Telefony z klapką... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 19:27   #151
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefony z klapką...

Cytat:
Napisane przez NieWskaZaNa
Mam właśnie taki telefon LG C1200 Według mnie zdał egzamin. Ma śliczną grafikę, ładną polifonię, wogle ślicznie wygląda .
Bardzo ładny.
Ale - czy jest praktyczny?

Wygląd i grafika - mnie też moja się podoba.
Są bez zarzutu. Polifonia - technicznie - także. To nie jest tak, że jakość dźwięku jest jak z Grundiga przez ścianę - na przykład. Bo to, że mi się nie podoba melodyjka - to już kwestia (mojego) gustu.
Nie podoba mi się natomiast bardzo to, co telefon "ma" w środku.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:34   #152
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Telefony z klapką...

polecam samsunga E 530 - typowo kobiecy, świetne kolory, wszystkie potrzebne funkcje (plus specjalnie dla kobiet biorytm, listy zakupów, typy zapachów, kalendarz menstruacyjny i kalorie ), ładnie brzmiące dźwięki, do tego malutki i zgrabny, w 5 wersjach kolorystycznych

http://www.gsmarena.com/samsung_e530-pictures-1129.php
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7ccbfc493c9820707f336d1d83702b85.jpg (15,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7ccbfc493c9820707f336d1d83702b85_2.jpg (25,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7ccbfc493c9820707f336d1d83702b85_3.jpg (22,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samsung-e530-00.jpg (41,3 KB, 49 załadowań)
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:38   #153
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Telefony z klapką...

Cytat:
Napisane przez karola:)
polecam samsunga E 530 - typowo kobiecy, świetne kolory, wszystkie potrzebne funkcje (plus specjalnie dla kobiet biorytm, listy zakupów, typy zapachów, kalendarz menstruacyjny i kalorie ), ładnie brzmiące dźwięki, do tego malutki i zgrabny, w 5 wersjach kolorystycznych

http://www.gsmarena.com/samsung_e530-pictures-1129.php
To właśnie o tym Samsungu pisałam wczesniej, że mi się podoba Umowa kończy mi się w listopadzie, także poczekam jeszcze troszkę do zmiany , narazie się nie pali...

A LG wizualnie jest ładny, chodzi nam z Aeterna o to, że nie jest taki przestronny, proste czynności zajmują zbyt dużo czasu... trzeba się za dużo "napracować" i nawciskać tych guziczków
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:44   #154
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefony z klapką...

Ojej, śliczny ten samsung.
Też sobie poczekam do końca umowy (grudzień), i wybiorę sobie coś (wolę telefony na abonament, bo jak mam wydać - choćby kilkaset zł za aparat - to za tyle to mam - załóżmy - rok abonamentu. A kasę na rozmowy i tak wydaję i tak, więc po co (mi) jeszcze płacić (więcej) za aparat).
Mam nadzieję, że nie tak niefortunnie.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:46   #155
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Telefony z klapką...

kolory do wyboru, aczkolwiek nie wiem czy w Polsce dostępne, na pewno widziałam różowego i niebieskiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1024.jpg (117,0 KB, 69 załadowań)
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:49   #156
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Telefony z klapką...

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Ojej, śliczny ten samsung.
Też sobie poczekam do końca umowy (grudzień), i wybiorę sobie coś (wolę telefony na abonament, bo jak mam wydać - choćby kilkaset zł za aparat - to za tyle to mam - załóżmy - rok abonamentu. A kasę na rozmowy i tak wydaję i tak, więc po co (mi) jeszcze płacić (więcej) za aparat).
Mam nadzieję, że nie tak niefortunnie.
Mi teoretycznie też kończy się w grudniu, ale można chyba zerwać/przedłużyć miesiąc przed

Hmmm to może jeszcze mamy tego samego operatora i tą samą taryfę - era ?
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:50   #157
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Telefony z klapką...

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Bardzo ładny.
Ale - czy jest praktyczny?

Wygląd i grafika - mnie też moja się podoba.
Są bez zarzutu. Polifonia - technicznie - także. To nie jest tak, że jakość dźwięku jest jak z Grundiga przez ścianę - na przykład. Bo to, że mi się nie podoba melodyjka - to już kwestia (mojego) gustu.
Nie podoba mi się natomiast bardzo to, co telefon "ma" w środku.
Wiesz kwestia też tego co każdy oczekuje od telefonu. Jedni chcą żeby był mały i poręczny, drudzy mogą obstawić na funkcjonalność, a jeszcze inni na obie cechy.
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 19:55   #158
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefony z klapką...

A tak w ogóle, wracając na temat, o jaki chodziło założycielce wątku :P - nie bój się telefonu z klapką.

