Powietrze w pochwie? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 09:44   #331
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Powietrze w pochwie?

A ja pamietam jak mialam przy normalnej :P Tzn wiecie ze kolana do klatki piersiowej sprzyjaja pierdzeniu Wiec i mialismy kiedys taka pozycje, ze oczywiscie dal nogi mi do gory i caly czas dawala te odglosy xD Tak sie smialam on zreszta tez, mi po czesci bylo glupio ale bylo luzno :P On mowil tylko w smiechu "nooo zdaza sie" Taaa :P I caly czas gdy tylko nogi dawal do goryy znow xD
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:25   #332
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Dźwine odgłosy

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
śmichy hihy, ale jak przychodzi co do czego, to jestem zawsze okropnie zawstydzona, pomimo tego, że faceci nie robią z tego nigdy problemu i wiedzą o co chodzi..
Najgorsze moje wspomnienie z tym związane to pierwszy raz z moim obecnym TŻ. Kochaliśmy się namiętnie, a po wszystkim ja wstałam, zaczęłam się ubierać,jeszcze lekko zawstydzona swoją golizną przy nowym mężczyźnie, a tu nagle prrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu. Jakby silnik odpalał! Zgięłam się w pół żeby to jakoś stłumić, ale tylko wzmocniłam tę salwę
Myślałam, że skonam ze wstydu, zaczęlam się tłumaczyć, że to nie to co myśli TŻ na szczęscie znał już ten numer więc nawet mu powieka nie drgnęla..ufff
...skąd ja to znam...no normalne...się zapowietrzyć...nie mniej krępujące..na to wychodzi dziewczyny, że po bożemu tylko..po bożemu
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 18:18   #333
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Dźwine odgłosy

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
...skąd ja to znam...no normalne...się zapowietrzyć...nie mniej krępujące..na to wychodzi dziewczyny, że po bożemu tylko..po bożemu

medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:52   #334
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Powietrze w pochwie?

Gdyby chlopak sie nie smial ze mna ze takie cos sie robi to ja bym pomyslala, ze jest jakis dziwny. Nie wyobrazam sie nie smiac z tego, bo nie wyobrazam sobie isc spac z chlopakiem przy ktorym sie nie wstydze niczego
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:04   #335
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Powietrze w pochwie?

Mi jak się takie coś zdarzy, to od razu w śmiech i oboje nie możemy już dalej ...
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:14   #336
Bad_Man
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 148
Dot.: Powietrze w pochwie?

jak mi pierwszy raz z moją się takie coś zdarzyło to tylko wytężyłem węch czy aby bąka nie puściła buhahahahahahahah
Bad_Man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:54   #337
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Powietrze w pochwie?

Ostatnio mi się to zdarzyło gdyby nie to, że wcześniej czytałam wątek na wizażu o tym, to bym sama pomyślała że mam gazy Nie miałam o tym zielonego pojęcia (dopiero rozpoczynam współżycie) Obróciłam wszystko w żart i powiedziałam, że to łóżko strasznie trzeszczy, TŻ chyba się nie zczaił Przynajmniej mam taką nadzieję Jak się kochaliśmy to jego łóżko tak niemiłosiernie trzeszczało, że może uwierzy w bajkę o starym łóżku...
Macie jakieś sprawdzone pozycje w których nie ma tych okropnych pierdów ?
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:23   #338
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Pokaż wiadomość
Ostatnio mi się to zdarzyło gdyby nie to, że wcześniej czytałam wątek na wizażu o tym, to bym sama pomyślała że mam gazy Nie miałam o tym zielonego pojęcia (dopiero rozpoczynam współżycie) Obróciłam wszystko w żart i powiedziałam, że to łóżko strasznie trzeszczy, TŻ chyba się nie zczaił Przynajmniej mam taką nadzieję Jak się kochaliśmy to jego łóżko tak niemiłosiernie trzeszczało, że może uwierzy w bajkę o starym łóżku...
Macie jakieś sprawdzone pozycje w których nie ma tych okropnych pierdów ?
powiem Ci, że to od pozycji nie zależy.. ja kiedyś miałam problem z tymi dźwiękami bardzo często, a ostatnio w ogóle się nie zdarza

