Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-15, 14:13   #1
pufcia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8

Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole


Witam was wszystkie dziewczyny jestem nowa na tym forum i mam pare pytan odnosinie wlasnie moich okropnych bokow chcialam zapytac ile minut musze cwiczyc na hula_hop i po jakim czasie bedzie widac efekty??Chce dodoac ze jestm bardzo szczupla ale wlasnie boki i brzuch sa to moje 2najwieksze zmory!wiem ze z brzuchem dam sobie rade ale te boki mnie przerazajanie moge nosic krotkich bluzeczek gdyz nosze bodrowki i obrzydliwie to wyglada!!jestem zalamana prosze a jak najwiecjej rad z gory dzieki!!
pufcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:22   #2
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole

Cytat:
Napisane przez pufcia16
Witam was wszystkie dziewczyny jestem nowa na tym forum i mam pare pytan odnosinie wlasnie moich okropnych bokow chcialam zapytac ile minut musze cwiczyc na hula_hop i po jakim czasie bedzie widac efekty??Chce dodoac ze jestm bardzo szczupla ale wlasnie boki i brzuch sa to moje 2najwieksze zmory!wiem ze z brzuchem dam sobie rade ale te boki mnie przerazajanie moge nosic krotkich bluzeczek gdyz nosze bodrowki i obrzydliwie to wyglada!!jestem zalamana prosze a jak najwiecjej rad z gory dzieki!!
Kazdy spala to inaczej Ja powiem Ci z mojego doswiadczenia z hula hop - juz po tygodniu codziennego krecenia czulam ze boczki sie zmniejszyly. Po 3-4 tygodniach praktycznie ich nie bylo. Teraz, co jakis czas krece, zeby nie wrocily
Po miesiacu na pewno zauwazysz widoczne efekty.
Wiecej w watku o hula hop
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 14:29   #3
pufcia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole

dziekuje ci bardzo jutro zamieszcze swoje wymiary i zaczne cwiczyc i zobaczymy czy cos sie zmieni zalezy mi zeby pozbyc sie ich do sylwestra wiec zabieram sie do dziela
pufcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:30   #4
pufcia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole

Czy ktos zna jeszcze jakies sposoby??albo udzieli jakiejs rady co do tych wstretnych boczkow i cwiczeni na hula-hop??i jak je obciazyc wlac wode do srodka albo co innego bo nie mam pojecia
pufcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:45   #5
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole

hula-hop hmm jakies dwa watki wyzej jest cały wątek o hula-hop. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania i napewno bedzie latwiej znalezc twoje pytanie A inne cwiczenia na boczki i brzuszek...powiem jedno slowo- linkownia
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:15   #6
pufcia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole

witam was wszystkie rozczarowalam sie troszke ze tak malo odpowidzi!sa moze jakies chetne babki do cwiczen ze mna i zamieszczenia swoich wymiarow??jak obiecalam dzis biore sier do roboty!!to moje wymiary!talia 75cm biodra 80cm brzuch77cm!jesli dobrze mierzylam takie sa moje wymiary !po ok 2tyg zamieszce nowe chetne dziewczyny zapraszam do umiezczania swoich wymiarow i fotek i oczywiscie czekam jak najwiecej porad!!i mam pytanie czy moje wymiary sa straszne szczegolnie biodra bo sama nie potrafie ocenic
pufcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 19:59   #7
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Paskudne boki i odstajocy brzuszek na dole

Pufciu mało odpowiedzi, bo problem, który poruszyłaś już nie raz przerabiałysmy . Zajrzyj proszę do linkowi, tam masz wszystko podane jak na tacy

co do zdjęc, zamieszczamy je w "galerii" i w watki "wasze buzki" - cy cos takiego
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.