Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 17:21   #181
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Agrawa, aż mi się nie znudzi . Ale dzisiaj sobie przypięłam włoski i jestem oczarowana tą czernią . Filo angielska na UKW w Bydgoszczy, dzienne, z tym, że będę dojeżdżać póki co... Niemniej, wciąż marzę o prawie karnym i sama nie wiem czy nie przeskoczę na zaoczne do Torunia, co mi bardziej odpowiada
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:41   #182
Sandy24
Raczkowanie
 
Avatar Sandy24
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 239
Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie doczepiane.pl
Dziekuje. mozesz powiedziec cos wieder o wlosach stamtad? Jaka Maja zywotnosc, jakies sa po umyciu itd


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandy24 Pokaż wiadomość
Dziekuje. mozesz powiedziec cos wieder o wlosach stamtad? Jaka Maja zywotnosc, jakies sa po umyciu itd


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
* Wiecej ( moj iPhone lubi zmienic slowa )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juz sa! Mentor 350cc
23.09.13 M.M.K
Sandy24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 21:13   #183
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

dziewczyny, ostatnio slyszalam o nowej metodzie przedluzania - z selektorem? wiecie cos moze o tym?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 22:18   #184
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Wpadłam tylko na chwilkę się pochwalić przyszło dziś moje pierwsze zamówienie, doczepki 40cm kolor ciemny blond, nieco jaśniejszy od mojego naturalnego i prawie nie do odróżnienia od części zafarbowanej (co tylko pokazuje, jak przekłamane było moje zdjęcie - patrząc na nie, zastanawiałam się, czy nie powinnam zamówić jednak jaśniejszego). Na razie nie umiem ich dobrze doczepić, więc będzie bez zdjęcia zabrakło mi na głowie miejsca na trzecią z tych najszerszych taśm, a i tak miałam chyba trzy razy więcej włosów, niż normalnie
Cieszę się jak małe dziecko
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 04:32   #185
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[QUOTE=Sandy24;42526280]Dziekuje. mozesz powiedziec cos wieder o wlosach stamtad? Jaka Maja zywotnosc, jakies sa po umyciu itd


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



* Wiecej ( moj iPhone lubi zmienic slowa )

Przejrzyj posty, wiele razy wypowiadalysmy sie na temat tych wlasnie wloskow, wklejalysmy tez duzo zdjec. Wszystkie jestesmy na tak.

---------- Dopisano o 05:28 ---------- Poprzedni post napisano o 05:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ostatnio slyszalam o nowej metodzie przedluzania - z selektorem? wiecie cos moze o tym?
Jak wrócę z pracy to wygoogluję bo pierwsze słyszę
Póki co tonę jeszcze w papierach

---------- Dopisano o 05:32 ---------- Poprzedni post napisano o 05:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Agrawa, aż mi się nie znudzi . Ale dzisiaj sobie przypięłam włoski i jestem oczarowana tą czernią . Filo angielska na UKW w Bydgoszczy, dzienne, z tym, że będę dojeżdżać póki co... Niemniej, wciąż marzę o prawie karnym i sama nie wiem czy nie przeskoczę na zaoczne do Torunia, co mi bardziej odpowiada
Dojazdy to nic przyjemnego, sama wytrzymałam tylko miesiąc pozniej sie wyprowadzilam do Bdg
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 06:35   #186
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem zupełnie nowa i jeszcze bardziej zielona w kwestii przedłużania wlosow. Ogólnie to chce przedluzyc sobie włosy metoda ultradzwiekowa. Ostatnio jest o niej dość głośno.
witaj
hmmm.... choć by nie wiem jaka metoda przedłużania " na stałe" była najlpesza i tak jest obciążeniem dla włosów... na ultradzwięki nie miałam niegdy przedłużanych / tylko ringi i raz na kertaynę/ więc cięzko mi sie wypowiedzieć.....bo nie miałam z nią stycznośći. ale skoro zaczynasz dopiero przygodę z przedłuzaniem to nie myślałas o clip-in???
wiele z nas jest zadowolonych
Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Myślę,że zadna dziewczyna na forum nie poleci metody stalej,same przedłużałysmy włosy na stałe dopóki nie odkryłyśmy clip in szkoda pieniędzy i włosów, a możesz mieć gęste włosy jak lalka
no właśnie trochę póżno... ile nasze włosy wycierpiały, ehh....
oczywiście zgadzam sie z ostatnim zdaniem, i żeby to jakoś wygladało to jeszcze częste podciąganie włosków.... PORAŻKA

