Tanie suknie ślubne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 13:39   #31
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tanie suknie ślubne

up

i jak? ktos sie zdecydowal?
ja sie juz nastawiam

tylko wolala bym zamawiac z kims
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:01   #32
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Tanie suknie ślubne

no niektóre modele są tak tanie, że aż kusi by zamówić i najwyżej wpisać w koszty próbowałam w necie znaleźć jakieś zdjecia sukien już odebranych, znalazłam 2 , pierwsze to tak se wyglądało w porównaniu ze zdjęciem ze strony ( no ale to moze wina tego ze sukni nei wyprasowano przed zdjeciem i dziewczyna podała większe wymiary,bo bała się ż eprzytyje, wiec suknia była za duża i kiepsko leżała), druga suknia "prawie" identyczna była, "prawie" bo o ile pamietam inna koronka była. Więc jak już zamawiać to chyba lepiej bez koronki:P
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:29   #33
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
no niektóre modele są tak tanie, że aż kusi by zamówić i najwyżej wpisać w koszty próbowałam w necie znaleźć jakieś zdjecia sukien już odebranych, znalazłam 2 , pierwsze to tak se wyglądało w porównaniu ze zdjęciem ze strony ( no ale to moze wina tego ze sukni nei wyprasowano przed zdjeciem i dziewczyna podała większe wymiary,bo bała się ż eprzytyje, wiec suknia była za duża i kiepsko leżała), druga suknia "prawie" identyczna była, "prawie" bo o ile pamietam inna koronka była. Więc jak już zamawiać to chyba lepiej bez koronki:P
a masz moze linki?

mi sie wiekszosc podoba z koronka


wydaje mi sie ze w ostatecznosci mozna sprzedac do komisu albo na allegro za 500zl napewno poleci wiec jak juz jakies straty to nie za duze

a okazja jest
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:37   #34
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tanie suknie ślubne

apoolonia nie wiem czy warto robić tyle zachodu z kupnem, zakładać, że coś z suknią będzie nie tak, a potem martwić się i głowić czy się sprzeda czy nie.
Na Allegro jest dużo tanich sukienek i nie idą tak jak woda... Poza tym sprzedają tam te suknie chińskie po 900zł i jakoś ludzie się tak nie garną do ich kupowania.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:45   #35
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Tanie suknie ślubne

no linkow nie mam:/ ale mam zapisane zdjęcia na dysku, tylko do tych dwóch ostatnich nie mam zdjęć katalogowych(jednak mam 3 suknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukniaorginalanoh2.jpg (11,8 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia009bf8.jpg (12,4 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia005uq7.jpg (11,3 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00919hv6.jpg (65,7 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13e26fba3d454429.jpg (18,3 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyoi4.jpg (24,8 KB, 146 załadowań)
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:47   #36
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Tanie suknie ślubne

i jeszcze jedno 3 sukni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bokwz9.jpg (20,7 KB, 142 załadowań)
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:50   #37
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
apoolonia nie wiem czy warto robić tyle zachodu z kupnem, zakładać, że coś z suknią będzie nie tak, a potem martwić się i głowić czy się sprzeda czy nie.
Na Allegro jest dużo tanich sukienek i nie idą tak jak woda... Poza tym sprzedają tam te suknie chińskie po 900zł i jakoś ludzie się tak nie garną do ich kupowania.
a ja obserwowałam troche te aukcje i jeszcze kilka tygodni temu sporo szło, nawet za 1200, no i wiesz, prawda jest taka że jak już na allegro cos pięknego jest,to chca ponad 2 tys, żadko trafi się tania perełka- bo wszyscy zaczynają licytowac jak ładne, no i jest wiele sukienek-ochydek (bo kazdy ma swój gust)
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 19:54   #38
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tanie suknie ślubne

edelweiss masz rację.

