Praca przy wykładaniu towaru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 22:04   #1
warszawa12332167
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22

Praca przy wykładaniu towaru


Witam mam pytanie do osob wykłądających towar w sklepie carrefour, chcialbym aby ktos dał opinie,ponieważ szukam takiej lekkiej pierwszej pracy, wiem ze tam mozna ustalac dni i nie pracowac codziennie czyli ok, zarobki nie są duze ale na początku nie chodzi mi o nie, tylko czy jest ciezko itp
warszawa12332167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:26   #2
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Praca przy wykładaniu towaru

Dorzucę swoje dwa grosze, bo pracuję od niedawna w carrefourze w dużym mieście (poprzez agencję). Może komuś się przyda:

Sama w sobie praca nie jest skomplikowana. W skrócie wszystko ogranicza się do tego, że na poszczególne działy są wywożone palety z nierozpakowanymi produktami i trzeba je poukładać na półkach, a na koniec wyrzucić pozostałe kartony i ewentualnie odwieźć nadmiar z powrotem na magazyn. Pierwszego dnia jest krótkie szkolenie, na którym można się wszystkiego dowiedzieć.

Jak mam być szczera, to bardzo dużo zależy od tego, jaki dział się trafi i z kim nam przyjdzie pracować (to drugie szczególnie dla nowych osób, bo na początku "podczepia się" je pod kogoś, żeby pokazał co i jak), a na to niestety nie mamy wpływu. Najgorzej, jak trafimy na dział, o którym nie mamy zbytniego pojęcia, bo wtedy na początku człowiek lata jak głupi, bo nie wie, co gdzie jest. Łatwo sobie wyobrazić, że o ile po 8-godzinnym układaniu choćby jogurtów będą nas po prostu boleć nogi od chodzenia, to przy dźwiganiu proszków do prania, napojów etc jest o wiele ciężej. Pracuje się w kilka osób i zależnie od tego, kto się trafi,może nam to ułatwić i uprzyjemnić robotę, albo wręcz przeciwnie (podobnie z kierownictwem). Plusem jest na pewno elastyczny grafik - od nas zależy przez ile dni w tygodniu pracujemy i na którą zmianę. Siłą rzeczy przy takiej samowolce czasem dochodzi do sytuacji, gdy brakuje osób na jakiś dzień i koordynatorzy na siłę próbują kogoś powpisywać, ale to raczej rzadkie i przeważnie można się dogadać tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Nie poruszam tematu zarobków, bo stawki niekiedy bardzo się różnią między agencjami. Do pracy dostaje się firmowe koszulki, ale na dół najlepiej założyć coś po prostu wygodnego, to samo z butami. Dobrze się zaopatrzyć w nożyk do papieru i rękawiczki (takie ogrodnicze).

Ja zdecydowałam się na to, żeby sobie "dorobić do kieszonkowego" w wakacje. Chodzę tylko 2 razy w tygodniu i w tym układzie ogólnie jestem zadowolona. Ale powiem szczerze, że chyba nie zdecydowałabym się na taką pracę przez cały tydzień i na dłuższy okres czasu, bo w moim odczuciu byłoby to zbyt męczące (akurat ja wracam do domu padnięta niezależnie od działu) i nie dałabym tak rady.
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 15:26:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.