25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-17, 07:22   #4801
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Mari94 Pokaż wiadomość
Muffka_ pewnie, że pamiętam w listopadzie minie 2 lata od zakończenia kuracji i trądzik u mnie nie wrócił, ale zaskórniki mam i różnie się to kończy :P a wiadomo, że jak już się coś rozdrapuje to przenoszą się bakterie i powstają jakieś prychole. Gratuluję ci wyjścia z nałogu mam nadzieję, że i ja w 100% wyjdę z tego bo jestem na dobrej drodze

już 7/25
No to super, najgorsze juz za Toba Wiesz, jak czasem wyskoczy mi jakas krosta i dojrzeje to tez usuwam ją Ale konczy sie na jednym, a nie na masakrze

Widze, ze juz dwa lata zlecialy Wam
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 14:46   #4802
Mari94
Zakorzenienie
 
Avatar Mari94
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11 458
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

10/25

Muffka nie wiem, kiedy zleciało te 2 lata.. Czas pędzi strasznie szybko
__________________
Mari94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 21:26   #4803
light as a feather
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Hej dziewczyny Chciala bym się dołączyć do tej walki z samą sobą. Ehhh jakie to uciążliwe ;/
Ja niestety jestem na takim etapie ze wyciskam wszystko co napotkam wypukłego na mojej skórze, nie tylko na twarzy. Ale po raz kolejny spróbuje się oduczyć tego paskudztwa.

Od razu zapytam czy macie jakiś sposób na strupki i ranki po wyciskaniu? Co stosujecie na ich szybsze gojenie się?
0/25
light as a feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:01   #4804
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ale mnie dawno nie było! Witam ponownie, zaczynam walkę nr. 524851596665625 .

Jedyne czym mogę się pochwalić przez okres niebytu to to, że udało mi się pozbyć większości zaskórników zamkniętych . Teraz czas na resztę syfu w postaci wągrów i innych badziewi!

Tymczasem 0/25

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez light as a feather Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Chciala bym się dołączyć do tej walki z samą sobą. Ehhh jakie to uciążliwe ;/
Ja niestety jestem na takim etapie ze wyciskam wszystko co napotkam wypukłego na mojej skórze, nie tylko na twarzy. Ale po raz kolejny spróbuje się oduczyć tego paskudztwa.

Od razu zapytam czy macie jakiś sposób na strupki i ranki po wyciskaniu? Co stosujecie na ich szybsze gojenie się?
0/25
Maść alantan . U mnie sprawdza się wyśmienicie! I powodzenia .
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 23:42   #4805
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25 Muszę, muszę się starać...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 00:11   #4806
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:49   #4807
unagi
Raczkowanie
 
Avatar unagi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 111
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

wracam po dłuuugiej przerwie
1/25
unagi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 11:19   #4808
simsalabim
Raczkowanie
 
Avatar simsalabim
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Muszę sie wreszcie oduczyć ciągłego dotykania twarzy
1/25
__________________
61kg -> 58kg -> 55kg -> 52kg-> 50kg
simsalabim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 00:03   #4809
misia1994
Raczkowanie
 
Avatar misia1994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 49
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja też wracam do walki Zamówiłam właśnie hydrolat z czystka + krem regenerujący avene cicalfate, mam nadzieję, że pomogą
Mam taki nawyk drapania, że jak nie drapię skóry twarzy to przenoszę drapanie na skórę głowy, i zostaje mi pod paznokciami taki jakby biały mokry łupież (?)
misia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:45   #4810
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Wczoraj, po 3 miesiącach, skończyłam brać antybiotyk Tetralysal. Mam jeszcze maść Epiduo więc ją stosuję. Teraz modlę się by trądzik już nie powrócił. Cera jest piękna, i teraz jestem szczęśliwa Chciałabym, żeby tak już zostało.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 12:26   #4811
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania



0/25 startuję od nowa.
Moja cera reaguje na kurację baaardzo dobrze, zaskórniki znikają z dnia na dzień matko jaka jestem szczęśliwa mam nadzieję, że teraz uda mi się nic nie wyciskać
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 13:24   #4812
ninja_dbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cześć, jestem tu nowa. Damy radę, nie?
0/25
ninja_dbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 14:30   #4813
ninja_dbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Unhappy Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Już po parunastu godzinach wyglądam lepiej, po 24 goję się, a po paru dniach wyglądam zarabiście! Szkoda tylko że mój max to pare godzin :C już wyhladalam ślicznie i nawet makijażu nie robiłam, ale się nie mogłam powstrzymać.... A potem rozdrapuje strupy i jest coraz gorzej :C błagam pomocy :CCCCC
ninja_dbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 15:06   #4814
neluch
Przyczajenie
 
