Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-31, 08:17   #541
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana, tam jest wiêcej per³y. Próbniki s± zazwyczaj bez sensu.
Je¶li s³oneczny to mo¿e co¶ z 13 po kropce (be¿) albo 3 (z³oto)?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


Ano ja bym robi³a tylko odrost. No i od czasu kiedy do czasu przeci±gala na resztê, dla od¶wie¿enia. Jednak jak robi³am poziom 12 to i tak u¿ywa³am zawsze tylko 9%- chocia¿ ciemny odrost za pierwszym farbowaniem by³ z³oty. Wolê jednak zdrowe w³osy ni¿ siano.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
No w³a¶nie wiem,¿e s± bez sensu,ale jak tak ogl±dam efekt farbowania po tym Alfaparfie to jest piêkny,ale odrobinê za ch³odny jak dla mnie.Z ich farb nie ma poziomu 10 z 13 po kropce,co s±dzisz o 11.13?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-31, 16:04   #542
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Bêdzie be¿owy, powinien ³adnie wyj¶æ

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 08:58   #543
leya27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cze¶æ dziewczyny,
Jako ¿e zapewne to miejsce. w którym dyskutuj± najbardziej zorientowane w³osomaniaczki w sieci, chcia³am was prosiæ o pomoc.
Otó¿ w poniedzia³ek by³am u fryzjera. Schodzê z bardzo krótkich w³osów, rosn± mi szybko, przysz³am z d³ugo¶ci± boba 5 cm poni¿ej ucha. Prosi³am o podciêcie boba- teraz mam mega krótkie, do tego krótsze z przodu. Ale nad tym nie rozpaczam, w³osy bardzo szybko mi rosn±. Rozpaczam nad kolorem;( Z natury jestem szatynk±, niestety od 16 roku ¿ycia z przerwami farbujê w³osy, przewa¿nie szampony, ale farby te¿ siê zdarza³y. Przez d³ugi czas chodzi³am te¿ w naturalkach. Po tych wszystkich zabiegach moje w³osy zrobi³y siê ciemniejsze a kolor bardzo mysi. Kiedy¶ by³ to ciemny blond, popielaty, zimny który fajnie rozja¶nia³ siê od s³oñca. I o takich w³osach marzê!! Niestety jak ju¿ wybieram siê do fryzjera to zawsze albo dam siê przekonaæ na ciemny szampon (który nie zawsze siê ca³kowicie wyp³ukuje) albo ma byæ naturalny a i tak wychodzi ciemny. A ja siê w ciemnym czujê ¼le i staro! Chcê byæ znowu ciemn± blondynk±. Tym razem postanowi³am ¿e wcielê plan w ¿ycie i zdecydujê siê na delikatne rozja¶nienie koñców, na zasadzie ombre, w³osów rozja¶nionych s³oñcem, z naturaln± gór± ¿eby nie by³o odrostów
Przechodzê do sedna. Pani po³o¿y³a mi na ca³o¶æ szampon na ca³e w³osy w moim naturalnym kolorze (mia³am pozosta³o¶ci po poprzednim)-w efekcie wysz³o ciemne jak cholera. potem zrobi³a co¶ na zasadzie jasnych pasemek od spodu ale nie od nasady. Wysz³y ¿ó³to-rude!! Mam na g³owie efekt borsuka!! Z ombre to nie ma nic wspólnego, to s± pasemka, szerokie!!
Z racji tego ¿e siedzia³am tam ponad 3 godziny i by³am ostatn± klientk± to nie mia³am si³y dok³adnie ogl±daæ tych w³osów. Zrobi³am to na spokojnie w domu i jestem za³amana!!!
Aktualnie wyj¶cia mam dwa:
- po³o¿yæ na nie szamponetkê w odcieniu jakiego¶ zimnego br±zu- na ciemne nie chwyci, na jasne mo¿e chwyci nie wiadomo jak
-umyæ g³owê fioletowym szamponem ¿eby pozbyæ siê tej ¿ó³ci (zaopatrzy³am siê w Marion Ultramocy+od¿ywka)
W drugiej opcji bojê siê ¿e te ciemniejsze w³osy bêd± jeszcze ciemniejsze...
Chcia³abym wygasiæ t± ró¿nicê w kolorach...
Bardzo proszê was o pomoc... Tylko proszê nie proponujcie mi ¿adnej inwazyjnej metody, nak³adania farby itp... Mam bardzo s³abe w³osy, ¼le znosz± takie zabiegi i nie mam serca ich katowaæ.
Z góry dziêkujê wam za pomoc!!!
leya27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 11:05   #544
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdzie be¿owy, powinien ³adnie wyj¶æ