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Hej moje skrabnice wiekiej wiedzy Kochane
zwracam się do was po raz już któryś z prośbą o dobór kolorku clipów do tego ze zdjęć
hej ja bym obstawiała ciemny brąz nr 2.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj kupiłam Wellaton 3/0 i wracam do ciemnych włosków... i przedłużania, bo na bank wyjdą czarne. Welcome back!
widziałąm juz efekty na facebooku
bardzo ładnie, / powiem ci że 100 razy bardziej mi się w takich podobasz- jednolitych/

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jak wrócę z pracy to wygoogluję bo pierwsze słyszę
ja też nie wiem
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 08:05   #187
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ostatnio slyszalam o nowej metodzie przedluzania - z selektorem? wiecie cos moze o tym?
Nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc nie interesuję się tym aż tak dogłębnie bo jak dla mnie wszystkie metody są do bani prócz Clipów .

A co do nauki... To ja się zastanawiam czy nie rzucić kosmetyki i nie zacząć studiów od października... Poziom nauki w żaku na kosmetyce jest żenujący.. niczego się nie nauczyłam a egzamin z pierwszej kwalifikacji już w lutym... Ehh sama nie wiem już co mam ze sobą robić...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 09:43   #188
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc nie interesuję się tym aż tak dogłębnie bo jak dla mnie wszystkie metody są do bani prócz Clipów .

A co do nauki... To ja się zastanawiam czy nie rzucić kosmetyki i nie zacząć studiów od października... Poziom nauki w żaku na kosmetyce jest żenujący.. niczego się nie nauczyłam a egzamin z pierwszej kwalifikacji już w lutym... Ehh sama nie wiem już co mam ze sobą robić...
no ponoc metoda jest niezła. tylko ceny spore. a wiem ze wiecej info jest na hairdreams.pl

Agrawa, jak bd miec chwile, zerknij, jestes moim guru
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:15   #189
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny a jak wy kupujecie te clipy to gotowe czy kupujecie włosy i same jakos przerabiacie? Bo na tych doczepiane.pl są clipy ale syntetyczne:/
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:11   #190
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy kupujecie te clipy to gotowe czy kupujecie włosy i same jakos przerabiacie? Bo na tych doczepiane.pl są clipy ale syntetyczne:/

To bardzo dziwne. Pooglądaj dobrze i poszukaj . Prawie każda z nas ma włosy z tej strony i to naturalne
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:48   #191
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy kupujecie te clipy to gotowe czy kupujecie włosy i same jakos przerabiacie? Bo na tych doczepiane.pl są clipy ale syntetyczne:/
Na stronie jest wszystko czarno na bialym

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
no ponoc metoda jest niezła. tylko ceny spore. a wiem ze wiecej info jest na hairdreams.pl

Agrawa, jak bd miec chwile, zerknij, jestes moim guru
Haha dzięki zrobię co w mojej mocy ale to wieczorkiem spróbuję ogarnąć ten tajemniczy temat
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 13:52   #192
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Na stronie jest wszystko czarno na bialym

