Kosmetyki naturalne - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 22:22   #3811
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Kosmetyki naturalne

Odświeżam wątek

Nałogowo szukam toniku i mleczka do demakijażu z URODY ( te z melisa) czytalam wiele dobrych opinii na ich temat ale nigdzie nie moge ich złapac! tzn szukalam w zielarskich sklepach, aptekach i nie ma jedynie na allegro :/
Może któras z Was wie gdzie w okolicy Rybnika/Raciborza moge kupic te cuda? Lub produkty o bardzo podobnym skladzie ?
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:29   #3812
rekin315
Przyczajenie
 
Avatar rekin315
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jezeli chodzi o kosmetyki naturalne, to przestawiam sie na nie od jakiegos roku i musze szczerze powiedziec, ze maja na moja cere lepszy wplyw niz te drogeryjne, mimo ze potrzeba czasu, zeby zauwazyc roznice. Powiedzialabym, ze maja dzialanie dlugofalowe. Osobiscie do mycia buzi uzywam mydla (tak, tak!) z Faith in Nature wersja hemp lub tea tree, a czasami zelu australijskiej firmy Sukin (polecam), lubie tez Noni Care ( dostepne w Rossmannie). Wyzucilam toniki- stosuje hydrolat oczarowy. Serum firmy A'kin Cellural Radiance Serum na noc pod krem Sukin Moisture Restoring Night Cream. Na dzien serum SkinEnergetic z Biothermu ( nie jest w 100% naturalne, ale sluzy mi) i krem Jo Malone z witamina E. Polecam tez krem Mizon ze sluzem slimaka i serie kosmetykow dostepnych w UK Good Things. Na zapchane pory swietne jest serum Balance Me Congested Skin Serum. Acha, i jeszcze jeden super kosmetyk- olej kokosowy tloczony na zimno! Do stosowania na wlosy, skore(leczy pryszcze!- kwas laurowy) i do jedzenia, smazenia.
rekin315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 00:45   #3813
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość


Nie przeczytałam całego wątku, przyznaję się bez bicia... Ale czy mogłybyście doradzić co jest najlepsze żeby oczyścić buzię? Myślę nad czarnym mydłem albo aleppo, ale przy nim nie wiem, jaki % oleju powinien mieć żeby się dobrze sprawdził... Czy może olejek arganowy? Macie jakieś inne typy?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
....
zdecydowanie czarne mydło.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 07:53   #3814
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość


Nie przeczytałam całego wątku, przyznaję się bez bicia... Ale czy mogłybyście doradzić co jest najlepsze żeby oczyścić buzię? Myślę nad czarnym mydłem albo aleppo, ale przy nim nie wiem, jaki % oleju powinien mieć żeby się dobrze sprawdził... Czy może olejek arganowy? Macie jakieś inne typy?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
jeśli chcesz zacząć przygodę z mydłami naturalnymi i z aleppo to proponowałabym zacząć od niewielkiego stężenia laurie - np. 15% na początek.
Poza tym jest całe mnóstwo kosmetyków naturalnych do oczyszczania buzi mleczka, toniki, żele, pianki, glinki - nie wiem co Cię najbardziej interesuje. W każdym razie oferta naturalna jest baaardzo szeroka
Cytat:
Napisane przez rekin315 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o kosmetyki naturalne, to przestawiam sie na nie od jakiegos roku i musze szczerze powiedziec, ze maja na moja cere lepszy wplyw niz te drogeryjne, mimo ze potrzeba czasu, zeby zauwazyc roznice. Powiedzialabym, ze maja dzialanie dlugofalowe. Osobiscie do mycia buzi uzywam mydla (tak, tak!) z Faith in Nature wersja hemp lub tea tree, a czasami zelu australijskiej firmy Sukin (polecam), lubie tez Noni Care ( dostepne w Rossmannie). Wyzucilam toniki- stosuje hydrolat oczarowy. Serum firmy A'kin Cellural Radiance Serum na noc pod krem Sukin Moisture Restoring Night Cream. Na dzien serum SkinEnergetic z Biothermu ( nie jest w 100% naturalne, ale sluzy mi) i krem Jo Malone z witamina E. Polecam tez krem Mizon ze sluzem slimaka i serie kosmetykow dostepnych w UK Good Things. Na zapchane pory swietne jest serum Balance Me Congested Skin Serum. Acha, i jeszcze jeden super kosmetyk- olej kokosowy tloczony na zimno! Do stosowania na wlosy, skore(leczy pryszcze!- kwas laurowy) i do jedzenia, smazenia.
fajnie, że natura Cię wciąga
ja ponad 3 lata temu już przeszłam na wyłącznie naturalną pielęgnacje i chyba już bym nie umiała inaczej...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 06:48   #3815
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Nałogowo szukam toniku i mleczka do demakijażu z URODY ( te z melisa) czytalam wiele dobrych opinii na ich temat ale nigdzie nie moge ich złapac! tzn szukalam w zielarskich sklepach, aptekach i nie ma jedynie na allegro :/
Może któras z Was wie gdzie w okolicy Rybnika/Raciborza moge kupic te cuda? Lub produkty o bardzo podobnym skladzie ?
nie używałam ale serdecznie mogę polecić olejek myjący (nie miałam nic lepszego do zmywania makijażu) pomarańczowy z biochemii urody.