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Hmm no to chyba zaryzykujê. Zale¿y mi na rozja¶nieniu jeszcze tych dolnych partii w³osów,dlatego chcê jak najja¶niejsz± farbê. Po tych ci±g³ych farbowaniach popielami mam trochê mopowaty kolor 11 jest bardziej rozja¶niaj±ca od 10 prawda?Tylko teraz muszê dobraæ jak±¶ farbê do pigmentacji na poziomie 11.Dziêkujê
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 15:57   #545
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez leya27 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny,
Jako ¿e zapewne to miejsce. w którym dyskutuj± najbardziej zorientowane w³osomaniaczki w sieci, chcia³am was prosiæ o pomoc.
Otó¿ w poniedzia³ek by³am u fryzjera. Schodzê z bardzo krótkich w³osów, rosn± mi szybko, przysz³am z d³ugo¶ci± boba 5 cm poni¿ej ucha. Prosi³am o podciêcie boba- teraz mam mega krótkie, do tego krótsze z przodu. Ale nad tym nie rozpaczam, w³osy bardzo szybko mi rosn±. Rozpaczam nad kolorem;( Z natury jestem szatynk±, niestety od 16 roku ¿ycia z przerwami farbujê w³osy, przewa¿nie szampony, ale farby te¿ siê zdarza³y. Przez d³ugi czas chodzi³am te¿ w naturalkach. Po tych wszystkich zabiegach moje w³osy zrobi³y siê ciemniejsze a kolor bardzo mysi. Kiedy¶ by³ to ciemny blond, popielaty, zimny który fajnie rozja¶nia³ siê od s³oñca. I o takich w³osach marzê!! Niestety jak ju¿ wybieram siê do fryzjera to zawsze albo dam siê przekonaæ na ciemny szampon (który nie zawsze siê ca³kowicie wyp³ukuje) albo ma byæ naturalny a i tak wychodzi ciemny. A ja siê w ciemnym czujê ¼le i staro! Chcê byæ znowu ciemn± blondynk±. Tym razem postanowi³am ¿e wcielê plan w ¿ycie i zdecydujê siê na delikatne rozja¶nienie koñców, na zasadzie ombre, w³osów rozja¶nionych s³oñcem, z naturaln± gór± ¿eby nie by³o odrostów
Przechodzê do sedna. Pani po³o¿y³a mi na ca³o¶æ szampon na ca³e w³osy w moim naturalnym kolorze (mia³am pozosta³o¶ci po poprzednim)-w efekcie wysz³o ciemne jak cholera. potem zrobi³a co¶ na zasadzie jasnych pasemek od spodu ale nie od nasady. Wysz³y ¿ó³to-rude!! Mam na g³owie efekt borsuka!! Z ombre to nie ma nic wspólnego, to s± pasemka, szerokie!!
Z racji tego ¿e siedzia³am tam ponad 3 godziny i by³am ostatn± klientk± to nie mia³am si³y dok³adnie ogl±daæ tych w³osów. Zrobi³am to na spokojnie w domu i jestem za³amana!!!
Aktualnie wyj¶cia mam dwa:
- po³o¿yæ na nie szamponetkê w odcieniu jakiego¶ zimnego br±zu- na ciemne nie chwyci, na jasne mo¿e chwyci nie wiadomo jak
-umyæ g³owê fioletowym szamponem ¿eby pozbyæ siê tej ¿ó³ci (zaopatrzy³am siê w Marion Ultramocy+od¿ywka)
W drugiej opcji bojê siê ¿e te ciemniejsze w³osy bêd± jeszcze ciemniejsze...
Chcia³abym wygasiæ t± ró¿nicê w kolorach...
Bardzo proszê was o pomoc... Tylko proszê nie proponujcie mi ¿adnej inwazyjnej metody, nak³adania farby itp... Mam bardzo s³abe w³osy, ¼le znosz± takie zabiegi i nie mam serca ich katowaæ.
Z góry dziêkujê wam za pomoc!!!
Hej Kochana. Najlepsza bêdzie metoda druga - kosmetyki. Nie przyciemni± Ci one w³osów a mog± pomóc. U¿ywaj dwa razy w tygodniu, mo¿e trzy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm no to chyba zaryzykujê. Zale¿y mi na rozja¶nieniu jeszcze tych dolnych partii w³osów,dlatego chcê jak najja¶niejsz± farbê. Po tych ci±g³ych farbowaniach popielami mam trochê mopowaty kolor 11 jest bardziej rozja¶niaj±ca od 10 prawda?Tylko teraz muszê dobraæ jak±¶ farbê do pigmentacji na poziomie 11.Dziêkujê
Tak. Ale Kochana, do pigmentacji, mówi±c szczerze wziê³abym 10.0, bo 11 nale¿y do farb rozja¶niajacych.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 16:15   #546
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Aaa,no je¶li mo¿na zrobiæ pigmentacjê na 10.0,a potem na to na³o¿yæ farbê 11.13 to wszystko w porz±deczku Dziêkujê niezmiernie,jeste¶ nieoceniona Zobaczymy po ¶wiêtach,co mi z tego wyjdzie.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 16:15   #547
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Nie ma sprawy, Kochana. Trzymam kciuki za dobry wynik zabiegu i oczywi¶cie czekam na fotki

