Nawilżający krem do cery tłustej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 21:40   #1
bumbosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Question

Nawilżający krem do cery tłustej?


Witam Wizażanki:)

Bardzo chciałabym dostać od Was jakąś radę, a raczej przykłady dobrych kremów nawilżających, które poprawiły by stan mojej tłustej, świecącej się i nieco zapryszczonej i zaskórnikowanej cery;-) Jeszcze na takowy nie trafiłam, wszystkie były zbyt ciężkie i zrozpaczona wiecznie świecącą się skórą nawet nie zwracałam uwagi na to, czy krem rzeczywiście nawilża. Poszukuję jakiegoś leciutkiego, ale dobrze nawilżającego kremu, z filtrami (niekoniecznie tymi ogromnymi) i po przystępnej dla mnie cenie, a mogę przeznaczyć na niego jedynie z 40 zł... Sama w sumie nigdy nie poszukiwałam aż tak namiętnie takiego kremu, jednak teraz jest mi on niezbędny, bo czuję że z moją cerą może być kiepsko;) (to znaczy bardziej kiepsko niż teraz:-P) Nie mam zbytniego zaufania do farmaceutki z mojej apteki i polecanych przez nią produktów, tak więc liczę na Was, które macie z pewnością większe doświadczenie niż ja:-) Ogólnie, byłabym wdzięczna za wszelkie porady odnośnie tego świecenia:-P Mam lekki trądzik, czasem jest naprawdę nie za ciekawie, cała się błyszczę, wyskakują różne paskudztwa, i, co mnie najbardziej denerwuje - zaczerwienienia... Macie jakieś pomysły?

Gorąco dziękuję za wszelkie odpowiedzi:)

Edytowane przez bumbosia
Czas edycji: 2009-06-30 o 22:21
bumbosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:33   #2
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Nie wiem czy wystarczył by taki krem, ale mi pomógł. Kompletnie w niego nie wierzyłam i nie liczyłam na nic po tak niskiej cenie. Ale dla mnie jednak jest bardzo dobry, to Perfecta No Problem! Antytrądzikowy krem matujący. Nawilża moją skórę, która jest strasznieee sucha, często jakieś wypryski i zaskórniki a skóra nawet się po nim nie błyszczy Jest tani więc może spróbujesz. Ja właśnie kupiłam drugie opakowanie i nie bede narazie z innymi eksperymentować bo ten nie zapycha
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:23   #3
bumbosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Cytat:
Napisane przez nataliii1425 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wystarczył by taki krem, ale mi pomógł. Kompletnie w niego nie wierzyłam i nie liczyłam na nic po tak niskiej cenie. Ale dla mnie jednak jest bardzo dobry, to Perfecta No Problem! Antytrądzikowy krem matujący. Nawilża moją skórę, która jest strasznieee sucha, często jakieś wypryski i zaskórniki a skóra nawet się po nim nie błyszczy :) Jest tani więc może spróbujesz. Ja właśnie kupiłam drugie opakowanie i nie bede narazie z innymi eksperymentować bo ten nie zapycha :)

Dzięki:) Tylko zastanawiam się... Ja mam niestety tłustą cerę, a Ty suchą, tak? Strasznie się boję, że ten kremik po prostu sprawi, że będę wyglądała jakbym wysmarowała się masłem:-P(jeśli już tak nie wyglądam:D) Ja chcę moją cerę nawilżyć, żeby właśnie uregulować trochę wytwarzanie sebum i zredukować te wszystkie podrażnienia, bo jestem do nich skłonna, ale do tego jest potrzebny bardzo lekki krem... Ale kto wie, może spróbuję:-)
bumbosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:55   #4
Rutta
Raczkowanie
 
Avatar Rutta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

ja z czystym sumieniem moge Ci polecic lekką emulsję nawilżającą OLAY. Mam ten sam typ cery, gdy używałam kosmetyków matująco-nawilżających wiecznie byłam "zapchana" - po OLAY moja cera sie poprawiła, może nie od razu, ale po 2 tyg widzę, że jest dobrze. Emulsje kupiłam na dzien pod makijaż, zachęcona rezultatami dokupiłam równiez kremik na noc OLAY ale z serii mocno nawilżających, jednak z niego nie jestem tak zadowolona jak z emulsji na dzień.

