Tabletki poronne, ciąża - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 17:56   #61
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

nie wiedzialam ze kogos dziwią leki poronne

moja sasiadka byla w 2-3 tyg ciazy sama nie wie i bez problemu dostala taką tabletke (za darmo) od lekarza.
objawy byly podobne jak opisane w 1 poscie: krew, skrzepy, bole jajnikow i macicy.

Lekarze takie leki posiadaja, mają i dostanie ich nie jest zadnym problemem. a skoro to robia to musi byc legalne.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 17:59   #62
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Kamila, nie wiem czy wiesz, ale aborcja (bo to się do aborcji zalicza) jest NIELEGALNA.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 18:02   #63
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Za wyjątkiem sytuacji, gdy jest poronienie zatrzymane Czyli ciąża przestaje się rozwijać. Aczkolwiek nikomu nie życzę, cholernie przykre.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 18:03   #64
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Kamila, nie wiem czy wiesz, ale aborcja (bo to się do aborcji zalicza) jest NIELEGALNA.

wiem jakie jest prawo. co mowi o aborcji.

byc moze taki zabieg jest przeprowadzany w ramach innej nazwy niz aborcja? tego nie wiem.
Wiem natomiast ze dostep do tego zabiegu w panstowych szpitalach i klinikach jest bardzo latwy. A nie chce mi sie wierzyc ze lekarze by ryzykowali prawo do wykonywania zawodu tylko dla pacjentki.
Gdybym zaszla w niechcianą ciaze wiem doskonale ze bylaby to kwestia oczekiwania na pierwszy wolny termin u lekarza.
Mam znajomą pielegniarke pracujaca w szpitalu i rozmawialam z nia na ten tematstad moja wiedza o duzej dostepnosci.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:00   #65
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Kamila, wielu lekarzy ryzkuje więzieniem dokonując aborcji. Bo to dobry zarobek. I dobrze, że tak robią.

aczkolwiek to co mówisz o darmowej tabletce... jestem ciekawa, podeslałabyś mi info na PW, żeby tu już nie śmiecić?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:05   #66
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez ampre Pokaż wiadomość
Pisze tutaj bo mam nadzieje ze uzyskam jakas pomoc. Miałam podejrzenie że jestem w ciązy, prawdziwa wpadka. Najgorszy czas, moment w zyciu na dziecko poprostu nic kompletnie nie w czasie, bylam bardzo spanikowana. Okresu oczywiscie na czas nie dostalam, zrobilam test ciazowy wyszlo na tak w kolejne dni zrobilam 6 innych testow wszystko wyszlo pozytywnie! Poszlam do lekarza na usg dopochwowe i brzuszne , lekarz nic nie wykryl. Skierowal mnie na krew , wyszlo ze jestem w 3-4 tyg. Poszlam znowu do lekarza i zapytalam sie czy jest mozliwisc zaltwienia tabletek poronnych lub jakiejs innej metody w trybie natychmiastowym, powiedzial ze jeszcze poczekamy z tym, zrobil mi kolejene usg ktore nic nie wykrylo i powiedzial ze da mi leki na wywołanie okresu które umieścił mi dopochwowo i zapisał na recepte luteine rowniez dopochwowa ktora mam brac przez 7 dni. Po tym jak umiejscowil mi ta tabletke wrocilam do domu i poszlam spac , rano dostalam juz plamienia, jak wstalam z łóżka poleciało ze mnie bardzo duzo krwi (nie jak przy normalnym okresie), po południu na podpasce zobaczyłam coś bardzo dziwnego, było śliskie, dość duże czarne z czerwonymi punktami bardzo galaretowate (napewno to nie był skrzep krwi bo był poprostu za duży) , mija drugi dzien i dalej mam okres. Czy lekarz dał mi tabletke na wywolanie okresy czy poronną? Czy w czasie ciąży mozna wywołac okres jakimis "normlanymi lekami" jakie on mi podał? Czy ktoś miał podobną sytuacje? Czy możliwe jest że nadal jestem w ciąży?