Cytat:
Napisane przez rekin315 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o kosmetyki naturalne, to przestawiam sie na nie od jakiegos roku i musze szczerze powiedziec, ze maja na moja cere lepszy wplyw niz te drogeryjne, mimo ze potrzeba czasu, zeby zauwazyc roznice. Powiedzialabym, ze maja dzialanie dlugofalowe. Osobiscie do mycia buzi uzywam mydla (tak, tak!) z Faith in Nature wersja hemp lub tea tree, a czasami zelu australijskiej firmy Sukin (polecam), lubie tez Noni Care ( dostepne w Rossmannie). Wyzucilam toniki- stosuje hydrolat oczarowy. Serum firmy A'kin Cellural Radiance Serum na noc pod krem Sukin Moisture Restoring Night Cream. Na dzien serum SkinEnergetic z Biothermu ( nie jest w 100% naturalne, ale sluzy mi) i krem Jo Malone z witamina E. Polecam tez krem Mizon ze sluzem slimaka i serie kosmetykow dostepnych w UK Good Things. Na zapchane pory swietne jest serum Balance Me Congested Skin Serum. Acha, i jeszcze jeden super kosmetyk- olej kokosowy tloczony na zimno! Do stosowania na wlosy, skore(leczy pryszcze!- kwas laurowy) i do jedzenia, smazenia.
prawda nie tak od razu działają na cerę jak byśmy chciały, ale warto przejść przez 'proces przyzwyczajania' do natury (i odzwyczajania od chemii ) żeby potem się cieszyć brakiem podrażnień itd.

z tym olejem kokosowym... coraz więcej czytałam opinii jakoby dobry był na buźkę jako zwalczacz pryszczy, ale sama się nie mogę przekonać, bo boję się zapychania i większego wysypu...

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
zdecydowanie czarne mydło.
Darko, a czy jakieś konkretne polecasz?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli chcesz zacząć przygodę z mydłami naturalnymi i z aleppo to proponowałabym zacząć od niewielkiego stężenia laurie - np. 15% na początek.
Poza tym jest całe mnóstwo kosmetyków naturalnych do oczyszczania buzi mleczka, toniki, żele, pianki, glinki - nie wiem co Cię najbardziej interesuje. W każdym razie oferta naturalna jest baaardzo szeroka

fajnie, że natura Cię wciąga
ja ponad 3 lata temu już przeszłam na wyłącznie naturalną pielęgnacje i chyba już bym nie umiała inaczej...
ot co kochana, też się przekonałam, że natura oferuje znacznie więcej niż drogeria

dzięki za poradę co do laurie - zamierzam upolować i ja jakieś dobre mydło bo wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy nie używałam. a stosujesz jakieś mineralne podkłady? jestem w trakcie poszukiwań niezapychającego średnio (nie lekko, nie mocno) kryjącego podkładu pod puder bambusowy - zależy mi na żółtym pigmencie, ponieważ mam karnację taką azjatycką trochę
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 08:02   #3816
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Sylvia ja używam lauressa - pooglądaj kolory na stronie, mają dużo żółci (golden, yellow) i formuły zapewniające różne stopnie krycia.
Ale firm mineralnych jest całe mnóstwo, więc najlepiej rozejrzyj się dokładnie wśród nich.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 08:13   #3817
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki naturalne

