Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 12:18   #2161
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Nie mam porównania, bo nie mam starej wersji pudełka.
Poszłam za twoją radą i sprawdziłam, że sitko zdejmuje się bez problemu, lekko podważylam paznokciem i samo odskoczyło.
A pamiętam jak kiedyś walczyłam, żeby zdjąć sitko w Annabelle (nie da się tego zrobić, można wyjąc zaślepkę z dna, ale i tak zostają ślady).
Ale z drugiej strony, to nie chce mi się wierzyć, ze ktoś odsypał część podkładu z pudełka.
Na Twoim miejscu napisalabym do firmy w ktorej kupilas podklad, aby wyslali Ci zdjecie podkladu od srodka ( tak jak Twoje) tego koloru ktory kupilas, opisujac sytuacje jak ona wyglada u Ciebie tj. ze dostalas opakowanie z polowa podkladu.Oczywiscie nie wysylaj zdjecia ze swoim podkladem.

Wiara wiara, ale rozne rzeczy sie dzieja. Co zaszkodzi odsypac nawet 3/4 opakowania z kilku opakowan i wsadzic je do kolejnego? Wychodzi gratisowy podklad A jak sie wspolpracuje z dana firma to mozna miec oryginalne fabryczne opakowania, bo tez nie wiadomo czy dystrybutorzy np. sami nie rozsypuja tych podkladow do opakowan.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 12:24   #2162
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Sitka z LL zdejmuja się bardzo łatwo. Pudełko z podkładem nigdy nie jest wypełnione po brzegi.
Gdzie kupiłaś ten podkład?

Ślę z fołna
Dostałam na prezent w zestawie.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-07-15 o 08:48
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:41   #2163
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, jako ze brazery sypkie LL sa mi kolorystycznie nie pasujace, a jak bylo by ok, to jest blysk, to pomyslalam sobie, ze jak kiedys wykoncze moje obecne rzeczy, to przeciez moglabym kupic sobie ciemny podklad i uzywac jako brazera. Czy ktos moze juz tak robi? jak sie sprawdza podklad w roli brazera?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 23:00   #2164
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja do konturowania uzywam cienia Inglot matte 357, lepiej sie sprawdza niz niejeden produkt drdykowany do tego celu.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 23:41   #2165
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako ze brazery sypkie LL sa mi kolorystycznie nie pasujace, a jak bylo by ok, to jest blysk, to pomyslalam sobie, ze jak kiedys wykoncze moje obecne rzeczy, to przeciez moglabym kupic sobie ciemny podklad i uzywac jako brazera. Czy ktos moze juz tak robi? jak sie sprawdza podklad w roli brazera?
W zasadzie żaden odcień LL się nie nadaje do tego. Generalnie to dobry pomysł, ale nie z LL.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 07:31   #2166
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako ze brazery sypkie LL sa mi kolorystycznie nie pasujace, a jak bylo by ok, to jest blysk, to pomyslalam sobie, ze jak kiedys wykoncze moje obecne rzeczy, to przeciez moglabym kupic sobie ciemny podklad i uzywac jako brazera. Czy ktos moze juz tak robi? jak sie sprawdza podklad w roli brazera?
Ja tak zużywam próbki podkładów ze Sweetscents. Wraz z zamówieniem przysyłają ok 20 próbek i znajdują się tam też podkłady dla Afroamerykanek. Używam do konturowania i jestem zadowolona. Spróbować zawsze możesz
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 23:25   #2167
fresa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej dziewczyny mam prośbe, planuje kupić swój pierwszy podkład mineralny i po wielu opiniach mój wybór padł na LL, jednak nie mam pojęcia jaki odcień wybrać Mam jasną cere z przebarwieniami i jak dotąd moim faworytem był Revlon Colorstay w kolorze 150 buff, ten odcień jest prawie idealny (mógłby być tylko ciutke jaśniejszy) ale chcę spróbować minerałów. Może wiecie jaki odcień z LL będzie najbardziej zbliżony do tego revlona? w sumie to zastanawiam sie nad blondie ale nie jestem pewna