To nierealne, aby mieć telefon wiecznie (chociaż mój tata jedzie na starym już bardzo Panasonicu i za nic w świecie go nie chce wymienić) - taki bez klapki też się może wcześnie czy później milion razy rozwalić.

Wiekszość modeli ma wady techniczne (to wszak składanki z Chin i różnych takich Korei, a nie precjoza z pracowni jubilerskich) - i widzę, że większość moich znajomych (ja także, naturalnie) bardzo dokładnie ogląda aparat, nim kupi, i cieszy się, że nie ma - jak np. u Iksińskiego - niedociśniętej np. do końca obudowy.
Nawet jesli kupisz tel z klapką, i on sie popsuje, nie bedzie to znaczyć, że te aparaty z klapką są wadliwe, bo znajdzie się wiele osób, które nigdy nie bedą mieć takich problemów. I - na odwrót.

Jeśli bedziesz odpowiednio szanować telefon, jako rzecz - to może ci bardzo długo posłużyć.
I nie znaczy to wcale, że musisz obchodzić się z aparatem jak z jajkiem.
Po prostu - trzeba pamietać, że to nie jest niezniszczalny jak w telezakupach mango produkt.

Wcale nie skrzypią, nie urywają się (oczywiście może tak być).
To uogólnienie. Moi koledzy używają modeli bez klapek, ja też je znałam - a to nie są, i nie były modele bez wad.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:57   #159
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefony z klapką...

Era, era. Dobranoc, bo musim zniknąc już stąd, choć mi tu ciepło.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:09   #160
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Telefony z klapką...

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Era, era. Dobranoc, bo musim zniknąc już stąd, choć mi tu ciepło.
Hehe no to nieźle era i lg
Ja właśnie wróciłam z pieskiem, bo musiałam z nim wyjśc, bo już żyć mi nie dał , ale jeszcze posiedze

Dobranocka
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:46   #161
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Telefony z klapką...

Nigdy nie slyszalam aby komus w takim telefonie klapka odpadla . A czy sie obluzowuje... Wydaje mi sie ze odrobine tak. Ale nie przeszkadza mi to. Na poczatku nawet mnie wkurzalo ze ta klapka tak ciezko sie otwiera. Gorzej jak np pisze sms-a i przypadkiem zamkne klapke - to juz po mojej pracy, musze pisac od nowa

Ja juz tak pokochalam telefony z klapka, ze nie wyobrazam sobie powrotu do normalnego .

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Jak dla mnie - bardzo źle pomyslany :/

- fatalnie się pisze smsy. Nie zaczyna nowego zdania z dużej litery. Ubogi słownik. Trzeba się namęczyc czasem (kciukowo ) pisząc smsa oszczędnego, czyli wyraz przy wyrazie, odrózniane tylko dużą literą. A to dlatego, że trzeba sie sporo nastukać klawiszem, aby od nowa przekręcić na dużą literkę.

- wpisy do książki telefonicznej nie zaczynają się od dużej litery - to ważne, pierwszy raz w życiu doświadczyłam czegoś takiego.
To sa dwa problemy ktore dotycza tez mojego samsunga.
Nie wiem kto to opracowywal - zupelnie nieprzemyslane! Tak samo denerwuje mnie spacja pod # - niewygodne to jest chociaz juz sie w sumie przyzwyczaiłam.
W moim telefonie wkurza mnie tez to, ze jak wlacze tryb cichy i np. chce wlaczyc wibracje, to nie da rady tego zrobic bez dezaktywowania trybu cichego (wibracje wlaczam w menu "dzwieki" a aby w nie wejsc trzeba wlaczyc glos - non sens). A wtedy wlacza sie taka melodyjka. Bez sensu bo juz np. nie moge wlaczyc wibracji kiedy jestem na zajeciach czy w pracy i nie chce aby moj telefon "sie odzywal" chociaz na moment.
Glupie jest tez to, ze wiecej funkcji jest przypisane numerom zapisanym w telefonie a nie na sim. Jesli np. chce pod jakims nazwiskiem napisac dwa numery telefonu, maila i zalaczyc zdjecie to musze skopiowac ta osobe na telefon i w ten sposob mam ja w telefonie podwojnie. Zamotalam, ale moze ktos zrozumie .
I jeszcze cos mi sie przypomnialo! Budzik nie dziala przy telefonie wylaczonym wiec nie moge go wylaczac na noc jak np. chce troche oszczedzic baterie

Tak wiec jak widac powyżej - wobec mojego telefonu nie jestem bezkrytyczna .