Darko, a czy jakieś konkretne polecasz?
....
np Avebio- najbardziej przypomina mydło hamman,bez dodatków i udziwnień.

Kokos tak średnio na leczenie niedoskonałości..podleczy stare,wywoła nowe
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 09:02   #3818
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Te same odczucia ma większość dziewczyn, dlatego wolę nie próbować, zadowala mnie do włosów i jako balsam do ciała

trochę z innej beczki podpytam: co uważacie o dodawaniu all-in-one lub/oraz glukonalaktonu do kremów? (takie naturalniejsze, obecnie np. eva natura stosuję) - bo nie mam pojęcia jak ocenić czy ph będzie ok, ale próbowałam przyznam, a efekt jest lepszy niż prognozowały mi wizażanki. oczywiście o hydrolaty nie trzeba się obawiać i spokojnie można łączyć z wszystkimi półproduktami tymi ekstraktami i nawilżaczami, prawda?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:31   #3819
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ninolo Pokaż wiadomość
ostatnio używam naturalnego zestawu do pielegnacji włosów firmy yves rocher
oferta wyłowiona na zakupach grupowych

xxx

co jeszcze polecacie z kosmetyków naturalnych jeżeli chodzi o pielegnacje włosów?
z YR niewiele kosmetyków można zaliczyć do naturalnych
__________________

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-28 o 15:44 Powód: Link w cytacie.
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 12:08   #3820
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z YR niewiele kosmetyków można zaliczyć do naturalnych


Jeżeli w ogóle którykolwiek.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 12:12   #3821
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;41069817]
Jeżeli w ogóle którykolwiek.
[/QUOTE]

a i owszem można.
chociazby serię z ecocertem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 15:37   #3822
Camilla1393
Przyczajenie
 
Avatar Camilla1393
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witam. Poszukuję jakiegoś toniku lub płynu micelarnego do oczyszczania twarzy. Mozecie mi coś polecić. Z góry dziękuję
Camilla1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:33   #3823
Katizie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki naturalne

Camilla1393 Polecam ten tonik: http://colourup.laifline-cosmetics.p...s/ll-yu-toner/
Mozna go zamówic u mnie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Jesli moge komus polecic Naturalne kosmetyki to tylko LaifLine Cosmetics!!!

uzywam kremu do stóp, do rąk, do twarzy, zelu pod prysznic, balsmau do ciala, kremu na wypryski, prefum i 100% naturalnej linii Bbie dla mojej córeczki Polecam z calego serca!
Katizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 15:35   #3824
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Camilla1393 Pokaż wiadomość
Witam. Poszukuję jakiegoś toniku lub płynu micelarnego do oczyszczania twarzy. Mozecie mi coś polecić. Z góry dziękuję
według mnie najfajniejsze micele:
coslys
phenome
naturado
toniki zostały u mnie wyparte przez hydrolaty z zestawami do robienia toników z BU
z gotowców luvos był fajny i bio2you nienajgorszy, ale hydrolaty lepsze
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:06   #3825
martulka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziewczyny prosze o pomoc! zalozylam specjalnie profil, bo poszukuje info ale sprawdzonych na temat kosmetykow Phenome... widze ze Anula_ga wymienila ta firme, wiec moze cos powiesz wiecej?
ostatnio czesto slysze o Phenome, w tamtym tygodniu nawet w Wydarzeniach na polsacie cos bylo... uzywala kiedys ktoras z Was? polecicie jakies kosmetyki do twarzy? jakie sa Wasze opinie?
czekam no info
martulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:34   #3826
Fik_Mik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość


