5Kg mniej w miesiąc - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 11:35   #61
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ZAKLETA KSIEZNICZKA Pokaż wiadomość
tak tak to J. Alba Fame spoko już nie długo będziesz taka jak ona A ja i inne dziewczyny razem z Tobą

Jestem już po balejażu i zmiana jest fest.Byłam farbowaną blondynką i czułam że wszyscy postrzegają mnie jaką pustą laleczkę,ale że się zmieniam to się troszkę przyciemniłam i ogólnie mi się podoba. Zmieniam się cała hehe


Słuchajcie laski,ta moja fryzjerka powiedziala mi że dobre na rozbicie tłuszcz,na celulit jest masowanie się chińską bańką,można ją kupić w aptece i ma być gumowa. Mówi,że jej koleżanka masuje co dziennie 5 min każdą nogę i jest fest zadowolona efektem. Chyba zaraz wybiore się na zakupy. teraz popijam zileoną herbate a zaraz ide kręcić hula hop.A jak tam z waszym kręceniem?
no mam nadzieje ze bede bo ja nawet zazdrosna jestem jak tż ogląda film gdzie ona wystepuje obsesja

a co do banki.. hmm.. a jak to wogole wygląda ? i ile kosztuje?
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:46   #62
ZAKLETA KSIEZNICZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina czarów...
Wiadomości: 361
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

nie wiem ile ona kosztuje ale chyba nie jest droga.
Znalazłam takie informacje na jej temat:

-MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż ten świetnie drenuje i modeluje. Może być wykorzystywany jako zabieg leczniczy. Polega na wytworzeniu podciśnienia we wnętrzu bańki, zassaniu skóry i tkanki podskórnej do jej wnętrza, a następnie przesuwaniu ruchami o różnej częstotliwości i sile po miejscach z widocznymi problemami, takimi jak cellulit czy nadmierna tkanka tłuszczowa. Masaż ten należy do intensywnych, dość bolesnych, ale bardzo efektywnych, zwłaszcza w walce z cellulitem.


Masaż Odchudzający Bańką Chińską - intensywny masaż prowadzi do wydzielania się dużych ilości ciepła, co z kolei przyspiesza wewnątrztkankową przemianę materii. Ciśnienie wywoływane przez bańkę rozluźnia tkankę łączną, pobudza proces lipolizy i usprawnia krążenie krwi i limfy. Oklepywanie, wprowadzając tkanki w silne drgania, powoduje rozdrabnianie złogów toksycznych oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, a silne ugniatanie pozwala na wyprowadzenie ich przez krwioobieg poza ustrój. Zastosowanie specjalistycznych kosmetyków wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej



Obecnie stosowane bańki (gumowe) w delikatny sposób powodują usunięcie martwego naskórka oraz pobudzają krążenie krwi we włośniczkach skóry. Już po kilku zabiegach można zauważyć pozytywne efekty: skóra jest jędrniejsza, lepiej nawilżona, poprawia się jej koloryt. Masaż ud i pośladków daje bardzo dobre efekty w zwalczaniu cellulitu.


Ale uwaga!!!Podobno ten masaż boli i mogą pojawiać się siniaki.

My kobiety to jednak mamy przechlapane...tyle musimy cierpieć żeby być piękne ehhh...
__________________
Uratuj mnie...
Ja będę Księżniczką zamkniętą w najwyższej wieży.
A ty będzie Królewiczem.
A jak ta bajka się skończy?
Czas pokaże...
ZAKLETA KSIEZNICZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:53   #63
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

hehe a nom.. to chyba wiem juz jak to wyglada.. łeeeh.. dam rade. chyba takie kupie
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:25   #64
wariatka345
Raczkowanie
 
Avatar wariatka345
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 328
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Kurde czy tylko dla mnie J.Alba jest za chuda ? Szczególnie teraz, gdy schudła po ciąży. Nie podoba mi się jej figura

Ja nie mam cellulitu dużego więc nie muszę panikować. Ruch i zdrowa dieta wystarczy chyba
__________________
Zamierzam:
Zdrowo się odżywiać
Ograniczyć słodycze


wariatka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:28   #65
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wariatka345 Pokaż wiadomość
Kurde czy tylko dla mnie J.Alba jest za chuda ? Szczególnie teraz, gdy schudła po ciąży. Nie podoba mi się jej figura

