując - pracując na droższych żelach zarabiamy więcej!

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-07-31 o 21:44
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 21:54   #8
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Nie znam firmy Hollywood, więc się nie wypowiem, ale dla mnie praca na np NailDesign w ramach cięcia kosztów byłaby przejawem braku szacunku dla moich klientek. Nie stać mnie przy takiej konkurencji na używanie żeli złej jakości.
A ja też nie przepadam za Sun Flower, natomiast wielbię produkty IBD i NSI.
Pomyśl, którą wersję wybierasz? Idziesz do fryzjera (również po to, aby skorzystać z profesjonalnych produktów), a pani niefrasobliwie myje Ci głowę takim szamponem z Tesco za 10 zł za dwulitrową butlę, nakłada odżywkę, powiedzmy, "wyprodukowano dla Biedronka", ścina nożyczkami z papierniczego, a na koniec wypsikuje na to wszystko połowę butelki lakieru z kiosku, bo przecież mniej się nie da, żeby to cokolwiek utrzymało. Wychodzisz z bezkształtnym gniazdem na głowie i już nie wracasz do tej pani. Może i pani była dobrą fryzjerką, ale tu zadziałała zasada, że z g... pianki nie ubijesz.
Czy może idziesz do babeczki, która od początku traktuje Cię profesjonalnymi kosmetykami, których sama w domu byś sobie nie zaaplikowała, robi piękny fryz i wychodzisz super zadowolona, żeby za ten miesiąc, czy dwa znowu to tego salonu przyjść.
Analogicznie z paznokciami - beznadziejne żele = męcząca, ciągnąca się w nieskończoność praca + beznadziejny efekt. Dobrej jakości żele = krótsza, przyjemna praca + piękne paznokcie. A piękne paznokcie to zadowolone klientki. A zadowolone klientki to klientki wracające do nas i polecające nas swoim koleżankom. Czyli dla nas większe zarobki.
Reasumując - pracując na droższych żelach zarabiamy więcej!

o tak! pięknie to ujęłaś
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:32   #9
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

zgadzam się z Veela1
stosując dobre, markowe żele szanujemy klientkę.

ja naiwna na start kupiłam żele sunny nails. i co? szybko przerzuciłam się na Cristinę i Excellent. tamte to była beznadzieja... liftowały jak szalone, biały to był śmiech na sali - nakładasz 10 warstw i dalej jest szary.
teraz jestem naprawdę zadowolona... różnią się ceną (sn- 20 zł za 15 ml, cr i ex 40 zł za 15 ml) ale i jakością.

żelu sun flower nie miałam nigdy w rękach ale podejrzewam, że jest równie dobry jak cristina i excellent i tańszy zamiennik jak niby sunny nails nawet za 100 lat go nie dogoni...

taka jest moja opinia.
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:33   #10
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Możecie sobie mówić i pisać co chcecie, ale dla mnie sunflower jest super. Łatwy w aplikacji, łatwy w opracowniu, o wygodnej konsystencji, tani, twały, nie odpryskuje, nie pęka, nie zapowietrza się, a w dodatku błyszczy się jak psu j...a nawet bez żelu nabłyszczającego. To czego chcieć więcej?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:18   #11
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Cytat:
o tak! pięknie to ujęłaś


Cytat:
Możecie sobie mówić i pisać co chcecie, ale dla mnie sunflower jest super.
Ale ja nie mówię, że jest zły. Zraziłam się przez cover, bo miał paskudny kolor przepiłowanego pazura. Ale w sumie, gdyby nie ten kolor to chyba polubilibyśmy się na dłużej, bo cieniował się jak marzenie i miał idealną dla mnie konsystencję

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-07-31 o 23:19
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 13:05   #12
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

polecam melise :/

i co to w ogole za bojkoty??
kazdy pracuje na takim zelu jaki lubi
a jesli chodzi o jakies obalanie mitu SF??a to takowy jest??
moze nie popadajmy w obled!

a jak ktos potrafi wykonac siwetne pazurki trwale i ladne, to klientke nie interesuje nazwa zelu, bo jakies 90%nie ma o nich pojecia!