Nie przeczytałam całego wątku, przyznaję się bez bicia... Ale czy mogłybyście doradzić co jest najlepsze żeby oczyścić buzię? Myślę nad czarnym mydłem albo aleppo, ale przy nim nie wiem, jaki % oleju powinien mieć żeby się dobrze sprawdził... Czy może olejek arganowy? Macie jakieś inne typy?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Mozesz sprobowac glinki, ja mam krem myjacy ALVA z glinka Rhasooul i sprawdza sie super, podleczyl mi cere po paru dnaich stosowania, zachecila mnie ta recenzja:
http://natural-perfects-secret.blogs...a-czystka.html
Fik_Mik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:39   #3827
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez martulka09 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o pomoc! zalozylam specjalnie profil, bo poszukuje info ale sprawdzonych na temat kosmetykow Phenome... widze ze Anula_ga wymienila ta firme, wiec moze cos powiesz wiecej?
ostatnio czesto slysze o Phenome, w tamtym tygodniu nawet w Wydarzeniach na polsacie cos bylo... uzywala kiedys ktoras z Was? polecicie jakies kosmetyki do twarzy? jakie sa Wasze opinie?
czekam no info
phenome znam od dawna i uzywałam kilku i wiele dziewczyn z naszego wątku o naturalnych zbiorach kosmetycznych też używa
jak każda firma - ma super, świetne ale i trochę gorsze produkty.
ja bardzo lubię produkty do włosów (peeling do włosów, szampony, odżywki, mgiełkę), micel, tonik różany do twarzy jest ok, ale się lepi. Holistic zwężający pory do twarzy to według mnie pomyłka, krem do rąk migdałowy cudo , baza dla cer naczynkowych mojej córce bardzo pasuje. Sporo mają fajnych kosmetyków nie pamiętam teraz wszystkich.
Poczytaj recenzje na kwc, sporo ich jest.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 17:06   #3828
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Camilla1393 Pokaż wiadomość
Witam. Poszukuję jakiegoś toniku lub płynu micelarnego do oczyszczania twarzy. Mozecie mi coś polecić. Z góry dziękuję
Ja lubię Alphanova bebe, woda micelarna dla dzieci. Coś ekstra dla wrażliwej cery. Miałam też Argile Provence, był fajny, ale trochę lepki, niektórych podrażnia, z tego co wiem.

Cytat:
Napisane przez martulka09 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o pomoc! zalozylam specjalnie profil, bo poszukuje info ale sprawdzonych na temat kosmetykow Phenome... widze ze Anula_ga wymienila ta firme, wiec moze cos powiesz wiecej?
ostatnio czesto slysze o Phenome, w tamtym tygodniu nawet w Wydarzeniach na polsacie cos bylo... uzywala kiedys ktoras z Was? polecicie jakies kosmetyki do twarzy? jakie sa Wasze opinie?
czekam no info
Ja jestem zwolenniczką Phenome, zależy jaki masz typ cery, żeby coś polecić

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-08-06 o 21:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 20:54   #3829
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witajcie dziewczyny!
Zakradam się do Waszego wątku, ponieważ nadmiar poszukiwań robi mi już wodę z mózgu i nie wiem na co się zdecydować.. Może pomożecie mi zacieśnić krąg wybranych produktów i/lub odpowiecie na moje pytania. Z góry Wam za to dziękuję

Jakiś czas temu (no, już ze 2 lata będą ) wkręciłam się w naturalną pielęgnację - jednak z racji ówczesnego szału włosowego skupiłam się głównie na kosmetykach do włosów.
Tu już mam swoich faworytów.

Natomiast dosłownie kilka dni temu zaczęłam się zastanawiać nad wymiana moich kosmetyków do makijażu.
W sumie zastanawiam się,czy to konieczne, ale wystraszyłam się ostatnio po przyjrzeniu się składom zarówno mojego podkładu - Mac Studio Fix jak i tuszu - Diorshow Iconic.
Nie ukrywam,ze jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, więc moze to chwilowa "schiza", ale jednak pomyślałam - a nuż spróbuję czegos naturalnego?