Dodam, że cena to ok. 25 zł.

u mnie do nawilżenia równiez sprawdza sie oliwka dla dzieci HIPP, nałozona na mokra twarz wacikiem. Ale pod makijaż to nie odważyłam sie dokonać tego zabiegu, jedynie na noc
Rutta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:19   #5
bumbosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Cytat:
Napisane przez Rutta Pokaż wiadomość
ja z czystym sumieniem moge Ci polecic lekką emulsję nawilżającą OLAY. Mam ten sam typ cery, gdy używałam kosmetyków matująco-nawilżających wiecznie byłam "zapchana" - po OLAY moja cera sie poprawiła, może nie od razu, ale po 2 tyg widzę, że jest dobrze. Emulsje kupiłam na dzien pod makijaż, zachęcona rezultatami dokupiłam równiez kremik na noc OLAY ale z serii mocno nawilżających, jednak z niego nie jestem tak zadowolona jak z emulsji na dzień.

Dodam, że cena to ok. 25 zł.

u mnie do nawilżenia równiez sprawdza sie oliwka dla dzieci HIPP, nałozona na mokra twarz wacikiem. Ale pod makijaż to nie odważyłam sie dokonać tego zabiegu, jedynie na noc ;)
No tak, z oliwką na twarzy lepiej nie pokazywać się ludziom:-P Bardzo dziękuję za radę, kiedyś przymierzałam się do tego, żeby kupić coś z Olay, ale zobaczyłam, że jakiś tam tonik jest z alkoholem i zrezygnowałam;-) Ale myślę, że spróbuję tej emulsji, w sumie kosmetyki Olay kojarzą mi się chyba dobrze. A używałyście może krem ,,Best" firmy Herba Studio? Czytałam, że bardzo dobry...
bumbosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 12:23   #6
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

u mnie do cery tłustej a zarazem suchej sparwdza się ziaja calma nawilżający. mam też ten cięższy biolipidowy ale troche mnie zpaycha wiec używam go bardzo rzadko na noc.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:16   #7
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Ja bardzo polecam krem
SORAYA Care & Control Antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe.

Skuteczny i faktycznie nawilża
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 12:36   #8
casjopea5555
Raczkowanie
 
Avatar casjopea5555
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Oj ja też mam problem z dobraniem kremu do mojej cery miałam ten Olay o którym dziewczyny piszą ale jak dla mnie kompletnie nie nawilżał, po nałożeniu czułam suchość. Ostatnio przetestowałam Vichy Aquali Thermal light doatałam próbkę z apteki i jestem bardzo zadowolona. Właśnie wczoraj kupiłam zestaw próbek o łącznej poj. 51ml za 32zł(już wliczone koszty przesyłki). Też zadowolona byłam z kremu z filtrem Iwostinu nazywał sie Solecrin spf 40 fajnie nawilżał i co najważniejsze nie zapychał.Następnym moim kandydatem jest Hydraphase La Roche Posay ale prawdopodobnie tez zakupię zestaw próbek, w razie jak mi nie podpasuje to odsprzedam
casjopea5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 16:01   #9
bumbosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Cytat:
Napisane przez casjopea5555 Pokaż wiadomość
Oj ja też mam problem z dobraniem kremu do mojej cery miałam ten Olay o którym dziewczyny piszą ale jak dla mnie kompletnie nie nawilżał, po nałożeniu czułam suchość. Ostatnio przetestowałam Vichy Aquali Thermal light doatałam próbkę z apteki i jestem bardzo zadowolona. Właśnie wczoraj kupiłam zestaw próbek o łącznej poj. 51ml za 32zł(już wliczone koszty przesyłki). Też zadowolona byłam z kremu z filtrem Iwostinu nazywał sie Solecrin spf 40 fajnie nawilżał i co najważniejsze nie zapychał.Następnym moim kandydatem jest Hydraphase La Roche Posay ale prawdopodobnie tez zakupię zestaw próbek, w razie jak mi nie podpasuje to odsprzedam
Parę dni temu kupiłam sobie krem Avene. Wprawdzie wydałam na niego więcej niż chciałam, ale co tam Jak na razie trudno mi powiedzieć, czy rzeczywiście działa, ale w sumie już zdążył mi się spodobać. Ma bardzo fajną konsystencję, fantastycznie się wchłania(!), nie błyszczę się po nim(!!), przyjemnie pachnie... tylko właściwie nie wiem, co z tym nawilżeniem, bo skóra nie stała się gładsza ani mniej zaczerwieniona... Nie wiem. Powiem, jak poużywam go nieco dłużej, bo w tak krótkim czasie trudno o jakiś widoczny efekt. Na pewno skorzystam z Waszych rad, i kupię polecane przez Was kremy, jak tylko skończy mi się ten.
bumbosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:50   #10
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Red face Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

wbrew temu, co piszą w kolorowych gazetkach, krem nawilżający nie jest niezbędny. owszem, większośc z nas potrzebuje dodatkowego nawilżenia, ale nie każdy.
jeśli nie masz objawów odwodnienia i nie używasz agresywnych środków myjących, możesz używać bezalkoholowego toniku nawilżającego. lub np. żelu z kwasem hialuronowym.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.