Ja też chciałam się zdecydować na suknię z Chin, ale TŻ mi zabronił kupować
Myślę, że nie ma co zakładać że suknia będzie źle uszyta... Jak się poda dobre wymiary to powinni uszyć wg nich i suknia powinna ładnie leżeć.
A jeśli chodzi o koronkę, to wiadomo - nawet w salonie na miejscu nie uszyją dokladnie z takiej samej jak na zdjęciu katalogowym, więc na to trzeba brać poprawkę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 19:54   #39
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
apoolonia nie wiem czy warto robić tyle zachodu z kupnem, zakładać, że coś z suknią będzie nie tak, a potem martwić się i głowić czy się sprzeda czy nie.
Na Allegro jest dużo tanich sukienek i nie idą tak jak woda... Poza tym sprzedają tam te suknie chińskie po 900zł i jakoś ludzie się tak nie garną do ich kupowania.
wlasnie przegladam allegro
naprawde nikt sie o suknie slubne nie bije
choc z tych wszystkich stron podobaly mi sie mzoe ze dwie

na tej stronie znalazlam idealna sukienke
i teraz nei wiem co zrobic czy szukac takiej w salonie i miec nadzieje ze mi wypozycza
czy moze szyc min 1000zl
a moze kupic? tylko co ja zrobie jak bedzie wygladac nie za ciekawie?

chce koniecznie zaoszczedzic na sukience bo wybralismy naprawde bardzo drogie obraczki i moj kompromis ma polegac na tanszej sukni
e


dzieki za zdjeca ta pierwsza naprawde nei za ciekawie ale juz rybka wyglada super a wlasnie na taki fason chce sie zdecydowac

wlasnie na allegro jesli jest juz cos ladnego to cena tez ladna taka jak w salonie wiec po co kupowac przez internet....
tych chinskich sukienek naprawde nie ma za duzo

Edytowane przez apoolonia
Czas edycji: 2008-11-17 o 19:59
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:00   #40
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez apoolonia Pokaż wiadomość
wlasnie przegladam allegro
naprawde nikt sie o suknie slubne nie bije
choc z tych wszystkich stron podobaly mi sie mzoe ze dwie

na tej stronie znalazlam idealna sukienke
i teraz nei wiem co zrobic czy szukac takiej w salonie i miec nadzieje ze mi wypozycza
czy moze szyc min 1000zl
a moze kupic? tylko co ja zrobie jak bedzie wygladac nie za ciekawie?

chce koniecznie zaoszczedzic na sukience bo wybralismy naprawde bardzo drogie obraczki i moj kompromis ma polegac na tanszej suknie
Na twoim miejscu zrobiłabym tak (tzn. ja tak chciałam zrobić)

Wybrać sobie modele, które mis ię podobają ze stronki, pójsć do salonów i poprzymierzać właśnie te modele i potem dopiero zamówić ze stronki (ale oni mają dużo jakichś u nas mało znanych marek, ale spokojnie demetriosa i maggie sottero u nas zmierzysz).
Bo tak w ciemno, bez przymierzania nie kupuj. Wiem z doświadczenia, że nie zawsze to co ładne na zdjęciu katalogowym ładnie będzie wyglądało na nas.
A za 1000zł nie wiem czy uszyjesz. Mnie babka powiedziała za uszycie 1700-1900zł więc stwierziłam, że to za drogo.
Wypożyczenie w salonie też się nie opłaca, bo chcą za to połowę wartości sukienki, więc jakieś min. 1500zł.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:01   #41
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Tanie suknie ślubne

wiesz...z krawcową jest tak... ceny zaczynają się od 1500 (choć dziewczyny w wątkach piszą że jak pokazują moedel to cena skacze . No i nie ma gwarancji że suknia będzie jak ze zdjecia, bo zwykła krawcowa nie będzie wiedział jakie tam rozwiazanie zastosowali, a taka co się zna na pewno weźmie więcej- więc żadna oszczędność:P a chiny?kto wie? tu chyba decyduje szczęście- jaka chinka będzie szyć no i czy szyje pierwszy raz ten model czy setny zawsze mozesz ratować się poprawkami u krawcowej no ale sama decyzje musisz podjąć, poszukaj może jeszcze jakiś używanych.

na marginesie jak przeglądam ślubne watki,widze zdjęcia sukien dziewczyn to raczej nei potrafie się dołączyć do zachwytów, no ale to kwestia gustu, to że ja wyceniam sukienke na góra 500zł, a kosztowała 2,5tys to inna sprawa:P ważne że ona czuła się w tym jak królewna

połowe albo nawet więcej,zależy od prestiżu salonu, często też dostajesz suknie np. noszoną przez 4 inne młode. Ale azzis ma racje, nie zamawiaj bez przymiarki, bo suknia staje się piękna dopiero jak pasuje do właścicielki

