Escada. Sezonówki Escady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 09:40   #31
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Escady

ja kocham escady mam island kiss i sentiment, i sa trwale nie duzo wystarczy psiknac czasme nawet po wielkiej imprezie ciuchy nimi zalatuja zamiast fajkami
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:41   #32
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Smile Dot.: Escady

Ja mam Escada Rockin' Rio i strasznie mi się podoba. Mam dokładnie takie same odczucia jak neysa- zapach kojarzy mi się właśnie z latem i słońcem. Jest owocowo-kwiatowo-cytrusowy, pachnie słodko landrynkami
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:08   #33
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Escady

Rockin' Rio to tegoroczna limitowanka Escady. Lepsza od zeszłorocznej - Island Kiss, ktorej nienawidzę. W równym stopniu nie znoszę letniego zapachu Escady sprzed dwóch lat - Ibiza Hippie, ktory jeszcze możesz upolować w jakieś perfumerii.
Escada co roku wypuszcza jakąś letnią wodę - limitowane edycje, Tropical Punch już raczej nigdzie nie kupisz (lubiłam tę wodę).
Nie podoba mi się Rockin' Rio, ale Escada miewala już gorsze pomysły.
Zdecydowanie najbardziej lubię już od dawna niedostępną Que vivę. Jedyny naprawdę szlachetny limitowany zapach Escady na lato.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 13:58   #34
bpamelka@o2.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 18
GG do bpamelka@o2.pl Wyślij wiadomość przez MSN do bpamelka@o2.pl Wyślij wiadomość przez Yahoo do bpamelka@o2.pl
Dot.: Escady

A ja tam Escade kocham, mam sentiment i jest to jeden z moich ulubionych zapachow flakon po Ibiza Hippie stoi dumnie na mojej toaletce, mimo ze juz dawno sie skonczyly. Kazdy zapach Escady jest moim zdaniem cudny pozdrawiam!
bpamelka@o2.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:28   #35
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Escady

Ja niespecjalnie lubię Escady, ale dziś poczułam ją na mojej sąsiadce i jakoś mnie się spodobała chodzi o Rockin' Rio. Poprosiłam żeby i mnie psiknęła w celu rzetestowania czy dalej będzie się podobać .. no i na razie się podoba . Ale nie mogłabym używac jej na codzień przez dłużej niż 2-3 potem musiałby zrobić przerwę.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:37   #36
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Escady

Ja teraz męczę Rockin'Rio. Początkowo bardzo mi się podobały, musiałam je mieć, bo słodkie, owocowe. Teraz z każdym dniem coraz mniej mi leżą. Na mnie są cierpkie, wręcz kwaśne i zimne. Brr... I niesmowicie trwałe- rano pryskam, wieczorem czuję. Z owoców przebija
Powoli zbieram się, żeby je wymienić lub sprzedać.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:55   #37
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Escady

Ami to jakbyś wymieniała albo sprzedawała to daj znać proszę . A ile Ci ich zostało?
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-05, 17:49   #38
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Escady

To chyba nie sa najlepsze zapachy na nadchodzaca mrozna zime... To zapachy zdecydowanie na lato - proste, wakacyjne, slodkie i owocowe, do noszenia na rozgrzanej sloncem skorze. Z trzech wymienionych przez Ciebie sezonowek Escady podoba mi sie wylacznie Tropical Punch, ale jest juz niemal nie do dostania
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:18   #39
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: Escady

Miałam Tropical Punch(były najlepsze),Sexy Graffiti a teraz mam Rock`n`Rio.Bardzo lubię limitowane Escady na mnie pachna zdecydowanie kwaskowato i także trochę chłodno(i bardzo mi się to podoba),są dośc trwałe.Dobrze się w nich czuję i żałuję,że Tropical Punch nie uswiadczy się już w sklepach.Paradoksalnie lubię ich użyć nawet w zimie od tak,żeby złamać konwencję i troszeczkę sie ożywić
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:50   #40
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Escady

Troszkę nie na temat, ale też o Escadzie.
Otóż dzis zachorowałam na jeden z tych zapachów. W perfumerii było jako nowość. Niska, raczej podłużna buteleczka, jaskrawo zielona, jakby brokatowa. Znacie może nazwę?
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 08:23   #41
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Red face Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez tala
Troszkę nie na temat, ale też o Escadzie.
Otóż dzis zachorowałam na jeden z tych zapachów. W perfumerii było jako nowość. Niska, raczej podłużna buteleczka, jaskrawo zielona, jakby brokatowa. Znacie może nazwę?
czy to może taka:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69639522
bo jeśli tak to nazywa się poprostu Esacada
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 09:38   #42
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Miałam Tropical Punch(były najlepsze),Sexy Graffiti a teraz mam Rock`n`Rio.Bardzo lubię limitowane Escady na mnie pachna zdecydowanie kwaskowato i także trochę chłodno(i bardzo mi się to podoba),są dośc trwałe.Dobrze się w nich czuję i żałuję,że Tropical Punch nie uswiadczy się już w sklepach.Paradoksalnie lubię ich użyć nawet w zimie od tak,żeby złamać konwencję i troszeczkę sie ożywić
Tropical Punch nie znam, za to miałam Sexy Graffiti. Uwielbiałam ten zapach. Ten był na mnie zdecydowanie słodki. Pachniał mocno owocami- szczególnie truskawką. Ładniej niż Rockin'Rio. Nosiłam go nawet zimą- na poprawę nastroju, taka kropelka lata na mnie. Teraz wyczaiłam je na allegro, ale zakup nawet nie wchodzi w grę.
Carla, jeśli bym wystawiała Rockin'Rio na targowisku, to pierwsza się o tym dowiesz. Zostało sporo- 30 ml butelka, do dzióbka pierwszego od góry żłobionego serduszka. Ale ciągle nie mogę się zdecydować. Łudzę się, że na wiosnę będzie na mnie ładniej pachniało.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:42   #43
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Escady

