Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 21:52   #1381
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kto według was lepiej wycieniuje włoski ? tylko tak lekko aby nie schodzić dużo z długości włosów? (włosy długie)
moje propozycje
salon "GABRIEL" Marcin bądź ktoś inny
salon "GLAMUAR" i Maciej lub jakiś inny fryzjer/ka :P

oczywiście wasze propozycje fryzjerów tez mile widziane

Doradźcie prosze!!!
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 00:20   #1382
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez rafaelparis Pokaż wiadomość
przepraszam, macie rację nie powinienem wdawać się w takie rozmowy,bo nie taka jest moja rola na tym forum,a tym bardziej nie powinienem uczyć kogoś jak ma pracować..
Mistrzu ....





Co do cieniowania to fryzjer Ci powinien tak naprawdę doradzić jak i co
idź najpierw na konsultacje raz do jednego później do drugiego salonu jeśli nie masz pewności (ani swojego fryzjera)
każdy powie Ci pewnie co innego ,ale to dobrze ,bo tylko wtedy masz szanse wyboru .Będziesz widzieć podejście i zaangażowanie fryzjera to Ci może pomoże w ocenie.
Konsultacja powinna być bezpłatna(jeśli karzą Ci zapłacić to omijaj wielkim łukiem ten salon )

Edytowane przez presto
Czas edycji: 2009-03-14 o 00:39 Powód: he he
presto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 01:53   #1383
doradzacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

[quote=anetalodz;11403457]
Wiesz co BETICZEK nie moge mowic za wszystkich, ale dla mnie nie liczy sie ile ktos ma kasy, i mozesz myslec, ze sciemniam, ale jak widze kogos, ze zle obcietymi wlosami to az mi sie serce kraja i jak robie klienta to zawsze staram sie miec pewnosc , ze czuje sie komfortowo i jest zadowolony z uslugi podac czas ponownego przyjscia przy roznych wariantach kolorystycznych, tak samo ze trzyzeniem , cokolwiek bym nie robila zawsze mowie ile sie utrzyma, ale to sam klient musi dokonac wyboru. Na pewno niektorzy patrza na kase tzn ile klient moze zostawic, ale uwierz mi , ze bardzo czesto mowie klientom, ze moga jeszcze poczekac , ja naprawde rozumiem ze to sa duze pieniadze i moja pensja jest uzalezniona od klientow, ale mam swiadomosc ze klienci tez nie dostaja kasy z nieba i musza na nia zapracowac..... Bardzo szanuje moich klientow dlatego nie zgadzam sie z wami ze w duzych firmach ma sie w dupie klintow i liczy sie tylko kasa, kasa, kasa.... Beticzek nie mierz wszystkich jedna miara bo jest to krzywdzace.
Pozdrawiam
Aneta!!


TAK WŁAŚNIE TAK
doradzacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:51   #1384
rafaelparis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 51
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja już nic z tego nie rozumiem. Czy wy nie potraficie na początku przyznać się kim jesteście . Czy wszyscy tu obecni mają po kilka kont założonych i sami sobie wydają dobre opinie . To chyba jakaś ściema , a nie forum . Zaraz się dowiemy ,że ktoś kto zalogował się tu jako klientka teraz jest nie jednym , a dwoma fryzjerami ,.
rafaelparis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:17   #1385
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 16Bella16 Pokaż wiadomość
Kto według was lepiej wycieniuje włoski ? tylko tak lekko aby nie schodzić dużo z długości włosów? (włosy długie)
moje propozycje
salon "GABRIEL" Marcin bądź ktoś inny
salon "GLAMUAR" i Maciej lub jakiś inny fryzjer/ka :P

oczywiście wasze propozycje fryzjerów tez mile widziane

Doradźcie prosze!!!
Jesli chodzi o Maćka, to mnie akurat wycieniował włosy bardzo mocno. Prosiłam żeby nie schodził z długości, więc zostawił mi z tyłu parę cienkich i długich pasm, które wyglądały na doczepiane. Całe szczęście juz minęło kilka miesięcy i zaczynam wyglądać jak człowiek.
Nie wiem, może jak zaznaczysz, że nie chodzić z długości i nie cieniować zbyt mocno??????
Najlpeiej to chyba pójść ze zdjęciem i pokazać paliuchem o co chodzi.

Edytowane przez ulla10
Czas edycji: 2009-03-14 o 10:20
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:55   #1386
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez rafaelparis Pokaż wiadomość
Ja już nic z tego nie rozumiem. Czy wy nie potraficie na początku przyznać się kim jesteście . Czy wszyscy tu obecni mają po kilka kont założonych i sami sobie wydają dobre opinie . To chyba jakaś ściema , a nie forum . Zaraz się dowiemy ,że ktoś kto zalogował się tu jako klientka teraz jest nie jednym , a dwoma fryzjerami ,.

Tej "Mistrzuniu ", Ty co się tak bulwersujesz ? Że ktoś ma inne zdanie od Ciebie
to Tobie trudno to przełknąć tą pigułkę zauważyłem ....Przecież dziewczyna pisała wyraźnie ,że nie ważne gdzie pracuje -ważne ,że Ona podchodzi z sercem do klienta
no i każdy fryzjer chyba powinien tak robić bez dwóch zdań...no ale ,że Ty masz inne podejście do klienta to już wiemy -tylko powiedz jeszcze dlaczego wszyscy się maja Ciebie słuchać?
Jak w "Dniu Świra" : To jest moja racja -nie bo to moja racja .....itp. itd.
Przecież Mod jak przyjdzie to Ci sprawdzi te IP ...no a teraz do pracy kolego i uważaj ,żeby się nie zatrzasnąć z tymi klientkami co mają kaprysy się u Ciebie zamykać w salonie



Mod -po przeczytaniu może usunąć mojego posta

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Ulla 10
Nie wiem, może jak zaznaczysz, że nie chodzić z długości i nie cieniować zbyt mocno??????
Dlatego właśnie klient nie musi się posługiwać fachową terminologią tylko tylko własnymi słowami określić co się chcę(najlepiej właśnie jak ma się też zdjęcie) bo cieniowanie zazwyczaj oznacza :długość zostaje , góra krótka
cieniowanie z objętości czyli "efilaż" oznacza: zdjęcie z grubości(gęstości )włosa bez skracania góry
presto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:51   #1387
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Postöw nie usuwamy na forum.Nie pozostaje mi nic innego jak zamknäc ten wätek,zostal zasmiecony waszymi off topem.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez rafaelparis Pokaż wiadomość
Ja już nic z tego nie rozumiem. Czy wy nie potraficie na początku przyznać się kim jesteście . Czy wszyscy tu obecni mają po kilka kont założonych i sami sobie wydają dobre opinie . To chyba jakaś ściema , a nie forum . Zaraz się dowiemy ,że ktoś kto zalogował się tu jako klientka teraz jest nie jednym , a dwoma fryzjerami ,.
Bez komentarza
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-14 o 12:53 Powód: dop;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.