Avatar neluch
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Więc dołączam się.
Mam nadzieję, że mi się uda, bo to chyba najbardziej uciążliwy nałóg. Czas wkroczyć do walki 0/25
neluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 22:55   #4815
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

3/25!
Mam coraz mniej do wyciskania ostatnio i oby tak dalej

Pisane z kapryśnego Samsunga.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:44   #4816
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Jestem załamana, bo wygląda na to, że po odstawieniu antybiotyku, trądzik wraca
Po tygodniu od zakończenia kuracji, zaczęły mi wyskakiwać pojedyncze krostki. Teraz jest ich około 5. Staram się ich nie ruszać.
Jeszcze zauważyłam, że STRASZNIE przetłuszcza mi się cera. Po umyciu twarzy w niedługim czasie zaczynam się świecić i wyglądam i czuję się jakbym nasmarowała się olejem. Mam tłustą cerę z natury, ale nie aż tak.
Może to też być wysyp przez picie drożdży i/lub zbliżający się okres. Może to jednak nie nawrót, a jeśli jednak tak, to nie wiem już co robić.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-11-10 o 14:46
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:07   #4817
ninja_dbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Thumbs up Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Jestem załamana, bo wygląda na to, że po odstawieniu antybiotyku, trądzik wraca
Po tygodniu od zakończenia kuracji, zaczęły mi wyskakiwać pojedyncze krostki. Teraz jest ich około 5. Staram się ich nie ruszać.
Jeszcze zauważyłam, że STRASZNIE przetłuszcza mi się cera. Po umyciu twarzy w niedługim czasie zaczynam się świecić i wyglądam i czuję się jakbym nasmarowała się olejem. Mam tłustą cerę z natury, ale nie aż tak.
Może to też być wysyp przez picie drożdży i/lub zbliżający się okres. Może to jednak nie nawrót, a jeśli jednak tak, to nie wiem już co robić.
Jeśli chodzi o przetluszczanie sie skóry mam na to mega dobry sposób! Ale zacznijmy od początku... Nie myj twarzy mydłem tylko żelem do cery tłustej i\lub wrażliwej(może dlatego Ci się przetluszcza?) po drugie: np jak wracasz do domu, umyj twarz i wetrzyj w nią trochę albo oliwy z oliwek albo oleju lnianego. Sposób podpowiedziany przez moją mamę. Robię tak raz na parę tygodni i skóra jest od tego miękka, nawilżona, natłuszczona i szybciej się strupki goją
ninja_dbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:29   #4818
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ninja_dbc Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przetluszczanie sie skóry mam na to mega dobry sposób! Ale zacznijmy od początku... Nie myj twarzy mydłem tylko żelem do cery tłustej i\lub wrażliwej(może dlatego Ci się przetluszcza?) po drugie: np jak wracasz do domu, umyj twarz i wetrzyj w nią trochę albo oliwy z oliwek albo oleju lnianego. Sposób podpowiedziany przez moją mamę. Robię tak raz na parę tygodni i skóra jest od tego miękka, nawilżona, natłuszczona i szybciej się strupki goją
Już od kilku lat nie myję twarzy mydłem. Myję twarz 2x dziennie (rano i wieczorem) Stosuję przeważnie żele do mycia twarzy dostosowane do mojej cery. Ale ostatnio miałam z Iwostinu, one zawierają SLS, czyli silny detergent, więc znalazłam teraz z Pharmacerisa i one mają łagodniejszy środek myjący. Kupiłam piankę do mycia twarzy do cery wrażliwej, i żel do mycia do skóry trądzikowej/tłustej. Od jutra będę testować
Z olei do twarzy używam jojoba i ostropestu, bo wiem, że mnie nie zapychają i dobrze działają. Oleje najbardziej lubię stosować w maseczkach.
Ogólnie to sytuacja się bardzo poprawiła, możliwe więc, że wysyp był spowodowany piciem drożdży.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 11:17   #4819
iwonka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

wow dziewczyny i co, pomaga wam to??? ja wciąż wyciskam i szukam porad (
iwonka999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 11:30   #4820
EvilS
Raczkowanie
 