P.S Prosze nie piszcie nic na teamt jakie to starszne , aborcja itd to nie ma teraz wiekszego znaczenia , prosze o jakies konkretne odpwiedzi bo widze ze na wizażu wiele poblemów zostaje rozwiązane

Tak, zgadzam się to straszne...

Edytowane przez Duduu
Czas edycji: 2011-10-26 o 10:11
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:57   #67
pcs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

szukam osoby, która miała złe przeżycia z tymi tabletkami i chciałaby opowiedzieć mi swoja historię. proszę o kontakt mail: pcs@op.pl tel: 519372490 Gwarantuję pełną anonimowość
pcs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 19:59   #68
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Ale opowieść. Żaden normalny lekarz nie da za darmo tabletki poronnej i nie zapewni jako takiej opieki medycznej. Nigdy nie ryzykowałby wykształcenia i pracy dla takiej formy "dobroczynności".
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:04   #69
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

[nie na temat]
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:09   #70
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ale opowieść. Żaden normalny lekarz nie da za darmo tabletki poronnej i nie zapewni jako takiej opieki medycznej. Nigdy nie ryzykowałby wykształcenia i pracy dla takiej formy "dobroczynności".
Pomijając fakt ze usuwanie ciąży w Polsce jest nielegalne to weź pod uwage ze na zachodzie czy północy Europy odbywa sie to zwyczajnie w domu bez obserwacji lekarza jedynie z tabletka poronna i przeciwbólowa .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:34   #71
pcs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

ale ja szukam kobiet które to wzięły i trafiły do szpitala bo ktoś sprzedał im jakieś gówno, nie szukam sprzedawców, którzy mi zareklamują te tabletki mail: pcs@op.pl
pcs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 06:48   #72
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze kogos dziwią leki poronne

moja sasiadka byla w 2-3 tyg ciazy sama nie wie i bez problemu dostala taką tabletke (za darmo) od lekarza.
objawy byly podobne jak opisane w 1 poscie: krew, skrzepy, bole jajnikow i macicy.

Lekarze takie leki posiadaja, mają i dostanie ich nie jest zadnym problemem. a skoro to robia to musi byc legalne.
Jasne, ale nie w Polsce. W innych krajach przepisy prawa dotyczące aborcji są inne.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 09:50   #73
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

ja miałam sytuację że wyszedł mi pozytywny test ciążowy i poszłam na te z krwi, tam wyszlo mi że niby ciąża jest.ja w ciężkim szoku bo jak bo się zabezpieczaliśmy i nie mogłam uwierzyć że to możliwe. Powiedziałam co i jak lekarzowi .. okazało się że to nie było ciąża tylko choroba która zafałszowuje wynik .. poleżałam w szpitalu przebadali hormony i znaleźli przyczyne.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:29   #74
liquises
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

http://pl.gloria.tv/?media=259979 tabletka poronna czy nie, warto obejrzeć materiał z linka.
liquises jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:11   #75
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

co do tematu równie dobrze mogla to być ciąża pozamaciczna i wtedy krew i testy by wyszły pozytywne. Tylko nie wiem czy tabletka poronna by podziałała na takie coś
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:16   #76
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez liquises Pokaż wiadomość
http://pl.gloria.tv/?media=259979 tabletka poronna czy nie, warto obejrzeć materiał z linka.
Gloria tv? Gratuluje.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 21:01   #77
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Dziwne to wszystko.

1. Nie sądzę, by lekarz za darmo ryzykował spotkanie z prokuratorem. Tabletek poronnych nikt za darmo nie rozdaje. Jaką miałby gwarancję, że nie polecisz na policję i nie oskarżysz go o dokonanie aborcji bez Twojej wiedzy lub wbrew Twojej woli?