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 16:25   #548
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Aaa,no je¶li mo¿na zrobiæ pigmentacjê na 10.0,a potem na to na³o¿yæ farbê 11.13 to wszystko w porz±deczku Dziêkujê niezmiernie,jeste¶ nieoceniona Zobaczymy po ¶wiêtach,co mi z tego wyjdzie.
Te¿ czekam na efekty, bo równie¿ przymierzam siê do pigmentacji
Ró¿a ode mnie te¿ dla SceneQueene, bo skorzystam z Twoich rad

Dziewczyny, ja ju¿ pozby³am siê ¿ó³tych w³osów, po akcji z Wellatonem 8/0 po którym mia³am zielonkê, zrobi³am ma³a k±piel i po zieleni, i ¿ó³ci nie ma ¶ladu. Mam natomiast teraz inny problem

Jak to bywa, kobieta zmienn± jest Stwierdzi³am, ¿e bardzo jasny blond jednak mi nie pasuje i lepiej mi w cieplejszych odcieniach. Ostatnio na³o¿y³am Preference 8.3, kolor wyszed³ do¶æ ciemno, ale ³adnie, teraz siê wyp³uka³ do takiego jak na pude³ku (zaraz nie bêdzie po nim ¶ladu), zatem pigmentacja mnie czeka. Teraz mam w³osy w ciep³ym odcieniu, raczej w z³oto, nie ma rudo¶ci, ani ¿ó³tego. No rude mo¿e trochê pod spodem. W ka¿dym razie, chcia³abym zrobiæ pigmentacjê 8.0 i na to 9.13, czy nie wyjdzie mi po takim czym¶ glonik? bojê siê ju¿ tych natur na moje w³osy. Mo¿e najpierw zgasiæ to z³oto 9.2, a potem zrobiæ pigmentacjê, choæ wszystko i tak mi siê sp³ukuje do ciep³ego blondu w trybie b³yskawicy.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-04-01 o 16:27
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 16:44   #549
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ czekam na efekty, bo równie¿ przymierzam siê do pigmentacji
Ró¿a ode mnie te¿ dla SceneQueene, bo skorzystam z Twoich rad

Dziewczyny, ja ju¿ pozby³am siê ¿ó³tych w³osów, po akcji z Wellatonem 8/0 po którym mia³am zielonkê, zrobi³am ma³a k±piel i po zieleni, i ¿ó³ci nie ma ¶ladu. Mam natomiast teraz inny problem