najważniejsze, żeby tżtowi wytłumaczyć wszystko haha żeby nie pomyślał że to gazy... wiadomo pierwsza taka sytuacja była krępująca (i u mnie) ale przecież jesteśmy ludźmi, śmialiśmy się później z tż z tej sytuacji.. choć czasami te 'wydalane' powietrzo przyprawiało mnie o ból
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 22:51   #339
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone pozycje w których nie ma tych okropnych pierdów ?
Mi się zdarza to tylko przy pozycjach od tyłu- na stojąco i na pieska.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:35   #340
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Mi się zdarza to tylko przy pozycjach od tyłu- na stojąco i na pieska.
U mnie tak samo
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 08:50   #341
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powietrze w pochwie?

U mnie to zależy od nawilżenia. Zwykle jestem zbyt mokra, ale jeśli jestem bardzo zbyt mokra, wtedy tak się dzieje
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 17:15   #342
MartiFCB
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 714
Dot.: Dźwine odgłosy

Zapowietrzenie pochwy.. Dość częste zjawisko a zarazem dziwne zjawisko hehe
MartiFCB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:13   #343
RybkaJoanna
Raczkowanie
 
Avatar RybkaJoanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 101
Dot.: Powietrze w pochwie?

U mnie też tak było jak byłam zbyt mokra i w pozycji z nogami do góry ale mój owszem zobaczył to ale nie zareagował. Dopiero po, wspomniałam ale ... nie było o czym rozmawiać. Normalna rzecz zwłaszcza dla niego. Mieszkał w niemczech a tam zwykłe "pie**y" są normalne. Nikt nie powstrzymuje. Jemu się zdarzały ( ) i nawet kiedyś mnie zapytał: "dlaczego ja nie...puszczam bąków??"
__________________
Człowiek uczy się przez całe życie...
RybkaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 08:21   #344
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez RybkaJoanna Pokaż wiadomość
U mnie też tak było jak byłam zbyt mokra i w pozycji z nogami do góry ale mój owszem zobaczył to ale nie zareagował. Dopiero po, wspomniałam ale ... nie było o czym rozmawiać. Normalna rzecz zwłaszcza dla niego. Mieszkał w niemczech a tam zwykłe "pie**y" są normalne. Nikt nie powstrzymuje. Jemu się zdarzały ( ) i nawet kiedyś mnie zapytał: "dlaczego ja nie...puszczam bąków??"
bo damy nie pier.dzą ! ...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:02   #345
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Powietrze w pochwie?

Mi też się to zdarzało, za pierwszym razem w ogóle nie wiedziałam o co chodzi, na co mój TŻ już wiedząc, że coś takiego się może dziać powiedział : Spokojnie .... i tak było mi mega głupio :/ ale cóż, zdarza się ;p dobrze, że wiedział o czymś takim bo nie wiem czy bym wytrzymała..spaliłabym się chyba ze wstydu
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 23:56   #346
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: Dźwine odgłosy

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
śmichy hihy, ale jak przychodzi co do czego, to jestem zawsze okropnie zawstydzona, pomimo tego, że faceci nie robią z tego nigdy problemu i wiedzą o co chodzi..
Najgorsze moje wspomnienie z tym związane to pierwszy raz z moim obecnym TŻ. Kochaliśmy się namiętnie, a po wszystkim ja wstałam, zaczęłam się ubierać,jeszcze lekko zawstydzona swoją golizną przy nowym mężczyźnie, a tu nagle prrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu. Jakby silnik odpalał! Zgięłam się w pół żeby to jakoś stłumić, ale tylko wzmocniłam tę salwę
Myślałam, że skonam ze wstydu, zaczęlam się tłumaczyć, że to nie to co myśli TŻ na szczęscie znał już ten numer więc nawet mu powieka nie drgnęla..ufff
Twoj komantarz mimo że ma juz tyle lat, bije wszystkie pozostałe



---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

A opowiedziec Wam moja historie?

