Piękna opalenizna :)) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-20, 10:20   #61
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Piękna opalenizna :))

a ja wam za to powiem tak:

uciekanie przed sloncem jest "chore"


jeden z lekarzy kazal mi na sloncu przebywac duuuuuuuuuzo, oczywiscie o filtrach nie zapominam, ale tez nie uciekam przed sloncem

przeciez mozecie kupic blokerki i skora sie wam nei bedzie tak szybko starzala, "calkowite" wyeliminowanie slonca jest niedobre,
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:28   #62
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a ja wam za to powiem tak:

uciekanie przed sloncem jest "chore"


jeden z lekarzy kazal mi na sloncu przebywac duuuuuuuuuzo, oczywiscie o filtrach nie zapominam, ale tez nie uciekam przed sloncem

przeciez mozecie kupic blokerki i skora sie wam nei bedzie tak szybko starzala, "calkowite" wyeliminowanie slonca jest niedobre,
A ja Ci powiem, że całkowite wyeliminowanie słońca jest niemożliwe... Poza tym, nie wiem, czy zauważyłaś, że cała ta dyskusja jest na temat blokerów, dużo z nas ich używa.

A na przyszłość powstrzymałabym się od określania czyichś przyzwyczajeń mianem "chorego", tylko dlatego, że są inne niż Twoje. Ani to grzeczne, ani miłe. Zwłaszcza, że widać po tym co napisałaś, że nie przeczytałaś całego wątku...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:37   #63
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez destiny666
Przylaczam sieObecnie poszukuje jakiegos kremiku do buzi z filterkiem, myslalam o firmie Iwostin - co Wy na to?Jestem w podobnej sytuacji co Joey ale niedlugo mam urodziny ( pewnie wpadnie troche kaski ) wiec wybiore sie do aptekiNigdy nie lubilam opalac sie plackiem, zawsze jak bylam na plazy to krecilam sie po niej za co nieraz dostalam ochrzan od rodzicielkiTeraz wychodzac nawet z psem na chwile smaruje odsloniete czesci ciala filterkiem, wszyscy narzekaja ze sie ociagam z wyjsciem ale roznice dostrzega wowczas jak ja bede dalej wygladala jak swieza 16stka a oni jak 16stka XXL
Destiny! Urodziłaś się dokładnie dzień przede mną! Jak fajnie [sprawdziłam w profilu, po tym jak powiedizałaś ze masz niedługo urodzinki ]
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:37   #64
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Piękna opalenizna :))

przeczytalam i sa tutaj tez osoby, ktore uciekaja przed sloncem do cienia, ktore boja sie "jak to bedzie, gdy bede musiala na slonce wyjsc", itd

a poza tym, napewno wiekszosc dziewczyn, ktore zadaje pytanie odnosnie opalania pamieta o blokerach i tylko chce rad , jak ladnie zbrazowiec, a wy im mowicie ze brazowienei jest niezdrowe i koniec i nie wazne czy z blokerami czy bez


a slowo "chore" wzielam w cudzysłow jesli nei zauwazylas
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:37   #65
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a ja wam za to powiem tak:

uciekanie przed sloncem jest "chore"


jeden z lekarzy kazal mi na sloncu przebywac duuuuuuuuuzo, oczywiscie o filtrach nie zapominam, ale tez nie uciekam przed sloncem

przeciez mozecie kupic blokerki i skora sie wam nei bedzie tak szybko starzala, "calkowite" wyeliminowanie slonca jest niedobre,
nikt tu nie napisał o uciekaniu przed słońcem, bo to poprostu niemożliwe. Nie namawiamy do chowania się w piwnicy, wychodzenia na zewnątrz po zmroku i życia w ciemni. Własnie po to używam filtra aby móc na słońcu przebywac BEZPIECZNIE.
I nie chodzi tu głownie o starzenie skóry bo tego uniknąc się nie da. Duża ilość z nas, ja również ma problemy z cerą w postaci trądziku, używa fotouczulających mazideł, antybiotyków, ma alergię, przebarwienia lub reaguje poparzeniem.
Po to są filtry, aby móc normalnie wyjśc na zewnątrz bez ryzyka.
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:38   #66
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez nan
Polecam Ci balsam brązujący Sorayi - nie śmierdzi! Jeżeli chodzi o blokery, to najkorzystniejsze cenowo są produkty Biodermy. I owszem, kosztują ok. 50 zł, ale za 100 ml a nie tak jak np. SVR za 50 ml. Mój ulubieniec z Biodermy to Photoderm Max Spray 60+. Teraz wydasz pieniądze, ale za to później zaoszczędzisz na specyfikach wybielających i pzeciwzmarszczkowych - są znacznie droższe, a o skuteczności najlepiej się nie wypowiadać
Dzięki Nan za poradę
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:48   #67
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
przeczytalam i sa tutaj tez osoby, ktore uciekaja przed sloncem do cienia, ktore boja sie "jak to bedzie, gdy bede musiala na slonce wyjsc", itd

