Spn - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 15:54   #301
SPN Nails UK
Przyczajenie
 
Avatar SPN Nails UK
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Spn

Nareszcie SPN Nails w UK!

Zapraszamy serdecznie na naszego fun page'a www.facebook.com/SPNnailsUK oraz stronę internetową www.spnnails.co.uk

Sklep jest w trakcie tworzenia, produkty dodawane są codziennie, ale spokojnie można zamawiać. Jeżeli nie ma jeszcze w naszym e-sklepie produktu, który Cię interesuje, zamówienie prosimy składać pod numerem telefonu 01536 60 10 18, mailem: contact@spnnails.co.uk lub odwiedzając salon Beautifying Art, 47 Bath Road, Kettering, Northamptonshire, NN16 8NB.

Zniżki są dostępne dla salonów, sklepów i innych firm. Dla wszystkich ustalane są indywidualnie, więc prosimy o kontakt.

Milego dnia!
SPN Nails UK Team!
SPN Nails UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:35   #302
Daria93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Spn

Witam Z racji ze mieszkam na koncu swiata i nie mam NIKOGO kto by zrobil moje paznokcie zabieram sie za nie sama. Planuje zakupic wszystko wSPN. Mam tylko kilka pytan, na temat ktorych wiecej czytam bardziej sie gubie. Zalozmy ze chce przedluzyc sobie paznokiec (tips/szablon)

1. Odtlumszczam cleanerem, nakladam No Acid Primer, Base Gel SPN. - Jaka jest konkretna roznica pomiedzy Kwasowym i nie kwasowym Primerem? Z opisu na spn odnosze wrazenie ze bez kwasowy jest lepszy?

2. PRZEDLUZANIE i tu na wiecej pytan. Czy przedluzyc przy pomocy SPN - Builder Gel, plytka jest przezroczysta, potem nalozyc zel napigmentowany, wzorki ozdoby itp. ? Czy moge zawsze uzywac tego zelu jako podstawe i np. malowac french potem? Czy roznica miedzy tym a Clear Gel z SPN jest tylko w konsytencji?

Czy przy Frenchu powinnam uzyc rozowego zelu budujacego? ( jezeli taki wogole jest bo tu jestem bardzo zmieszana) np. Ultra Blush Gel - http://www.sklep.spnnails.pl/produkt/32/310/ napisane ze do pracy na tipsach i szablonach ale do uzycia po bazie - ALE PO BAZIE PAZNOKIEC TRZEBA PRZEDLUZYC, CZY PRZEDLUZE TYM ZELEM? czy tego rodzaju zel jak i np. Natural Blush Gel uzywamy juz po kroku pierwszy i 2 czyli basie i przelduzeniu builderem ? Potem robimy biala koncowke, wzorki, cokolwiek ??

3. Slyszalam ze do zeli warto uzywac utwardzacza do hubryd niz zeli ??

Z gory dziekuje za odpowiedz i wszelka pomoc
Daria93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 19:03   #303
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Spn

kochana tylko acid primer i to 2razy tak jak Ci kladlam, odparowuje do zera i wcieramy base noacid szczerze mowiac jest srednio przydatny
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 07:09   #304
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Spn

Dziewczyny troszke odnowie temat.
Mam takie pytanko Robie juz dosyc dlugo jednej klientce paznokcie zelowe naturalki, uzywam builder gelu i na to klade jeszcze mat top bo taka jej praca, ze nie powinna miec nic na paznokciach wiec ukrywamy jak mozemy teraz zakupilam natural nail gel i moje pytanie dotyczy uzupelnienia czy moge jej teraz uzupelnic tym natural nail gelem czy lepiej zdjac ten builder i od nowa nalozyc gel? Troche zakrecilam ale wiadomo o co chodzi
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 07:26   #305
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Spn

natural nail gel jest silikonem wiec na żel możesz go położyć... nigdy odwrotnie... tzn nigdy nie kładź na żel silikonowy zwykłego żelu.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 20:41   #306
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Spn

Tak tak wiem, ze na miekki nic twardego bo odejdzie czy popeka dzieki za doradztwo
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:14   #307
sorrisotriste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Dot.: żele spn na naturalne pazury??

Jaką bazę i top (hybrydowe) warto kupić?
sorrisotriste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-24 09:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.