NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 17:42   #2401
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Od lewej
Thistle, Acapulco, Cloudless Sky, Blue Tide

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
.


Bardzo Ci dziekuje Chyba jednak zdecyduje się na Acapulco. Wlasnie jak miałam Thistle na paznokaciach, to myslalam sobie ze fajnie jakby był trochę ciemniejszy Bo dla mnie trochę jasny jest. I widze na zdjęciach, ze wlasnie Acapulco jest ciemniejszy Natomiast Blue Tide jest na poziomie jasności z Thistle, wiec trochę za jasny.


Acapulco na zdjęciach w internecie naprawdę roznie wypada: raz blekit, raz szarość.


Moglabys jeszcze okreslic na swoje oko jak ten kolor wypada?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 19:20   #2402
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
O ile pamięć mnie nie myli, to gdzieś w tym wątku foto wstawiałam pastel Blue
Dzięki, znalazłam właśnie takiego koloru szukam





Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
.


Bardzo Ci dziekuje Chyba jednak zdecyduje się na Acapulco. Wlasnie jak miałam Thistle na paznokaciach, to myslalam sobie ze fajnie jakby był trochę ciemniejszy Bo dla mnie trochę jasny jest. I widze na zdjęciach, ze wlasnie Acapulco jest ciemniejszy Natomiast Blue Tide jest na poziomie jasności z Thistle, wiec trochę za jasny.


Acapulco na zdjęciach w internecie naprawdę roznie wypada: raz blekit, raz szarość.


Moglabys jeszcze okreslic na swoje oko jak ten kolor wypada?
Moim zdaniem Acapulco jest fioletowy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 21:45   #2403
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
.


Bardzo Ci dziekuje Chyba jednak zdecyduje się na Acapulco. Wlasnie jak miałam Thistle na paznokaciach, to myslalam sobie ze fajnie jakby był trochę ciemniejszy Bo dla mnie trochę jasny jest. I widze na zdjęciach, ze wlasnie Acapulco jest ciemniejszy Natomiast Blue Tide jest na poziomie jasności z Thistle, wiec trochę za jasny.

Acapulco na zdjęciach w internecie naprawdę roznie wypada: raz blekit, raz szarość.

Moglabys jeszcze okreslic na swoje oko jak ten kolor wypada?
Thistle i Acapulco to odcienie fioletu. Jeden i drugi jest ładny, ja osobiście wolę Thistle bo pasuje do wielu kolorów. Acapulco to dość intensywny pastelowy dla mnie fiolet Kolor specyficzny, moje oko znajduje w nim głownie fioletowy odcień z minimalną nutą szarej niebieskości.

Cloudless Sky to szary z lekką nutą niebieskiego. Kolor ładny, osobiście składałam na niego reklamację bo strasznie mi bąblował. W zamian dostałam od Neonail blue tide i tak jak widać na zdjęciach to jasny błękit. Kolor czysty, ładnie wygląda na długich i krótkich pazurach. Z tych wszystkich 4 najbardziej podoba mi się Thistle i Blue Tide

W załączniku zdjęcie pożyczone z bloga. Chyba najlepiej z całej grafiki google pokazany kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (317,6 KB, 31 załadowań)
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 23:27   #2404
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

kiedyś w sklepie robiłam dochodzenie i sprawdzałam na wzornikach co jest najbardziej podobne do 001 z semilaca,ponieważ koleżanka zażyczyła sobie na urodziny odpowiednik z neonail celowałam w pastel blue lub blue tide i ostatecznie padło na ten drugi, jest baaardzo podobny a koleżanka zachwycona,o to właśnie jej chodziło a ja sama też go później zakupiłam
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 11:48   #2405
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Thistle i Acapulco to odcienie fioletu. Jeden i drugi jest ładny, ja osobiście wolę Thistle bo pasuje do wielu kolorów. Acapulco to dość intensywny pastelowy dla mnie fiolet Kolor specyficzny, moje oko znajduje w nim głownie fioletowy odcień z minimalną nutą szarej niebieskości.