Ja nie mam cellulitu dużego więc nie muszę panikować. Ruch i zdrowa dieta wystarczy chyba
tez nie mam ale za to mam zryty łeb ktory wmawia mi ze musze schudnac a Alby nienawidze!!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 14:49   #66
0pepitka0
Przyczajenie
 
Avatar 0pepitka0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

j.alba jest za ładna, to jest niesprawiedliwe ;P
ja mam chyba jakieś załamanie w mojej diecie. wczoraj w nocy miałam taką ochotę na musli że nie wytrzymałam ( mimo że było ok.23) a dzisiaj zjadłam 2 gołąbki. żeby utrzymać 1000 kcal chyba bd musiała nic już nie zjeść -.- a wszystko przez moją mamę, od kiedy wróciła cały czas robi coś do jedzenia;p potworne.
aaa i muszę kupić sobie hula hop!
__________________
[ this mess we're in. ]
0pepitka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:55   #67
supermanka
Raczkowanie
 
Avatar supermanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 129
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Właśnie przed chwilą, nie mogłam się powstrzymać i zjadłam loda aleee!

Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy. Boże, jaki to ból. I teraz mam całą czerwoną. Powiedziała, że nie mogę się opalać jutro, ale zapomniałam czy mogę ćwiczyć. Coś się stanie, jak się jutro upoce na twarzy? Jak myślicie?
supermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 20:00   #68
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

hehe nie no.. mysle ze ćwiczyc mozesz najwyzej jak zobaczysz ze zaczynasz sie pocic to przerwij na moment cwiczenia ...

a ja zaraz zabieram sie za brzuszki
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 21:26   #69
jolkah
Rozeznanie
 
Avatar jolkah
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 579
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Nie wiem czy ciągle mogę się doczepić do wątku, ale coś czuję, że sama zwyczajnie sobie nie dam rady :/
Pragnę zrzucić conajmniej 5 kg. To takie minimalne minimum, ale jest strasznie ciężko. Zaczynam ćwiczyć od dzisiaj, od tygodnia jem w maire dietetycznie, 5 posilkow, co 3 h, nie za duże i zdrowe.

Wzrost: 176 cm
Waga: 73 kg [niestety]
Cel: 65 kg [ale chociaż te 5 kg :/]

Macie jakies niezawodne pomysły na chudnięcie? Domyślam się, że musza na forum być jakies weteranki w odchudzaniu. Zrzucić muszę z brzucha, pupy, bioder i ud. Najgorsze partie!!

Jeżdżę na rowerku stacjonarnym [nie mam innego O_o] po godzinę dziennie, czasem dłużej. Do tego od jutra ćwiczenia na brzuch, tylko no właśnie. Jakie? Nie chodzi mi o mięśnie ale o zrzucenie tłuszczu... ?

Pomocy A jak Wam idzie?
__________________

Nie piję:
20 dni [sic!]



Waga: 78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64!!! ... 60!!
jolkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 21:53   #70
ZAKLETA KSIEZNICZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina czarów...
Wiadomości: 361
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

kupiłam te bańki zapłaciłam 29 zł w aptece.Od jutra zacznę masowanie. Kupiłam sobie też pas wyszczuplający Zakłada się go w trakcie ćwiczeń i podobno przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.Mam nadzieje,że to pomoże na moją oponke
__________________
Uratuj mnie...
Ja będę Księżniczką zamkniętą w najwyższej wieży.
A ty będzie Królewiczem.
A jak ta bajka się skończy?
Czas pokaże...
ZAKLETA KSIEZNICZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:26   #71
Olllllciaa
Rozeznanie
 
Avatar Olllllciaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 647
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ciągle mogę się doczepić do wątku, ale coś czuję, że sama zwyczajnie sobie nie dam rady :/
Pragnę zrzucić conajmniej 5 kg. To takie minimalne minimum, ale jest strasznie ciężko. Zaczynam ćwiczyć od dzisiaj, od tygodnia jem w maire dietetycznie, 5 posilkow, co 3 h, nie za duże i zdrowe.

