Jak to zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-15, 19:04   #1
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133

Jak to zrobić?


Drogie Panie, właśnie pogrzebałam w forum i znalazłam te śliczne oczka [img]icons/icon7.gif[/img]. Czy wiecie może, jak coś tak ładnego mogłabym sama wykonać?
Pozdrawiam puderniczki [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielone.jpg (8,7 KB, 6 załadowań)
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 20:29   #2
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Jak to zrobić?

Nie wiem jak [img]icons/icon7.gif[/img], ale wiem, że na pewno ideaalny do tego makijażu będzie cień Bourjois KAKI MYSTERIEUX 26- tego jestem pewna [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 21:25   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Jak to zrobić?

musisz przede wszystkim mieć do tego makijażu oczy daleko osadzone, bo jeśli ciemny kolor zieleni jest na początku powieki to sprawia że oczy optycznie są bliżej siebie położone. Do makijażu dwa kolory: ziemna zieleń (chyba z drobinkami złota) i złoty brąz, który jest połozony na końcu powieki.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-16, 07:39   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jak to zrobić?

Fakt, do tego makijazu dobrze by bylo miec podobny ksztalt oczu. Ale poprobuj [img]icons/icon7.gif[/img] Moze efekt bedzi ejeszcze lepszy [img]icons/icon7.gif[/img]

Nakładasz zaczynajac od srodka oka ciemna zielen ( zwroc uwage na dosc ostra krawedz tego rysunku - musisz miec do tego plaski pedzelek). Robisz taki wyrazny luk i rozcierasz go do srodka powieki. Ciemniejszy kolor kladziesz tez przy rzesach. Nastepnie Jasniejsza zielenia wypelniasz srodek powieki ( na ciemniejszej zieleni) i powieke na zewnatrz. Widze tak tez jakby odrobine żołci, ale to tez zalezy jaka bedziesz miala jasna zielen. Musza to byc zdecydowanie cieple i zywe kolory.
Powinnas teraz oko dokladnie obrysowac plynnym eyelinerem. Najpierw cieniutka kreseczke na gornej powiece tuz przy rzesach - na calej dlugosci oka.
I kredka ( czarna) obrysowujesz wnetrze powieki na dole. I cienka linia wychodzisz na zew. dolnej powieki. ( Mozesz zrobic to kredka lub czarnym cieniem - ale miekka kredka da lepszy efekt); I dokladnie ja rozcierasz.

Czarna maskara. [img]icons/icon7.gif[/img] i juz [img]icons/icon7.gif[/img]


Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-16, 15:32   #5
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: Jak to zrobić?

Dziękuje bardzo [img]icons/icon7.gif[/img]
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.