Edytowane przez fresa91
Czas edycji: 2015-07-15 o 23:42
fresa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 08:28   #2168
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
W zasadzie żaden odcień LL się nie nadaje do tego. Generalnie to dobry pomysł, ale nie z LL.
Myslisz ? Hot Chocolate czy Cinnamon nie jest dobrym pomyslem? wygladaja jak moj brazer. Fakt ze przesz komputer, to wiadomo, w rzeczywistosci moga miec troche inny odcien, ale zeby az tak zly, zeby sie na brazer nienadawaly?
Ja wogole jak widze to czesto ciemne pudry maja wlasnie taki ladny naturalny odcien. Nawet uzywalam prasowanca od Alterra w kolorze Bronze( wycofali go w tym roku) jako brazera. To byl moj tani zamiennik brazera Dr. Hauschka, a ze z brazerami w mineralach to wlasnie albo zbyt pomaranczowy, albo sie blyszczy, albo marka jak juz cos idealnego dorwiesz to zmienia kolor ( EDM) albo wycofuje( Zoeva), to pomyslalam, ze przciez moge zrobic jak z tym puderm Alterra, kupic sobie ciemny podklad i uzywac jak brazera. Myslisz, ze te ciemne LL, to maja dzikie odcienie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fresa91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam prośbe, planuje kupić swój pierwszy podkład mineralny i po wielu opiniach mój wybór padł na LL, jednak nie mam pojęcia jaki odcień wybrać Mam jasną cere z przebarwieniami i jak dotąd moim faworytem był Revlon Colorstay w kolorze 150 buff, ten odcień jest prawie idealny (mógłby być tylko ciutke jaśniejszy) ale chcę spróbować minerałów. Może wiecie jaki odcień z LL będzie najbardziej zbliżony do tego revlona? w sumie to zastanawiam sie nad blondie ale nie jestem pewna
za czasow zwyklej kolorowki tez mialam ten odcien revlona, z LL uzywam blondie, ale midzy jednam a drugim minelo przynajmniej 10 lat i w zeszlym roku zauwazylam ze koloryt cery mi sie zmienil, zciemniala lekko, wiec mozliwe ze revlon byly by teraz o ton za jasny.
Spraw sobie probki z jasnego zestawu LL. Jak sie okaze ze blondie o to0n za ciemny, to ten jasniejszy odcien powinien byc ok, albo jesli blondie za jasny to ten ciekniejszy bedzie pasowac, ostatacznie mozesz wymieszac dwa odcienie i dopasowac kolor. To dobry pomysl dla kogos kto na zime potrzebuje jasny odcien a w cieple miesiac ecera nabiera kolorytu, wtedy mozna sobie mieszac, na lato uzywac ciekmniejszy , w zimie jasniejszy, a w miedzy czasie wlasnie mieszac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:43   #2169
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zajrzyj do wątku albumowego, wstawiałam tanie zdjęcia ciemnych odcieni.
Jesteś jeszcze w Polsce? Mogę Ci posłać próbki.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:39   #2170
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Nie, jestem juz w domu.

a gdzie ten watek? Na poczatku strony czy gdzie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 18:18   #2171
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

czy ma ktoś może BABY BUKI albo zwykły SUPER KABUKI z Lily Lolo?
czy ktoś mi może napisać jak to jest z ich wielkościami?
Wciąż szukam fajnego pędzla na wyjazdy do nakładania podkładu mineralnego. Jestem w rozterce między takimi zamykanymi z BIKOR (ten czarny OSLO albo ten dedykowany do ziemi egipskiej - złoty) lub któryś z tych Lily Lolo. Chętnie zbiorę jakieś opinie stąd, pół internetu już przejrzałam!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 19:57   #2172
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
czy ma ktoś może BABY BUKI albo zwykły SUPER KABUKI z Lily Lolo?
czy ktoś mi może napisać jak to jest z ich wielkościami?
Wciąż szukam fajnego pędzla na wyjazdy do nakładania podkładu mineralnego. Jestem w rozterce między takimi zamykanymi z BIKOR (ten czarny OSLO albo ten dedykowany do ziemi egipskiej - złoty) lub któryś z tych Lily Lolo. Chętnie zbiorę jakieś opinie stąd, pół internetu już przejrzałam!
Ja mam baby buki, na zdjęciu z próbka z AM dla porównania wielkości.