Bardzo dziękuję Ami, pewnie zastanów się, ja narazie muszę kupić Laurę L.Biagotti bo podobno już jej nie będzie .
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:42   #44
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez Ami
Tropical Punch nie znam, za to miałam Sexy Graffiti. Uwielbiałam ten zapach. Ten był na mnie zdecydowanie słodki. Pachniał mocno owocami- szczególnie truskawką. Ładniej niż Rockin'Rio. Nosiłam go nawet zimą- na poprawę nastroju, taka kropelka lata na mnie. Teraz wyczaiłam je na allegro, ale zakup nawet nie wchodzi w grę.
Carla, jeśli bym wystawiała Rockin'Rio na targowisku, to pierwsza się o tym dowiesz. Zostało sporo- 30 ml butelka, do dzióbka pierwszego od góry żłobionego serduszka. Ale ciągle nie mogę się zdecydować. Łudzę się, że na wiosnę będzie na mnie ładniej pachniało.
A ja właśnie Sexy Graphiti najmniej lubiłam,jakoś tak mało wyraźiście na mnie pachniały,żeczywiście troszkę truskawkowo poziomkowo.Mimo wszystko jakbym miała okazję kupienia pewnie bym się na nie skusiła
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:25   #45
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
czy to może taka:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69639522
bo jeśli tak to nazywa się poprostu Esacada

Kurcze no właśnie wczoraj przeglądając internet tak sobie pomyślałam, ale nie jestem przekonana. chyba będę musiała wrócic do perfumerii i sprawdzić co to było.

Tak tak to napewno ta!! dziękuję!!
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:26   #46
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Escady

Nie znam wszystkich Escad...ale z poznanych najbardziej mi odpowiada Island Kiss z tym swoim mleczkiem ananasowym - moje subiektywne odczucia...i Magnetism - z pewną dozą umiarkowania...
Z trwałością nie jest najgorzej,chcociaż w przypadku Escady,mam wrazenie,ze na początku zawsze jest duzo hałasu...a potem jakby się bawił w chowanego
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:33   #47
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Escady

Z Escad sezonowych najbardziej lubię Collection, często zresztą wspominaną na forum Jak dla mnie - klasa sama w sobie, ciepły, słodki, miły zapach Jeśli chodzi o sezonówki - dołączam do grona "wyznawczyń" Que Viva! śliczny, ale lekki i kwaskowaty zapach - wymarzony na upały. Ja osobiście czuję w nim gruszki, w składzie jest ananas - no cóż, zdarza się Kiedyś miałam ochotę na Sexy Grafitti, ale nie ma jej już w regularnej sprzedaży, a na Allegro same podróby. Zersztą moja miłość do truskawek i poziomek ulotniła się jak sen srebrny, odkąd uszczęśliwiłam się poziomkowym zestawem (balsam i peelingujący żel pod prysznic) z Aquoliny o zapachu arcysyntetycznej poziomki, eh, jeszcze z nim walczę. Pamiętam też Tropical Punch i nie powiem poszukuje intensywnie. Na nieocenionym Allegro były w ciągu ostatniego półrocza dwie flachy, ale żadnej z nich nie zdążyłam ustrzelić - nie tyle dla siebie, co dla mojej przyjaciółki, która uwielbiała ten zapach - sama tez go lubię, ale nie wpisuję na listę must-have
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 14:00   #48
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez hybris
Kiedyś miałam ochotę na Sexy Grafitti, ale nie ma jej już w regularnej sprzedaży, a na Allegro same podróby.
Hybris, a co myślisz o tym? Mi to troszkę śmierdzi podróbą właśnie. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70990394
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 14:15   #49
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Escady