2. Autorko, przejdź się jutro do tego lekarza i spytaj, co zostało Ci podane i dlaczego. My tutaj możemy snuć sto scenariuszy i sto razy się pomylić. Jeśli lekarz rzeczywiście wywołał poronienie ( wybacz ale wywoływanie okresu w ciązy to poronienie), spytaj, dlaczego Cię o tym nie poinformował i na jakiej podstawie podał to, co podał.

Rozumiem, że się denerwujesz i boisz ale zamiast snuć domysły lepiej jutro skontaktuj się z tym lekarzem.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez liquises Pokaż wiadomość
http://pl.gloria.tv/?media=259979 tabletka poronna czy nie, warto obejrzeć materiał z linka.
Liquises- Autorka prosiła o powstrzymanie się od wyrażania poglądów n/t aborcji, więc sądzę, że jej prośbę można uszanować, prawda?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:14   #78
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Rozumiem, że się denerwujesz i boisz ale zamiast snuć domysły lepiej jutro skontaktuj się z tym lekarzem.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------


Liquises- Autorka prosiła o powstrzymanie się od wyrażania poglądów n/t aborcji, więc sądzę, że jej prośbę można uszanować, prawda?
Nawet dziś jest juz za późno

Gdyby była tutaj stała bywalczynią to możnaby ale kto pisze takie intymne posty prosząc o takie rady będąc na forum od dwóch godzin...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:08   #79
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez ptasie__mleczko Pokaż wiadomość
co do tematu równie dobrze mogla to być ciąża pozamaciczna i wtedy krew i testy by wyszły pozytywne. Tylko nie wiem czy tabletka poronna by podziałała na takie coś
Nie, nie podziałałaby, ponieważ tabletki poronne wywołują skurcze macicy, a ciąża pozamaciczna to zazwyczaj ciąża zagnieżdżona w kanale jajowodowym. Przede wszystkim - taka ciąża jest dla kobiety śmiertelnym zagrożeniem, gdyż nieusunięta doprowadzi do pęknięca jajowodu, co w lepszym wypadku może zkończyć się bezpłodnością, a gorszym śmiercią. Ciążę pozamaciczną się usuwa.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 21:08   #80
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Nawet dziś jest juz za późno

Gdyby była tutaj stała bywalczynią to możnaby ale kto pisze takie intymne posty prosząc o takie rady będąc na forum od dwóch godzin...
Podejrzewam, że ktoś na tyle zdesperowany i wystraszony, że zdecydował się az tu poszukać rady
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 15:44   #81
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziwne to wszystko.

1. Nie sądzę, by lekarz za darmo ryzykował spotkanie z prokuratorem. Tabletek poronnych nikt za darmo nie rozdaje. Jaką miałby gwarancję, że nie polecisz na policję i nie oskarżysz go o dokonanie aborcji bez Twojej wiedzy lub wbrew Twojej woli?

2. Autorko, przejdź się jutro do tego lekarza i spytaj, co zostało Ci podane i dlaczego. My tutaj możemy snuć sto scenariuszy i sto razy się pomylić. Jeśli lekarz rzeczywiście wywołał poronienie ( wybacz ale wywoływanie okresu w ciązy to poronienie), spytaj, dlaczego Cię o tym nie poinformował i na jakiej podstawie podał to, co podał.

Rozumiem, że się denerwujesz i boisz ale zamiast snuć domysły lepiej jutro skontaktuj się z tym lekarzem.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------


Liquises- Autorka prosiła o powstrzymanie się od wyrażania poglądów n/t aborcji, więc sądzę, że jej prośbę można uszanować, prawda?
Myślę, że teraz wizyta u lekarza niewiele zmieni w życiu autorki, skoro wątek założyła ponad 2 lata temu
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:59   #82
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Tabletki poronne, ciąża

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Myślę, że teraz wizyta u lekarza niewiele zmieni w życiu autorki, skoro wątek założyła ponad 2 lata temu
zamykam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-07 22:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.