Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie III:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 21:09   #31
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Zapisalam sie do Cosinusa, na kosmetyke Jutro zadzwonie i zapytam dokladniej o wszystko. Mama mnie dzisiaj namowila.

Aneszna, a moja bluzka to ta:

http://allegro.pl/bluzka-koronka-h-m...215230881.html

granatowa i czarna
(nie wiem czy tak tu sobie moge linka wrzucac?)

Coffe, sukienka ładna, ale wyglada jakby była troszke za duża... albo mi sie wydaje

Edytowane przez malaczarna885
Czas edycji: 2010-09-07 o 21:11
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:11   #32
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

do sklepu nie poszlam , czekam az tz wroci bo nie wzial kluczy
wogole znalazlam dzis jakies zapiski sprzed prawie 2 lat i kolejny raz stwierdzam ze za duzo wydaje
wczesniej na zycie starczalo mi o wiele mniej tzn jedzenia itp
musze sobie to wszystko jakos przemyslec bo to sie zle skonczy
wolalabym znow jakos z glowa wydawac ta kase i reszte zostawic na koncie

coffee sufer figurka i super kiecka

a mi sie tytul podoba
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:20   #33
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Zapisalam sie do Cosinusa, na kosmetyke Jutro zadzwonie i zapytam dokladniej o wszystko. Mama mnie dzisiaj namowila.

Aneszna, a moja bluzka to ta:

http://allegro.pl/bluzka-koronka-h-m...215230881.html

granatowa i czarna
(nie wiem czy tak tu sobie moge linka wrzucac?)

Coffe, sukienka ładna, ale wyglada jakby była troszke za duża... albo mi sie wydaje
Nie, nie jest za duża Ma spory dekolt i z tyłu na plecach jest takie samo wycięcie jak dekolt ona jest z takiego tiulu (?) uszyta, więc może się tylko tak wydaje

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
do sklepu nie poszlam , czekam az tz wroci bo nie wzial kluczy
wogole znalazlam dzis jakies zapiski sprzed prawie 2 lat i kolejny raz stwierdzam ze za duzo wydaje
wczesniej na zycie starczalo mi o wiele mniej tzn jedzenia itp
musze sobie to wszystko jakos przemyslec bo to sie zle skonczy
wolalabym znow jakos z glowa wydawac ta kase i reszte zostawic na koncie

coffee sufer figurka i super kiecka

a mi sie tytul podoba
dziękuję

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Zapisalam sie do Cosinusa, na kosmetyke Jutro zadzwonie i zapytam dokladniej o wszystko. Mama mnie dzisiaj namowila.

Aneszna, a moja bluzka to ta:

http://allegro.pl/bluzka-koronka-h-m...215230881.html

granatowa i czarna
(nie wiem czy tak tu sobie moge linka wrzucac?)

Coffe, sukienka ładna, ale wyglada jakby była troszke za duża... albo mi sie wydaje
A super decyzja z tym cosinusem

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;21925264]pokażcie ciuszki i butki, zobacze co teraz modne...




teraz dobry okres, mozna cieplejsze ciuchy kupowac, u mnie jutro obnizka tez w lmpie a juz 2 tyg nie byłam...

folti a jak twoja dieta, nadal sie katujesz?

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------


brakuje mi tu tych wysokich szpilale ogólnie laseczka z ciebie..[/QUOTE]



---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Grubszych ciuchów mam od groma, a teraz te letnie można za grosze kupić Ale dalej potrzebuję ciemnych dżinsów i jednokolorowych gładkich bluzek z długim rękawem



Lubię sukienki z takimi dekoltami. Ładny ma też kolor
Ładnie Ci w niej [COLOR="Silver"]


---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mnie tytuł pasuje Nie mam zastrzeżeń


