Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-22, 18:31   #2401
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

to zależy od sposobu dostawy i wagi przesyłki
cennik znajdziesz na stronie poczty polskiej i firm kurierskich.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:33   #2402
Weeeraa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 52
Dot.: Reklamacje!pomocy!

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
nie wydaje mi się ... 28 dni to zdecydowanie za dużo, a poza tym niektóre sklepy wogóle nie przyjmują zwrotów. Sprawa jak dla mnie stracona...
Sklepy internetowe mają obowiązek przyjmowania zwrotów - i nie trzeba podawać przyczyny, ale do 30 dni. Niezależnie od ich polityki. Jeśli produkt nie jest zniszczony ani nie widać, że jest używany to nie mają wyjścia - przyjąć muszą. I pokryć koszt wysyłki - doliczyć do zwrotu.
Weeeraa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 16:43   #2403
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Reklamacje!pomocy!

14 dni jest gwarantowane ustawowo
30 tylko jesli tak stanowi regulamin sklepu
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 10:00   #2404
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

do ilu dni można oddać towar w sklepie CCC zakupiony w sklepie stacjonarnym? 7 czy 14?
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 17:27   #2405
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Dziewczyny czy mam szanse na pozytywne rozpatrzenie reklamacji tej torebki Zary? Bo sama nie wiem czy nie uznaja tego niby za mechaniczne uszkodzenie Do tej pory reklamowalam w Zarze tylko jedne buty i od razu pozytywnie mi babeczkaaaa rozpatrzyła i dostałam zwrot pieniedzy.
Torebka była kupiona ponad rok temu, jak widać na fotografiach naderwala się jedna strona magnezu od zapięcia plus przyklejona skóra odchodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15218749_1225349614201974_1964324534_n.jpg (64,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15227873_1225350434201892_1682782167_n.jpg (44,4 KB, 46 załadowań)
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 00:41   #2406
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Reklamacja rozpatrzona poztywnie, dostałam zwrot na voucher
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 10:14   #2407
Piotras123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Czy gwarancja obejmuje w Każdym sklepie Deichmann w Polsce??

Witam, mam pytanie. Jeżeli zakupiłem buty w danym sklepie deichmann czy gwarancja obejmuje w każdym sklep w Polsce??
Piotras123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 21:14   #2408
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cześć😀
Kupiłam bluzkę w Mohito w sklepie internetowym (dzisiaj ja odebrałam, przymierzylam i zwątpiłam). Czy może ktoś mi napisać jak wyglada w takiej sytuacji zwrot w sklepie stacjonarnym? Czy zwrot gotówki otrzymam od ręki w sklepie stacjonarnym czy tez zwrot gotówki odbędzie na konto przelewem?
Dziękuje z góry za odpowiedz 😀
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:40   #2409
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Cześć😀
Kupiłam bluzkę w Mohito w sklepie internetowym (dzisiaj ja odebrałam, przymierzylam i zwątpiłam). Czy może ktoś mi napisać jak wyglada w takiej sytuacji zwrot w sklepie stacjonarnym? Czy zwrot gotówki otrzymam od ręki w sklepie stacjonarnym czy tez zwrot gotówki odbędzie na konto przelewem?
Dziękuje z góry za odpowiedz 😀
Dostaniesz zwrot gotówki na miejscu

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2017-05-23 o 21:44
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 22:10   #2410
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dostaniesz zwrot gotówki na miejscu
Dziekuje za odp 😀
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 12:54   #2411
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Problem z zamówieniem online z Promod.

Witajcie, kochane, piszę w sprawie zamówienia online z Promod.
Złożyłam i opłaciłam zamówienie dnia 22 czerwca, 28 czerwca pojawiła się informacja, że paczka została wysłana - jej status pojawił się na stronie kurierskiej Fedex jako "oczekuje na odbiór przez kuriera Fedex". Do dnia dzisiejszego nic nie drgnęło. Zaliczyłam już parę telefonów jak do Promodu tak i do Fedex, nikt nic nie wie, Promod zwala na Fedex, ze mają jakieś problemy w systemie, Fedex twierdzi, że żadnych problemów nie ma, że numer takiej paczki nawet nie figuruje w ich systemie i tak w kółko. Kiedy pytam, kiedy mogę się spodziewać rozwiązania tej sprawy, Promod odpowiada, że NIE WIE Paczka na pokaźną kwotę, nie tylko dla mnie, szczerze jestem załamana. Czy któraś z was ma podobny problem? Bo Promod mnie informuje, ze nie tylko ja czekam, w co zaczynam wątpić. Na stronie fb Promod nie ma ani jednej notki od klietów, oczekujących tak długo jak ja, moze po prostu nie dochodzi do publikacji takich postów. Proszę, napiszcie, czy macie podobne doświadczenia i czego mogę się spodziewać w tej sytuacji.
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 13:39   #2412
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Problem z zamówieniem online z Promod.