Bardzo podobał mi sie jeden facet, spotkałam sie z nim pare razy az w koncu zaprosił mnie do domu. Bylismy wtedy jeszcze na etapie randkowania Jakos tak wyszło ze siedziałam mu na kolanach twarza do niego a on mnie tak przechylił do tyłu az wyladowałam na podłodze. Miałam wtedy miednice uniesiona do góry i czułam jak mi sie nabrało powietrze TAM. Mysle sobie o nie, nie, nie ! On mnie podnosi nawet nie wiem kiedy i nagle PRYYYYYT ! Dziewczyny, skrecam sie ze smiechu jak sobie to przypomne. Nie pytajcie co było dalej, dawno sie tak nie spaliłam ze wstydu
__________________
Keep calm and fu*k this world !

Edytowane przez wiktoria112233
Czas edycji: 2013-02-07 o 23:58
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 00:28   #347
czarna0709
Raczkowanie
 
Avatar czarna0709
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 80
Dot.: Powietrze w pochwie?

Tak.... znam to... i to chyba nawet za dobrze.... Dziewczyny ja tak mam nawet normalnie... nie musze stosunku uprawiać żeby tak mieć... a co jest najlepsze to dzieci nie rodziłam... To jest takie krępujące ze masakra.... Ja ze swoim facetem jestem już 7 lat i do tej pory mnie to krępuje.... Moja pochwa potrafi tak zrobić (tzw. Pffffffff) nawet podczas tego jak się przekręcam z boku na bok, albo wstaje z łóżka....
hahaahahahahaha
Opowiem Wam pewną moją historie z tym związaną....
Zamówiłam coś na internecie i z rana przyszedł kurier (ja nie uprawiałam żadnego seksu, nic z tych rzeczy), kurier dał mi przesyłke i kazał podpisać sie na kardce hahahahahaha wygiełam się aby wziąśc tą kartkę od niego a tu nagleee niewiadomo skąd wielkie PFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!! ! Boże ja myślałam że wtedy się pod ziemie zapadne, szybko podpisałam zygzakami kartke zamknełam dzwi i zaczełam tak się śmiać że myślałam że si ę posikam!!!!!!!! Najgorsza rzecz jaka mi się mogła przydażyć w życiu!!! Do końca życia bede to pamiętała.... Mam nadzieje że już wiecej nie przyjdzie do mnie ten ☠☠☠☠ier bo ze wstydu to chyba zemdleje....
czarna0709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:30   #348
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez czarna0709 Pokaż wiadomość
Tak.... znam to... i to chyba nawet za dobrze.... Dziewczyny ja tak mam nawet normalnie... nie musze stosunku uprawiać żeby tak mieć... a co jest najlepsze to dzieci nie rodziłam... To jest takie krępujące ze masakra.... Ja ze swoim facetem jestem już 7 lat i do tej pory mnie to krępuje.... Moja pochwa potrafi tak zrobić (tzw. Pffffffff) nawet podczas tego jak się przekręcam z boku na bok, albo wstaje z łóżka....
hahaahahahahaha
Opowiem Wam pewną moją historie z tym związaną....
Zamówiłam coś na internecie i z rana przyszedł kurier (ja nie uprawiałam żadnego seksu, nic z tych rzeczy), kurier dał mi przesyłke i kazał podpisać sie na kardce hahahahahaha wygiełam się aby wziąśc tą kartkę od niego a tu nagleee niewiadomo skąd wielkie PFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!! Boże ja myślałam że wtedy się pod ziemie zapadne, szybko podpisałam zygzakami kartke zamknełam dzwi i zaczełam tak się śmiać że myślałam że si ę posikam!!!!!!!! Najgorsza rzecz jaka mi się mogła przydażyć w życiu!!! Do końca życia bede to pamiętała.... Mam nadzieje że już wiecej nie przyjdzie do mnie ten ☠☠☠☠ier bo ze wstydu to chyba zemdleje....
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:32   #349
viciaq
Przyczajenie
 