a poza tym, napewno wiekszosc dziewczyn, ktore zadaje pytanie odnosnie opalania pamieta o blokerach i tylko chce rad , jak ladnie zbrazowiec, a wy im mowicie ze brazowienei jest niezdrowe i koniec i nie wazne czy z blokerami czy bez


a slowo "chore" wzielam w cudzysłow jesli nei zauwazylas
Ja na przykład wolę cień od słońca, bo na słońcu robi mi się gorąco i łatwo dostaję udaru, a czapeczek nie znoszę od dziecka, czy to znaczy, że już powinnam się "leczyć"?
Drugie zdanie zdecydowanie świadczy, że nie rozumiesz o co w tym wątku chodzi. Polemizowałabym szczególnie jeżeli chodzi o użwanie blokerów - z wielu wątków wynika, że filtr 8 uważany jest za wystarczający...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 11:36   #68
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Piękna opalenizna :))

Nie wiem czy któraś z was oglądała dziś Pytanie na śniadanie-w programie była aktorka z M jak miłość-Kinga Była na wakacjach w Grecji,przed łykała beta-karoten,używała wysokich filtrów,w godzinach największego nasłonecznienia uciekała z plaży.Efekt-bajeczna opaleniza.
Była także pani dermatolog opowiadająca o przebarwieniach i mówiła o tym,że najwięcej przebarwień mają kobiety,które stosują środki antykoncepcyjne i nie chronią skóry w odpowiedni sposób.

Podsumowanie programu brzmiało tak-Filtry,filtry i jeszcze raz filtry.Jak już wcześniej napisałam nasze morze min.15-20,inne regiony min.30-40. Stosowanie wysokich filtrów i mądre opalanie nie jest równe z brakiem posiadia opalenizny,ale z jest jednoznaczne z piękną,dłużej zachowującą młodość skórą,a także opalenizną,która jest trwalsza i oczywiście z brakiem poparzeń czy też przebarwień.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:10   #69
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez natii4
Nie wiem czy któraś z was oglądała dziś Pytanie na śniadanie-w programie była aktorka z M jak miłość-Kinga Była na wakacjach w Grecji,przed łykała beta-karoten,używała wysokich filtrów,w godzinach największego nasłonecznienia uciekała z plaży.Efekt-bajeczna opaleniza.
Była także pani dermatolog opowiadająca o przebarwieniach i mówiła o tym,że najwięcej przebarwień mają kobiety,które stosują środki antykoncepcyjne i nie chronią skóry w odpowiedni sposób.

Podsumowanie programu brzmiało tak-Filtry,filtry i jeszcze raz filtry.Jak już wcześniej napisałam nasze morze min.15-20,inne regiony min.30-40. Stosowanie wysokich filtrów i mądre opalanie nie jest równe z brakiem posiadia opalenizny,ale z jest jednoznaczne z piękną,dłużej zachowującą młodość skórą,a także opalenizną,która jest trwalsza i oczywiście z brakiem poparzeń czy też przebarwień.
A po beta-karotenie opalenizna jest bardziej pomarańczowa? ktoś wie?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:13   #70
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez Joey
A po beta-karotenie opalenizna jest bardziej pomarańczowa? ktoś wie?
Ona miała czekoladową
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:32   #71
farba
Raczkowanie
 
Avatar farba
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 91
Thumbs up Dot.: Piękna opalenizna :))