Jak to bywa, kobieta zmienn± jest Stwierdzi³am, ¿e bardzo jasny blond jednak mi nie pasuje i lepiej mi w cieplejszych odcieniach. Ostatnio na³o¿y³am Preference 8.3, kolor wyszed³ do¶æ ciemno, ale ³adnie, teraz siê wyp³uka³ do takiego jak na pude³ku (zaraz nie bêdzie po nim ¶ladu), zatem pigmentacja mnie czeka. Teraz mam w³osy w ciep³ym odcieniu, raczej w z³oto, nie ma rudo¶ci, ani ¿ó³tego. No rude mo¿e trochê pod spodem. W ka¿dym razie, chcia³abym zrobiæ pigmentacjê 8.0 i na to 9.13, czy nie wyjdzie mi po takim czym¶ glonik? bojê siê ju¿ tych natur na moje w³osy. Mo¿e najpierw zgasiæ to z³oto 9.2, a potem zrobiæ pigmentacjê, choæ wszystko i tak mi siê sp³ukuje do ciep³ego blondu w trybie b³yskawicy.
Dziêkujê :-*. Mo¿esz zrobiæ tak, jak piszesz. Natura na z³oto i z³oto na to nijak ze sob± nie koliduj±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 17:12   #550
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê :-*. Mo¿esz zrobiæ tak, jak piszesz. Natura na z³oto i z³oto na to nijak ze sob± nie koliduj±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêkujê

A je¶li siê oka¿e, ¿e jednak nie umiem rozró¿niaæ kolorów i moje z³oto wpada trochê w ¿ó³æ mo¿e wyj¶æ zielonka? mo¿e lepiej po³o¿yæ 8.0 na to 9.3 i z nastêpnym farbowaniem 9.13? czy tak by³aby wiêksza pewno¶æ, ¿e zielonki nie bêdzie?

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-04-01 o 17:13
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 17:17   #551
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

O kurcze, by³am pewna ze wy¿ej pisa³a¶ o 9.3! Staro¶æ nie rado¶æ :-D. Tak, ja bym po³o¿y³a 8.0 a na to 9.3. Potem mo¿esz ¶mia³o k³a¶æ bez, czyli .13. Z³oto czy ¿ó³æ - z .0 ani .3 siê nie pogryza, to tony podchodne od tej samej rodziny :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 17:20   #552
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
O kurcze, by³am pewna ze wy¿ej pisa³a¶ o 9.3! Staro¶æ nie rado¶æ :-D. Tak, ja bym po³o¿y³a 8.0 a na to 9.3. Potem mo¿esz ¶mia³o k³a¶æ bez, czyli .13. Z³oto czy ¿ó³æ - z .0 ani .3 siê nie pogryza, to tony podchodne od tej samej rodziny :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêki jeszcze raz kochana
Tak zrobiê A jak z odrostem zrobiæ, bo bêdê farbowaæ teraz dopiero pod koniec kwietnia, wiêc pewnie odrost bêdzie mia³ z 2-3 cm. Rozja¶niaæ go przed pigmentacj±? bo w³a¶ciwie ta 8, dobrze wspó³gra z mim odrostem, to mo¿e nie trzeba bêdzie?
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 17:30   #553
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Je¶li odrost masz w miarê jasny i jak piszesz do 8 pasuje, ja bym go nie mêczy³a rozja¶nianiem. :-*

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 17:37   #554
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Pomocy!!
Jasny, ZIMNY blond to moje marzenie i w koñcu, po latach zbierania odwagi chwyci³am za farbê...
Efekt okropny.
Ogólnie rzecz bior±c moje w³osy naturalne to ciemny blond/jasny br±z z przeb³yskami rudo¶ci.
Po farbie marijel 9,22 na 6% wodzie efekt mo¿ecie zobaczyæ w za³±czonych zdjêciach. Nie mogê na siebie patrzeæ.
Czy mog³yby¶cie mi co¶ poradziæ by uzyskaæ odcieñ przynajmniej zbli¿ony do ostatnich dwóch zdjêæ?
Bardzo proszê o pomoc, bo na fryzjera nie uzbieram tak szybko, a nie chcê siê tak pokazywaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (136,2 KB, 34 za³adowañ)

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-10-22 o 02:29
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 17:52   #555
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Kochana, prosi³abym o fotkê ca³ych, rozpuszczonych w³osów w naturalnym ¶wietle. Teraz mi ciêzko stwierdziæ, czy tam widzê rudo¶æ czy z³oto. Na pewno u¿y³abym farby rozja¶niaj±cej, tylko jeszcze nie widzê jaki refleks powinna¶ wybraæ
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-01, 18:29   #556
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ju¿ wysy³am!
Dziêki za odzew!

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-10-22 o 02:30
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-02, 16:30   #557
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ wysy³am!
Dziêki za odzew!
Na moje oko na zbyt ciemne w³osy na³o¿y³a¶ zbyt jasn± farbê, czyli 9.22... dlatego taki masz efekt. Wydaje mi siê, ¿e albo farbowanie o ton ciemniej, albo dekoloryzacja, tudzie¿ k±piel rozja¶niaj±ca, bo blondu jasnego raczej ¿adn± farb± nie uzyskasz. Mo¿e rozja¶niaj±ca? ale nie mam pewno¶ci.