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:41 Powód: post pod postem
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 20:09   #42
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tanie suknie ślubne

znalazlam link do rybki

http://www.forum.wesele.opole.pl/bar...chin-t984.html

http://forum.trojmiasto.pl/suknie-z-Chin-t63692.html




dobrze wygladam w fasonie rybce ale jedyne jakie mialam na sobie to za kolano wiec to juz chyba cos innego wiec wybranie sie do salonow to pomysl trafiony

co do krawcowej to mam taka ktora robi za 1000zl prawie kazda suknie ale to co widzialam mmmm.... napisze tak niby wyglada jak ta z katalogu ale jadnak jest cos nie tak i np. bylam na 3 weselach i na kazdym powiedzialam czy suknia jest szyta czy katalogowa i odgadałam oczywiscie dwie suknie szyła ta pani.....



ja tez sie nie zachwycam kazdym modelem nawet prawie ka
zdym

Edytowane przez apoolonia
Czas edycji: 2008-11-18 o 15:10
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:06   #43
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Tanie suknie ślubne

znalazlam jeszcze taką strone:

http://www.jkdress.com/products.asp?tid=92

ponoć są to real foto tych sukni, modelka niby chinka,więc może nie kłamią
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:16   #44
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tanie suknie ślubne

a jak z clem na tych stronach?





dzis pytalam o uszycie sukni juz ta usluga kosztuje 1200zl
a efektu tez nie mgoe byc pewna:/

juz nie wiem co zrobic

Edytowane przez apoolonia
Czas edycji: 2008-11-18 o 14:17
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:24   #45
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Tanie suknie ślubne

nie wiem jak z cłem,ale z tego co pisali na innych forach nie trzeba płacić,no ale ja pojęcia nie mam
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 16:25   #46
SuperMigotka
Przyczajenie
 
Avatar SuperMigotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Tanie suknie ślubne

Sukniom ze strony 1luckybride.com mówię stanowcze NIE !!
Chyba ze ktoś lubi niespodzianki.

Zamówiłam suknię ślubną, model tuscana vidal z kolekcji maggie sottero, no i dostałam...bardzo ładną sukienkę, nie powiem, ale niewiele miała ona wspólnego z tym co zamawiałam, no może trochę. Może od początku.. po zarejestrowaniu na stronie od razu odezwali sie do mnie na maila, zeby pisac do nich w razie jakichkolwiek pytań. No wiec pytałam ... potem zamówiłam sukienkę, bolerko i welon, przesyłka oczywiscie była opóźniona z powodu świąt, ale to nieważne. Obiecali, że napiszą po wysłaniu sukienki, jednak nie napisali.

Paczka była dość mała, owinięta jedynie w worek foliowy i sznurek, przez co sukienka oczywiście przyszła bardzo wymięta. Zamówiłam welon taki do kolan, a dostałam chyba 3 metrowy, jego wykonanie mnie przeraziło miał być typu hiszpanki, czyli koronkowy, z ładnym zdobieniem wokoło, wyglądało to tak że z jakiegoś materiału wycieli wzór, a następnie bardzo nieprofesjonalnie przyszyli go na zwykły tiul (z daleka wygląda nawet dość, dość). jakby ktoś marzył o zwykłym welonie, to mozę wykorzystać ten tiul ze środka.

Suknia, nie powiem że nie jest ładna, ale to nie to o czym marzyłam. Generalnie użyli innego materiału, miała być koronka a zamiast tego na nieco grubszym materiale ten wzorek, który był na koronce został WYHAFTOWANY srebrną nitką! Efekt jest taki, że zamiast ładnej, delikatnej, zwiewnej koronki, jest gruba sukienka, oczywiście bardziej bezowata A dodam jeszcze, że rozmiarowo pasuje idealnie ( w końcu sama się mierzyłam )
Co do bolerka nie mam uwag, zostało stylowo dopasowane do sukienki , czyli znowu zamiast koronki, ten sam materiał i wyhaftowane wzory. Zdjęć na razie nie mam, jak tylko zrobię zdjęcia, to wystawiam na allegro . Myślę, że spodoba sie niejednej dziewczynie, zwaszcza że suknie haftowane z długim trenem a do tego nieużywane to tam się nie często spotyka, w rozsądnej cenie. Welon pewnie dorzucę gratis. Ja jednak przeżyłam rozczarowanie i nie zamierzam z powodu jednego chińczyka rezygnować z sukni, takiej jaka miała być.