Ale i tak go uwielbiam . Dla równowagi moge podac zalety:
- jest bardzo ladny i kobiecy, ma oplywowy kształt, jest malutki i leciutki
- ma dwa kolorowe wyswietlacze - przydatne kiedy chce sie samemu sobie zrobic zdjecie - mozna sie obejrzec na zewnetrznym wyswietlaczu - czasami zastepuje mi to lusterko
- dobra polifonia
- swietna jakosc wyswietlacza
- mozna napisac za jednym zamachem sms-a skladajacego sie z 12 standardowych
- ma fajna klawiature, szybko sie na niej pisze sms-y

A, zapomnialabym... Mam Samsunga SGH E330
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 20:52   #162
becik23
Raczkowanie
 
Avatar becik23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Lightbulb Dot.: Telefony z klapką...

heh, no proszę...chciałam się tylko dowiedzieć o klapeczkach a tu proszę ile nowych wątków....a raczej podwątków w moim wątku zostalo rozpoczętych podczas mojej nieobecności...oj nie ładnie
__________________
Nie płacz, że się skończyło...ciesz się, że było !!





becik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:57   #163
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Telefony z klapką...

bardzo chciałam telefon z klapką wiec TŻ mi kupił,samsunga X480 i już wiem...nigdy wiecej telefonów kompaktowych! Klapka strasznie utrudnia korzystanie zwłaszcza teraz zimą,nie ma sposobu żeby odebrać telefon w rękawiczce bo nie jest sie w stanie otworzyć klapki,zawsze muszę sciągać rekawiczki co mnie niesłychanie irytuje wiec gdy jestem na dworze to telefonu zwyczajnie nie odbieram wogóle czasem cieżko otworzyć klapkę jedna ręką wiec jeśli drugą ma sie zajętą to klapa.
Poza tym nie noszę zegraka na ręce korzystam z tego w komórce i znowu...klapka,muszę otwierać ja za każdym razem kiedy chce sprawdzić godzinę obojętnie czy mam zajęte ręce czy rękawiczki.
Wolę "tradycyjne" telefony.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:40   #164
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefony z klapką...

Wrócilim (na chwilkę, hie hie).
Co do zegarka - jesli się ma wyświetlacz zewnętrzny, a teraz sa chyba już głównie takie - to zegarek jest na wierzchu. Na to samo wychodzi.

Co do rekawiczki - zgodzę się. Nie można mieć wszystkiego. Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo ja i tak zawsze telefon musiałam wygrzebywać z czeluści mojej torby.

Można się nauczyć używać aparat jedną ręką - ale to już ekwilibrystyka

- i jeszcze jedno "narzeknęcie" - w moim aparacie - wibracja jak z młota pneumatycznego :jezyk: - wstyd włączyć.

Coś za coś. Tak naprawdę to w dużym stopniu kierujemy się estetyką (funkcje także, owszem, ale ja i tak wiele wad wybaczam (muszę) mojemu telowi - bo "jest tak (dla mnie) ładny"...

Ja tam lubię z klapką, i następne chyba też będę mieć klapkowe.
Pożyjemy zobaczymy.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:46   #165
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefony z klapką...

Cytat:
Napisane przez Paulyna
Mi teoretycznie też kończy się w grudniu, ale można chyba zerwać/przedłużyć miesiąc przed
Nie pamiętam, ale to miesiąc przed, z tego co ja zapamiętałam, to trzeba im dać znać, czy będzie się przedłużać umowę czy nie.
Bo jak im się nie powie - to oni umowę kontynuują, na tych samych warunkach...
W końcu 24 msce - to 24 msce... Ja tam (pomądrzę się) nie słyszałam, żeby ktoś klientowi darował choć te magiczne 4 tygodnie. Ale ja się nie znam.
Wiem, że to rozwiązanie zawsze trzeba bedzie zgłosić miesiąc przed właśnie (czy będziesz 2 lata, czy 3... Bo po 2 ci wolno - za darmo).
Pewnie można rozwiązać umowę miesiąc wcześniej - ale czy się za to nic nie płaci..?
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:48   #166
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Telefony z klapką...

Fakt, trzeba nabrac wprawy aby odebrac telefon jedna reka . No i rzeczywiscie zimą kiedy ma sie rekawiczki jest to prawie niemozliwe . Trzeba sobie pomoc druga reka albo zdjac rekawiczke.
Nie ma lekko coś za coś
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 22:56   #167
becik23
Raczkowanie
 
Avatar becik23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Lightbulb Dot.: Telefony z klapką...

po tym wątku przestałam miec watpliwości co do samych klapeczek ale nabrała wątpliwości co do obsługi telefonów z klapkami :P hehe, ale dzieki za wszystkie wypowiedzi
__________________
Nie płacz, że się skończyło...ciesz się, że było !!





becik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 01:31   #168
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Telefony z klapką...

Mam telefon z klapką i na początku używałam obu rąk do jego "otwierania" ale myślę, że to po części dlatego, że nowego telefoniku używa się z namaszczeniem Teraz spokojnie otwieram i zamykam jedną ręką...w rękawiczce też nie jest źle..idzie się przyzwyczaić. Jedno jest pewne teraz raczej nie wezmę telefonu bez klapki
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:07   #169
Marti_
Raczkowanie
 
Avatar Marti_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków-Katowice
Wiadomości: 191
GG do Marti_
Dot.: Telefony z klapką...