Buszowałam po blogach, po KWC ale wciąż sama nie wiem, co wybrać. W naturalkach boję się z kolei alkoholu, który występuje często na 2 miejscu w składzie co budzi u mnie pewne obawy biorąc pod uwagę np. tusz do rzęs.

JEśli chodzi o podkład - zastanawiam się nad polskim BB firmy Bell. Ma świetnie opinie. ale czy on taki naturalny? sama nie wiem.

Szukam również jakiegośporządnego eye-linera. Mam pewne yy lęki dot. oczu, więc zależy mi, by kosmetyk, którym je traktuje (a używam nacodzień tylko tuszu i eyeliner'a) były jak najbardziej delikatne,z minimalnym ryzykiem alergii.

Może zabrzmi to nietypowo, ale w w/w przypadkach cena ma dla mnie mniejsze znaczenie, bardziej zależy mi na kosmetykach, które są sprawdzone i bezpieczne.

Mam skłonność do alergii,czasempojawiają mi się na dłoniach egzemy, plus atopowe zmiany skórne.
Dodatkowo, mam wrażliwe i przekrwione oczy.

Kurcze, trochę masło maślane wyszło z tej mojej wypowiedzi, dzięki dla tych, które przeczytały

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Anula_ga - wlasnie sobie czytam Twoją listę hitów/kitów, zaraz się zagłębię w poszukiwanie info nt. wymienionych tam kosmetyków
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 22:18   #3830
Katizie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jesli moge polecic cos na atopowe zapalenie skóry to tylko końskie mleko firmy LaifLine Cosmetics Podkłady tez są rewelacyjne!!!
Katizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 07:00   #3831
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witaj Ula
Jak widzisz co do makijażu mam dość małe potrzeby (w przeciwieństwie do włosów ).
Z tuszami naturalnymi jest kłopot, bo przeważnie dają bardzo naturalny efekt. Eyeliner mam tylko mineralny w 3 odcieniach, firmy blushe, na pewno trwały
Z podkładami płynnymi miałam kłopot - niby miałam kilka naprawdę fajnych, ale to nie było to ... głównie miałam problem z kolorami minerały to jest to!

Chętnie się dowiem jakich masz naturalnych faworytów włosowych i nie tylko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 08:42   #3832
martulka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
phenome znam od dawna i uzywałam kilku i wiele dziewczyn z naszego wątku o naturalnych zbiorach kosmetycznych też używa
jak każda firma - ma super, świetne ale i trochę gorsze produkty.
ja bardzo lubię produkty do włosów (peeling do włosów, szampony, odżywki, mgiełkę), micel, tonik różany do twarzy jest ok, ale się lepi. Holistic zwężający pory do twarzy to według mnie pomyłka, krem do rąk migdałowy cudo , baza dla cer naczynkowych mojej córce bardzo pasuje. Sporo mają fajnych kosmetyków nie pamiętam teraz wszystkich.
Poczytaj recenzje na kwc, sporo ich jest.
a juz myslalam ze nikt nie podzieli sie ze mna swoimi wlasnymi odczuciami... wiesz uwazam ze recenzja jest zawsze recenzja a to co powie/napisze ktos kto przetestowal znaczy zdecudowanie wiecej ja mam skóre raczej mieszana, z tendencja do powstawania niedoskonalosci przed miesiaczka... ale moja skora jest tez miejscami bardzo wysuszona
peeling do wlosow czytalam o nim na stronie i powiem szczerze ze bardzo mnie zainteresowal... wybieram sie jutro do Zlotych Tarasów (no wiecie poczatek miesiaca i przyplyw gotówki powiedzcie mi prosze jakie polecicie mi 2 produkty Phenome w ktorych sie napewno zakocham?
martulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 09:03   #3833
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez martulka09 Pokaż wiadomość
a juz myslalam ze nikt nie podzieli sie ze mna swoimi wlasnymi odczuciami... wiesz uwazam ze recenzja jest zawsze recenzja a to co powie/napisze ktos kto przetestowal znaczy zdecudowanie wiecej ja mam skóre raczej mieszana, z tendencja do powstawania niedoskonalosci przed miesiaczka... ale moja skora jest tez miejscami bardzo wysuszona
peeling do wlosow czytalam o nim na stronie i powiem szczerze ze bardzo mnie zainteresowal... wybieram sie jutro do Zlotych Tarasów (no wiecie poczatek miesiaca i przyplyw gotówki powiedzcie mi prosze jakie polecicie mi 2 produkty Phenome w ktorych sie napewno zakocham?
Ja wystawiam recenzję na kwc i to są właśnie opinie osoby używającej dany kosmetyk i dzielącej się swoją opinią na jego temat...