Pędzelek bardzo fajny, mięciutki, idealny na wyjazdy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 20:01   #2173
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Ja mam baby buki, na zdjęciu z próbka z AM dla porównania wielkości.



Pędzelek bardzo fajny, mięciutki, idealny na wyjazdy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Akurat nie posiadam żadnej próbki podkladu z AM, chyba że to podobny rozmiar co próbki cieni? A włosie bardzo miękkie? Do tej pory używałam pędzla flat top z AM albo Sigma 3dhd kabuki, ale pierwszy mnie nie satysfakcjonuje, a drugi na podróż za duży mimo genialnosci. Expert face brush z real techniques nie sprawdzil mi się do minerałów bo jednak za duża warstwę sobie nim kładę...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 20:17   #2174
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
czy ma ktoś może BABY BUKI albo zwykły SUPER KABUKI z Lily Lolo?
czy ktoś mi może napisać jak to jest z ich wielkościami?
Wciąż szukam fajnego pędzla na wyjazdy do nakładania podkładu mineralnego. Jestem w rozterce między takimi zamykanymi z BIKOR (ten czarny OSLO albo ten dedykowany do ziemi egipskiej - złoty) lub któryś z tych Lily Lolo. Chętnie zbiorę jakieś opinie stąd, pół internetu już przejrzałam!
Mam super kabuki, nie mam teraz co prawda możliwość zrobienia zdjęcia (mogę zrobić jutro), ale mogę podać orientacyjne wymiary. Ma włosie dużo bardziej rozłożyste od baby, jest bardzo gęsty i miękki.

Wysokość całkowita 7 cm
Wysokość trzonka 3 cm
Wysokość włosia 4 cm
Średnica trzonka (na dole) 3 cm
Średnica włosia patrząc od góry 5 cm

Ogólnie pędzel jest bardzo dobrej jakości, włosie ładnie przyjęte i super miękkie, ale też bardzo puszyste i efekt jest bardzo naturalny, jeśli oczekujesz dobrego krycia to będzie kiepsko, trzeba dokładać dużo warstw, flat topem łatwiej o krycie. Dlatego ja wolę pędzel chowany Annabelle Minerals (flat top) i to jego zabiorę na wyjazd. Lily Lolo uwielbiam do pudru

Jeśli chcesz, jutro koło 14-15 mogę zrobić zdjęcie Lily Lolo i AM

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Akurat nie posiadam żadnej próbki podkladu z AM, chyba że to podobny rozmiar co próbki cieni? A włosie bardzo miękkie? Do tej pory używałam pędzla flat top z AM albo Sigma 3dhd kabuki, ale pierwszy mnie nie satysfakcjonuje, a drugi na podróż za duży mimo genialnosci. Expert face brush z real techniques nie sprawdzil mi się do minerałów bo jednak za duża warstwę sobie nim kładę...
Próbki podkładu są w takich samych słoiczkach co próbki cieni (1g)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 20:30   #2175
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52135889]Mam super kabuki, nie mam teraz co prawda możliwość zrobienia zdjęcia (mogę zrobić jutro), ale mogę podać orientacyjne wymiary. Ma włosie dużo bardziej rozłożyste od baby, jest bardzo gęsty i miękki.