ja rowniez jestem zwolenniczka bezpiecznej opalenizny. w ubieglym roku bylam na wakacjach na sycylji. mam raczej ciemna karnacje i szybko sie opalam ale przez caly czas stosowalam krem z filtrem 35 a na twarz nakladalam 60. probki la roche-posay spf60+ dostalam od dermatologa, u ktorego bylam przed wyjazdem aby poradzic sie jak moge uchronic sie przed kolejnymi przebarwieniami, ktore wyszly mi 2 lata temu. dostalam chyba 4 opakowania po 5ml i zostaly mi jieszcze 2 na ten rok. tak samo jak w ubieglym roku, tak i teraz zazywam beta karoten(musze dodac ze w ubieglym roku stosowalam tabletki antykoncepcyjne, bylam brazowiutka a mimo to nie wyszla mi ani jedna plamka!) i bede stosowac wysokie filtry, jade za tydzien do grecji i mysle ze wroce z piekna, zdrowa opalenizna
farba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 13:53   #72
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez farba
ja rowniez jestem zwolenniczka bezpiecznej opalenizny. w ubieglym roku bylam na wakacjach na sycylji. mam raczej ciemna karnacje i szybko sie opalam ale przez caly czas stosowalam krem z filtrem 35 a na twarz nakladalam 60. probki la roche-posay spf60+ dostalam od dermatologa, u ktorego bylam przed wyjazdem aby poradzic sie jak moge uchronic sie przed kolejnymi przebarwieniami, ktore wyszly mi 2 lata temu. dostalam chyba 4 opakowania po 5ml i zostaly mi jieszcze 2 na ten rok. tak samo jak w ubieglym roku, tak i teraz zazywam beta karoten(musze dodac ze w ubieglym roku stosowalam tabletki antykoncepcyjne, bylam brazowiutka a mimo to nie wyszla mi ani jedna plamka!) i bede stosowac wysokie filtry, jade za tydzien do grecji i mysle ze wroce z piekna, zdrowa opalenizna
A czy nie używasz za mało kremu na raz? Filtry powinno się stosować grubą
warstwą, bo jak nakłada się za cienką obniża się ich skuteczność (faktory podane na opakowaniach odnoszą się do aplikacji w ilośc 2mg na cm2 skóry, co oznacza nałożenie ok 2,5 ml kremu na twarz i szyję). To między innymi dlatego poleca się jak najwyższe faktory, bo każda użtkowniczka tego typu preparatów wie, jak trudno przestrzegać powyższych zasad
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:18   #73
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a poza tym, napewno wiekszosc dziewczyn, ktore zadaje pytanie odnosnie opalania pamieta o blokerach
nie byłabym taka pewna, podobno na polskim rynku blokery sprzedają się bardzo słabo, najczęściej kupowane są kosmetyki z niskim filtrem.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:20   #74
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez farba
dostalam chyba 4 opakowania po 5ml i zostaly mi jieszcze 2 na ten rok.
to chyba krótko tam byłaś, bo 5 ml to ilość na 2-3 aplikacje, a wiadomo, że nie wystarczy się posmarować raz dziennie
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 16:05   #75
farba
Raczkowanie
 
Avatar farba
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 91
Dot.: Piękna opalenizna :))

tak, masz racje bylam dosc krotko, a na samej plazy tylko 3 dni(reszta to wycieczki), ale na kremach nie oszczedzalam! smarowalam sie czesto bo na prawde balam sie kolejnych przebarwien, a i tak mi jeszcze zostalo
farba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 17:47   #76
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez justa79
nie byłabym taka pewna, podobno na polskim rynku blokery sprzedają się bardzo słabo, najczęściej kupowane są kosmetyki z niskim filtrem.
Nie tylko niskim ale i niestabilnym. Rzadko kto zdaje sobie sprawę, że filtry pani Eris to nie to samo co La Roche Posay i że różnią się one jeszcze czymś poza ceną... Tak naprawdę żeby to wiedzieć trzeba przeczytać takie publikacje jak choćby artykuły Basi na Wizażu, babskie pisemka w rodzaju "Pani Domu" takiej wiedzy niestety nie dostarczają.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 18:04   #77
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez nan
Nie tylko niskim ale i niestabilnym. Rzadko kto zdaje sobie sprawę, że filtry pani Eris to nie to samo co La Roche Posay i że różnią się one jeszcze czymś poza ceną... Tak naprawdę żeby to wiedzieć trzeba przeczytać takie publikacje jak choćby artykuły Basi na Wizażu, babskie pisemka w rodzaju "Pani Domu" takiej wiedzy niestety nie dostarczają.
zgadza się. dlatego trzeba uświadamiać społeczeństwo. nawet w "Pani Domu". wprawdzie apteczne filtry nie bardzo pasują do tego pisma, ale może gdyby mniej zamożne osoby zaczęły pytać w sklepach o dobre filtry, to rodzimi producenci zaczęliby w końcu produkować coś porządnego. ubolewam nad tym, że nie ma u nas dostępnych dobrych i tanich filtrów, takich na każdą kieszeń. a producenci narzekają, że kupujemy za niskie filtry - pewnie, każdy woli wydać 10 zł zamiast 50.

a w tym uświadamianiu to i dermatolodzy powinni mieć swoją rolę. a ostatnio, na poczekalni u dermatologa słyszałam, jak pani doktor zaleciła pacjentowi codziennie opalać trądzik. widocznie to była jakaś specyficzna odmiana trądziku... bo inaczej to się chłopak we wrześniu zdziwi, jak go wysypie 2 razy mocniej.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 18:27   #78
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Piękna opalenizna :))

W tej chwili najlepiej sprzedające sie filtry to max.do 12,ale ogólnie ludzie kupują z zasadą im niższy tym ładniej się opalę