Wzrost: 176 cm
Waga: 73 kg [niestety]
Cel: 65 kg [ale chociaż te 5 kg :/]

Macie jakies niezawodne pomysły na chudnięcie? Domyślam się, że musza na forum być jakies weteranki w odchudzaniu. Zrzucić muszę z brzucha, pupy, bioder i ud. Najgorsze partie!!

Jeżdżę na rowerku stacjonarnym [nie mam innego O_o] po godzinę dziennie, czasem dłużej. Do tego od jutra ćwiczenia na brzuch, tylko no właśnie. Jakie? Nie chodzi mi o mięśnie ale o zrzucenie tłuszczu... ?

Pomocy A jak Wam idzie?

Witamy w naszych skromnych progach
Te w miare dietetyczne posiłki to jakie? Co jesz?
Niezawodnym pomysłem na schudnięcie jest tylko i wyłącznie dieta oraz ćwiczenia Co do ud i i pupy polecam bieganie Jeśli będziesz biegała systematycznie napewno będą widoczne efekty Co do brzucha to jak już pisałam dziewczynom wcześniej polecam hula hop na początek wystarczy jak będziesz kręcila 5-10 minut dziennnie ale tutaj też bardzo ważna jest systematyczność
__________________
Mam wielki dług wobec Boga, który dał mi Najwspanialszego Anioła ;*

Teraz wiem, że warto żyć, marzyć, śnić... Bo mam Ciebie Skarbie ;***

Olllllciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 11:05   #72
majecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Hej!!!
No to i ja zaczynam z Wami
167cm
73kg (o zgrozo!!!)

Od dziś brzuszki i spacery/bieganie z moim kochanym psem to na początek...

W przyszłości (jak wytrzymam....oby:P) zakupie rolki i może w końcu nauczę się śmigać

Wszystkim życze powodzenia...i sobie również

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

...zapomniałam:P
Chciałabym "troszkę" ponad 5kg...tak gdzieś z 15kg
majecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:13   #73
ZAKLETA KSIEZNICZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina czarów...
Wiadomości: 361
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

majecha uda Ci się nawet 15 kg zrzucićpowodzenia

ja właśnie wymasowałam się tą bańką,ale nie mam wprawy i coś kiepściutko mi to szło.Ale mam nadzieje,że z czasem będę sie co raz lepiej masować. Faktycznie boli jak się mocno przyssie ta bańka,a jak lekko to nic prawie nie czuć. Zaraz ide coś poćwiczyć

Skoro wczoraj denerwowałyście się na moja inspiracje jaką była pani Alba( jest cudna,a ja będe ładniejsza) to dziś wklejam inną panią,która wzrostem i figurą przypomina mnie,tylko zrzuce te 5 kg

DZIEWCZYNY WSZYSTKIE JESTEŚCIE PIĘKNE

PIEKNO JEST TYM CO NOSISZ WE WNĄTRZ I CO ODBIJA SIĘ W TWOICH OCZACH...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva_longoria_bikini.jpg (28,6 KB, 21 załadowań)
__________________
Uratuj mnie...
Ja będę Księżniczką zamkniętą w najwyższej wieży.
A ty będzie Królewiczem.
A jak ta bajka się skończy?
Czas pokaże...
ZAKLETA KSIEZNICZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:23   #74
majecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ZAKLETA KSIEZNICZKA Pokaż wiadomość
majecha uda Ci się nawet 15 kg zrzucićpowodzenia

ja właśnie wymasowałam się tą bańką,ale nie mam wprawy i coś kiepściutko mi to szło.Ale mam nadzieje,że z czasem będę sie co raz lepiej masować. Faktycznie boli jak się mocno przyssie ta bańka,a jak lekko to nic prawie nie czuć. Zaraz ide coś poćwiczyć

Skoro wczoraj denerwowałyście się na moja inspiracje jaką była pani Alba( jest cudna,a ja będe ładniejsza) to dziś wklejam inną panią,która wzrostem i figurą przypomina mnie,tylko zrzuce te 5 kg