Podsumowując: lepiej widzieć to co kupujemy, podróbka z Chin zawsze pozostanie podróbką.
Zdjęcia dotrą w najbliższym czasie.
__________________
życie jest piękne, gdy żyć się umie !
SuperMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 16:32   #47
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tanie suknie ślubne

SuperMigotka z niecierpliwością czekam na zdjęcia i przykro mi, że nie spełnili Twoich oczekiwań
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:55   #48
SuperMigotka
Przyczajenie
 
Avatar SuperMigotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Tanie suknie ślubne

Jak obiecałam dodaję zdjęcia "mojej pięknej sukni". W sumie jak już ochłonęłam, to doszłam do wniosku że jest ładna, ale ja chciałam mieć sukienkę prostą i z koronki. A do tej to potrzeba obszernej halki, żeby się ładnie ułożyła.
Dwa ostatnie zdjęcia to oryginał sukienki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,5 KB, 531 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,4 KB, 535 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (45,4 KB, 565 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tuscana Vidal.jpg (33,8 KB, 570 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tuscana-Vidal-f.jpg (42,5 KB, 389 załadowań)
__________________
życie jest piękne, gdy żyć się umie !
SuperMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 08:03   #49
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tanie suknie ślubne

SuperMigotka rzeczywiście odwzorowanie sukni jest niezbyt Podobna jest, ale daleko jej do oryginału...Zamiast koronki zrobili jakieś srebrne hafty I ona jest chyba na Ciebie nieco za duża, bo nie podkreśla ładnie kształtów. Może jak będzie już dopasowana, to będzie ładniej wyglądała.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 14:38   #50
apoolonia
Rozeznanie
 
Avatar apoolonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 967
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez SuperMigotka Pokaż wiadomość
Jak obiecałam dodaję zdjęcia "mojej pięknej sukni". W sumie jak już ochłonęłam, to doszłam do wniosku że jest ładna, ale ja chciałam mieć sukienkę prostą i z koronki. A do tej to potrzeba obszernej halki, żeby się ładnie ułożyła.
Dwa ostatnie zdjęcia to oryginał sukienki.


niby bardzo podobna ale cos tu nie gra

moim zdaniem suknia jest duzo za duza szczegolnie bolerko
apoolonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:25   #51
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez SuperMigotka Pokaż wiadomość
Jak obiecałam dodaję zdjęcia "mojej pięknej sukni". W sumie jak już ochłonęłam, to doszłam do wniosku że jest ładna, ale ja chciałam mieć sukienkę prostą i z koronki. A do tej to potrzeba obszernej halki, żeby się ładnie ułożyła.
Dwa ostatnie zdjęcia to oryginał sukienki.
Super Migotko suknia jest ładna tylko musisz ja zaniesc do krawcowej zeby Ci ja dopasowala Nic nie nie łam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:27   #52
SuperMigotka
Przyczajenie
 
Avatar SuperMigotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Tanie suknie ślubne

Dzięki za otuchę w sumie się nie łamie, jednak wydaje mi się że niewiele da jej dopasowanie. Oglądałam zdjęcia innych dziewczyn w Tuscana i wydaje mi się teraz,że ta sukienka to własnie jest obcisła do pasa a poniżej luźno sobie wisi. A przy tym materiale nie ma mowy o luźnym zwisaniu sukienki. Oczywiście można ją zwęzić w biodrach, ale dla niej lepsza byłaby obszerna halka. Wtedy jednak uzyskujemy całkiem inny typ sukienki.
Co do rozmiaru, to sama sukienka leży idealnie, czego nie widać na zdjęciach, jestem w niej maksymalnie obciśnięta, na długość jest też dopasowana. Ale rzeczywiście wygląda jak za duża, no i ja wyglądam jakbym była gruuuuba, a raczej nie mam się za taką. A co z nią zrobię, to sie jeszcze zastanowię.
__________________
życie jest piękne, gdy żyć się umie !
SuperMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 23:39   #53
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Tanie suknie ślubne