Nie wiem czy nasi rodzimi producenci zaczęliby produkować coś odpowiedniego,czyli filtry stabilne,bo wszystko rozbija się o pieniądze na badania.Koncern L'Oreala ma patent na swoje filtry,więc nie wiem jak to wyglada,ale pewnie go nie sprzeda,więc trzeba samemu zainwestować w badania,a na takim rynku jak polski jeszcze długo trzeba będzie czekać aż wejdą w krew zakupy wysokich filtrów.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 19:48   #79
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez justa79
a w tym uświadamianiu to i dermatolodzy powinni mieć swoją rolę. a ostatnio, na poczekalni u dermatologa słyszałam, jak pani doktor zaleciła pacjentowi codziennie opalać trądzik. widocznie to była jakaś specyficzna odmiana trądziku... bo inaczej to się chłopak we wrześniu zdziwi, jak go wysypie 2 razy mocniej.
I farmaceuci. Ja niedawno od farmaceuty usłyszałam, że 60 to dla mnie za duży filtr, bo to całkowity bloker, dla osób uczulonych na słońce. Dodam, że wcześniej poinformowałam go, że jestem po zabiegach kwasem glikolowym. Miałam wrażenie, że w ogóle nie zrozumiał dlaczego to miałoby być wskazanie do wysokich filtrów. I zaproponował mi "świetny krem przeciwtrądzikowy, po którym jedna z klientek całkowicie się z trądziku wyleczyła". Chyba nie muszę dodawać, że bez filtra...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 19:50   #80
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez natii4
Nie wiem czy nasi rodzimi producenci zaczęliby produkować coś odpowiedniego,czyli filtry stabilne,bo wszystko rozbija się o pieniądze na badania.Koncern L'Oreala ma patent na swoje filtry,więc nie wiem jak to wyglada,ale pewnie go nie sprzeda,więc trzeba samemu zainwestować w badania,a na takim rynku jak polski jeszcze długo trzeba będzie czekać aż wejdą w krew zakupy wysokich filtrów.
Ale np. Tinosorbu, którego używa m.in. Bioderma, chyba nikt nie opatentował? Przynajmniej tak mi się obiło o uszy. Więc mogliby go zastosować. Gdyby chcieli.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 23:22   #81
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Piękna opalenizna :))

Joey - fajna sprawa Jest juz 21 lipca wiec wszystkiego naj naj naj Pani Raczek
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 13:16   #82
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez destiny666
Joey - fajna sprawa Jest juz 21 lipca wiec wszystkiego naj naj naj Pani Raczek
Fajnie nie? A o której godzinie się urodziłaś ? Bo ja około 21.00
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 13:51   #83
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez nan
A ja jestem pewna, że już za parę miesięcy (2-3) będziesz Okrętko zakładać posty o zaskórnikach, zanieczyszczonej cerze i może nawet wysypie krostek. Słońce, gdy się opalamy goi cerę, ale potem dolegliwości wracają ze zdwojoną siłą. Zmarszczki i przebarwienia wyjdą Ci pewnie za ładnych parę lat, a zaskórniki będziesz miała już teraz.
zgadzam sie w 100%
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 00:38   #84
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Piękna opalenizna :))

Ja sie urodzilam w sobote okolo godziny 10 rano wiec jestem patentowanym leniem
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 12:46   #85
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Piękna opalenizna :))

A możecie mi pomóc ??? Który specyfik z filtrami mam kupić czy lepszy będzie Garnier Ambre Solaire (mleczko) czy lepsza będzie emulsja dr I. Eris ??? Czy do twarzy i do ciała mogę używać tego samego kosmetyku ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 12:51   #86
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez anytsuj
A możecie mi pomóc ??? Który specyfik z filtrami mam kupić czy lepszy będzie Garnier Ambre Solaire (mleczko) czy lepsza będzie emulsja dr I. Eris ??? Czy do twarzy i do ciała mogę używać tego samego kosmetyku ?
Na pewno Garnier- ma lepsze filtry.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 12:57   #87
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez anytsuj
A możecie mi pomóc ??? Który specyfik z filtrami mam kupić czy lepszy będzie Garnier Ambre Solaire (mleczko) czy lepsza będzie emulsja dr I. Eris ??? Czy do twarzy i do ciała mogę używać tego samego kosmetyku ?
Jeżeli tylko będzie Ci odpowiadał konsystencją to jak najbardziej możesz używać tego samego. I Garnier na pewno lepszy od Eris.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:02   #88
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Piękna opalenizna :))

Dziękuję. Mam suchą skórę więc mleczko mi nie będzie przeszkadzało, trochę się tylko boję uczulenia.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 16:11   #89
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Piękna opalenizna :))

przebarwienia= pieprzyki ?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:04   #90
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Piękna opalenizna :))

Dziewczyny, słońce już powoli przebija się przez ciemne chmurki, lato tuż tuż, a ja nie mam żadnego kremu do opalania. Co polecacie? Jakie kremy/balsamy/olejki/mleczka? Interesują mnie też ceny, ale przede wszystkim to, czy skóra łapie szybko opaleniznę i czy efekty są dobre.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 14:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.