Ja nie Hybris, ale odpowiem- dla mnie to podróba jak się patrzy. Nie kupiłabym.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 16:07   #50
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez Ami
Hybris, a co myślisz o tym? Mi to troszkę śmierdzi podróbą właśnie. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70990394
Koko oczywiście ma rację
Zwróć uwagę na trzy rzeczy:
po piewsze - przedający ma 0 komentarzy, czyli nie wiemy, kim jest, a przy tym nie musi mu zależeć na reputacji
po drugie - Escada Sexy Grafitti była limitowanką sprzed 4? albo 5 lat. Skąd gość miałby nagle 5 sztuk?
po trzecie - pozostałe zapachy na jego aukcjach to kwiat podrób tego portalu. Poza tym - dobrze znane nam hasło - "WYCOFANY ZE SKLEPÓW" - dla mnie większej antyreklamy nie potrzeba
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:25   #51
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Escady

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70577856

oto link do Que Viva na allegro

ja teraz cierpię na pustke w portfelu...buu
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:29   #52
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70577856

oto link do Que Viva na allegro

ja teraz cierpię na pustke w portfelu...buu
Sylwia, nie przejmuj się, facet zaśpiewał tak zbójecką cenę, że ta Escada spokojnie poczeka na przypływ gotówki do Twojego portfela. Ta Escada jest na Allegro już od miesiąca i myślę, że pobędzie jeszcze co najmniej drugie tyle
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:44   #53
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez koko
Ja nie Hybris, ale odpowiem- dla mnie to podróba jak się patrzy. Nie kupiłabym.
No tak mi się właśnie wydawało. Podejrzany tekst o uszkodzonym pudełku, zero komentarzy... Wrr jak ja tego nie lubię.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:13   #54
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Escady

na swoją 18 dostałam od chłopaka pierwsze perfumy i było to Ibiza Hippie i jak do tej pory to moj ulubioy zapach!perfumy niestety już dawo wypsikałam ostatnio wąchałam Magnetic Beat i też mi sie podobal ale poza perfumerią nie ma ich np na allegro, z zapachów które są teraz dostępne który Waszym zdaniem najbardziej przypomina włanie Ibize?na allegro jest dużo Island Kiss ale w perfumeriach nie widziałam jakos tego zapachu...a buteleczka jest prawie identyczna z Ibiza tak samo jak Rockin'Rio
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:24   #55
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Escady

Gabi, na Allegro jest jeszcze Ibiza Hippie - tutaj masz link i tutaj i tutaj

Jeśli natomiast boisz się kupować na Allegro, to całkiem sporo Ibizy Hippie w najróżniejszych pojemnościach jest w CH Wileńska w wyprzedażowej perfumerii Ina Center
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:33   #56
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Escady

widziałam te aukcje, 2 z nich to duże ubytki, a co do info CH Wilenska to a napisałas że to perfumeria wyprzedazowa, ceny są tam mniejsze?mam daleko do tego miejsca niestety...
czekam na ew. faworyta jeśli chodzi o podobienstwo w zapachu
na allegro sporo jest Escad w dobrych cenach
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:46   #57
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez Gabi2
widziałam te aukcje, 2 z nich to duże ubytki, a co do info CH Wilenska to a napisałas że to perfumeria wyprzedazowa, ceny są tam mniejsze?mam daleko do tego miejsca niestety...
czekam na ew. faworyta jeśli chodzi o podobienstwo w zapachu
na allegro sporo jest Escad w dobrych cenach
Tak, w Ina wszystkie perfumy są sprzedawane z 20% upustem. Ja na Wileńską też mam daleko, ale pociesza mnie fakt, że jeździ tam sporo tramwajów
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:07   #58
Ancesia
Zadomowienie
 
Avatar Ancesia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 761
GG do Ancesia
Dot.: Escady

Co myślicie o Escadzie Magnetism? Pytanie głównie skierowane do tych, które posiadaja w swoich zbiorach te perfumy...
__________________




Studentka Budownictwa na PK.
Ancesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:09   #59
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Escady

Ja mam końcówkę i sama juz nie wiem. Podobały mi się, kiedy je kupowałam, ale chyba gust mi się zmnienił...Wtedy były dla mnie takie zaczepne, z pazurem, nawet nieco nachalne, ale w pozytywnym sensie, a teraz jakieś za słodkie się zrobiły i zbyt owocowe...
Trwałe są na pewno
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:26   #60
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Escady

Cytat:
Napisane przez zapalka
Zastanawiam się na kupnem któregoś z zapachów Escady: Rocin'Rio, Island Kidd lub Peach Punch . Czym one się różnią? Czy są trwałe? I czy czuć je? Tzn.: czy jak spryskam się małą ilością to czy będzie je czuła osoba stojąca obok, ale jakoś blosko, nie wtulająca się itp ... Jutro biegnę do perfumerii, ale liczę na was !
Buźka, Zapalka !!
oj, szczerze mówiąc nie lubię limitowanych wód Escady* - wyjątek: Tropical Punch baardzo kochałam. A dlaczego akurat musi to być Escada?

_________
*nie znam wszystkich, ale w tych które kojarzę (Ibiza Hippie, Island Kiss, Magnetic Beat, Rockin' Rio) nie umiem odnaleźć nic pięknego..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Edytowane przez sarenka
Czas edycji: 2005-11-10 o 14:49
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 10:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.