Avatar EvilS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja kiedyś byłam uzależniona od wyciskania wszystkiego wszędzie, robiłam to na tle nerwowym. Miałam zmasakrowaną twarz i ramiona, wyglądało to strasznie. Ale zaczęłam z tym walczyć i dzisiaj już prawie wcale niczego nie wyciskam, dzięki czemu też skóra wygląda o niebo lepiej, a wypryski się tak nie mnożą. Trzymam kciuki za wszystkich walczących z wyciskaniem
EvilS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 00:02   #4821
ninja_dbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja się chyba potne
potne...(nie no wystarczająco się okaleczam)... Jutro sesja i dupa kompletna, bo to sesja zdjęciowa :CCCC taka ze mnie piekna modelką z rozdrapana twarzą, brzuchem, dekoltem i plecami. Ratuj się kto może przed tym.nałogiem.! Ile wy juz wyciskacie? Ja chyba 6 lat już :\
ninja_dbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 13:58   #4822
Shadow_521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Do trzech raz sztuka, także po raz ostatni dołączam do wątku. Albo pozbędę się tego nałogu albo na amen odseparuję się od społeczeństwa :/.
W chwili obecnej moja twarz wygląda tragicznie, cały tydzień pieczołowicie "pracowałam" nad doprowadzeniem jej do takiego stanu. Dosyć!!!
0/25
Shadow_521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:43   #4823
Shadow_521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Chciałam jedynie wyregulować brwi...
Usiadłam przed lustrem z mocnym postanowieniem, że zrobię to co muszę jak najszybciej się da i pod żadnym pozorem nie podejmę się oceniania stanu swojej skóry, z resztą jakby było co oceniać <pogardliwie>, moja twarz wygląda jak pobojowisko :/. Sama nie wiem kiedy zdrapałam pierwszy strupek, potem wycisnęłam pierwszą ropną krostkę i "ocknęłam" się w momencie kiedy pół mojej twarzy wyglądało jak po ataku rozwścieczonych os. Przeraża mnie ten stan. Nie wiem co mam dalej robić. W dalszym ciągu 0/25
Shadow_521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 09:53   #4824
ninja_dbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ciężko nam wszystkim idzie... 1/25

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadow_521 Pokaż wiadomość
Do trzech raz sztuka, także po raz ostatni dołączam do wątku. Albo pozbędę się tego nałogu albo na amen odseparuję się od społeczeństwa :/.
W chwili obecnej moja twarz wygląda tragicznie, cały tydzień pieczołowicie "pracowałam" nad doprowadzeniem jej do takiego stanu. Dosyć!!!
0/25
Nie masz się separowac :C nie pozwól żeby taka "☠☠☠☠☠☠☠a" kradla Ci całe lata życia, żeby Cię unieszczesliwiala! Każda z nas tak ma. Ja sobie ostatnio uswiadomilam ile mi to życia zniszczyło. Moje relacje z rodzicami okazało się że się sypia tyle lat, bo nie rozmawiam z nimi od podstawówki, w ogóle nie chce rozmawiać, bo ludzie na mnie patrza, żądają niezręczne pytania. Zastanów się ile to niszczy. Chociażby samoocenę....

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadow_521 Pokaż wiadomość
Do trzech raz sztuka, także po raz ostatni dołączam do wątku. Albo pozbędę się tego nałogu albo na amen odseparuję się od społeczeństwa :/.
W chwili obecnej moja twarz wygląda tragicznie, cały tydzień pieczołowicie "pracowałam" nad doprowadzeniem jej do takiego stanu. Dosyć!!!
0/25
Nie masz się separowac :C nie pozwól żeby taka "☠☠☠☠☠☠☠a" kradla Ci całe lata życia, żeby Cię unieszczesliwiala! Każda z nas tak ma. Ja sobie ostatnio uswiadomilam ile mi to życia zniszczyło. Moje relacje z rodzicami okazało się że się sypia tyle lat, bo nie rozmawiam z nimi od podstawówki, w ogóle nie chce rozmawiać, bo ludzie na mnie patrza, żądają niezręczne pytania. Zastanów się ile to niszczy. Chociażby samoocenę....
ninja_dbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:58   #4825
Shadow_521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Brak słów... 0/25 Moje ręce podświadomie podążają do twarzy. Siedzę w bibliotece nad książkami i sama nie wiem kiedy zdrapałam jednego strupka, potem następnego. Wytrzymałam prawie jeden dzień, ale prawie robi wielką różnicę. Kolejny zmarnowany dzień. Odechciało mi się wszystkiego, z nauką na czele. Do bani...

