Wypadanie rzęs a makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-05, 23:15   #1
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Cool

Wypadanie rzęs a makijaż


Nie wiem czy to jest tylko mój problem ale bardzo wypadają mi rzęsy. Jak kiedyś spróbowałam odstawić tusz i zrobiłam hennę rzęs to po jakimś czsie zauważyłam że wyrażnie sie zagęściły. Ale teraz znów używam tuszu i jest to samo. Dodam że zawsze staram się delikatnie zmywać makijaż i używam wysokiej jakości kosmetyków. Maluję rzęsy codziennie czy to ma jakiś wpływ?Czy tusz rzeczywiście niszczy rzęsy?

Z góry dziękuję
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 23:34   #2
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: Wypadanie rzęs

ja mam identyczny problem...tez mi wypadają rzeski.. ale ostatnio wyczytałam tu na forum zeby jako odzywke stosowac olejek rycynowy, na poczatku sceptycznie do tego podchodziłam, bo co moze zdziałac jakis olejek za 2zl ...jednak spróbowałam i szczerze juz po tygodniu moje rzesy stały sie mocniejsze i nie wypadają .. moze tez spróbuj
pozdrawiam
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 23:38   #3
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Wypadanie rzęs

Tak.O olejku rycynowym na forum jest masa wątków wpisz może w wyszukiwarce ,na pewno znajdzieNakładać go mozna na brwi,rzesy i wlosy Pozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:15   #4
pretty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 100
Dot.: Wypadanie rzęs

ja również polecam olejek rycynowy. Kupiłam go zachęcona opiniami wizażanek i jestem zachwycona!!! Stosuję go od niecałych dwóch tygodni i juz zauważyłam poprawę: rzęsy są ciemniejsze, dłuższe i co najważniejsze - przestały wypadać
pretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:59   #5
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Wypadanie rzęs

Cytat:
Napisane przez emi338
ja mam identyczny problem...tez mi wypadają rzeski.. ale ostatnio wyczytałam tu na forum zeby jako odzywke stosowac olejek rycynowy, na poczatku sceptycznie do tego podchodziłam, bo co moze zdziałac jakis olejek za 2zl ...jednak spróbowałam i szczerze juz po tygodniu moje rzesy stały sie mocniejsze i nie wypadają .. moze tez spróbuj
pozdrawiam
zgadza sie, olejek za 2 zl potrafi zdzialac cuda, jak chcesz mozesz kupic polecana na KWC odzywke pierre rene do oczu z seri medical czy jakos tak. u mnie sie nie sprawdzila ale wiele wizazanek chwali ja sobie.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 15:16   #6
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Wypadanie rzęs

odżywka do rzęs z kreatyną i pantenolem- PIERRE RENE, olejek recynowy...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 15:45   #7
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Wypadanie rzęs

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-06 o 10:22
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 17:36   #8
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Wypadanie rzęs

NO tak tusz niszczy rzęsy sama zauwazyłam po odstawieniu tuszu poprawił sie ich stan Ja od jakiegos czasu używam olejku rycynowego na noc smaruje nim rzesy stara wyczyszczona szczoteczką i daje efekty nie tylko mniejsza ich wypadanie ale takze przyciemnia i pogrubia rzesy urosły nawet troszke używałam ten odżywki Perre Rene z pantenolem ale skonczyła sie juz mam nadzieje ze pomogłam cokolwiek
Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 22:46   #9
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Wypadanie rzęs

Ja problem z rzęsami , szczególnie na dolnych powiekach mam "od zawsze" ... Nie dość, że są jasne, to jeszcze niemożliwie rzadkie. Jedynie na ich długość speclanie nie mam powodu narzekać. Taka moja uroda, i już Jako kilkuletnia dziewczynka miałam też problem z brwiami ( były właściwie niezauważalne) - i akurat to przez te lata się poprawiło, aczkolwiek nie mogę powiedzieć że brwi mam teraz bujne, niestety

Czy uważacie, że w takim wypadku jest jeszcze jakaś szansa dla moich rzęś? Myślę właśnie o olejku rycynowym, albo innym specyfiku o podobnym działaniu. Zaznaczę, że nie zauważyłam żeby mi odrastały, chociaż troszeczkę...
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:39   #10
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Cool Dot.: Wypadanie rzęs a makijaż

Dziekuje za wszystkie porady. Ostatnio zrobilam henne rzes i mam zamiar dac im odpoczac od tuszu oczywiscie olejku tez zaczelam urzywac na noc.Szkoda tylko ze ta henna nie daje tkiego efektu jak tusz
no trudo
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:57   #11
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: Wypadanie rzęs a makijaż

A mnie kompletnie olejek rycynowy ani żadne odżywki nie pomagają!!!! Dziewczynki proszę poradźcie mi co zrobić!!! A naprawdę rzęs mam coraz mniej!!!
AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.