Co do produktów, w których się zakochasz to chyba nikt nie jest w stanie Ci takich podać , bo to jest indywidualna sprawa i każdemu co innego pasuje, każdy ma inne wymagania, potrzeby i rodzaj skóry, włosów....
Mi najbardziej pasują te produkty o których pisałam

Z produktów twarzowych phenome nie jest moim faworytem, więc za wiele nie pomogę. Porażką był holistic, oczekiwanego działania nie dał cooling pod oczy (może to kwestia cery, ja mam dojrzałą), miałam też jakies próbki kremów do twarzy, ale wchłaniały się kiepsko i nie oczarowały mnie na tyle, żeby je kupić. Córka chwli sobie bazę do cery naczynkowej, ale ona młoda, więc i wymagania niewygórowane
Mgiełka różana jest polecana przez wiele osób ja osobiście wole inne toniki, bo ten był zbyt kapryśny i lekko mnie denerwował, choć z całą pewnością był dobry to więcej raczej nie kupię.

Moim zdaniem nie zaszkodzi jak zapoznasz się przed zakupami z recenzjami wystawionymi przez inne wizażanki - jest ich naprawdę sporo i moim zdaniem znajdziesz w nich wiele cennych dla siebie informacji. Wiele z nas wkłada dużo serca i zaangażowania w tworzenie kwc, więc nie odrzucaj go, zanim się z nim nie zapoznasz
https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=3399
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-07 o 13:15
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 12:51   #3834
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki naturalne

martulka,chyba jesteś w błędzie....własnie po to jest kwc ,żeby dzielić się swoimi doświadczeniami na temat używanego kosmetyku...myslę,że 90 procent recenzji na tym się własnie opiera.....dla mnie jest to wiarygodne...ale trzeba je czytac,nie patrzec tylko na ilosc gwiazdek danego produktu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 19:36   #3835
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez martulka09 Pokaż wiadomość
a juz myslalam ze nikt nie podzieli sie ze mna swoimi wlasnymi odczuciami... wiesz uwazam ze recenzja jest zawsze recenzja a to co powie/napisze ktos kto przetestowal znaczy zdecudowanie wiecej ja mam skóre raczej mieszana, z tendencja do powstawania niedoskonalosci przed miesiaczka... ale moja skora jest tez miejscami bardzo wysuszona
peeling do wlosow czytalam o nim na stronie i powiem szczerze ze bardzo mnie zainteresowal... wybieram sie jutro do Zlotych Tarasów (no wiecie poczatek miesiaca i przyplyw gotówki powiedzcie mi prosze jakie polecicie mi 2 produkty Phenome w ktorych sie napewno zakocham?
Ten peeling do włosów jest bardzo fajny. U mnie przy podobnej do Twojej cerze sprawdził się peeling enzymatyczny i serum quenching głęboko nawilżające. Lubię też mgiełkę różaną do twarzy i mleczko nourisching do mycia twarzy (nie nadaje się do oczu). Super jest żel pod oczy cooling. Nie lubię peelingu do twarzy w postaci pasty, hollistica, a krem do rąk rozgrzewający mnie uczulił. Acha, żel do biustu, eliksir z herbatą do ciała i head to toe żel do oczyszczania dla dzieci są bardzo fajne. Ten żel dla dzieci stosowałam na twarz u siebie, to taki trochę toniko-micel, nie pieni się.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 20:46   #3836
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witaj Ula
Jak widzisz co do makijażu mam dość małe potrzeby (w przeciwieństwie do włosów ).
Z tuszami naturalnymi jest kłopot, bo przeważnie dają bardzo naturalny efekt. Eyeliner mam tylko mineralny w 3 odcieniach, firmy blushe, na pewno trwały
Z podkładami płynnymi miałam kłopot - niby miałam kilka naprawdę fajnych, ale to nie było to ... głównie miałam problem z kolorami minerały to jest to!

