fryzura na upa³y - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-16, 22:35   #1
ewataurina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 7

fryzura na upa³y


Wizytujê przyjació³kê na po³udniu Arizony, upa³y tu nieziemskie. Choæ jestem tu dopiero trzeci dzieñ zauwa¿y³am ¿e popularn± fryzur± w¶ród kobiet w wieku miêdzy 15 a 35 jest co¶ co przypomina niewiasty na malowid³ach ¶redniowiecznych: d³ugie, rozpuszczone w³osy z ty³u (zdecydowanie poni¿ej ³opatek) kontrastuj± z wygolonymi bokami i czo³em (do skóry albo na milimetr). Innymi s³owy g³owa w swej "przedniej" po³owie/przed uszami jest ogolona, a w czê¶ci "tylnej"/za uszami w³osy s± d³ugie i rosn± bez ¿adnej ingerencji no¿yc (ale owszem na ogó³ w dobrej kondycji). Nie wiem czy ma to zwi±zek z upa³ami ale taka fryzura wydaje siê pod tym wzglêdem praktyczna na tyle ¿e korci mnie zafundowanie sobie czego¶ takiego (grzywkê i tak mam superkrótk± a'la Jaga Hupa³o wiêc nie odczujê specjalnie ró¿nicy). Czy bêdê "potêpiana" po powrocie do kraju z tak± fryzurk±? Oczywi¶cie w³osów z ty³u nie zamierzam tkn±æ (siêgaj± poni¿ej ³okci i obieca³am mojemu ¿e bêdê zapuszczaæ dalej). Co s±dzicie Wiza¿anki?
ewataurina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 10:06   #2
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: fryzura na upa³y

dosc dziwna fryzura, masz moze jakies zdjecie?
baldissima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 16:13   #3
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: fryzura na upa³y

z opisu fryzura jest idiotyczna- w ¿yciu nie chcia³abym mieæ czego¶ takiego. Zreszt± u nas wysz³o to chyba ju¿ z mody.

A co do upa³ów, to nie widzê zwi±zku- przykrycie karku rozpuszczonymi w³osami raczej sprzyja przegrzaniu.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 23:39   #4
Juss
Raczkowanie
 
Avatar Juss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: fryzura na upa³y

nie brzmi to za fajnie... i jak obieca³a¶ ch³opakowi, ¿e bêdziesz zapuszczaæ to co powie jak zobaczy, ¿e sobie pó³ g³owy ogoli³e¶? faceci raczej nie lubi± takich niespodzianek mój by chyba przez tydzieñ p³aka³
Juss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-18, 13:56   #5
Syntia99
Przyczajenie
 
Avatar Syntia99
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: fryzura na upa³y

ja bym siê nie zastanawia³a i wygolilam bym siê, w koñcu obowi±zuje ciê teraz moda Arizony a nie polska, trzeba pzrywoziæ nowo¶ci z zagranicy inaczej nie by³o by u nas ¿adnych zmian ani postêpu. Je¶li tylko uwa¿asz, ¿e twój to prze³knie, to od razu rob tak± fryzurê
Syntia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-19, 06:59   #6
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: fryzura na upa³y

ja chyba wiem o co Ci chodzi czy to ta fryzura, któr± nosz± czêsto afroamerykanki? je¶li masz g³adk± skórê bez problemów i du¿e oczy - mo¿esz zaszaleæ. je¶li nie, odradzam, bo tylko siê oszpecisz
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-20, 02:03   #7
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: fryzura na upa³y

Tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369150 znalaz³am w±tek zbiorczy o podobnych fryzurkach.

Je¶li takie wygolone w³oski bêd± pasowa³y ogólnie do Ciebie - dlaczego nie, zafunduj sobie Teraz i w PL jest moda na np. jednostronne, boczne golenie na skroniach, nad uszami.
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 15:39   #8
ewataurina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: fryzura na upa³y

Widzê ¿e przewa¿aj± przestrogi Wiza¿anek - ale je przecie¿ nie chcê ¶ci±æ moich d³ugich w³osów (z ty³u) tylko rozprawiæ siê z bokami i grzywk± (ju¿ teraz superkrótk±) - oto co mnie rajcuje (nie zwracajcie uwagê na zwierz±tka tylko sam± fryzurê Yolandi - moim zdaniem super pomys³:
http://rag-mad.blogspot.com/2011/05/yolandi-visser.html
Dodatkowo za³±czam jeszcze dwie fotki Yolandi - co teraz powiecie, czy¿ to nie rewelacja? Fryzurka ma jeszcze tê zaletê ¿e je¶li siê "znudzi" mo¿na - nie ¶cinaj±c d³ugich w³osów w kilka miesiêcy wróciæ do "normy". Tak przynajmniej ja uwa¿am a co wa¿ne mój M. powiedzia³ mi ¿e wygl±da to ca³kiem interesuj±co i jest za (oczywi¶cie pod warunkiem ¿e zgolê tylko boki i grzywkê ale przecie¿ o to w³a¶nie mi chodzi - ty³ zostaje bez zmian!).
W przysz³ym tygodniu jedziemy do Tuscon i wrócê stamt±d odmieniona - zamieszcze fotkê. Pozdrawiam!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg y1.jpg (30,7 KB, 105 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg y2.jpg (35,5 KB, 144 za³adowañ)
ewataurina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-21, 17:39   #9
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: fryzura na upa³y

ale pani ze zdjêæ ma jakby grzywkê

bardzo alternatywna ta fryzura wcale nie kojarzy siê z upa³ami. Zle j± okre¶li³a¶
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-22, 06:50   #10
Syntia99
Przyczajenie
 
