stopniowe przyciemnianie wloskow - L'oreal Excellence Creme - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 18:42   #1
ancur85
Raczkowanie
 
Avatar ancur85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
GG do ancur85

stopniowe przyciemnianie wloskow - L'oreal Excellence Creme


witam Was dziewczyny. na wstepie powiem od razu ze przegladalam wiele watkow,ale chyba nie znalazlam odpowiadajaacego mojej sytuacji wiec zakladam nowy otoz przez okolo 6 lat mialam blondy,z reguly platynowe, popielate badz zlote,az do ostatniej wizyty w moim ulubionym salonie,do ktorego przyjeto nowa fryzjerke (i juz wiecie co sie stalo ).tragedia i dramat w jednym,kobiecina zapomniala o mnie i farbe trzymala mi nie 40 min,a okolo 70 min,a ja zaczytana i popijajaca kawke w ogole stracilam poczucie czasu (no ale w sumie place,wymagam,nie ja mam sie sama pilnowac tak mi sie wydaje).wlosy nie dosc ze ciagnely sie jak guma to byly blekitno-zielone. zrezygnowalam z kolejnych wizyt w salonie na rzecz innego,nowego,tanszego (tam placilam za kolor+ciecie kolo 170zl,w nowym salonie za to samo 100zl i to z lepszym efektem).w nowym salonie postanowilam jednak pomoc moim wlosom,ktorych kondycja byla fatalna i zaczelam przyciemniac,hmm poczatkowo z marnym skutkiem ze wzgledu na totalny brak pigmentu w nich,ledwo co te farby "chwytaly".zaczelam je rowniez cieniowac,bo wierzchnie warstwy rowniez kolorystycznie roznily sie a do tego byly bardziej zniszczone niz te pod spodem.wlosy mam delikatne,rzadziutkie i cienkie,ale dzieki olejkom rycynowym,odzywkom,ampulk om wygladaja na zdrowe. przechodzac do sedna zrezygnowalam z uslug salonowych i poltora miesiaca temu zafarbowalam sama,kolorem korzenny braz z joanny.wyszly swietnie mimo ze ciemne,a kupno farby bylo przypadkowym zakupem z kumpela,z ktora farbowalysmy sie na ten sam kolor.minelo troche czasu wiec postanowilam dalej kombinowac i zakupilam dzis zachecona wieloma opiniami znajomych farbe L'oreal Excellence Creme nr 4.15 (kasztan popielato-mahoniowy) i moje pytanie brzmi czy to dobry pomysl? czy myslicie ze farba jest na tyle dobra ze pokryje mi wloski juz na stale i w miare idealnie? czy nie zniszczy ich dodatkowo? prosze o Wasze opinie na temat tychze farb i opinie o efektach koncowych,pozdrawiam Ancur
ancur85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:11   #2
ancur85
Raczkowanie
 
Avatar ancur85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
GG do ancur85
Dot.: stopniowe przyciemnianie wloskow - L'oreal Excellence Creme

powielam,czy ktoras uzywala w/w farby ??
ancur85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:43   #3
ancur85
Raczkowanie
 
Avatar ancur85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
GG do ancur85
Dot.: stopniowe przyciemnianie wloskow - L'oreal Excellence Creme

dziekuje za rady i ciekawe spostrzezenia ;P juz zafarbowalam. szczerze mowiac myslalam ,ze na tym forum mozna liczyc na jakies opinie, ale widze, ze nikt za bardzo sie nie kwapil ,azeby mi pomoc :/
ancur85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.