SceneQueene ja mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie czy mogê zrobiæ pigmentacjê tym samym poziomem 9.0 i na to 9.3? I czy w³osy siê wtedy przyciemni±?

Swoj± drog± to zabawne, bo teraz walczê ze zbyt ch³odnym odcieniem z³oto z farby 8.3 ju¿ siê niemal ca³e wyp³uka³o

Mam szarozielone oczy i ciep³± karnacjê, wiêc z³oto mi pasuje bardziej
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-02, 20:37   #558
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomo¶ci: 1 960
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e jednokrotne farbowanie z 12% (ewentualne lekkie przeci±gniêcie na stary odrost pod koniec) w minimalnym stopniu niszczy w³osy. Moje farbowane od naturalnych ró¿ni± siê jedynie tym, ¿e s± bardziej sypkie i uniesione. Nadal s± miêkkie i b³yszcz±ce.
Odrost robiony dobrym fryzjerskim rozja¶niaczem na s³abej wodzie bardziej dowala w³osom. Po rozja¶niaczu w³osy s± jakby doszorowane mocnym szamponem. Da siê je oczywi¶cie nawil¿yæ i nat³u¶ciæ po jakim¶ czasie, ale po samej farbie s± od razu fajne.

Nie ma siê co baæ wody 12%, u¿ywasz jej bardzo rozs±dnie, do tego z cudown± farb±, nie ma siê co baæ o kondycjê

Spróbuj kiedy¶ 12/89
Dok³adnie - kiedy¶ naczyta³am siê, ¿e nawet farba na 12% jest lepsza ni¿ rozja¶niacz choæby na wodzie 3%. Ale wci±¿ spotykam sprzeczne informacje i czasami siê niepokojê.

Widzia³am parê razy fajnych koloryzacji 12/89 i zastanawia³am siê nad ni±, ale uczepi³am siê jako¶ tego popielu i odczepiæ nie mogê. Farbowa³a¶ ni±, ¿e polecasz?
__________________
lubiê knedle

olaaa99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-02, 20:41   #559
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Na moje oko na zbyt ciemne w³osy na³o¿y³a¶ zbyt jasn± farbê, czyli 9.22... dlatego taki masz efekt. Wydaje mi siê, ¿e albo farbowanie o ton ciemniej, albo dekoloryzacja, tudzie¿ k±piel rozja¶niaj±ca, bo blondu jasnego raczej ¿adn± farb± nie uzyskasz. Mo¿e rozja¶niaj±ca? ale nie mam pewno¶ci.

SceneQueene ja mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie czy mogê zrobiæ pigmentacjê tym samym poziomem 9.0 i na to 9.3? I czy w³osy siê wtedy przyciemni±?

Swoj± drog± to zabawne, bo teraz walczê ze zbyt ch³odnym odcieniem z³oto z farby 8.3 ju¿ siê niemal ca³e wyp³uka³o

Mam szarozielone oczy i ciep³± karnacjê, wiêc z³oto mi pasuje bardziej
Nie ma sprawy . Nie, w³osy nie bêd± ciemniejsze. To nawet lepsza opcja.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 21:02   #560
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

SceneQueene, pomo¿esz...?
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-02, 21:24   #561
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie - kiedy¶ naczyta³am siê, ¿e nawet farba na 12% jest lepsza ni¿ rozja¶niacz choæby na wodzie 3%. Ale wci±¿ spotykam sprzeczne informacje i czasami siê niepokojê.

Widzia³am parê razy fajnych koloryzacji 12/89 i zastanawia³am siê nad ni±, ale uczepi³am siê jako¶ tego popielu i odczepiæ nie mogê. Farbowa³a¶ ni±, ¿e polecasz?
Farbowa³am. Efekt mi siê bardzo podoba³, delikatnie ch³odny, opalizuj±cy. Niestety, dosyæ szybko wysz³y s³oneczne tony (ale nie rude jak to zwykle u mnie bywa. Z tego co mi wiadomo, jestem raczej wyj±tkiem, dziewczynom 12/89 zwykle trzyma siê d³u¿ej Mam okropnie oporne na rozja¶nienie w³osy, nie s± ciemne, ale wiêkszo¶æ farb nie daje im rady i wy³azi rudo¶æ. Jak na razie tylko Koleston i Alfaparf da³y mi zadowalaj±cy efekt.

