Praca w Quiosque - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 14:21   #1
Perfume
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 143
Exclamation

Praca w Quiosque


Tak jak w temacie Czy ktoś coś wie na temat pracy w tym sklepie? Chodzi mi o stawke, atmosfere, zasady...Ogólnie czy warto się decydować na pracę tam. Byłabym bardzo wdzięczna za informacje.
__________________

Perfume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:45   #2
mimika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Praca w Quiosque

Też jestem ciekawa.Bo widziałam już parę ogłoszeń odnośnie pracy w tym sklepie w przeciągu bodajże 3-4 miesięcy
mimika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:15   #3
Perfume
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 143
Dot.: Praca w Quiosque

Ja właśnie dzisiaj byłam na rozmowie, ale oprócz kwetsii finansowych i charakteru pracy nic sie wiecej nie dowiedziałam więc interesuje mnie bardziej atmosfera, zasady tam panujące itd tak bardziej od kuchni Naprawdę nikt tam nie pracował?
__________________

Perfume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:13   #4
mimika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Praca w Quiosque

To mów mów na pewno się przyda Jakie zarobki,rodzaj zatrudnienia itp itd
mimika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:20   #5
Perfume
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 143
Dot.: Praca w Quiosque

umowa o pracę na cały etat, 1100 na ręke+premia, sklep jak sklep, jak wszystkie inne tego typu , co do atmosfery to nie zdążyłam się przekonać, za krótko tam byłam. Dużo osób się zgłosiło, więc sądze, że nic z tego nie będzie tym bardziej, że to napewno nie moja branża, ale stwierdziłam, że co mi zależy iść i zobaczyć tym bardziej, że z pracą ciężko teraz a aktualnie szukam intensywnie
__________________

Perfume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:18   #6
aleksa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Quiosque

W tej chwili stawka wynosi 1200 netto + premia (uzależniona od sprzedaży). W firmie panuje bardzo wysoki standard obsługi, narzucony przez firmę. A więc podchodzimy do każdego klienta, podchodząc trzeba się przedstawić, nie zadaje się pytań typu "mogę w czymś pomóc ?". Dobiera się jak najwięcej ubrań i ciągle zagląda do przymierzalni czy trzeba coś zamienić. Proponuje się ubrania komplementarne,tzn. jeśli pani chce spodnie pokazujemy bluzkę która pięknie pasuje, jeśli sukienkę- żakiet itd. Po wyjściu z przymierzalni odbiera się rzeczy, nie pozwalamy ale panie same odkładały na miejsce. Przy kasie proponuje się dodatki. Kilka razy w roku zagląda tajemniczy klient. Panuje indywidualny system rozliczeń, wzkaźniki i skuteczność. Co jakiś czas zagląda regionalny żeby pochwalić lub nie. Jeśli trafisz na sklep oblegany przez klientki a przy tym na fajną ekipę, masz szansę na dłuższą karierę.
aleksa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:29   #7
bo_gna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Praca w Quiosque

Hej dziewczyny
Wiecie może jak aplikować na to stanowisko? Tylko osobiście składać CV czy może na stronie internetowej sklepu?
bo_gna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-23, 14:58   #8
Piecza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 0
Dot.: Praca w Quiosque

CV możesz składać osobiście. z ważnych informacji to dostajesz od razu umowe o prace. Poza tym mozesz sporo dorobic premiami, dobry sprzedawca moze liczyć na 500 zł w miesiącu, a ostatnio co miesiac sa dodakowe konkursy i dodatkowe premie takze nie jest zle. wiadomo, że pracy nie jest mało, ale gdzie jej nie ma.
Piecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 10:17   #9
Kamane
Przyczajenie
 
Avatar Kamane
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Quiosque

Up
Pracuję drugi miesiąc w tym salonie. Potwierdzam, że roboty jest czasem dużo, zwłaszcza w sezonie komunijnym.
Ja akurat trafiłam na świetną ekipę.
Kamane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 11:17:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.