Avatar viciaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
bo damy nie pier.dzą ! ...
damy puszczają motylki ;D

podczas seksu pierwszy raz z facetem to obrzydliwie krępujące X_x
albo podczas robienia brzuszków na siłowni ;D muszę się dwa razy bardziej skupić, żeby nie zassać powietrza!
u mnie to akurat kwestia pracujących mięśni kegla jeśli któraś z Was ma niekontrolowane odpowietrzanie może trzeba poćwiczyć zaciskanie mięśni kegla ;D
viciaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 18:18   #350
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
U mnie to zależy od nawilżenia. Zwykle jestem zbyt mokra, ale jeśli jestem bardzo zbyt mokra, wtedy tak się dzieje
Racja
też tak mam.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 13:09   #351
Kamisnk
Rozeznanie
 
Avatar Kamisnk
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 842
GG do Kamisnk
Dot.: Powietrze w pochwie?

O jeju... Też tak miałam kilka razy.... Za pierwszym razem myślałam, że spale się ze wstydu....
A teraz już mi to nie przeszkadza
Kamisnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 13:42   #352
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: Powietrze w pochwie?

też tak mam głównie w pozycji na pieska, nurtuje mnie tylko jedno bo gdy uprawiamy seks w tej pozycji to czuję takie wewnętrzne rozpieranie, jakby mi miało jajniki rozerwać, jak partner się wysunie to są te odgłosy.

bardzo lubię tą pozycję ale właśnie dość szybko czuję ten wewnętrzny ucisk i musimy przerwać. Wiecie może jak to jakoś złagodzić? Może to kwestia ułożenia czy zaciskania mięśni?
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 16:33   #353
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Powietrze w pochwie?

tez to mam glownie wlasnie w pozycji na pieska,ale na szczescie mam normalne relacje z partnerem i zawsze po sie z tego smiejemy i zartujemy.uwielbiam te pozycje i nie wyobrazam sobie z niej zrezygnowac przez wlasnie te "pierdzenie".pamietam ze w gimnazjum na wf podczas robienia "swiecy" tez mialam podobe przygody jednak wtey bylo to bardzo krepujace dobrze ze teraz moge sie tylko z tego smiac.choc czasem poddczas stosunku to juz jest przegiecie z iloscia tych "pierdkow" i staram sie to zatrzymywac tyle ze wtedy i doznania sa slabsze

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna0709 Pokaż wiadomość
Tak.... znam to... i to chyba nawet za dobrze.... Dziewczyny ja tak mam nawet normalnie... nie musze stosunku uprawiać żeby tak mieć... a co jest najlepsze to dzieci nie rodziłam... To jest takie krępujące ze masakra.... Ja ze swoim facetem jestem już 7 lat i do tej pory mnie to krępuje.... Moja pochwa potrafi tak zrobić (tzw. Pffffffff) nawet podczas tego jak się przekręcam z boku na bok, albo wstaje z łóżka....
hahaahahahahaha
Opowiem Wam pewną moją historie z tym związaną....
Zamówiłam coś na internecie i z rana przyszedł kurier (ja nie uprawiałam żadnego seksu, nic z tych rzeczy), kurier dał mi przesyłke i kazał podpisać sie na kardce hahahahahaha wygiełam się aby wziąśc tą kartkę od niego a tu nagleee niewiadomo skąd wielkie PFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!! ! Boże ja myślałam że wtedy się pod ziemie zapadne, szybko podpisałam zygzakami kartke zamknełam dzwi i zaczełam tak się śmiać że myślałam że si ę posikam!!!!!!!! Najgorsza rzecz jaka mi się mogła przydażyć w życiu!!! Do końca życia bede to pamiętała.... Mam nadzieje że już wiecej nie przyjdzie do mnie ten ☠☠☠☠ier bo ze wstydu to chyba zemdleje....

leze i placze ze smiechuu genialna jestes czarna
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 20:31   #354
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Powietrze w pochwie?