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

ninja_dbc nie wiem czy w moim przypadku pojęcie samooceny ma jeszcze jakikolwiek sens, ja po prostu siebie nie cierpię i kropka. Od palców u stóp poczynając na czubku głowy kończąc, a wszystko przez twarz. Paradoks, zniecierpieć całą siebie z powodu części siebie :/.
Shadow_521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 15:35   #4826
EvilS
Raczkowanie
 
Avatar EvilS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

A powiedz, próbowałaś sobie obciąć paznokcie na zupełnie, zupełnie krótko? W pierwszej fazie mojego "leczenia" z wyciskania, pilnowałam, żebym nie miała czym tego robić. To naprawdę pomaga. Druga sprawa, jak jesteś w domu to smaruj wszystkie krostki i to, co Cię drażni pastą cynkową. Kleista maź odbiera przyjemność drapania i wyciskania, odechciewa się po prostu. To moje dwa sposoby. A kolejny, to stawać przed lustem, patrzeć na pryszcza i mówić do niego: nie ruszę Cię i koniec. Hehehe. To były moje sposoby na najgorszy okres. Jak przeżyjesz ten czas, to rany się goją, znikają strupy, a buzia robi się gładka i wtedy już żal zmarnować efekt. Trzymam kciuki.
EvilS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 00:01   #4827
light as a feather
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

2/25 ciekawe jak dlugo hehe ;D
Ale niestety odruchu skrobania sie i drapania nie opanowalam. Nawet w szkole siedzac jak wyczuje ze jakas skorka czy cos mi wystaje to nie odpuszcze, musze sie tego pozbyc.

Ja probowalam z obcinaniem paznokci. To nic nie dalo bo i tak wyciskalam, a ze nie mialam czym to jeszcze bardziej musialam sie gniesc zeby cos wycisnac.

Zauwazylam, ze jak posmaruje sie mascia z witamina A to lepiej sie wszystko goi. Kolezanka polecila ja na blizny ale gdzie ich jest wiecej jak nie na buzi wyciskacza?
light as a feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 01:08   #4828
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Dziewczyny, a jak macie takie bolące krostki na policzkach, które aż się proszą o wyciśnięcie i wiecie, że wyciśnięcie zlikwiduje tę krostkę "od ręki" to też nie ruszacie czy jest jakaś dyspensa na to? Bo teoretycznie nie pogarsza to stanu twarzy, krostka się po tym po prostu leczy...
Nie mam jakichś większych problemów z trądzikiem i jak mam coś takiego okazjonalnego to to po prostu wyduszam i po sprawie.
Najgorzej jest jak się zacznę dopatrywać mikroskopijnych zamkniętych zaskórników i dziobać sobie paznokciami po całej twarzy... do tego czarne punkciki na nosie... ooj. Z tym to się powinnam dopisać do wątku.
Przyjmujecie dziewczyny z zaskórnikami?
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:54   #4829
ninja_dbc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Question Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak macie takie bolące krostki na policzkach, które aż się proszą o wyciśnięcie i wiecie, że wyciśnięcie zlikwiduje tę krostkę "od ręki" to też nie ruszacie czy jest jakaś dyspensa na to? Bo teoretycznie nie pogarsza to stanu twarzy, krostka się po tym po prostu leczy...
Nie mam jakichś większych problemów z trądzikiem i jak mam coś takiego okazjonalnego to to po prostu wyduszam i po sprawie.
Najgorzej jest jak się zacznę dopatrywać mikroskopijnych zamkniętych zaskórników i dziobać sobie paznokciami po całej twarzy... do tego czarne punkciki na nosie... ooj. Z tym to się powinnam dopisać do wątku.
Przyjmujecie dziewczyny z zaskórnikami?
Ah te dyspensy... A tak poza tym wszyscy przyjęci. Może to chore ale ja zaczynam od rozdrapywania zaskórników a potem jakieś grudki pod skórą zdrapuje. Rozdrapalam pół powierzchni swojego ciała. Facet mnie rzuci jak to zobaczy :C a miałam idealną twarz ;CCCC

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Ej dziewczyny wy też tak macie, że macie gładką skórę np. Na policzku, ale jak dobrze się wymacaca to jest grudka i można to wydusić? Bo ja tak mam o.O
ninja_dbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 23:49   #4830
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Też tak mam i je natychmiast likwiduję... dlatego staram się nie macać za bardzo twarzy.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.