---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
aneszna - nie już sie nie katuje, TŻ mnie pilnuje.. powiem szczerze, teraz jestem o wiele szczęśliwsza, ale na wage nie wchodzilam dawno. Ciuchy nosze te same, wiec jest ok ale jak pojdziemy na swoje - wroce do moich obiadkow, poki co jem co mama zrobi

coffee sukienka mi sie podoba, ale chyba w gornej czesci - jest mocno wylewna, tzn jakby byla mocno luzna - ramiona i biust - moze tylko mam takie wrażenie, ale mi sie podoba

laski lece spac, wymęczona
Ja się chyba tylko tak ustawiłam dziwnie, że się tak wydaje bo nie jest luźna nawet miałam problem z zapięciem jej w biuście
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:21   #34
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;21925634]czarne bolerko

mnie tytul sie podoba-nie zmieniac prosze[/QUOTE]
mam tylko granatowe jutro skoczę do paru sklepów, rozejrzę się za butami i bolerkiem.
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:27   #35
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Nie, nie jest za duża Ma spory dekolt i z tyłu na plecach jest takie samo wycięcie jak dekolt ona jest z takiego tiulu (?) uszyta, więc może się tylko tak wydaje

A super decyzja z tym cosinusem
No to moze rzeczywiscie tak sie ustawilas, bo wyglada na luzna. Albo to przez ten tiul hehe Ale ogolnie jest bardzo ładna

Mam nadzieje, ze mi sie spodoba ten Cosinus. Ciesze sie, ze w kazdej chwili moge zrezygnowac Coffe, za zawozilas im juz papiery?
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:30   #36
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Melduję się i ja A tytuł...trzeba się będzie przyzwyczaić
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:30   #37
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
No to moze rzeczywiscie tak sie ustawilas, bo wyglada na luzna. Albo to przez ten tiul hehe Ale ogolnie jest bardzo ładna

Mam nadzieje, ze mi sie spodoba ten Cosinus. Ciesze sie, ze w kazdej chwili moge zrezygnowac Coffe, za zawozilas im juz papiery?
Jeszcze nie, w ciągu dwóch tygodni trzeba zawieźć, zawiozę w środę, jak będę tam, na miejscu
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 21:35   #38
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

oj, Coffee - tytuł jakikolwiek, aby był

a buty jutro wkleję, teraz robię logo
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:37   #39
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

ojj jak ja bym poszalała po lumpach... a tu nie da rady bo w portfelu wieje pustką
ostatnio prawie 100 wydałam
ale kupiłam dwa długie swetry, jeden biały w serek, drugi taki ciemny turkus z golfem, do tego czarny sweter DKNY nówka sztuka z bardzo nietypowym dekoltem, był jeszcze gorset /z tego jestem chyba najbardziej zadowolona/, nowiuteńka bluzka zary /czarna, z przezroczystego materiału, coś jakby gotycki styl, elegancka, nawet mojej mamie oko zbielało jak ją zobaczyla /, tuniko-sukienka new look
tyle pamiętam i niestety tyle musi wystarczyć dopóki nie wpłynie kolejna wypłata... czyli do pierwszego
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:38   #40
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Witam. Czy można się jeszcze do Was przyłączyć? Od wielu lat walczę ze swoją główną wadą - nie potrafię oszczędzać, a najwięcej wydaję na jedzenie w restauracjach i na mój największy nałóg, jakim jest chodzenie do kina. Liczę na Waszą pomoc i na własne samozaparcie.
munek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:39   #41
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Moje łupy też wkleję jutro
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 22:16   #42
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
To ta sukienka, jak w niej wyglądam?
ładna

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Zapisalam sie do Cosinusa, na kosmetyke Jutro zadzwonie i zapytam dokladniej o wszystko. Mama mnie dzisiaj namowila.

Aneszna, a moja bluzka to ta:

http://allegro.pl/bluzka-koronka-h-m...215230881.html

granatowa i czarna
(nie wiem czy tak tu sobie moge linka wrzucac?)