DZIEWCZYNY WSZYSTKIE JESTEŚCIE PIĘKNE

PIEKNO JEST TYM CO NOSISZ WE WNĄTRZ I CO ODBIJA SIĘ W TWOICH OCZACH...
Thx Musi mi się udać
Ja może bańki nie używam ale czegoś takiego drewnianego z drewnianymi wypustkami do masażu:P
Skóra po takim masażu pod prysznicem jest gładsza i jędrniejsza a znienawidzony przez wszystkie kobiety cellulit jest mniej widoczny Również polecam

majecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:36   #75
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

witam nowe osoby
ja juz po śniadaniu(dopiero zjadlam) byla to sałatka z fetą.. ale w sumie to mama we mnie wmusila bo odkad zaczelam sie odchudzac to nic bym nie jadla wogole apetytu brak
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:57   #76
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Heej!

Cytat:
Napisane przez uczuciowa Pokaż wiadomość
Olllllciaa a widzisz jakieś efekty dzięki bieganiu ?
Bieganie, podobnie jak szybk marsz, to sa cwiczenia kardio - pomagają w odchudzaniu. Moja kolezanka biegała przez ostatnie pare miesiecy i na seriomiała taki brzuch, ze wow

Cytat:
Napisane przez Olllllciaa Pokaż wiadomość
Zjedz lepiej owsianke bo te płatki fitness ^fitness^ to są tylko z nazwy ;/ Tak naprawde mają bardzooooo dużo cukru więc je odradzam
A co do mleka nie poij tego 0% ono nie ma żadnych wartości odzywczych najlepsze będzie to 2%
Zgadzam sie w 100% To 0% to juz lepiej sama wode A odrobina tłuszczu jeszcze nikomu nie zaszkodzła. Ja np. lubie owsianke na wodzie No ale nie kazdy tam ma. Płatki fitness to sam cukier
Cytat:
Napisane przez Olllllciaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że widze Bieganie jest najlepsze w walce ze zbędnymi kg np. nigdy bym nie założyła krótkich spodenek (mam grube nogi) ale dzisiaj byłam w sklepie przymierzyłam i kupiłam! Nogi mi znacznie wyszczuplały i teraz wyglądam ładnie Mam zamiar biegać dalej!
Dobra motywacja równiez dla mnie, bo sie zabieram za bieganie soon. Tyle tylko, ze nigdy za tym nie przepadałam. Rolki są tez dobre

Cytat:
Napisane przez supermanka Pokaż wiadomość

Jeszcze się pochwalę, bo byłam na rolkach 10 km !
Zazdroszcze Ja nie mam ostatnio czasu w weekendy Ale jak juz wszystko sobie w zyciu poukładam to jakos mam nadzieje lepeij bedzie z czasem...

Cytat:
Napisane przez 0pepitka0 Pokaż wiadomość
przyłączam się!
mam 172 cm i 59 kg. od 5 dni jem ok. 1 000 kcal dziennie.
1000 to mało To głodówka w sumie jest... Poczytaj o zasadch odzwywiania moze. Tylko po to, zeby jojo nie miec potem.

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Hej!
ja tez chce schudnac o jakies 5 kg. Wlasciwie to o jeden rozmiar a to gdzies tak wyjdzie z 5 kg. Jak myslicie jakie slodkosci są najmniej zle? Ja po prostu musze codziennie cos zjesc slodkiego bo zwariuje :P

Suszone owoce? Rodzynki, morele, daktyle - ale tez nie za duzo. No i jeszcze podobno Snickers ma niski IG

Cytat:
Napisane przez niezabardzo Pokaż wiadomość
to ja też się przyłączam Dziewczynki
wzrost - 160
waga - 56
chciałabym 50, a nawet troszkę mniej... przytyłam pare kilo odkąd jestem z moim TŻ, on ciąąąąągle je, a ja razem z nim ale tym razem się nie dam
idę zjeść na sniadanie jajko, pomidora i pół kromki chleba pełnoziarnistego. myślicie, że dobre takie śniadanko?
ja mam podobnie - mam 160 cm i waze kolo 57 chyba (yyy... mam nadzieje ze nie wiecej.,..) chcialabym 49