Zależnie od pozycji i ilości śluzu. Zabawne zjawisko, które nie powinno nikogo oburzać, jeśli tylko odrobinę myśli logicznie (penis wtłacza powietrze, jak tłok) Śmiech w łóżku jest również potrzebny
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 15:55   #355
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez pinky82 Pokaż wiadomość
słuchajcie, pół biedy gdy dzieje się to podczas seksu, ale ja np wiem, że nigdy przenigdy nie będę mogła chodzić np na zajęcia grupowe z jogi, gdyż ćwicząc kiedyś w domu pozycję tzw "świecy" odkryłam to zapowietrzanie się. przy swoim facecie luzik, ale przy grupie obcych ludzi.....
Odkopuję wątek, może jakimś cudem ktoś mi coś poradzi. Przy seksie to pół biedy, zdarzało mi się to z różnymi partnerami (zwykle jak byli mniej hojnie obdarzeni przez naturę), ale trenuję sporty, które wymagają m.in. szpagatów do góry nogami i ostatnio ten problem nagle się pojawił (wcześniej tak się nie działo). Na treningu to jeszcze jakoś zniosę, ale nie wyobrażam sobie na pokazie przed sporą grupą ludzi tak pryknąć, no po prostu tragedia Sprawdzam to milion razy w domu robiąc szpagaty/sznurki w świecy i niestety problem jest spory (może to kwestia dnia cyklu?). Tampon nie pomaga, zaciskanie mięśni nie pomaga, wściekła jestem i zrozpaczona Czy ćwiczenie mięśni kegla może pomóc? Ile czasu dziennie na to poświęcać żeby były jakieś w miarę efekty. Pomocy
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:42   #356
maklemakle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 24
Dot.: Powietrze w pochwie?

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Sprawdzam to milion razy w domu robiąc szpagaty/sznurki w świecy i niestety problem jest spory (może to kwestia dnia cyklu?). Tampon nie pomaga, zaciskanie mięśni nie pomaga, wściekła jestem i zrozpaczona
Wiem, że to może być dosyć dziwny pomysł, ale może pomogłaby plastikowa rurka wprowadzona do wewnątrz? Wystarczy pewnie taka o grubości 0,5cm, byle się nie zapadała pod naciskiem. W sklepach zoologicznych można kupić rurki silikonowe do akwariów, ale są bardzo miękkie. Dobra mogłaby być "rurka do przetoczeń" (do kupienia w aptekach). Jest dosyć cienka, ale powinna wystarczyć, żeby wyrównać ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz bez zbytniego hałasu, nawet przy całkiem szybkim zasysaniu (chyba że masz dużą "pojemność skokową", wtedy już musi być trochę grubsza rurka).
maklemakle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 20:09   #357
Aliyax3
Przyczajenie
 
Avatar Aliyax3
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Powietrze w pochwie?

Właśnie przyszłam przeczytać o co chodzi, dzisiaj pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło i to przy minetce, myślałam że się spalę ze wstydu... A jak zaczęłam się śmiać to było jeszcze gorzej, "pierdom" nie było końca. Ale na szczęście mój TŻ w ogóle się nie zdziwił, więc trochę mi ulżyło.
Aliyax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 21:06   #358
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dźwine odgłosy

taaaak, to zupełnie normalne
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 21:51   #359
Robertooss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Powietrze w pochwie?

Lubię to prykanie
Robertooss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 15:59   #360
jolkas20
Raczkowanie
 
Avatar jolkas20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 92
Dot.: Powietrze w pochwie?

Tez tak mam ale tylko w pozycji od tyłu :P Mój zawsze się śmieje że pierdzę ale nie czuję się urażona, śmieje się razem z nim
__________________
M <3
jolkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-16 16:59:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.