Wysokość całkowita 7 cm
Wysokość trzonka 3 cm
Wysokość włosia 4 cm
Średnica trzonka (na dole) 3 cm
Średnica włosia patrząc od góry 5 cm

Ogólnie pędzel jest bardzo dobrej jakości, włosie ładnie przyjęte i super miękkie, ale też bardzo puszyste i efekt jest bardzo naturalny, jeśli oczekujesz dobrego krycia to będzie kiepsko, trzeba dokładać dużo warstw, flat topem łatwiej o krycie. Dlatego ja wolę pędzel chowany Annabelle Minerals (flat top) i to jego zabiorę na wyjazd. Lily Lolo uwielbiam do pudru

Jeśli chcesz, jutro koło 14-15 mogę zrobić zdjęcie Lily Lolo i AM

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



Próbki podkładu są w takich samych słoiczkach co próbki cieni (1g)[/QUOTE]




chętnie zobaczę zdjęcia od ciebie jutro
kurczę, no właśnie chyba potrzebuję czegoś co nakładało by delikatniej podkład. Nie mam problemów z cerą w zasadzie żadnych.
Flat top z AM nakłada podkład szybko ale jak się śpieszę to przesadzam. Zabierałam go w podróż, ale no na wakacjach się wiecznie człowiek śpieszy, żeby później odpocząć no i efekt jest taki sobie.
Sigma 3dhd kabuki ma genialne włosie, bardziej plastyczne niż flat top, no i super nakładam sigmą minerały, ale też produkty w kamieniu, kremie... tylko że jest duży i do użytku domowego raczej...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 20:55   #2176
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
chętnie zobaczę zdjęcia od ciebie jutro
kurczę, no właśnie chyba potrzebuję czegoś co nakładało by delikatniej podkład. Nie mam problemów z cerą w zasadzie żadnych.
Flat top z AM nakłada podkład szybko ale jak się śpieszę to przesadzam. Zabierałam go w podróż, ale no na wakacjach się wiecznie człowiek śpieszy, żeby później odpocząć no i efekt jest taki sobie.
Sigma 3dhd kabuki ma genialne włosie, bardziej plastyczne niż flat top, no i super nakładam sigmą minerały, ale też produkty w kamieniu, kremie... tylko że jest duży i do użytku domowego raczej...
A no widzisz, jeśli potrzebujesz delikatnego efektu, jedynie ujednolicenia kolorytu to myślę, że będziesz bardzo zadowolona Ja, chcąc uzyskać mocne krycie, musiałam zużyć tym pędzlem dużo więcej podkładu niż zazwyczaj, więc dałam sobie spokój, można zbankrutować No ale ja zdecydowanie mam co zakrywać

Pędzel AM masz klasyczny, nie chowany? Mogę Ci z nim porównać bo też mam, żebyś miała rozeznanie wielkości
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 20:57   #2177
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52136382]Pędzel AM masz klasyczny, nie chowany? Mogę Ci z nim porównać bo też mam, żebyś miała rozeznanie wielkości [/QUOTE]

z AM pędzel mam klasyczny flat top.
w sumie to nawet nie wiedziałam, że AM ma jakieś chowane.
Chętnie zobaczę więc i to
z góry dzięki!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 22:18   #2178
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

To ja zalacze zdjecie porownawcze
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 22:22   #2179
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ten maly mini kabuki nie ma nazwy firmy, ale podobny pędzel ma AM i EDM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1437340833027.jpg (52,4 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-07-20 o 08:55
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 13:13   #2180
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzięki syshda, ale i tak obiecałam porównanie z chowanym AM
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 13:19   #2181
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

i weź tu człowieku bądź mądry
najchętniej wszystkie bym miała.
ten super kabuki z lily lolo nie jest taki duży jak mi się wydawało!
a tego wysuwańca z AM chyba już nie mają w ofercie... hmmm
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:49   #2182
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ojej Rzeczywiście jest niedostępny zarówno na stronie AM, jak i na mineralcosmetics. Ciekawe czy to tymczasowy brak towaru, czy nie będzie już dostępny Szkoda, bo fajny
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:59   #2183
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52143032]Ojej Rzeczywiście jest niedostępny zarówno na stronie AM, jak i na mineralcosmetics. Ciekawe czy to tymczasowy brak towaru, czy nie będzie już dostępny Szkoda, bo fajny [/QUOTE]