Cloudless Sky to szary z lekką nutą niebieskiego. Kolor ładny, osobiście składałam na niego reklamację bo strasznie mi bąblował. W zamian dostałam od Neonail blue tide i tak jak widać na zdjęciach to jasny błękit. Kolor czysty, ładnie wygląda na długich i krótkich pazurach. Z tych wszystkich 4 najbardziej podoba mi się Thistle i Blue Tide

W załączniku zdjęcie pożyczone z bloga. Chyba najlepiej z całej grafiki google pokazany kolor.
Bardzo Ci dziekuje No to kolor w necie naprawde ostoro przeklamany, bo czasami wychodzil czysty blekit

Wlasnie skladam zamowienie na MMinti i akurat Blue Tide nie jest dostepny, wiec myslalam, ze cos innego nabede. ale ednak sie wstrzymam

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
kiedyś w sklepie robiłam dochodzenie i sprawdzałam na wzornikach co jest najbardziej podobne do 001 z semilaca,ponieważ koleżanka zażyczyła sobie na urodziny odpowiednik z neonail celowałam w pastel blue lub blue tide i ostatecznie padło na ten drugi, jest baaardzo podobny a koleżanka zachwycona,o to właśnie jej chodziło a ja sama też go później zakupiłam
Tez mysle, ze Blue Tide jest nabardziej do niego zblizony Biorac pod uwage, ze Acapulco wpada w fiolety , a mnie chodiz o taki chlodny blekit
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 22:14   #2406
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jeszcze tak mysle, a co myślicie o Insomni Kazadi? ma ktoras z Was ten odcien?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 05:55   #2407
justyna81s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

cześć
Jestem tu nowa, właśnie wczoraj kupiłam swój pierwszy zestaw startowy taki https://www.neonail.pl/order/details...order_id=23886 i lakiery: Bishops Pink, Summer Mint, Light Peach. Najpierw długo nie mogłam się zdecydować jaką firmę wybrać, a później miałam dylemat z kolorami. Za NN przemówiło to, że nie uczula lub bardzo rzadko i łatwiejszy jest do ściągania niż np semilac. Plusem semilaca na pewno jest to, że wszędzie pełno zdjęć każdego koloru, opisów odcieni oraz opinii na ich temat. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie bo to będą moje pierwsze hybrydy
justyna81s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 06:01   #2408
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dalas linka do szczegolow zamowienia, a nie do zestawu
Milego uzytkowania. Pochwal sie efektami
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 07:45   #2409
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ten pyłek multi chrome jest boski <3 Na tym ich specjalnym topie wygląda prześlicznie, każdy kolor inaczej i ciekawie Co prawda drogo, ale sądząc po pyłku to starczy na długo, gorzej tylko z topem
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 08:01   #2410
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Thistle i Acapulco to odcienie fioletu. Jeden i drugi jest ładny, ja osobiście wolę Thistle bo pasuje do wielu kolorów. Acapulco to dość intensywny pastelowy dla mnie fiolet Kolor specyficzny, moje oko znajduje w nim głownie fioletowy odcień z minimalną nutą szarej niebieskości.

Cloudless Sky to szary z lekką nutą niebieskiego. Kolor ładny, osobiście składałam na niego reklamację bo strasznie mi bąblował. W zamian dostałam od Neonail blue tide i tak jak widać na zdjęciach to jasny błękit. Kolor czysty, ładnie wygląda na długich i krótkich pazurach. Z tych wszystkich 4 najbardziej podoba mi się Thistle i Blue Tide

W załączniku zdjęcie pożyczone z bloga. Chyba najlepiej z całej grafiki google pokazany kolor.