Coffe, sukienka ładna, ale wyglada jakby była troszke za duża... albo mi sie wydaje
świetna ta bluzka, właśnie poluję no coś z koronki

Cytat:
Napisane przez munek Pokaż wiadomość
Witam. Czy można się jeszcze do Was przyłączyć? Od wielu lat walczę ze swoją główną wadą - nie potrafię oszczędzać, a najwięcej wydaję na jedzenie w restauracjach i na mój największy nałóg, jakim jest chodzenie do kina. Liczę na Waszą pomoc i na własne samozaparcie.
witamy


dziewczyny, jestem z siebie dumna, od dwóch dni nic nie wydałam oby więcej takich dni bo naprawdę musze się ostro wziąć za oszczędzanie bo jest szansa że już za rok wprowadzę się do mojego mieszkanka i chce mieć chociaż na jakieś duperele do niego
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:22   #43
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
świetna ta bluzka, właśnie poluję no coś z koronki
Mialam ochote jeszcze na czerwona i bezowa, no ale bez przesady Ale sa super, bardzo wygodne i ladnie sie ukladaja. Nie zaluje, ze je wzielam

Coffe, chyba Ty kiedys wspominalas, ze znalazlas sobie jakis super podkład tani... moglabys napisac co to byla za firma, bo chyba bede musiala cos zakupic... Moja twarz wyglada okropnie, musze pozakrywac troche te syfki.

Jak macie jakies sprawdzone TANIE podklady to bardzo proszę o nazwę
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:25   #44
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość

Jak macie jakies sprawdzone TANIE podklady to bardzo proszę o nazwę
INGRID Mineral Silk&Lift, kosztuje ok 9 zł jest po prostu super, wcześniej używałam Sensique ale ten z Ingrid jest moim zdaniem o niebo lepszy
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:30   #45
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Jak macie jakies sprawdzone TANIE podklady to bardzo proszę o nazwę
Ja używam Synergen z Rossmanna Normalnie po 7,99 zł, często w promocji za 6,49 zł
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:30   #46
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

niewiem czemu ale ja nie widze ani grama koronki w tej bluzce chyba musze uzyc swoje okularki od czasu do czasu


sluchajcie macie jakis pomysl na czym oszczedzic na zycie tzn . niewiem tansze produkty zywnosciowe a nie gorsze czy jakies chemiczne srodki . juz niewiem n co mi tyle kasy idzie .

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2010-09-07 o 23:16
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:48   #47
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
INGRID Mineral Silk&Lift, kosztuje ok 9 zł jest po prostu super, wcześniej używałam Sensique ale ten z Ingrid jest moim zdaniem o niebo lepszy
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja używam Synergen z Rossmanna Normalnie po 7,99 zł, często w promocji za 6,49 zł
Dzieki dziewczyny, zaraz sobie o nich poczytam i jutro poszukam u siebie
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
niewiem czemu ale ja nie widze ani grama koronki w tej bluzce chyba musze uzyc swoje okularki od czasu do czasu
Koronka jest na ramionach tylko
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:53   #48
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez munek Pokaż wiadomość
Witam. Czy można się jeszcze do Was przyłączyć? Od wielu lat walczę ze swoją główną wadą - nie potrafię oszczędzać, a najwięcej wydaję na jedzenie w restauracjach i na mój największy nałóg, jakim jest chodzenie do kina. Liczę na Waszą pomoc i na własne samozaparcie.
pewnie witaj

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

coffee sukienka bardzo ładna
malaczarna super ta bluzka
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 23:41   #49
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

a ty masz jakis pomysl agusiownik? na ten dzienn chlopaka? ja bede miec 2 okazje bo moj tz ma w okolicach konca wrzesnia imieniny wiec bedzie pole do wykazania sie
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 00:33   #50
wepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

heja potrzebuję grupy wsparcia, przyjmiecie mnie ? moim problemem są BUUUTY. kocham kupować buty, nie jakieś tam nie wiem jak drogie, czy wymyślne. Ale mam ich już dużo, nie chce więcej. Poza tym nie umiem robić konkretnych zakupów, wydaje na jakieś pierdoły, gazety, słodkości. I tak co miesiąc kasa idzie mi nie wiem na co.. rozpływa się jakoś
wepla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 01:09   #51
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