był też sporo tańszy od wysuwanych pędzli z bikor, znalazłam pare opinii w necie. cóż, myślę dalej
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:02   #2184
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
i weź tu człowieku bądź mądry
najchętniej wszystkie bym miała.
ten super kabuki z lily lolo nie jest taki duży jak mi się wydawało!
a tego wysuwańca z AM chyba już nie mają w ofercie... hmmm
Mam super kabuki ale w starej wersji( tej na KWC) i tez jak ktos tutaj napisze ze to fajny pedzel do pudru. Wlasnbie wrocilam z urlopu w PL i mialam go ze soba. nakladalam nim Seidenpuder od Chrimaluxe, ale zdarzylo mi sie tez mineralki, jesli chcialam tak troche lepiej omiesc cere. On jak dla mnie jest za malo zbity na wcieranie mineralow, zeby przy takiej samej ilosci proszku, dalo sie nim uzyskac jakies krycie. Porownuje go do kabuki od TBS, ktory jest zdecydowanie bardziej zbity. Ale czasami chcialam taki efekt, wiec zdarzylo mi sie ze podkladem mineralnym sie "przypudrowalam", bo tak to mozna nazwac. Nie zaluje ze go kupilam( zamawialam zestaw podklad, wybrany puder wykonczeniowy i ten kabuki), jego wielkosc pozwala na szybka prace. Omieciesz gebe i po krzyku.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:26   #2185
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mam super kabuki ale w starej wersji( tej na KWC) i tez jak ktos tutaj napisze ze to fajny pedzel do pudru. Wlasnbie wrocilam z urlopu w PL i mialam go ze soba. nakladalam nim Seidenpuder od Chrimaluxe, ale zdarzylo mi sie tez mineralki, jesli chcialam tak troche lepiej omiesc cere. On jak dla mnie jest za malo zbity na wcieranie mineralow, zeby przy takiej samej ilosci proszku, dalo sie nim uzyskac jakies krycie. Porownuje go do kabuki od TBS, ktory jest zdecydowanie bardziej zbity. Ale czasami chcialam taki efekt, wiec zdarzylo mi sie ze podkladem mineralnym sie "przypudrowalam", bo tak to mozna nazwac. Nie zaluje ze go kupilam( zamawialam zestaw podklad, wybrany puder wykonczeniowy i ten kabuki), jego wielkosc pozwala na szybka prace. Omieciesz gebe i po krzyku.
dzięki za opinię. celuję raczej w pędzel który nada się do podkładu mineralnego, a nie pudru, no i wolę takie troszkę mocniej zbite. czyli super kabuki mimo pięknego wyglądu odpada. Może baby buki z LL albo coś z bikora. hm.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:56   #2186
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Everyday Minerals miał też takiego wysuwanego flat topa:
http://www.sklep.joga-wege-art.pl/pr...id_product=244
Jeszcze gdzieniegdzie mozna go kupic.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 22:14   #2187
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Everyday Minerals miał też takiego wysuwanego flat topa:
http://www.sklep.joga-wege-art.pl/pr...id_product=244
Jeszcze gdzieniegdzie mozna go kupic.
skłaniam się bardziej ku wysuwanemu kabuki - flat topa mam jednego zwykłego i chciałam coś innego, podobno jest wtedy lżejsze krycie?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 22:25   #2188
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jeszcze Ecotools ma rozsuwany kabuki, co prawda nie jest to pędzel dedykowany do minerałów, ale jest na tyle gęsty, że mogłoby się udać Też mogę zrobić zdjęcie jutro
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 09:10   #2189
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;52160024]Jeszcze Ecotools ma rozsuwany kabuki, co prawda nie jest to pędzel dedykowany do minerałów, ale jest na tyle gęsty, że mogłoby się udać Też mogę zrobić zdjęcie jutro [/QUOTE]

Jestem za! ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 13:58   #2190
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ecotools ma leciutko pozbijane włoski w kępki, ale to tylko dlatego, że go przed chwilą prałam Nie chciałam robić zdjęcia brudnego pędzla.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.