Mam acapulco i albo neonail zmienił odrobinę odcień i dostałam z jakiejś innej partii, albo niedowidzę. Mój jest zdecydowanie niebieski, niepodobny do tego z załącznika. Obok fioletu to on może stał:P Jedyne co, to w pełnym mocnym słońcu na zewnątrz trochę łapie nuty fioletu oraz na zdjęciach mam wrażenie że wygląda bardziej fioletowo:P

Wygląda mniej więcej tak jak na zdjęciu...:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asd.jpg (21,0 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez mimi0
Czas edycji: 2016-07-10 o 08:06
mimi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:02   #2411
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mimi0 Pokaż wiadomość
Mam acapulco i albo neonail zmienił odrobinę odcień i dostałam z jakiejś innej partii, albo niedowidzę. Mój jest zdecydowanie niebieski, niepodobny do tego z załącznika. Obok fioletu to on może stał:P Jedyne co, to w pełnym mocnym słońcu na zewnątrz trochę łapie nuty fioletu oraz na zdjęciach mam wrażenie że wygląda bardziej fioletowo:P

Wygląda mniej więcej tak jak na zdjęciu...:P


A masz wnowej wersji czy w starej? Na nowej wersji sa naklejki z nowa formula.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 19:44   #2412
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 81
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mam buteleczkę z naklejką "nowa formuła", kupowany około marca-kwietnia
może stara formuła była bardziej fioletowa?
mimi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 19:56   #2413
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja wczoraj złapałam nowego listonosza kalekę, który w piątek nie wziął mojej przesyłki, a od 8 rano była na poczcie i mi powiedział, że jutro mi przyniesie -_- Więc sprawdzę jaki ja będę miała odcień i wam dam obiecane zdjęcie
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:01   #2414
justyna81s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dalas linka do szczegolow zamowienia, a nie do zestawu
Milego uzytkowania. Pochwal sie efektami
haha no racja
zestaw tu http://www.neonail.pl/produkt/neonai..._button=Szukaj

na pewno wrzuce jakieś fotki, tylko zastanawiam się czy zestawienie tych wszystkich trzech kolorów będzie dobrym rozwiązaniem
justyna81s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 22:59   #2415
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mimi0 Pokaż wiadomość
mam buteleczkę z naklejką "nowa formuła", kupowany około marca-kwietnia
może stara formuła była bardziej fioletowa?


Dziewczyny cos wspominaly chyba, ze wraz ze zmiana formuly, trochę kolor się zmienil.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:03   #2416
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, czy wraz z tymi wszystkimi zmianami buteleczek: szersza zakrętka, inna naklejka z numerem koloru, naklejka z kodem kreskowym na buteleczce - zmienia się coś w lakierach (formuła)? W jednym zamówieniu dostałam chyba 3 różne rodzaje buteleczek, a na fb coś tam jakieś dziwne plotki chodzą i tak z ciekawości pytam
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 17:27   #2417
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Obiecane zdjęcie, mój acapulco jest zdecydowanie błękitny Na wieczku ma tą najnowszą naklejkę
Przepraszam za słabe zdjęcie, tych ciemnych kolorów nie widać, ale jasne widać
od lewej do prawej
acapulco, plumeria scent, silver gray, sensitive prinvess, dark graphite, perseus, semilac 099
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13650561_1110127279035643_1610973811_n.jpg (37,9 KB, 101 załadowań)
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 06:52   #2418
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny macie jakieś problemy z nową formuła? Jakieś konkretne kolory? Bo mi się trafił jeden egzemplarz tak mocno napigmentowany i gesty ze albo nie da się malować cienkiej warstwy albo potwornie się marszczy:/ macie kolory z takim problemem?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:07   #2419
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś problemy z nową formuła? Jakieś konkretne kolory? Bo mi się trafił jeden egzemplarz tak mocno napigmentowany i gesty ze albo nie da się malować cienkiej warstwy albo potwornie się marszczy:/ macie kolory z takim problemem?