Avatar Syntia99
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: fryzura na upa³y

Mnie to siê podoba, takie wygolenie zmieni zwyk³e pewno nudne d³ugie wlosy w seksown± fryzurê z d³ugich w³osów. Czekamy na fotkê jak ju¿ siê wygolisz.
Syntia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-24, 19:05   #11
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: fryzura na upa³y

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
Tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369150 znalaz³am w±tek zbiorczy o podobnych fryzurkach.

Je¶li takie wygolone w³oski bêd± pasowa³y ogólnie do Ciebie - dlaczego nie, zafunduj sobie Teraz i w PL jest moda na np. jednostronne, boczne golenie na skroniach, nad uszami.
Pani w warzywniaku w moim rodzinnym prowincjonalnym mie¶cie mia³a taki fryz ju¿ 3 lata temu, wiêc w±tpiê, ¿e ci±gle jest to modne.
Cytat:
Napisane przez ewataurina Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e przewa¿aj± przestrogi Wiza¿anek - ale je przecie¿ nie chcê ¶ci±æ moich d³ugich w³osów (z ty³u) tylko rozprawiæ siê z bokami i grzywk± (ju¿ teraz superkrótk±) - oto co mnie rajcuje (nie zwracajcie uwagê na zwierz±tka tylko sam± fryzurê Yolandi - moim zdaniem super pomys³:
http://rag-mad.blogspot.com/2011/05/yolandi-visser.html
Dodatkowo za³±czam jeszcze dwie fotki Yolandi - co teraz powiecie, czy¿ to nie rewelacja? Fryzurka ma jeszcze tê zaletê ¿e je¶li siê "znudzi" mo¿na - nie ¶cinaj±c d³ugich w³osów w kilka miesiêcy wróciæ do "normy". Tak przynajmniej ja uwa¿am a co wa¿ne mój M. powiedzia³ mi ¿e wygl±da to ca³kiem interesuj±co i jest za (oczywi¶cie pod warunkiem ¿e zgolê tylko boki i grzywkê ale przecie¿ o to w³a¶nie mi chodzi - ty³ zostaje bez zmian!).
W przysz³ym tygodniu jedziemy do Tuscon i wrócê stamt±d odmieniona - zamieszcze fotkê. Pozdrawiam!
Na focie wygl±da, to jeszcze gorzej ni¿ w mej wyobra¼ni. Tylko dla ludzi przedk³adaj±cych oryginalny wygl±d nad ³adny(choæ mo¿e i zachowawczy) wygl±d.

Mam lu¼ne skojarzenia z ch³opiêc±/mêsk± fryzur± z lat 90-tych "na szczura", czyli krótkie w³osy na ca³ej g³owie a z ty³u zostawiony cienki d³ugi ogon. Brr
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 13:54   #12
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: fryzura na upa³y

Temat z za³o¿enia chyba nie do koñca dotyczy³ tego, o co mi chodzi, ale podpinam siê.

Dziewczyny, jak siê czeszecie w te upa³y? Ja nie mogê wytrzymaæ w rozpuszczonych w³osach, a na spiête brak mi ju¿ pomys³u i mam wra¿enie, ¿e codziennie latam w tym samym. Do pracy powinnam mieæ w miarê eleganck± fryzurê, koczek na ¶rodku g³owy raczej nie przejdzie. G³ównie robiê fryzurê na tym drugim zdjêciu:



bo jest bardzo szybka, a rano zale¿y mi na czasie. Macie jeszcze jakie¶ pomys³y na w miarê eleganckie upiêcia, które szybko mo¿na wykonaæ samemu? Szuka³am na YT i w tutorialach, ale wszystkie s± "zrób to sama", po czym albo youtuberka robi dan± fryzurê na w³osach kole¿anki, albo nie umiem jej wykonaæ, jak choæby korona z warkocza Bêdê wdziêczna za wszelkie wskazówki!
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-20, 11:58   #13
wampi23
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: fryzura na upa³y

ja mam boba, kark odkryty, i ¶wietnie siê z tym czujê
wampi23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-20, 14:25   #14
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 762
Dot.: fryzura na upa³y

Cytat:
Napisane przez wampi23 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam boba, kark odkryty, i ¶wietnie siê z tym czujê
O to to Mój bob co prawda ju¿ zarós³, bo nie mia³am kiedy do fryzjera siê wybraæ ale jak dla mnie to najlepsza fryzura na upa³y - lubie jak mi po karku wieje ;p Ale z odro¶niêtymi kombinuje warkocze dobierane g³ównie, albo z ma³± kitk± albo co¶ na kszta³t koszyczka
Kaminka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-03, 20:57   #15
makaronxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: fryzura na upa³y

Dobrze, ¿e ju¿ koniec upa³ów :P
makaronxxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-03 21:57:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.