Mialam tylko raz telefonik z klapką( Motorolke) i juz wiecej takiego nie chce Taka dodatkowa robota z tym otwieraniem klapki...Jeden tylko plus miał jak zepsuł mi sie klawisz z czerwona słuchawka(wyłączanie połaczenia) to wystarczylo zamknąc klapke, zeby skończyc połączenie...W telefoniku bez klapki bym tego nie zrobilaAcha... na poczatku tez sie balam, ze urwie klapkę, ale spadł nie raz i sie trzymał dobrze...Chociaz po roku to luzniej ta klapka chodzila...
__________________
Marti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 14:37   #170
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Telefony z klapką...

od dzis jestem właścicielką telefonu z klapką co prawda to tylko Alcatel OT E256 (bardzo prosty telefon,same podstawowe funkcje,ŻADNYCH bajerów),no ale musze sie nim narazie zadowolić.mama ma w następnym tygodniu wziąść jeszcze Samsunga X640,którego odda mi juz sie nie moge doczekać
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 16:48   #171
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: >>>>telefony z klapką<<<<

Ja wlasnie jestem na etapie zmiany telefonu. Waham się między Samsungiem SGH X480, X640 a SGH E700. Jak myslicie? Ktory wybrać?
Myslalam jeszcze o LG C3310, ale srednio mi sie podoba...
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:16   #172
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: >>>>telefony z klapką<<<<

takie komórki są ładne,wolę jednak "jednolite" gdyż nie muszę się obawiać,że np. klapka się urwie.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:16   #173
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: >>>>telefony z klapką<<<<

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Ja wlasnie jestem na etapie zmiany telefonu. Waham się między Samsungiem SGH X480, X640 a SGH E700. Jak myslicie? Ktory wybrać?
Myslalam jeszcze o LG C3310, ale srednio mi sie podoba...
Zdecydowanie polecam samsunga
I najfajniejszy wedlug mnie jest e700 - ma dwa wyswietlacze a to przydatna opcja
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:49   #174
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: >>>>telefony z klapką<<<<

Dzieki za odpowiedz. Wlasnie sie sklaniam ku e700 ze względu na ten drugi wyświetlacz, niestety z nim jest najwiekszy problem w Orange w moim miescie, a tylko ta siec wchodzi w grę.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:33   #175
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
telefon komórkowy z klapką- macie? jaki byście polecily?

witajcie
nie do końca wiem czy ten wątek powinien być tutaj

chcialabym zakupić telefonik z klapką, nie za drogi macie może jakiś? polecacie/odradzacie?
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 23:54   #176
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: telefon komórkowy z klapką- macie? jaki byście polecily?

ja mam alcatela OT-E256,tzn. Mama go ma powiem krótko: telefon ok,ale posiada tylko podstawowe funkcje,żadnych bajerów problemów żadnych z nim nie ma.Innych telefonów z klapką nie miałam,także nie mogę Ci nic więcej poradzić.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 00:05   #177
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: telefon komórkowy z klapką- macie? jaki byście polecily?

Cytat:
Napisane przez ahankara
witajcie
nie do końca wiem czy ten wątek powinien być tutaj

chcialabym zakupić telefonik z klapką, nie za drogi macie może jakiś? polecacie/odradzacie?
Cześć Ahankaro

Wątek o telefonach z klapką był już
Są tam ciekawe wypowiedzi i recenzje
Także ciekawe godne wzroku zdjęcia

Poniżej podaję link i zapraszam do trochę długiej
ale ciekawej lektury :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ony+z+klapk%B1

oraz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ony+z+klapk%B1
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 05:57   #178
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: telefon komórkowy z klapką- macie? jaki byście polecily?

Tak mam z klapką Lg C3300 i jestem z niego bardzo zadowolona Fajna rozdzielczość,dużo pixeli,bardzo dobra polifonia,aparat robiący świetne zdjęcia,sporo pamięci..naprawde jestem z niego zadowolona
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:53   #179
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: telefon komórkowy z klapką- macie? jaki byście polecily?

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
Tak mam z klapką Lg C3300 i jestem z niego bardzo zadowolona Fajna rozdzielczość,dużo pixeli,bardzo dobra polifonia,aparat robiący świetne zdjęcia,sporo pamięci..naprawde jestem z niego zadowolona
A moja opinia jest taka, że absolutnie nie polecam.
Mam ten aparat - jest do bani (piszę o w pełni sprawnym).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:58   #180
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: telefon komórkowy z klapką- macie? jaki byście polecily?

Ja mam Samsunga X-200 i jestem zadowolona
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.