Wklejam fotki z farbowania 12/89 na wodzie 12%. Robi³am te¿ 12/96 i mieszank± z 12/89, ale wysz³o zbyt ciep³o.

Mo¿esz te¿ dokupiæ sobie mixton z Kolestonu 0/81 (per³owo-popielaty). Dodaje siê go do farby, mo¿esz nim zwiêkszyæ ilo¶æ ch³odnych pigmentów w mieszance. Nigdy go nie mogê upolowaæ z hurtowni, a chêtnie bym wypróbowa³a
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg koleston 33s.jpg (76,6 KB, 31 za³adowañ)
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-02, 22:24   #562
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomo¶ci: 1 960
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am. Efekt mi siê bardzo podoba³, delikatnie ch³odny, opalizuj±cy. Niestety, dosyæ szybko wysz³y s³oneczne tony (ale nie rude jak to zwykle u mnie bywa. Z tego co mi wiadomo, jestem raczej wyj±tkiem, dziewczynom 12/89 zwykle trzyma siê d³u¿ej Mam okropnie oporne na rozja¶nienie w³osy, nie s± ciemne, ale wiêkszo¶æ farb nie daje im rady i wy³azi rudo¶æ. Jak na razie tylko Koleston i Alfaparf da³y mi zadowalaj±cy efekt.

Wklejam fotki z farbowania 12/89 na wodzie 12%. Robi³am te¿ 12/96 i mieszank± z 12/89, ale wysz³o zbyt ciep³o.

Mo¿esz te¿ dokupiæ sobie mixton z Kolestonu 0/81 (per³owo-popielaty). Dodaje siê go do farby, mo¿esz nim zwiêkszyæ ilo¶æ ch³odnych pigmentów w mieszance. Nigdy go nie mogê upolowaæ z hurtowni, a chêtnie bym wypróbowa³a
Fajny efekt, podoba mi siê. Kusi mnie teraz, ¿eby spróbowaæ, bo opis Twoich w³osów pasuje do moich - rozja¶niacz rozja¶nia je bardzo szybko, ale farba dzia³a opornie - wybijaj± rudo¶ci zawsze i wszêdzie. Teraz, po dodaniu do mieszanki wiêkszej ilo¶ci 12/1 ni¿ 12/0 rudo¶ci jest mniej, bardziej zalatuje ¿ó³ci±, ale nie jest to upragniony be¿, jak mam na d³ugo¶ci... A tê 12/89 miesza³a¶ z 12/0 czy stosowa³a¶ samodzielnie?

Co do mixtonu, te¿ po drugim farbowaniu zaczê³am my¶leæ o takiej kombinacji. Tyle, ¿e ta nazwa per³a-popiel trochê dziwnie brzmi, to siê jako¶ nie wyklucza?
__________________
lubiê knedle

olaaa99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-02, 23:14   #563
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny efekt, podoba mi siê. Kusi mnie teraz, ¿eby spróbowaæ, bo opis Twoich w³osów pasuje do moich - rozja¶niacz rozja¶nia je bardzo szybko, ale farba dzia³a opornie - wybijaj± rudo¶ci zawsze i wszêdzie. Teraz, po dodaniu do mieszanki wiêkszej ilo¶ci 12/1 ni¿ 12/0 rudo¶ci jest mniej, bardziej zalatuje ¿ó³ci±, ale nie jest to upragniony be¿, jak mam na d³ugo¶ci... A tê 12/89 miesza³a¶ z 12/0 czy stosowa³a¶ samodzielnie?