Dokładnie... dobijają mnie takie wtrącenia do wątku bezsensowne... Cała strona jak dla mnie jest jasna i przejrzysta... ale po co pooglądać jak lepiej poczekać na gotowe... Zaniedługo zaczniemy zamawiać za kogoś... Sama zanim zaczęłam się tu udzielać od deski do deski przeczytałam wątek i tak się dowiedziałam o doczepianych, sama dodałam opinię o Smeggi... Jak widać nie wiele jest takich osób które się fatygują... A nowa część wątku wielu stron nie ma... A są nasze zdjęcia i opinie tak samo... ehh musiałam to z siebie wydusić bo już nie umiałam Wybaczcie.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:59   #193
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dokładnie... dobijają mnie takie wtrącenia do wątku bezsensowne... Cała strona jak dla mnie jest jasna i przejrzysta... ale po co pooglądać jak lepiej poczekać na gotowe... Zaniedługo zaczniemy zamawiać za kogoś... Sama zanim zaczęłam się tu udzielać od deski do deski przeczytałam wątek i tak się dowiedziałam o doczepianych, sama dodałam opinię o Smeggi... Jak widać nie wiele jest takich osób które się fatygują... A nowa część wątku wielu stron nie ma... A są nasze zdjęcia i opinie tak samo... ehh musiałam to z siebie wydusić bo już nie umiałam Wybaczcie.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 18:03   #194
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dzięki Wam bardzo za komplementy co do włosów. Też się lepiej w takich czuję.
Co do nauki... siedzę z podręcznikiem prawa karnego, tak o, a od października idę na filo angielską... Chyba popełniłam duży błąd.
Domina- jak nie jesteś zadowolona, próbuj czegoś innego.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 18:51   #195
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dzięki Wam bardzo za komplementy co do włosów. Też się lepiej w takich czuję.
Co do nauki... siedzę z podręcznikiem prawa karnego, tak o, a od października idę na filo angielską... Chyba popełniłam duży błąd.
Domina- jak nie jesteś zadowolona, próbuj czegoś innego.
Prawo karne to fajny kierunek ale zawsze możesz zrobić jeszcze jeden
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2013-08-30 o 18:55
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 20:57   #196
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dokładnie... dobijają mnie takie wtrącenia do wątku bezsensowne... Cała strona jak dla mnie jest jasna i przejrzysta... ale po co pooglądać jak lepiej poczekać na gotowe... Zaniedługo zaczniemy zamawiać za kogoś... Sama zanim zaczęłam się tu udzielać od deski do deski przeczytałam wątek i tak się dowiedziałam o doczepianych, sama dodałam opinię o Smeggi... Jak widać nie wiele jest takich osób które się fatygują... A nowa część wątku wielu stron nie ma... A są nasze zdjęcia i opinie tak samo... ehh musiałam to z siebie wydusić bo już nie umiałam Wybaczcie.
oj tak dokladnie. Ja najbardziej lubie nowe posty w stylu 'hej dziewczyny, przeczytalam caly wątek, ale... (i tu pada pytanie, o cos co bylo 2 strony temu).

ja sie pochwale, ze bylam dzis pierwszy raz w sumie w Warszawskim sklepie Louis Vuitton i po prostu od tego czasu chodzę jak zaczadzona
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 08:24   #197
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
oj tak dokladnie. Ja najbardziej lubie nowe posty w stylu 'hej dziewczyny, przeczytalam caly wątek, ale... (i tu pada pytanie, o cos co bylo 2 strony temu).