Ja bym na Twoim miejscu żądała zwrotu pieniędzy. To juz nie chodzi o to, czy sukienka jest ładna czy brzydka, ale przeciez to jest zupełnie inny materiał. Jak nie umieja odróżnić koronki, od satyny wyhaftowanej srebrną nicia, to niech płacą. Jeżeli nie, to napewno uda Ci się ją sprzedać na allegro, bo sama w sobie jest ładna.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:19   #54
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Tanie suknie ślubne

Dziewczyny a co z tym sprzedawcą na ebay: http://shop.ebay.pl/merchant/tianjia...0Q2em14?_pgn=1
Bo ceny są śmiesznie małe, a modele kuszące... Ilość pozytywnych komentarzy imponująca.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:12   #55
K-Kasieńka
Raczkowanie
 
Avatar K-Kasieńka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 35
Dot.: Tanie suknie ślubne

Czy któraś z Was kupowała suknię ze strony: http://www.jkdress.com/. Tu też ceny są kuszące ale boję się aby kupiona sukienka nie była tylko uszyta na wzór sukienki ze zdjęć...Hmmm i nie wiem co robić? Napewno bedę przymierzać identyczne sukienki w salonach w Warszawie ( identyczne na zdjeciach bo znalazłam kilkanaście tych samych zdjęc w naszych polskich salonach i na tej stronie ) ale boje się tak w ciemno zamawiać. Może ktoś ma rozeznanie?
K-Kasieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:16   #56
Ksonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cześć Wszystkim,
no właśnie ja teraz też się zastanawiam co robić z tym sprzedawcą na e-bay. Tą sukienkę (http://cgi.ebay.pl/Brand-New-Sexy-Br...742.m153.l1262) mierzyłam w Bellissima, wyglądam bosko, tylko ona jest zbyt ciężka. W salonie ona kosztuje 3000 zł, a na stronie 500 zł.
I kto co tu doradzi???
Ksonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:59   #57
K-Kasieńka
Raczkowanie
 
Avatar K-Kasieńka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 35
Dot.: Tanie suknie ślubne

Ja zrezygnowałam z zakupu sukni z tej stronki. Napisałam do nich jaki jest koszt całkowity zakupu sukni i okazało się że przesyłka przewyższa wartość sukienki..szok.Poza tym sukienki szyte są tylko na wzór ze zdjęcia i używają jakiś japońskich koralików których wyglądu nie znam.Poza tym obwaiam się też o jakość materiału i wykonania....Pojechałam do salonu i okazało się że w sukienkach które mi się podobały wyglądam jak beza.... Na sukienkę którą kupiłam nawet nie spojrzałam przeglądając strony... na zdjęciu nie robi na mnie kompletnie wrażenia!! A jak ją przymierzyłam w salonie to aż mi się oczy błyszczały.Tak więc chyba warto jest wydać troszkę więcej i być zadowolonym niż kupić coś taniej a potem byc wkurzonym w dniu ślubu
Pozdrawiam panny młode 2009
K-Kasieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:57   #58
gorzata86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 31
Dot.: Tanie suknie ślubne

Tak jak już tutaj wspominałam dobry i tani wybór ma Royal Splendor w Warszawie. Zawsze polecam koleżanką, które planują ślub. Ofera cenowa wyśmienita.
gorzata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:53   #59
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Tanie suknie ślubne

Ja też chciałam miec sukienke z royal splendor, pisałam o tym nawet w wątku wymarzone suknie, ale jak zobaczyłam co zrobili tej kobiecie https://www.facebook.com/media/set/?...9617073&type=3 to mam wątpliwości... przecież ta suknia to jakaś parodia, jakby na kieckę ktoś stanik naciągnął... boję się że mi też by coś schrzanili. Fakt mają tanie suknie, jeśli wierzyć ich zapewnieniom to są szyte u nich w pracowni a nie w Chinach ale powyższy przykład pokazuje że potrafią skrzywdzić klientkę źle uszyta suknią.
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:41   #60
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Tanie suknie ślubne

A nie wpadłaś na to, że dziewczyna mogła taką suknię chcieć?
Teraz suknie z tym "stanikiem" są bardzo modne.
Z tego co pisze w linku, dziewczyna była z sukni bardzo zadowolona, więc chyba zgodna z jej oczekiwaniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Amy-F.jpg (135,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galia-lahav-wedding-dresses-5957.jpg (123,2 KB, 56 załadowań)
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2013-12-22 o 20:45
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-06 10:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.