Chętnie się dowiem jakich masz naturalnych faworytów włosowych i nie tylko
Hej
Wybacz refleks, ale jestem chora i dzisiaj był gorszy dzień.

Heh,czyżby też włosomaniaczka?

Kurde, ja już nie wiem,tyle jest tej kolorówki, nie wiem co wybrać, a chcę się przerzucić na coś bezpiecznego..
wybór podkładu będzie najgorszy, bo jam bladolica straszna, zawsze najjaśniejsze odcienie wybierałam, plus nie mogą być różowe. Najlepiej naturalne/żółtawe.

Co do włosów - uu,"trochę" tego było. Powiem Ci,że teraz i zapał opadł i czasu mniej.

Natomiast na takiej top liście mam wyróżnione te odżywki/maski:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-zimbro.html

Kiedyś tego było więcej, ale jak wspomniałam - ostatnio mam zastój i jestem wierna wybranym kosmetykom. Ale w sumie..czy to źle?

Z lżejszych lubię jeszcze TBS Bananową.

No i oleje.. ło matko, ile tego było... Lubiłam Hennarę, Khadi i Sesę. Amla gold ślicznie nabłyszczała włosy (pewnie przez parafinę ),ale poza tym nic specjalnego.
Jeśli chodzi o spożywcze to najczęściej używałam z pestek winogron i awokado, ale fajny był też makadamia

Hmm co jeszcze (jestem taka nieogarnięta,że kiepsko kojarzę ).. aa oczywiście - ALOES mój Ci on.. uwielbiam.
Jak miałam większą fazę to często robiłam sobie mieszanki z żelem aloesowym.

Co do szamponów - pamiętam,że próbowąłam Aubrey Organics, Alterry i Yes to Carrots. Ostatecznie stwierdziłam,że jednak zostanę przy dziecięcym i tak do dziś używam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html i bardzo sobie chwalę

Aczkolwiek.. mam już w zapasie szampon aloesowy Equilibra, także chętnie wypróbuję jak doprowadzę włosy/skórę głowy do porządku po eksperymencie z Dermeną.

aa przypomniałam sobie,że jeszcze są trzy maski,które lubię, ale nie wspomniałam,bo nie są naturalne. Joico K-Pak Hydrator, L'oreal Elseve Total Repair, Złota maska rosyjska.

OStatnio też spodobała mi się maska Farcom Seri Natural - zgarnęłam ją z drogerii Hebe w cenie 9.99 w promocji i powiem wam,że całkiem fajna. Ma silikon, ale po 2 latach eksperymentów doszłam do wniosku, że silikony w umiarkowanej ilości nie szkodzą moim włosom.
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 21:09   #3837
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ula ja mam lekkiego bzika na punkcie szamponów, odżywek i masek naturalnych
najgorzej jest z szamponami........
equlibra mnie nie interesuje za bardzo ze względu na niezbyt "czysty" skład.
maski wszystkie znam , ja lubię p&r regeneracyjną, lubię bardzo drożdżową i łopianową babci agafii, organique energetyzującą też. I wiele innych
O szamponach nie będę pisac, bo to niekończąca się opowieść........