ja sie pochwale, ze bylam dzis pierwszy raz w sumie w Warszawskim sklepie Louis Vuitton i po prostu od tego czasu chodzę jak zaczadzona
Oooooo wcale się Tobie nie dziwię, sama chciałam po koszulkę z orzełkiem jechać do Warszawy, ale jak zobaczyłam całą kolekcję to postanowiłam zamówić ją przez internet. Bo w życiu bym stamtąd nie wyszła
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 08:35   #198
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Oooooo wcale się Tobie nie dziwię, sama chciałam po koszulkę z orzełkiem jechać do Warszawy, ale jak zobaczyłam całą kolekcję to postanowiłam zamówić ją przez internet. Bo w życiu bym stamtąd nie wyszła
a dawno ją kupowalas? zadowolona jestes? ja mam trochę watpliwosci co do jakości Kupisza (ale sie zrymowało).
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 08:46   #199
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a dawno ją kupowalas? zadowolona jestes? ja mam trochę watpliwosci co do jakości Kupisza (ale sie zrymowało).
Wątpliwości mam tylko do rozmiarówki, kupiłam M, a spokojnie mogłam mieć S. Co do samej koszulki. Przy najgorszych upałach nie masz prawa się spocić jest świetny materiał. Czy wyprasujesz czy nie efekt jest super. Przez długi okres czasu prałam tylko ręcznie, bo tak nakazuje producent, ale skusiłam się i teraz wrzucam do pralki. Nieważne jaka temp. prania ale nic się jej nie stało teraz sobie nawet ją częściej prasuję, ale sam efekt "wygniecenia" nie wygląda nieestetycznie teraz kupiłabym niebieską albo tą limitowaną różową, bo wolę już inne kolory, ale myślę, że do końca roku i takie kolorki będę miała w szafie innych rzeczy Kupisza nie testowałam z racji tego, że są bardzo drogie, a ja nie zapłacę 1000zł za tunikę na przykład
A kupowałam ponad rok temu
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 08:53   #200
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Wątpliwości mam tylko do rozmiarówki, kupiłam M, a spokojnie mogłam mieć S. Co do samej koszulki. Przy najgorszych upałach nie masz prawa się spocić jest świetny materiał. Czy wyprasujesz czy nie efekt jest super. Przez długi okres czasu prałam tylko ręcznie, bo tak nakazuje producent, ale skusiłam się i teraz wrzucam do pralki. Nieważne jaka temp. prania ale nic się jej nie stało teraz sobie nawet ją częściej prasuję, ale sam efekt "wygniecenia" nie wygląda nieestetycznie teraz kupiłabym niebieską albo tą limitowaną różową, bo wolę już inne kolory, ale myślę, że do końca roku i takie kolorki będę miała w szafie innych rzeczy Kupisza nie testowałam z racji tego, że są bardzo drogie, a ja nie zapłacę 1000zł za tunikę na przykład
A kupowałam ponad rok temu
ja wlasnie wczoraj bylam na zakupach i planowalam kupic niebieską ale stwierdziłam, że jednak teraz juz niedlugo bedzie zimno i kupie juz na nowy sezon zamiast tego zdecydowalam sie na boskie sneakersy na koturnie Michaela Korsa
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 08:59   #201
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja wlasnie wczoraj bylam na zakupach i planowalam kupic niebieską ale stwierdziłam, że jednak teraz juz niedlugo bedzie zimno i kupie juz na nowy sezon zamiast tego zdecydowalam sie na boskie sneakersy na koturnie Michaela Korsa
O jeju wczoraj je oglądałam i o nich marzę.... one jakoś z 600zł kosztują nie?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:07   #202
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

o Michaelu Korsie mi nie mówcie...... ja marze o torbie no i oczywiście o klasyku: zegarku złotym. / raz nawet jak byłam z mężem na zakupach , mierzyłam ten zegarek i mój mówi: podoba ci sie? ok to kupujemy- typowy facet i szybkie zakupy >> ale tak kurcze pomyslałam że ok 1000 za zegarek dużo, mój jeszcze rabat by dostał i z a850 by był,,,, ale chyba go jeszcze tam zaciągnę... niby przypadkiem hehe
========================= ========================= ====
Kaja >> jaki kolor kupiłaś??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0017.jpg (55,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0021.jpg (46,6 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-08-31 o 09:12
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:22   #203
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
O jeju wczoraj je oglądałam i o nich marzę.... one jakoś z 600zł kosztują nie?
ja kupowałam w sklepie Korsa w galerii mokotów i zaplacilam 850zł. Z tego co wiem, na sarenzie są jedne, za 760zł takie jasne, ale to juz poprzednia kolekcja, no i jasne na jesień to troche średni pomysł :P

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
o Michaelu Korsie mi nie mówcie...... ja marze o torbie no i oczywiście o klasyku: zegarku złotym. / raz nawet jak byłam z mężem na zakupach , mierzyłam ten zegarek i mój mówi: podoba ci sie? ok to kupujemy- typowy facet i szybkie zakupy >> ale tak kurcze pomyslałam że ok 1000 za zegarek dużo, mój jeszcze rabat by dostał i z a850 by był,,,, ale chyba go jeszcze tam zaciągnę... niby przypadkiem hehe
========================= ========================= ====
Kaja >> jaki kolor kupiłaś??
o to te są na Sarenzie, ja wziełam ten model, ale w kolorach grafit-granat i metalik-nikiel.