witaj jasne ze przyjmiemy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 03:01   #52
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
a ty masz jakis pomysl agusiownik? na ten dzienn chlopaka? ja bede miec 2 okazje bo moj tz ma w okolicach konca wrzesnia imieniny wiec bedzie pole do wykazania sie
2 lata temu zrobiłam kolację, zapaliłam 104 świeczki i kupiłam mu perfum o którym marzył, dałam mu też 3 kupony przez siebie zrobione na masaż, obiadek i upojną noc
w tamtym roku nie pamiętam co zrobiłam, nie umiem sobie przypomnieć
w tym chciałabym, żeby było wyjątkowo, ale nie mam pomysłu
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 06:24   #53
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Mialam ochote jeszcze na czerwona i bezowa, no ale bez przesady Ale sa super, bardzo wygodne i ladnie sie ukladaja. Nie zaluje, ze je wzielam

Coffe, chyba Ty kiedys wspominalas, ze znalazlas sobie jakis super podkład tani... moglabys napisac co to byla za firma, bo chyba bede musiala cos zakupic... Moja twarz wyglada okropnie, musze pozakrywac troche te syfki.

Jak macie jakies sprawdzone TANIE podklady to bardzo proszę o nazwę
Ja polecam Mahnattan w czarnym opakowaniu. Myślałam, że to niemożliwe, ale gdy rano go nałoże, twarz się nie świeci cały dzien Kosztuje około 20 zl, co wydaje mi się nie aż tak bardzo wysoką ceną, zwłaszcza, że mi starcza na 3-4 miesiące.


Kurcze dziewczyny, dobrze że przypomniałyście o dniu chłopaka...Zapomniałabym: mur:Oczywiśnie nie mam pomysłu..Chyba upiekę mu coś i kupię coś drobnego. Za niedługo też ma urodziny, więc nad tym też musze pomyslec, ale kupię mu coś z ekwipunki trekingowego, bo kocha góry
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:03   #54
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

heh, dzień chłopaka..
tż dopiero co miał urodziny, w piątek ma imieniny i ten dzień chłopaka..
a ja nie mam pojęcia, co mu kupić
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:08   #55
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Mała, bardzo ładne te Twoje bluzki
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:17   #56
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Jak macie jakies sprawdzone TANIE podklady to bardzo proszę o nazwę
avon, magix podkład matujaco-wygladający z promocji 24,9 a jak sie dogadasz z jakąś konsultantką to za 15 zł ci wyjdzie
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
sluchajcie macie jakis pomysl na czym oszczedzic na zycie tzn . niewiem tansze produkty zywnosciowe a nie gorsze czy jakies chemiczne srodki . juz niewiem n co mi tyle kasy idzie .
biedrona, lidl tam sa tanie produkty do jedzenia i chemiczne.

dzieki bogu ze ja nie musze na takie rzeczy wydawac jeszcze....

u mnie brzydka pogoda, szaro i znów mam doła....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:46   #57
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

jak dla mnie biedrona to mistrzostwo świata jak zakupy to tylko tam
już się przekonałam że niektóre produkty, które można też kupić w innych supermarketach są tam o niebo tańsze
przykład - takie paluszki drobiowe lub drobiowo-wieprzowe Sokołowa pakowane po 4 szt. w biedronie kosztują niecałe 2,- a ostatnio w realu widziałam je za 3,- !!
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:05   #58
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Mialam ochote jeszcze na czerwona i bezowa, no ale bez przesady Ale sa super, bardzo wygodne i ladnie sie ukladaja. Nie zaluje, ze je wzielam

Coffe, chyba Ty kiedys wspominalas, ze znalazlas sobie jakis super podkład tani... moglabys napisac co to byla za firma, bo chyba bede musiala cos zakupic... Moja twarz wyglada okropnie, musze pozakrywac troche te syfki.