Co do mixtonu, te¿ po drugim farbowaniu zaczê³am my¶leæ o takiej kombinacji. Tyle, ¿e ta nazwa per³a-popiel trochê dziwnie brzmi, to siê jako¶ nie wyklucza?
No nie mamy ³atwo, ale na szczê¶cie s± dobre farby
Z Kolestonów znam tylko w³a¶nie 12/89 i 12/96 (bardziej fioletowo-ró¿owy ni¿ 12/96)
Nie wiem czy znasz w±tek o tych farbach, warto zerkn±æ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291363

Co do mixtonu, to dlaczego mia³aby siê wykluczaæ? Wella ma swoje nazewnictwo odcieni, ale na ch³opski rozum per³owo-popielaty to fioletowo-niebieski. Powinien gasiæ przede wszystkim ¿ó³æ, walczy równie¿ z rudo¶ciami. W³osy spieraj±ce siê na tzw. stare z³oto powinny byæ zadowolone z takiej kombinacji barwników
Mixtonu 0/81 nie znam, jedynie o nim czyta³am.
Na razie popróbuj gotowych farb, mo¿e znajdziesz idealn± mieszankê dla siebie
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 07:50   #564
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma sprawy . Nie, w³osy nie bêd± ciemniejsze. To nawet lepsza opcja.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Jeszcze raz dziêkujê kochana

Zrobiê wiêc pigmentacjê 9.0 i 9.3, dam znaæ co mi wysz³o pod koniec kwietnia, albo nawet bli¿ej maja, chcê daæ odpocz±æ w³osom
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 12:22   #565
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Trzymam kciuki :-*

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 13:19   #566
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hej widzê, ze duzo osób pisze do Was z problemem to moze i ja mam z natury ciemne w³osy ze z³otym odcieniem, które bardzo ³adnie reaguj± na farby, rozjasniacze itp. Przez oko³o rok farbowa³am je lorealem na kolor brazylijski orzech, pozniej zamarzy³ mi sie blond jak w za³±czniku. Fryzjerka dwa razy robi³a mi ombre zeby zdj±æ farbê, Gora pozostawa³a naturalna, pozniej mia³a na³o¿yæ farbê i mia³o wyjsc jak na zdjêciu. W miêdzyczasie troche mi sie pozmienia³o, przeprowadzi³am sie i posz³am do innej fryzjerki z tym samym zdjêciem. Jako, ze mam juz kilka lat ;0 i siwe w³osy stwierdzi³a, ze na gore na³o¿y ch³odny br±z a dó³ rozja¶ni. To, co wysz³o jest zatrwa¿aj±ce... Gora jest rudawa, dó³ ¿ó³to rudy, w³osy zniszczone jak diabli. Poprawi³am to troche farba 111 jasny popielaty blond z Garnier ale juz sie wymylo. My¶licie, ze da sie z tego zrobic jeszcze blond? Czy zamalowaæ i zapomnieæ? Zastanawia³am sie nad k±piel± rozja¶niaj±ca na ca³o¶ci, ale boje sie ¿ó³ci, rudo¶ci zniosê tylko nie kurczakowe blond ... ImageUploadedByWizaz Forum1428059950.515769.jpgImageUploadedByWizaz Forum1428059977.433545.jpg
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 13:25   #567
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomo¶ci: 1 960
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
No nie mamy ³atwo, ale na szczê¶cie s± dobre farby
Z Kolestonów znam tylko w³a¶nie 12/89 i 12/96 (bardziej fioletowo-ró¿owy ni¿ 12/96)
Nie wiem czy znasz w±tek o tych farbach, warto zerkn±æ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291363

Co do mixtonu, to dlaczego mia³aby siê wykluczaæ? Wella ma swoje nazewnictwo odcieni, ale na ch³opski rozum per³owo-popielaty to fioletowo-niebieski. Powinien gasiæ przede wszystkim ¿ó³æ, walczy równie¿ z rudo¶ciami. W³osy spieraj±ce siê na tzw. stare z³oto powinny byæ zadowolone z takiej kombinacji barwników
Mixtonu 0/81 nie znam, jedynie o nim czyta³am.
Na razie popróbuj gotowych farb, mo¿e znajdziesz idealn± mieszankê dla siebie
Zdziwi³a mnie ta nazwa, bo obi³o mi siê o oczy, ¿e np. na z³oto broñ borze popielu, tylko per³a, czy tam na odwrót. Dlatego my¶la³am, ¿e siê wykluczaj±. W ka¿dym razie mo¿e kiedy¶ spróbujê, choæ ju¿ widzia³am, ¿e na all tego nie ma, trzeba by przegrzebaæ internety.

