Ines-Atelier Warszawa - suknia ślubna wg własnego projektu -ktoś korzystał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 17:28   #1
Rorza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2

Ines-Atelier Warszawa - suknia ślubna wg własnego projektu -ktoś korzystał?


Drogie Dziewczyny
jestem nowa, potrzebuje pomocy :P
Czy któras z Was szyła suknię slubną w pracowni Ines-Atelier w Warszawie na al. Jana Pawła (pasaz muranow).
Wymysliłam sobie suknię (nie moge znaleźć gotowej takiej ktora by mi się podobała na tyle zebym zemdlała :P ) wiec pomyslałam ze uszyję wg. mojego projektu, ale wiadomo to ryzyko...
Bedę wdzieczna za opinię nt tej pracowni lub polecenia innej
Rorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 23:18   #2
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ines-Atelier Warszawa - suknia ślubna wg własnego projektu -ktoś korzystał?

Cytat:
Napisane przez Rorza Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny
jestem nowa, potrzebuje pomocy :P
Czy któras z Was szyła suknię slubną w pracowni Ines-Atelier w Warszawie na al. Jana Pawła (pasaz muranow).
Wymysliłam sobie suknię (nie moge znaleźć gotowej takiej ktora by mi się podobała na tyle zebym zemdlała :P ) wiec pomyslałam ze uszyję wg. mojego projektu, ale wiadomo to ryzyko...
Bedę wdzieczna za opinię nt tej pracowni lub polecenia innej

Tej pracowni nie znam, ale na pasażu muranów mogę polecić DESIRER Szyję u nich sukienkę na świadkową, wszystko idealnie Suknie (i sukienki) super uszyte. Ja swoją sukienkę sukienkę też stworzyłam z kilku innych i nie było problemu
https://www.facebook.com/suknieslubnedesirer
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 09:22   #3
Rorza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ines-Atelier Warszawa - suknia ślubna wg własnego projektu -ktoś korzystał?

dzieki za opinie , o tym salonie nie pomyslalam. Skontaktuje sie zobaczymy, chociaz juz prawie zdecydowalam sie na Ines-Atelier.
Moze ktos ma jednak jakies doswiadczenie z nimi?
Rorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:48   #4
Angela81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ines-Atelier Warszawa - suknia ślubna wg własnego projektu -ktoś korzystał?

Witam Ja osobiście polecam Ines Atelier. miałam u nich szyta suknię ślubną, super)) tak jak sobie wymarzyłam...miałam zdjecie ale wprowadziłam na nie dużo zmian i wyszła zupełnie inna suknia. PIĘKNA!!!. bardzo dopracowana i super cena!!!! POLECAM Dodatkowo dla moich trzech druchen też zamawiałysmy tu sukienki- bardzo profesjonalnie. Polecam
Angela81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 20:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.