Jak macie jakies sprawdzone TANIE podklady to bardzo proszę o nazwę
Tak, ja używam tego Sensique, Matt Finish Foundation (Podkład matujący), kosztuję chyba 3,99 albo 4,99 i jestem z niego bardzo zadowolona, nie tworzy maski na twarzy (co w przypadku np. podkładu z Astora za 30zł jest tragiczne i nie mogę go zmęczyć ), a co matowania to tak średnio matuje, ale ja zawsze na to jeszcze nakładam puder matujący w kamieniu też z tej firmy i efekt cały dzień mi się utrzymuję

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez wepla Pokaż wiadomość
heja potrzebuję grupy wsparcia, przyjmiecie mnie ? moim problemem są BUUUTY. kocham kupować buty, nie jakieś tam nie wiem jak drogie, czy wymyślne. Ale mam ich już dużo, nie chce więcej. Poza tym nie umiem robić konkretnych zakupów, wydaje na jakieś pierdoły, gazety, słodkości. I tak co miesiąc kasa idzie mi nie wiem na co.. rozpływa się jakoś
Witaj Też jestem butoholiczką Mam tyle butów, że nawet nie mam kiedy ich wszystkich ubrać Ale już do końca roku nie kupię żadnych butów, żadnych

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Tak sobie myślę, że już dawno nie kupowałam żadnych kosmetyków (prócz szamponu, ale to konieczność), muszę zużyć te wszystkie co mam

A już robiłam przez ten czas ze 3 razy zamówienie z Ori, a zawsze jak robiłam to nazamawiałam tyle kosmetyków dla siebie

Mam wszystkiego po kilka sztuk:
- balsamy do ciała - 6
- kremy do twarzy na dzień - 2
- kremy do twarzy na noc - 1
- kremy do stóp - 6
- dezodoranty do stóp - 4
- odżywki do włosów - 4
- odżywki na skalp - 2
- maseczki do twarzy - 5
- peelingi do twarzy - 4
- kuracje do twarzy - 2
- toniki - 2
- żele do twarzy - 3
No i po co nakupowałam tego tyle? To jest chyba choroba Przez najbliższe pół roku kupuję tylko szampony, żele pod prysznic i chusteczki do demakijażu. A resztę rzeczy zużywam do końca
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:11   #59
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Tak, ja używam tego Sensique, Matt Finish Foundation (Podkład matujący), kosztuję chyba 3,99 albo 4,99 i jestem z niego bardzo zadowolona, nie tworzy maski na twarzy (co w przypadku np. podkładu z Astora za 30zł jest tragiczne i nie mogę go zmęczyć ), a co matowania to tak średnio matuje, ale ja zawsze na to jeszcze nakładam puder matujący w kamieniu też z tej firmy i efekt cały dzień mi się utrzymuję

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



Witaj Też jestem butoholiczką Mam tyle butów, że nawet nie mam kiedy ich wszystkich ubrać Ale już do końca roku nie kupię żadnych butów, żadnych

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Tak sobie myślę, że już dawno nie kupowałam żadnych kosmetyków (prócz szamponu, ale to konieczność), muszę zużyć te wszystkie co mam

A już robiłam przez ten czas ze 3 razy zamówienie z Ori, a zawsze jak robiłam to nazamawiałam tyle kosmetyków dla siebie

Mam wszystkiego po kilka sztuk:
- balsamy do ciała - 6
- kremy do twarzy na dzień - 2
- kremy do twarzy na noc - 1
- kremy do stóp - 6
- dezodoranty do stóp - 4
- odżywki do włosów - 4
- odżywki na skalp - 2
- maseczki do twarzy - 5
- peelingi do twarzy - 4
- kuracje do twarzy - 2
- toniki - 2
- żele do twarzy - 3
No i po co nakupowałam tego tyle? To jest chyba choroba Przez najbliższe pół roku kupuję tylko szampony, żele pod prysznic i chusteczki do demakijażu. A resztę rzeczy zużywam do końca
Ja miałam ten Sensique i go wyrzuciłam, nie podpasował mi Za to Synergenem jestem zachwycona

Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji - zrobiłam porządek w szufladach, złapałam się za głowę i padłam Nie mogę nic kupować, mam za dużo balsamów do ciała, kosmetyków do pielęgnacji stóp i zapachów
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:12   #60
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

heeh dziewczyny,;
kosmetykow
szklanek
dzieci
ciuchow

NIGDY DOŚĆ
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.