Zamawiałam od nich tylko z odbiorem w sklepie - bez problemów.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 13:50   #2413
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Problem z zamówieniem online z Promod.

Cytat:
Napisane przez Irene96 Pokaż wiadomość
Witajcie, kochane, piszę w sprawie zamówienia online z Promod.
Złożyłam i opłaciłam zamówienie dnia 22 czerwca, 28 czerwca pojawiła się informacja, że paczka została wysłana - jej status pojawił się na stronie kurierskiej Fedex jako "oczekuje na odbiór przez kuriera Fedex". Do dnia dzisiejszego nic nie drgnęło. Zaliczyłam już parę telefonów jak do Promodu tak i do Fedex, nikt nic nie wie, Promod zwala na Fedex, ze mają jakieś problemy w systemie, Fedex twierdzi, że żadnych problemów nie ma, że numer takiej paczki nawet nie figuruje w ich systemie i tak w kółko. Kiedy pytam, kiedy mogę się spodziewać rozwiązania tej sprawy, Promod odpowiada, że NIE WIE Paczka na pokaźną kwotę, nie tylko dla mnie, szczerze jestem załamana. Czy któraś z was ma podobny problem? Bo Promod mnie informuje, ze nie tylko ja czekam, w co zaczynam wątpić. Na stronie fb Promod nie ma ani jednej notki od klietów, oczekujących tak długo jak ja, moze po prostu nie dochodzi do publikacji takich postów. Proszę, napiszcie, czy macie podobne doświadczenia i czego mogę się spodziewać w tej sytuacji.
Zamawiałam u nich kilka razy z dostawą do domu i faktem jest, że czas dostawy był bardzo długi- raz nawet tyle ile Ty już czekasz. Tyle to trwa pewnie dlatego, że zamówienie jedzie z Francji. Rozumiem, że się bardzo denerwujesz, ale poczekaj jeszcze kilka dni, a myślę, że sytuacja się wyjaśni. Trwają teraz wyprzedaże i pewnie stąd jakaś dodatkowa obsuwa. Nie martw się, w razie czego nie ma możliwości, że stracisz pieniądze- muszą przecież mieć dowód dostarczenia przesyłki do Ciebie, a poza tym są różne prawne instancje, które pomogą Ci w razie czego
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 13:52   #2414
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z zamówieniem online z Promod.

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Zamawiałam od nich tylko z odbiorem w sklepie - bez problemów.
Problem w tym że i ja wielokrotnie zamawiałam do sklepu i do domu, posiadam nawet kartę Promod, nigdy żadnych problemów. Ale nie mam dobrych przeczuć co do tego zamówienia. Ostatnio mam jakiegoś pecha, w tym - otwarcie pustej skrytki w paczkomacie.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Zamawiałam u nich kilka razy z dostawą do domu i faktem jest, że czas dostawy był bardzo długi- raz nawet tyle ile Ty już czekasz. Tyle to trwa pewnie dlatego, że zamówienie jedzie z Francji. Rozumiem, że się bardzo denerwujesz, ale poczekaj jeszcze kilka dni, a myślę, że sytuacja się wyjaśni. Trwają teraz wyprzedaże i pewnie stąd jakaś dodatkowa obsuwa. Nie martw się, w razie czego nie ma możliwości, że stracisz pieniądze- muszą przecież mieć dowód dostarczenia przesyłki do Ciebie, a poza tym są różne prawne instancje, które pomogą Ci w razie czego
Dziękuję za słowa pocieszenia. Czekam, nic innego mi nie zostaje...
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 12:43   #2415
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Irene96, trzymam kciuki, że w tym tygodniu paczka do Ciebie dotrze. Daj znać koniecznie
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 16:40   #2416
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Irene96, trzymam kciuki, że w tym tygodniu paczka do Ciebie dotrze. Daj znać koniecznie
Dziś dzwoniłyśmy do Promodu z przyjaciółką. Poinformowano nas, ze nasza i innych paczki zaginęły i nie będą je próbować odzyskać, tylko skompletują nowe paczki. Oczywiście, połowy wyprzedażowych rozmiarów już nie ma. Obiecali jakąś rekompensatę - pewnie będzie to bon albo zniżka, niestety produktów w naszych rozmiarach, które zostały już wyprzedane nie odzyskamy. Niesmak pozostał, a tak lubiłam ten sklep...
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 13:48   #2417
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Irene96 Pokaż wiadomość
Dziś dzwoniłyśmy do Promodu z przyjaciółką. Poinformowano nas, ze nasza i innych paczki zaginęły i nie będą je próbować odzyskać, tylko skompletują nowe paczki. Oczywiście, połowy wyprzedażowych rozmiarów już nie ma. Obiecali jakąś rekompensatę - pewnie będzie to bon albo zniżka, niestety produktów w naszych rozmiarach, które zostały już wyprzedane nie odzyskamy. Niesmak pozostał, a tak lubiłam ten sklep...
Współczuję!!!
Bardzo nieprzyjemna sprawa...i dziwna. Jak to zaginęły...
Naprawdę bardzo to nieprofesjonalne