jak masz problem to postaw sobie zel "kukusruku" i wmawaij kazdej, ze to swiatowy hit, a opakowanie zelu kosztuje tyle co pierscionek z bry;antem!
zapewniam cie, ze jak bedziesz chciala zrobic jej pazurki zelem alessandro, to bedzie sie domajac "kukusruku", bo zapamietala, ze jest najlepszy. i tyle.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:36   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

hie hie, to SF jest drogim żelem?
mhmmmmm
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:37   #14
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Jak się porówna do takich allegrowych, to faktycznie wychodzi drogi żel.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:45   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Szkoda tylko że wtedy równa się w dół
Ja uważam PB za tanie żele bo gdzie tam ich cena do np. ENTITY
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 02:11   #16
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
polecam melise :/

i co to w ogole za bojkoty??
kazdy pracuje na takim zelu jaki lubi
a jesli chodzi o jakies obalanie mitu SF??a to takowy jest??
moze nie popadajmy w obled!

a jak ktos potrafi wykonac siwetne pazurki trwale i ladne, to klientke nie interesuje nazwa zelu, bo jakies 90%nie ma o nich pojecia!

jak masz problem to postaw sobie zel "kukusruku" i wmawaij kazdej, ze to swiatowy hit, a opakowanie zelu kosztuje tyle co pierscionek z bry;antem!
zapewniam cie, ze jak bedziesz chciala zrobic jej pazurki zelem alessandro, to bedzie sie domajac "kukusruku", bo zapamietala, ze jest najlepszy. i tyle.
Nie dokonca, chodzi tutaj o 2 rzeczy- rozne rzeczy(Twoj post), mianowicie wplyw na psychike czlowieka i jakosc.
Jakosc- zrobienie paznokci zelowych produktami no name z allegro za 10 zlotych a wmowienie klientce ze to hit nie sadze by przeszlo poniewaz wiele osob na wlasnej skorze przekonalo sie o jakosci takich 2 produktow, zele za 10 zlotych sa beznadziejnej jakosci i o wiele szybciej dochodzi do roznych uszkodzen itp.
Tak samo kupujac buty super ekstra firmy za 500 zlotych a kupujac buty z targu za 30 zlotych. Jest roznica? PEWNIE. Buty za 500 zlotych super sie trzymaja sa swietnej jakosci a buty z targu sa robione po najnizszych kosztach co nie idzie w parze z jakoscia. Gdyby tak nie bylo juz dawno zniknely by renomowane marki bo ludzie doszli by do wniosku, ze po co przeplacac jesli but za 30 zlotych rowna sie we wszystkim bucikowi za 500 zlotych.
Wplyw na psychike ludzka- badania dowodza ze np. podanie osobie z bolem glowy zwyklej witaminy i wmowienie, ze to najnowszej generacji silny lek przeciwbolowy zwalcza bol glowy tak samo szybko jak tabletki przenaczone do tego.
"Po pieszczenie" pradem, osobie ktorej powiedzialo sie, ze dostanie teraz tyle i tyle "pieszczot" i wmowienie, ze za drugim razem dostanie 2 razy wiecej ( a mimo to dawka bedzie taka sama) oczywiscie powie, ze za drugim razme bylo o wiele gorzej.
Reasumujac- w takich przypadkach jakoscia produktow nie da sie oszukac ) predzej czy pozniej "wszystko wychodzi na jaw". zapowietrzenia, pekniecia itp. Psychiki ludzkiej nie da sie oszukac czyms co jest poddawane probie czasu i "zyciu codziennemu". No chyba, ze gratis na koniec powiesz klientce, ze moze zapomniec o jakimkolwiek uzywaniu dloni
Gdyby produkty np. NailDesign/Reni_Nail byly identycznej jakosci jak produkty np. Alessandro to ta przestala by istniec - bo po co przeplacac

)
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:08   #17
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

yyy... przeciez my w tym watku nie dywagujemy na temat allegrowych zeli, a na temat porownywalnych do SF, albo lepszych...
przynajmniej tak zrozumialam pierwszy histryczny apelowy post..

wiec "kukusruku" to dla mnie zarowno PB, jak i CND, ibd, nsi etc . ...

i nie mowie o manipulacjach oraz efekcie placebo.
mowie o tym, ze osobie nie majacej pojecia o markach zeli, jest bez roznicy jak zel sie nazywa. postawisz zel alessandro i powiesz, ze to SF, bedzie sie trzymal, to jej jest bez roznicy
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:48   #18
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

to i moze ja cos zle zrozumialam ;>. dla mnie zele tansze od sf to zazwyczaj juz tylko wynalazki z allegro z racji tego ze SF jest bardzo tani)
SF jest dla mnie bardzo dobra firma jak na swoja cene. A tutaj nie ma mowy o porownaniu SF do Allesandro tylko SF do tanszych zeli
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:30   #19
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