Cytat:
Napisane przez Olllllciaa Pokaż wiadomość
Witamy w naszych skromnych progach
Te w miare dietetyczne posiłki to jakie? Co jesz?
Niezawodnym pomysłem na schudnięcie jest tylko i wyłącznie dieta oraz ćwiczenia Co do ud i i pupy polecam bieganie Jeśli będziesz biegała systematycznie napewno będą widoczne efekty Co do brzucha to jak już pisałam dziewczynom wcześniej polecam hula hop na początek wystarczy jak będziesz kręcila 5-10 minut dziennnie ale tutaj też bardzo ważna jest systematyczność
A twister? Ja jeszcze robie 8 min abs Ale o HH słyszałam wieeele dobrego, tyle tylko, zenie chce mi sie kupowac i krecic nie mam gdzie...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:04   #77
ZAKLETA KSIEZNICZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina czarów...
Wiadomości: 361
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Słuchajcie laseczki dziś podczas ćwiczeń miałam na sobie ten pas wyszczuplający i podczas takiego samego czasu ćwiczeń co zwykle o wiele bardziej się spociłam.
__________________
Uratuj mnie...
Ja będę Księżniczką zamkniętą w najwyższej wieży.
A ty będzie Królewiczem.
A jak ta bajka się skończy?
Czas pokaże...
ZAKLETA KSIEZNICZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:04   #78
majecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ZAKLETA KSIEZNICZKA Pokaż wiadomość
Słuchajcie laseczki dziś podczas ćwiczeń miałam na sobie ten pas wyszczuplający i podczas takiego samego czasu ćwiczeń co zwykle o wiele bardziej się spociłam.
A gdziez go kupiłaś i ile dałaś???
majecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:08   #79
0pepitka0
Przyczajenie
 
Avatar 0pepitka0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość

1000 to mało To głodówka w sumie jest... Poczytaj o zasadch odzwywiania moze. Tylko po to, zeby jojo nie miec potem.
czytałam b. dużo o tym, 1 000 jest takie optymalne. a generalnie moja mama się tak odchudzała i nie miała efektu jojo. poza tym jak ćwiczę czy coś to jem trochę więcej, bo w końcu to spalam. uwierz, mi zagłodzenie nie grozi
__________________
[ this mess we're in. ]
0pepitka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 21:23   #80
ZAKLETA KSIEZNICZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina czarów...
Wiadomości: 361
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Za ten pas dałam 25 zł i kupiłam go na takim stoisku w galerii z odżywkami dla sportowców.

wygląda on tak jak na dołączonym zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5pas7ga.jpg (12,5 KB, 5 załadowań)
__________________
Uratuj mnie...
Ja będę Księżniczką zamkniętą w najwyższej wieży.
A ty będzie Królewiczem.
A jak ta bajka się skończy?
Czas pokaże...
ZAKLETA KSIEZNICZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:18   #81
0Wlodka
Przyczajenie
 
Avatar 0Wlodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 16
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Hej! przylacze sie do Was mam do zrzucenia jakies 6 kg.
Wzrost: 167 cm
Waga: 63 kg
Cel 57 kg

Cytat:
Napisane przez niezabardzo Pokaż wiadomość
przytyłam pare kilo odkąd jestem z moim TŻ, on ciąąąąągle je, a ja razem z nim ale tym razem się nie dam
Ja tez przytylam przy chlopie! On je wszystko, doslownie wszystko! i nie tyje, chudy jak patyk!. A ja jem razem z nim! Ale od wczoraj zaczelam z tym walczyc
__________________
63 ---> 57

Edytowane przez 0Wlodka
Czas edycji: 2009-07-14 o 22:21
0Wlodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:36   #82
Pyskaa244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z pokoju :>
Wiadomości: 5
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Ja się chyba też przyłącze
Pasuje zrzucić te zbędne kilogramy ;|

wzrost 162 cm
waga 58 ;|
cel 54 [przydałoby się xD]

a wszystko przez wakacje, bo tylko jem i jem
Pyskaa244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:22   #83
majecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ZAKLETA KSIEZNICZKA Pokaż wiadomość
Za ten pas dałam 25 zł i kupiłam go na takim stoisku w galerii z odżywkami dla sportowców.