Mam nadzieje, że dostaniecie jakąś porządną rekompensatę, ale faktycznie niesmak napewno pozostanie
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 22:28   #2418
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Współczuję!!!
Bardzo nieprzyjemna sprawa...i dziwna. Jak to zaginęły...
Naprawdę bardzo to nieprofesjonalne

Mam nadzieje, że dostaniecie jakąś porządną rekompensatę, ale faktycznie niesmak napewno pozostanie
Coś ruszyło... Dostałam powiadomienie z Fedexu, że paczka z 28 czerwca została wysłana, jest w drodze, nie mogę uwierzyć w to, dopóki nie dostanę. Czyżby Promod odnalazł jednak paczki? Oby, bo aktualnie nie ma już żadnych naszych rozmiarów, więc kompletowanie kolejnej paczki nie powiodłoby się. Czekam, dam znać, czy wszystko przyszło. Dzięki za wsparcie!
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:57   #2419
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Irene96 Pokaż wiadomość
Coś ruszyło... Dostałam powiadomienie z Fedexu, że paczka z 28 czerwca została wysłana, jest w drodze, nie mogę uwierzyć w to, dopóki nie dostanę. Czyżby Promod odnalazł jednak paczki? Oby, bo aktualnie nie ma już żadnych naszych rozmiarów, więc kompletowanie kolejnej paczki nie powiodłoby się. Czekam, dam znać, czy wszystko przyszło. Dzięki za wsparcie!
Dobra wiadomość! Trzymam kciuki, żeby paczki jak najszybciej do Was dotarły. Tak, daj koniecznie znać
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 21:24   #2420
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość! Trzymam kciuki, żeby paczki jak najszybciej do Was dotarły. Tak, daj koniecznie znać
Alleluja! Paczka w domu, wszystko pasuje, a dodatkowo dostałam bon 20 zł na maila.
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 23:33   #2421
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Irene96 Pokaż wiadomość
Alleluja! Paczka w domu, wszystko pasuje, a dodatkowo dostałam bon 20 zł na maila.


Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:53   #2422
Arwena8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Chi Chi London

Hej dziewczyny!
Zamówiłam sukienkę z Chi CHi London na stronie chichiclothing.com i teraz chcę ją zwrócić ale kompletnie nie wiem jak Czy któraś z Was też zamawiała coś z tej strony? Pomóżcie proszę, sukienka jest straszna a nie wiem jak ją zwrócić, niby bezpłatne zwroty ale przecież zamawiając kuriera muszę zapłacić z góry, no i nie mam pojęcie jak wpisać brytyjski adres, bo nie wiadomo co jest ulicą co miejscowością
Arwena8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 08:28   #2423
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Chi Chi London

eeee weszłam z ciekawości na tą stronę i w dziale faq masz całą zakładkę o zwrotach. wszystko jest napisane

(p.s. bezpłatny zwrot dotyczy klientów z uk. na tobie spoczywają koszty przesyłki)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2017-08-14 o 08:30
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 17:22   #2424
Tyna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 372
Dot.: Chi Chi London

Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy.
Minął rok odkąd zakupiłam brązowy portfel ze złotymi okuciami na zalando.
Ostatnio zauważyłam, że złoto zaczęło się ścierać, przez co napis jest bardziej srebrny niż złoty. Zalando odrzuciło reklamację twierdząc, że "powstała wada nie jest wynikiem błędu materiałowo-produkcyjnego".
Co w takim wypadku powinnam zrobić? pomóżcie
Tyna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 17:50   #2425
mniam1785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Ciężka sprawa, nie wiem czy w ogóle da się coś zrobić, a nawet jeżeli to nic łatwego i przyjemnego. W googlu na pewno coś wiedzą na ten temat ;p
Jeżeli cena nie była jakaś wysoka to najmniej problemowo będzie sobie odpuścić.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mniam1785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 20:38   #2426
dosia105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 50
Straszna pomyłka w salonie APART