PinUp SF wcale cenowo nie jest super marką bo za kilka złotych więcej masz świetny Prestige i Perfect Beauty, PepooNails i Astonishing.. wszystkie firmy godne polecenia a różniące się na prawde minimalnie ceną od SF..
Z kolei tańsze żele tutaj- I-Nails od Dobrej Rady są super jakościowo i nie odbiegają niczym od tych wyżej wymienionych a cena jest w zasadzie taka sama jak tych allegrowych wybryków..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 21:08   #20
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

aaaa... to zle zrozumialam najwyrazniej;P
w sumie nic dziwnego.. straszny belkot
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:43   #21
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
PinUp SF wcale cenowo nie jest super marką bo za kilka złotych więcej masz świetny Prestige i Perfect Beauty, PepooNails i Astonishing.. wszystkie firmy godne polecenia a różniące się na prawde minimalnie ceną od SF..
Z kolei tańsze żele tutaj- I-Nails od Dobrej Rady są super jakościowo i nie odbiegają niczym od tych wyżej wymienionych a cena jest w zasadzie taka sama jak tych allegrowych wybryków..
Dzięki

a tak na marginesie - pierwszy post nie do przebrnięcia
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:48   #22
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Ja po 2 linijkach zaniemogłam :/ Dobra Rado, jak dokończe SF to biegusiem po Twoje żele zapindrzam
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 07:14   #23
Elirena
Przyczajenie
 
Avatar Elirena
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

ja tez kiedyś wielbiłam SF dopuki nie sprobowałam lepszych zeli teraz mam porównnie i nietety sf jest do du....

a ja nie wiem jak to jest ale ja cenny w solonie mam od okolo 90zł mimo ze za ścianą są tipsy od 60zł i jakoś na brak klientek nie narzekam , w sumie dzieki pseudostylistka klientki wracaja do salonów, jest coraz wieksza swiadomosc i kobiety boja sie chodzic na stylizacje do domów. tak to juz jest ze wystarczy jedenej popsuc paznocie a juz cale osiedle o tym gada...


wydaje mi sie ze jeśli ktoś robi na żelach tańszych i to w salonie to juz troche przegięcie....
__________________
: ) : ) : )

Elirena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 07:33   #24
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

DR ju łelkam

Elirena znowu nie przesadzajmy że jest do du*y, bo ja pracowałam jakiś czas na SF i byłam zadowolona z 1fazówki, z białym nigdy nie miałam problemu, kamuflaż, jeśli tylko trafiła się dobra partia miał na prawdę ładny kolor, a silikonowego używam do teraz, tylko chodzi tutaj jednak o to że warto mieć porównanie z innymi firmami zanim zacznie się mówić czy jakaś marka jest super.. Bo jakościowo SF nie jest NAJGORSZY ale można mieć coś lepszego przy niewielkim dołożoniu kaski.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:43   #25
Elirena
Przyczajenie
 
Avatar Elirena
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

wyjęłaś mi to z ust :P no może trochę przesadziłam...ale ja to pecha mam i mnie się nawet jednofazowy trafił felerny .. stąd tyle mego żalu ;(
__________________
: ) : ) : )

Elirena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:10   #26
Basia02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 11
GG do Basia02
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

To że ktoś robi paznokcie ludziom w domu to nie znaczy że krzywdzi swoje klijentki i robi to źle, ja paznokcie zelowe robie juz od ponad 3 lat jakos ludzie nie narzekaja mam bardzo duzo stałych klijentek..i dużo znalazło się też takich co zrezygnowało z robienia tipsów w salonie ponieważ praktycznie niczym się nie różniły tylko ceną.
Basia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:59   #27
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Cytat:
w sumie dzieki pseudostylistka klientki wracaja do salonów, jest coraz wieksza swiadomosc i kobiety boja sie chodzic na stylizacje do domów
Nie przesadzajmy, znam wiele partaczek pracujących w salonach. Moja mama chodziła do takiej (na krótko przed tym, jak ja zajęłam się paznokciami). Pamiętam, jak chciałam sobie też u niej zrobić, to mi powiedziała, że "Curuś, ja bym ci zrobiła, ale ona ci musi twojego naturalnego spiłować do zera, zanim założy te tipsy i to tak boli, że to jest nie do wytrzymania. Ja sama bym już sobie nie robiła, ale jak nie mam akrylu na tych paznokciach, to nic w rękę wziąć nie mogę, ani się umyć, ani zamoczyć, nic." I potem poszła na zdjęcie tych "paznokietków", trzy miesiące wogóle nie zdejmowała rękawiczek, a potem jeszcze rok leczyła onochyliozę, aż w końcu dermatolog trafiła z lekami i pomogło. Żeby nie było, ta pani pracowała w salonie w samym centrum, sporego miasta, salon ten prowadzi była przyjaciółka mojej mamy, a za paznokcie za każdym razem płaciła ponad 100 zł.
Jak sobie teraz przypominam widok mojej mamy zakładającej gumowe rękawiczki na bawełniane, żeby umyć naczynia, to mam ochotę tym samym pilnikiem odpiłować pani łeb.
Tyle na tamat, że salon = gwarancja bezpieczeństwa.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:40   #28
Elirena
Przyczajenie
 