co do podkładów to tak jak pisałam wcześniej zastanów się nad minerałami - dobranie swojego to długa, ale i bardzo interesująca, wciągająca droga a jak już znajdziesz ten swój ideał minerałowy to będziesz wniebowzięta
z płynnych rzuć okiem na living nature, alvę, so'bio.
laverę i logonę mim zdaniem możesz sobie odpuścić ze względu na kolorystykę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 21:34   #3838
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ula ja mam lekkiego bzika na punkcie szamponów, odżywek i masek naturalnych
najgorzej jest z szamponami........
equlibra mnie nie interesuje za bardzo ze względu na niezbyt "czysty" skład.
maski wszystkie znam , ja lubię p&r regeneracyjną, lubię bardzo drożdżową i łopianową babci agafii, organique energetyzującą też. I wiele innych
O szamponach nie będę pisac, bo to niekończąca się opowieść........

co do podkładów to tak jak pisałam wcześniej zastanów się nad minerałami - dobranie swojego to długa, ale i bardzo interesująca, wciągająca droga a jak już znajdziesz ten swój ideał minerałowy to będziesz wniebowzięta
z płynnych rzuć okiem na living nature, alvę, so'bio.
laverę i logonę mim zdaniem możesz sobie odpuścić ze względu na kolorystykę.

Equilibra ma niezłe opinie i sporo blogerek ją chwali,ale prawdą jest,że skład do najpiękniejszych nie należy.. ja wzięłam za względu na aloes,ale teraz stoi w zapasie,bo boję się użyć

Maska P&R.. koniecznie muszę kupić. Planowałam zakup już jakiś czas temu, ale wówcza smiałam kilkanaście odżywek/masek i noo trzeba było przystopować.

Tak! to jest mój cel. Poza tym, strasznie mnie kusi Dr.Organic z miodem Manuka..znasz?

Kurcze, co do minerałów - kusisz,ale ja jestem taki laik,że nie wiem,od czego zaczać, gdzie szukać... pobuszuje po głównej stronie po podpiętych tematach, chyba mignął mi taki dot. minerałów.

A takie podkłady mają przyzwoite krycie? Nie chodzi mi o efekt cementu, ale np. tradycyjne kremy tonujące są dla mnie troszkę za słabe.

Dzięki za cynki z podaniem konkretnych nazw!

O kurcze - akurat w oddzielnym oknie mam otwarte kilka kart dot. Lavery i Logony - chciałam buszować w ich asortymencie jeśli chodzi o kosmetyki do oczu.. myslisz,że nie warto?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:36   #3839
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ula ja jestem żółtek i logona, lavera nie ma dla mnie podkładów. Ewentualnie rzuć okiem na najjaśniejsze kolory logony, bo ja na poziomie średnim testowałam.
Podkłady płynne mają różne krycie, zależy od firmy. Świetnie krył bourjois detox, ale nie wiem czy jest jeszcze u nas dostępny.
Co do kolorówki logony i lavery to nie wiem - nie używam na codzień cieni do oczu, jeśli już to raczej mineralne, nie stosuje kredek, nie lubię błyszczyków. Do makijażu używam tylko podkład mineralny, róż, bronzer i tusz do rzęs.

Nie wiem o jaki produkt dr. organic z manuka pytasz - odżywkę kocham, szampon nie dla mnie.
Zajrzyj na KWC, o ile się mylę odżywka manuka ma parę opinii, w tym moją, więc nie będę się powtarzać.

Wątków mineralnych jest kilka - wrzuć w wyszukiwarkę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:48   #3840
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja mam lekkiego bzika na punkcie szamponów, odżywek i masek naturalnych
klamczucha
Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
O kurcze - akurat w oddzielnym oknie mam otwarte kilka kart dot. Lavery i Logony - chciałam buszować w ich asortymencie jeśli chodzi o kosmetyki do oczu.. myslisz,że nie warto?
do oczu warto ale podklady kolorystycznie bedzie ciezko dobrac... zerknij na moje swatche https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=16891 moze to cos pomoze... na jednym zdjeciu mam najjasniejsza lavere. widac, jak po rozsmarowaniu jednak ciemnieje (czego nie robia podklady living nature )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.