Ja mam taki biały i pastelowy róż i nie cierpię nimi malować :/ mam poprostu wrażenie, że sa stare i wcześniej były dużo razy otwierane :/
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 14:44   #2420
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Ja mam taki biały i pastelowy róż i nie cierpię nimi malować :/ mam poprostu wrażenie, że sa stare i wcześniej były dużo razy otwierane :/
No w moim przypadku to niemożliwe bo lakier dostałam bezpośrednio od neonail w ramach reklamacji wiec zakładam ze nie otwierali go mam go niedługo u siebie. Konsystencja gęsta i tepa jakbym malowała takim korektorem szkolnym w pedzelku (za moich czasów takie coś było, nie wiem czy jeszcze jest)
Przez to ciężko mi równo lakier rozprowadzić i przy skorkach robią się jakby grudki bo lkieru jest za duzo:/
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 22:17   #2421
koralowanka
Raczkowanie
 
Avatar koralowanka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 121
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jeszcze tak mysle, a co myślicie o Insomni Kazadi? ma ktoras z Was ten odcien?
ja podczas ostatniej promocji zaopatrzyłam się w insomnię wrzucę fotkę wzornika razem z resztą kolorów Kazadi których tu nie pokazałam
koralowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 10:02   #2422
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

NeoNail w ciagu najblizszych dni (prawdopodobnie jutro-pojutrze) wypusci nowa kolekcje lakierow, tym razem termiczne Przed chwila widzialam zdjecia na grupie NN na facebooku, ale caly post zostal usuniety.
Jest sporo granatow, kilka zieleni, fioletow
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 11:56   #2423
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
NeoNail w ciagu najblizszych dni (prawdopodobnie jutro-pojutrze) wypusci nowa kolekcje lakierow, tym razem termiczne Przed chwila widzialam zdjecia na grupie NN na facebooku, ale caly post zostal usuniety.
Jest sporo granatow, kilka zieleni, fioletow
Wspaniała wiadomosc. Czailam się na Termiczne ale mistero milano za drogie z ali się już wyleczylam. Mam tylko nadzieje ze będą w normalnej cenie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 13:14   #2424
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Lato zaraz się kończy a oni teraz wypuszcza ☺

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 13:20   #2425
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Lato zaraz się kończy a oni teraz wypuszcza ☺

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Miałam zwykle lakiery termiczne i używałam tez zimą także mnie Tm por roku nie przeszkadza. Przed chwila na grupę nn n fb ktoś wrzucił swatche ale szybko zniknęły. To chyba te lkiery nowe były le nie jestem pewna. Jeden zielono limonkowy, piękny róż, grnat i jeden którego nazwę zapmietalm - tequila sunrise taki żółto pomarańczowy.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 14:00   #2426
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Miałam zwykle lakiery termiczne i używałam tez zimą także mnie Tm por roku nie przeszkadza. Przed chwila na grupę nn n fb ktoś wrzucił swatche ale szybko zniknęły. To chyba te lkiery nowe były le nie jestem pewna. Jeden zielono limonkowy, piękny róż, grnat i jeden którego nazwę zapmietalm - tequila sunrise taki żółto pomarańczowy.
Na tym pierwszym swatchu widzialam jeszcze rozowo-bialy, granatowo-blekitny, zielono-mietowy, czarno-bezowy (szary?), chyba jeszcze fioletowo-rozowy i kilka innych, ale nie pamietam dokladnie :P Mysle, ze bedzie ich ze 12
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 14:20   #2427
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Na tym pierwszym swatchu widzialam jeszcze rozowo-bialy, granatowo-blekitny, zielono-mietowy, czarno-bezowy (szary?), chyba jeszcze fioletowo-rozowy i kilka innych, ale nie pamietam dokladnie :P Mysle, ze bedzie ich ze 12
Ja widziałam chyba 5 kolorów na pojedynczych wzornikach patykowatych. Czekam niecierpliwością w każdym razie zwłaszcza n ciemniejsze kolory
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 15:02   #2428
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Udało mi się na snapie złapać screena, trzymajcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2016-07-13-15-55-53.jpg (74,5 KB, 100 załadowań)
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 15:16   #2429
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Udało mi się na snapie złapać screena, trzymajcie
6
Poczekam na wzornikui ale wydaje mi się ze purple rain będzie moj
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 16:28   #2430
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ooooo, nowości Ciekaw jak na patykach wyglądają, bo nie widziałam Chociaż trochę szkoda tej pastelowej kolekcji, która poszła na Rosję <3 Szary wpadł mi w oko
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.