wygląda on tak jak na dołączonym zdjęciu
Thx
Może sobie go kupie ale wczoraj jak zaczęłam robić brzuszki to później wstać z podłogi nie mogłam:| tak mnie plecy bolały...(mam problemy z kręgosłupem)
Więc pozostaje mi bieganie z psem, jakiś rower

Miłego dnia wszystkim
majecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:51   #84
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez 0Wlodka Pokaż wiadomość

Ja tez przytylam przy chlopie! On je wszystko, doslownie wszystko! i nie tyje, chudy jak patyk!. A ja jem razem z nim! Ale od wczoraj zaczelam z tym walczyc
a ja przy swoim schudlam hmm.. ciekawe czego to zasluga
ale chce wiecej .. !

ja poluje na te bańki ale w dwóch aptekach nie bylo a dalej nie chcialo mi sie szukac no i
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:27   #85
Olllllciaa
Rozeznanie
 
Avatar Olllllciaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 647
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Hej dziewczynki zabijcie mnie! Zjadłam dzisiaj 2 naleśniki z powidłami! Wpadka na całego
Ale przynajmniej dobre były
__________________
Mam wielki dług wobec Boga, który dał mi Najwspanialszego Anioła ;*

Teraz wiem, że warto żyć, marzyć, śnić... Bo mam Ciebie Skarbie ;***

Olllllciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:04   #86
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

A co jecie, że chudniecie?? Czy jak się będe codziennie ważyć to zobacze jakąś różnice w wadze?? Zapisujecie sobie w jakims notesie co zjadłyście?? Ja mam prawie 90 kilo i około166 wzrostu ale mam silną motywacje( jak narazie). Postanowiłam, że za każdym razem gdy schudnę 2 kilo kupię sobie coś drobnego. Myślę,że mi się uda schudnąć przynajmniej 20 kilo z tą motywacją.
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:53   #87
Pyskaa244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z pokoju :>
Wiadomości: 5
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Olcia, nie jesteś sama ja sobie dzisiaj nie umiałam odmówić czekolady..;| xD
Pyskaa244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:55   #88
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Olllllciaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki zabijcie mnie! Zjadłam dzisiaj 2 naleśniki z powidłami! Wpadka na całego
Ale przynajmniej dobre były
ee tam grunt ze bylo dobre ja dzisiaj nie jadlabym doslownie nic ale mnie mama zmusilaa :| tzn rano (kolo 11) zjadlam kawalek arbuza..
Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
A co jecie, że chudniecie?? Czy jak się będe codziennie ważyć to zobacze jakąś różnice w wadze?? Zapisujecie sobie w jakims notesie co zjadłyście?? Ja mam prawie 90 kilo i około166 wzrostu ale mam silną motywacje( jak narazie). Postanowiłam, że za każdym razem gdy schudnę 2 kilo kupię sobie coś drobnego. Myślę,że mi się uda schudnąć przynajmniej 20 kilo z tą motywacją.
tzn. tak: ja nie jem slodyczy ani zadnego jedzenia co ma duzo kcal. nic nie zapisuje, po prostu staram sie duzo nie jesc. no i duzo cwicze(rower, brzuszki, hula hop, zamierzam tez biegac).
a co do tego nagradzania to ja nie decydowalabym sie na nagrode co 2kg moze zwieksz skale
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 07:18   #89
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

ale to jest drobna rzecz za te 2 kilo i nic do jedzenia. Czy przed odchudzaniem się muszę oczyścic organizm np. przez jednodniową głodówkę??

Edytowane przez Aldona12034
Czas edycji: 2009-07-16 o 07:47
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:09   #90
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: 5Kg mniej w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
ale to jest drobna rzecz za te 2 kilo i nic do jedzenia. Czy przed odchudzaniem się muszę oczyścic organizm np. przez jednodniową głodówkę??
Moim zdaniem nie musisz.
Jak chcesz troche oczyscic organizm, to moze zacznik rano na czczo pic wode z sokiem z cytryny

Ja głodówek nie robie. Po prostu staram sie jesć mniej i wiecej sie ruszac. Po jakims czasie przyzwyaczajasz sie, zoladek sie kurczy i najadasz sie mniejsza iloscia jedzenia Warto jesc male porsje kilka razy dziennie, niz za jednym zamachem ogromny posilek, ktory rozpycha zoladek
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.