Kochani, poradźcie, co mam zrobić Oddałam swój zaręczynowy pierścionek z Apartu do naprawy. Co prawda gwarancja nie obejmowała uszkodzenia (choć nie minęły jeszcze 2 lata od zakupu), jednak "mając na względzie troskę o najwyższe standardy w obsłudze Klienta, APART dokona naprawy (...) w ramach jednorazowego świadczenia promocyjnego".
Czyli innymi słowy naprawili mi go ten jeden jedyny raz nieodpłatnie. Po niespełna 5 tygodniach otrzymałam smsa, że mogę go już odebrać z salonu. Wszystko było ładnie, pięknie do wczoraj, kiedy to zadzwoniła do mnie pani z Działu Diamentów i poinformowała, że zaszła okropna pomyłka i zwrócili mi inny pierścionek o innym modelu... Słowo daję, nie zorientowałam się... Dla mnie wzór był identyczny. Faktycznie był jakby luźniejszy (ale on zawsze był mi luźny) i kształt brylantu zdawał mi się jakby większy. Ale pomyślałam, że po prawie 5 tygodniach to wszystko może mi się wydawać. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że mogliby mi odesłać jakiś inny pierścionek!
No więc pani z centrali przeprosiła mnie, poinformowała, że mój pierścionek znajduje się w Krakowie (ja mieszkam w Wielkopolsce) i poprosiła, abym w ciągu tygodnia zwróciła go do najbliższego salonu.
Oczywiście, zaskoczona, nie chcąc robić problemów, zgodziłam się. Ale teraz mam wątpliwości... Niby pierścionek ten sam, a jednak inny... Ale skąd mam pewność, że ten, który mi przyślą, będzie faktycznie mój? Że nie namieszali tam bardziej? Czy mam jakieś prawa w związku z tym? W sensie, czy mogę domagać się jakichś dowodów? Czy prostu wierzyć im na słowo?
dosia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 10:24   #2427
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Straszna pomyłka w salonie APART

możesz ich poprosić o przesłanie zdjęcia, ale co to zmieni? skoro ty masz pierścionek, który jest czyjąś własnością, ktoś ma twój - obie osoby mogą żądać od apartu wydania tego przedmiotu i firma próbuje przywrócić prawidłowe stosunki właścicielskie.
masz pokwitowanie przekazania pierścionka do naprawy, więc przysługują ci wszystkie możliwe uprawnienia z tym związane, czyli przede wszystkim możliwość żądania wydania pieścionka. jeśli natomiast wyrzuciłaś już ten papier, to zadbałabym o pisemne potwierdzenie, że twój pierścionek nie został ci oddany, że wciąż jest w gestii apartu i zobowiązują się go wydać w jakiejś dacie (oczywiście plus pokwitowanie, że przekazujesz niewłaściwy pierścionek).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 21:17   #2428
inparadise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 329
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cześć! Kupiłam około tydzień temu sweter w Pull&Bear. Jest to sweter o takim grubszym splocie. Wczoraj po raz pierwszy go założyłam i zauważyłam że na jednym rękawie ma bardzo dużo powyciąganych nitek z tego splotu. Na pierwszy rzut oka bardzo nie rzuca się w oczy, bo sweter jest ciemny, jednak im bardziej się mu przyglądam, tym bardziej to widzę. Najdziwniejsze jest to, że występuje to tylko na jednym rękawie, drugi nie ma ani jednej takiej wystającej nitki. Dlatego też myślę, że już przy zakupie musiało to tak wyglądać, bo to nie możliwe żebym jednym rękawem aż tak się o coś pozaczepiała i to na całej długości. Czy myślicie, że w ogóle mam szansę na pozytywne rozpatrzenie reklamacji od razu w sklepie? I najchętniej wymianę na taki sam? Nigdy nie miałam do czynienia z takim przypadkiem i nie wiem czy w ogóle warto jechać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
inparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 13:17   #2429
arkofag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 154
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

hej!
Czy muszę dokonać zwrotu bluzki w tym samym sklepie Peek & Cloppenburg , czy może być to dowolny sklep pod tym szyldem?
arkofag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 15:42   #2430
Hanako_Cha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Zwrot zakupu z oderwaną metką

Wczoraj zakupiłam w sklepie stacjonarnym cropp spodnie. W domu okazały się one za małe. Chcę je zwrócić, ale niestety oderwałam metkę. Mam paragon i tą metkę, ale boje się, że nie przyjmą zwrotu. Co mam zrobić? Da się tą metkę jakoś przyczepić spowrotem? Czy mogłabym poprosić w innym sklepie, gdzie przyczepiają metki, żeby i mi przyczepili? Jeśli tak to napiszcie gdzie przyczepiają oczko.gif
Hanako_Cha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 16:52:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.