Izraelskie suknie ślubne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 11:31   #1
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258

Izraelskie suknie ślubne


Hej Dziewczyny,

Czy któraś z Was zdecydowała się na suknie izraelskich projektantów?
W sumie zawsze uważałam,że włoscy projektanci mają najlepsze ale jak zobaczyłam izraelskie to zakochałam się i wiedziałam,że muszę mieć suknie ich projektu.:lov e::love :
A może szyłyście suknie na ich wzór?

http://lovemydress.pl/izraelskie-suk...rta-2014-cz-1/

Moja jest w trakcie szycia.
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:43   #2
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Czy któraś z Was zdecydowała się na suknie izraelskich projektantów?
W sumie zawsze uważałam,że włoscy projektanci mają najlepsze ale jak zobaczyłam izraelskie to zakochałam się i wiedziałam,że muszę mieć suknie ich projektu.:lov e::love :
A może szyłyście suknie na ich wzór?

http://lovemydress.pl/izraelskie-suk...rta-2014-cz-1/

Moja jest w trakcie szycia.
A możesz ją chociaż troszkę opisać?,jakieś małe detale chociaż?Nie znam w ogóle projektantów izraelskich!!Mam braki w temacie;(.Chyba czas trochę się podciągnąć w tej kwestii
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:41   #3
Siske
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Cześć,

jestem wielką fanką izraelskich sukni ślubnych! nie ma piękniejszych wybrałam już jedną suknię projektantki Berty ale nie wiem gdzie iść żeby mieć pewność, że dobrze mi ją uszyją.... szył ktoś suknie ze zdjęcia w Warszawie? Help!
Siske jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:30   #4
Diabel_Tasmanski_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Dziewczyny, napisałam przed chwilą prawie cały elaborat i padł mi komputer, więc teraz już w skrócie
Ja szyję suknię na bazie projektu Berty. Polecona (!) krawcowa poległa- suknie wbrew pozorom nie są takie łatwe do szycia. A dlaczego? Bo większość krawcowych nie czuje tego stylu i tej estetyki i wychodzi zupełnie coś innego. Przynajmniej tak było z moją krawcową. Teraz szyję w atelier Laurelle w Warszawie. I jestem zadowolona. Bo młoda projektantka p. Agata dokładnie wie o co chodzi a już doświadczona krawcowa robi swojeMiałam już 2 przymiarki i na razie jest fajnie, ale jeszcze 2 przymiarki przede mną więc finalnie zobaczymy.
Diabel_Tasmanski_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:30   #5
Lumania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez Diabel_Tasmanski_123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napisałam przed chwilą prawie cały elaborat i padł mi komputer, więc teraz już w skrócie
Ja szyję suknię na bazie projektu Berty. Polecona (!) krawcowa poległa- suknie wbrew pozorom nie są takie łatwe do szycia. A dlaczego? Bo większość krawcowych nie czuje tego stylu i tej estetyki i wychodzi zupełnie coś innego. Przynajmniej tak było z moją krawcową. Teraz szyję w atelier Laurelle w Warszawie. I jestem zadowolona. Bo młoda projektantka p. Agata dokładnie wie o co chodzi a już doświadczona krawcowa robi swojeMiałam już 2 przymiarki i na razie jest fajnie, ale jeszcze 2 przymiarki przede mną więc finalnie zobaczymy.

Suknie Berty piękne! Ile płacisz za szycie na miarę ? No i jak bys mogła pokazać zdjęcie przykładowej sukni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lumania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 12:07   #6
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez Diabel_Tasmanski_123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napisałam przed chwilą prawie cały elaborat i padł mi komputer, więc teraz już w skrócie
Ja szyję suknię na bazie projektu Berty. Polecona (!) krawcowa poległa- suknie wbrew pozorom nie są takie łatwe do szycia. A dlaczego? Bo większość krawcowych nie czuje tego stylu i tej estetyki i wychodzi zupełnie coś innego. Przynajmniej tak było z moją krawcową. Teraz szyję w atelier Laurelle w Warszawie. I jestem zadowolona. Bo młoda projektantka p. Agata dokładnie wie o co chodzi a już doświadczona krawcowa robi swojeMiałam już 2 przymiarki i na razie jest fajnie, ale jeszcze 2 przymiarki przede mną więc finalnie zobaczymy.
Hej Diabel!!!
Jak miło,że ktoś jeszcze podziela zachwyt nad tymi sukniami!!
Ja myślałam o zakupie oryginalnej ale problem z przymiarkami i ceną zadecydowały o szyciu w Polsce.
To była miłość od pierwszego spojrzenia jak do mojego TŻ

Diabeł a jaki model wybrałaś?
A oto moja
Wprawdzie wybrałam model z poprzedniej kolecji ale co tam,w sumie miałam dylemat bo prawie każda jest boska
Ale coś trzeba było zdecydować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 304941_387125048027997_666606162_n.jpg (56,6 KB, 190 załadowań)
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 12:09   #7
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Moja suknia na pewno budzi kontrowersje z powodu duuuuuużego dekoltu ale mam tylko ślub cywilny więc mogę sobie na taką pozwolić bo do kościoła to raczej bym się nie wybrała
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 22:22   #8
lidia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Ładne! I te długie rękawy. Nie chciałabym za bardzo odkrywać ramion, a większość sukni nie ma rękawów. Te wyglądają subtelnie i ciekawie. Zastanawia mnie tylko dekolt, ale takie sukienki to nawet dla inspiracji są świetne. Z dobrą krawcową można stworzyć coś ciekawego.
lidia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:28   #9
margi90h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez Diabel_Tasmanski_123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napisałam przed chwilą prawie cały elaborat i padł mi komputer, więc teraz już w skrócie
Ja szyję suknię na bazie projektu Berty. Polecona (!) krawcowa poległa- suknie wbrew pozorom nie są takie łatwe do szycia. A dlaczego? Bo większość krawcowych nie czuje tego stylu i tej estetyki i wychodzi zupełnie coś innego. Przynajmniej tak było z moją krawcową. Teraz szyję w atelier Laurelle w Warszawie. I jestem zadowolona. Bo młoda projektantka p. Agata dokładnie wie o co chodzi a już doświadczona krawcowa robi swojeMiałam już 2 przymiarki i na razie jest fajnie, ale jeszcze 2 przymiarki przede mną więc finalnie zobaczymy.
Jestes juz moze po przymiarkach, badz juz po slubie?? Czy suknia wyszla zgodnie z oczekiwaniami? Ja mam umowione spotkanie z p. Agata - chce uszyc suknie na bazie projektu Julie Vino, i jestem ciekawa opinii..


Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Moja suknia na pewno budzi kontrowersje z powodu duuuuuużego dekoltu ale mam tylko ślub cywilny więc mogę sobie na taką pozwolić bo do kościoła to raczej bym się nie wybrała
Mozna wiedziec gdzie szylas swoja? Nie mialas problemu z doborem odpowiedniej jakosci materialow? Masz juz moze efekty?

Dziekuje z gory za odpowiedzi!

Edytowane przez margi90h
Czas edycji: 2014-07-11 o 09:34
margi90h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 07:14   #10
jamkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Izraelskie suknie ślubne

Hej dziewczyny!
Podbijam temat-też chciałabym wiedzieć jak wyszły suknie szyte na miarę. Bo muszę przyznać,że po nadrobienia zaległości w temacie izraelskich sukni ślubnych,zmienił mi się pomyśl na tę moją wymarzoną chyba też zdecyduję się na izraelski projekt. Jestem jednak ciekawa jak taka suknia wygląda na 'normalnych' kobietach, a nie na modelach....
jamkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 08:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.