Ogl±da³am w necie efekty farbowania 12/89, ale z tego co widzia³am, najczê¶ciej wychodzi jako¶ ciep³o. Na razie chyba odpuszczê - umy³am dzi¶ drugi raz w³osy fioletowym szamponem i naprawdê ³adnie zrówna³ mi siê kolor. Kupiê nowe tubki 12/0 i 12/1 i bêdê mia³a na 2-3 farbowania, tj. na kilka miesiêcy, a za te kilka miesiêcy mo¿e mi siê ju¿ ten ³adny efekt znudzi i zacznê kombinowaæ.
__________________
lubiê knedle


Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2015-04-03 o 13:28
olaaa99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 18:04   #568
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ wysy³am!
Dziêki za odzew!
O, ju¿ widzê, ¿e s± fotki, przeoczy³am . Widzê tutaj taki be¿yk, w zwi±zku z czym nie rozja¶nia³abym ju¿ raczej w³osów, tylko po³o¿y³a farbê rozja¶niajac±- s±dz±c po kolorze, do jakiego d±¿ysz, najlepsza bêdzie Wella Koleston 12/96 albo 12/22, któr± po³o¿y³abym na ca³o¶æ na pe³en czas to jest 50 minut. Co do oxydantu- jesli w³osy dobrze Ci siê rozja¶niaj±, u¿y³abym 9%, ¿eby nie dzia³aæ niepotrzebnie 12.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej widzê, ze duzo osób pisze do Was z problemem to moze i ja mam z natury ciemne w³osy ze z³otym odcieniem, które bardzo ³adnie reaguj± na farby, rozjasniacze itp. Przez oko³o rok farbowa³am je lorealem na kolor brazylijski orzech, pozniej zamarzy³ mi sie blond jak w za³±czniku. Fryzjerka dwa razy robi³a mi ombre zeby zdj±æ farbê, Gora pozostawa³a naturalna, pozniej mia³a na³o¿yæ farbê i mia³o wyjsc jak na zdjêciu. W miêdzyczasie troche mi sie pozmienia³o, przeprowadzi³am sie i posz³am do innej fryzjerki z tym samym zdjêciem. Jako, ze mam juz kilka lat ;0 i siwe w³osy stwierdzi³a, ze na gore na³o¿y ch³odny br±z a dó³ rozja¶ni. To, co wysz³o jest zatrwa¿aj±ce... Gora jest rudawa, dó³ ¿ó³to rudy, w³osy zniszczone jak diabli. Poprawi³am to troche farba 111 jasny popielaty blond z Garnier ale juz sie wymylo. My¶licie, ze da sie z tego zrobic jeszcze blond? Czy zamalowaæ i zapomnieæ? Zastanawia³am sie nad k±piel± rozja¶niaj±ca na ca³o¶ci, ale boje sie ¿ó³ci, rudo¶ci zniosê tylko nie kurczakowe blond ... Za³±cznik 5952374Za³±cznik 5952375
My¶lê, ¿e siê da . Tê rud±, ciemn±, ¶rodkow± czê¶æ podda³abym k±pieli a pó¼niej ca³o¶æ potraktowa³abym per³owym blondem - po k±pieli powinno byæ juz wszêdzie z³oto/¿ó³to, wiêc ten odcieñ (2 po kropce zazwyczaj) powinien go ³adnie zgasiæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 18:28   #569
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ



My¶lê, ¿e siê da . Tê rud±, ciemn±, ¶rodkow± czê¶æ podda³abym k±pieli a pó¼niej ca³o¶æ potraktowa³abym per³owym blondem - po k±pieli powinno byæ juz wszêdzie z³oto/¿ó³to, wiêc ten odcieñ (2 po kropce zazwyczaj) powinien go ³adnie zgasiæ.

A jak zrobiê te k±piel ( postaram sie na samym ¶rodku, mam nadzieje, ze nie wyjadê w górê za bardzo- bo tez zrudzieje pewnie). A ta farba na ca³o¶æ - czy to moze byc cos drogeryjnego czy lepiej kupic farbê bardziej profesjonaln± + utleniacz? Bardzo dziêkuje za odpowiedz juz zaczê³am traciæ nadzieje na bond
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 18:53   #570
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

K±piel - rozja¶niacz + oxydant (9%) + trochê lekkiego szamponu. K³ad³abym na tê ciemn± czê¶æ na jakie¶ 30-35 minut, mo¿e nawet mniej- obserwuj kolor a¿ bêdzie z³oty.
Farbê bym raczej bra³a profesjonaln± (Koleston czy Alfaparf lub Majirel np.), te farby s± du¿o pewniejsze, ni¿ te z drogerii.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.