Avatar Elirena
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

małe sprostowanie
u mnie na osiedlu klientki które najpierw robiły paznokcie u kogoś w domu akurat trafiły na pseudostylistki i dlatego napisałam ze klientki wracaja do salonów, wiem ze to działa w dwie strony klientki uciekaja z salonów przez ceny to też prawda. I naprawdę nie mialam na myśłi wszystkich stylistek robiących w domu tylko pseudostylistki.
temat był o żelach jeśłi cos jest jeszcze nie jasnego to proszę na priv
__________________
: ) : ) : )

Elirena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:53   #29
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

ja nawet nie brałam sie za czytanie pierwszej WIADOMOSCI )

Pracuje na zelach SF jest dobrze ale tylko wtedy kiedy kupie jednofazowke clear "2" .

Mam pytanie do was bo otwieram firme i chce miec pewnosc ze nic sie z pazurkami nie stanie i beda sie trzymac. Czytałam duzo dobrych opinii o IBD
Christrio . Czy oni maja takze tipsy?

Macie jakies strony z ktorych kupujecie?


przepraszam za dużą czcionke (to przez skopiowanie nazwy)
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:56   #30
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Wszystko o zelach-obalamy mity

Ale... czy firmy takie jak `nail design`, `neo nail `i ta cała reszta nawet nie znam nazw :PP sa naprawde takie złe? chyba skoro zostały przetestowane, dopuszczone do sprzedazy powinny byc dobre, ja przeszłam kurs własnie na produktach SunFlower , i byłam, i jestem zadowolona.Narazie robię pazurki tylko sobie, kurs przeszłam sama dla siebie, żeby nie krzywdzic swoich pazurkow ale moja instruktorka wśród ogromnej gamy produktów SF miała także akcesoria od AllePaznokcie (to jest tez z allegro????) i wielu wyzej wymienionych firm, i robila bardzo ladne pazurki, ja sie zastanawiam nad niektorymi zelami, bylam w Niemczech i tam góruje NailDesign, w 4 salonach ktorych byłam babeczki pracowały tylko na tych żelach ( ale robiły paznokcie okropne, szkoda ze nie mam zdjec, szok!! estetycznie okropne, ale trzymaly sie dlugo !! :O ) sama zdecydowałam się przywiezc sobie dwa duze 50ml pojemniczki z zelami tej firmy, i jestem zadowolona
wiec zamiast obalic jakies mity o SunFlowerze powinnysmy obalic mity o wiekszosci hurtowni i marek zeli, bo (tutaj się powtórzę ) skoro zostały dopuszczone na rynek muszą być SPRAWDZONE i uzyteczne )



@Elirena no, wiem coś o tych podwórkowych pseudostylistkach, ( albo jak to moja instruktorka powiedziała CHAŁUPNICZKACH hehehe ) ) , kiedy zrobiłam kurs, wszystkie moje kolezanki się zainteresowały, i zaczęły wypytywać co kupić, gdzie , jak robić paznokcie, no ale wiesz, ja zapłaciłam za kurs, nie mogę dzielić się z osobami niedoświadczonymi, i niestety, ale nie pomogłam im, dałam im tylko adres studia mojej instruktorki, no i stało się to najgorsze, pokupowały zestawy z allegro i bez kursu robiły paznokcie innym, widziałam pierwszy raz w życiu przepiłowaną płytkę :O masakra D= pozniej dziewczyny nie wiedziały co robić z takimi `paznokciami` cienkimi jak papierki
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!

Edytowane przez ana92pl
Czas edycji: 2010-05-09 o 17:02
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.