A zegarek bylo brać ja dostałam w sumie od tżta, teraz portfel z Korsa, różowy ze złotym, wstawie wam fotki butów i portfela potem no w sumie nie tak teraz, ale jakos z miesiac temu
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-08-31 o 09:26
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 09:33   #204
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
A zegarek bylo brać ja dostałam w sumie od tżta, teraz portfel z Korsa, różowy ze złotym, wstawie wam fotki butów i portfela potem
i tak chyba zrobie hehe, zdjęcia chętnie zobacze
a póki co mam taki "zamiennik "Korsa
=======
zmykam robić porządki w szafie, letnie sukienki i spódniczki niestety trzeba już schować głębiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02154 (1504 x 1000).jpg (100,2 KB, 29 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 10:59   #205
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Czepiacie sie mnie, ze pytam o coś co było powiedziane pare stron wcześniej, ale jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania. Tam clipy są odradzane i traktowane poniekąd jako czysty badziew, dlatego zgłosiłem sie tez do was. Po drugie, wątek dotyczy przedłużania a wy już gadacie o zakupach. Może zmienimy temat wątku z przedłużania na zakupy? Tak cieżko wykazać odrobine empatii prawda?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Za błędy przepraszam, ale mam słownik i sam wczytuje słowa. Zglosilam miało być i poczytaly.
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 11:22   #206
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Czepiacie sie mnie, ze pytam o coś co było powiedziane pare stron wcześniej, ale jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania. Tam clipy są odradzane i traktowane poniekąd jako czysty badziew, dlatego zgłosiłem sie tez do was. Po drugie, wątek dotyczy przedłużania a wy już gadacie o zakupach. Może zmienimy temat wątku z przedłużania na zakupy? Tak cieżko wykazać odrobine empatii prawda?[COLOR="Silver"]
o ile wiem napisałas że na stronie doczepiane są clipy ale syntetyczne,, dziewczyni Ci napisałay że wystarzcy dobrze poszukać i strona jest czytelna. hmmm, a stwierdzenie w poprzednich watkach że clipy są odradzane i to badziew >> dla mnie wielkim badziewiem są stałe metody przedłużania, nawet te zachawalane.
napisałąś również : jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania.
Renihair przedłuża na ultradżwięki- czysty przypadek że pytasz o tę metodę akurat?????
========================= =========================
ale taka prawda że odkąd włosy clip- in są na " topie" wszytskie inne " stałe" metody przedłużania straciły na popularności, zyski z przedłużania spadły.... nie to co dawniej hehehehe
DZIEWCZYNY SZKODA NISZCZYĆ WŁOSY NA JAKIEŚ ULTRADŻWIĘKI , HAIRDREAMS'Y - CLIPY RZĄDZĄ
--------
a co do tego że piszemy o zakupach : tak, piszemy, znamy sie już trochę więc rozmawiamy nie tylko o przedłużaniu, wiele dziewczyn np. Aqrawa, Scene, Domina, Kaja/ jesli kogoś pominęłam wybaczcie/ nie zadała tylko pytania" jaką metode polecacie, i prosze o dobór koloru" i uciekła z wątku.... czy jest gdzies napisane że nie można rozmawiać na inne tematy niz włosy ??????????????
nieogarniam

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego pomimo tego, że każda osoba po przedłużaniu włosów na stałe się skarży to nadal ktoś jest na taką chętny... sama mam cienkie włosy, ledwo za ramiona i nigdy bym nie wpadła na to, by jeszcze je skatować przedłużaniem na stałe.... Każda metoda przedłużania włosów na stałe JEST inwazyjna i nikt mi nie powie że tak nie jest.... Przecież te włosy są jednak ściskane... A najbardziej inwazyjna jest w momencie ściągania...
jak ktoś nie przedłuzy kilka razy na stałe to się nie przekona jakie to ZŁO !!!
ZGADZAM SIĘ W 100% z ostatnim zdaniem

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-08-31 o 12:31
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 12:24   #207
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jakieeee wy dziewczyny drogie rzeczy kupujecie pozazdrościć... Ja dziś uciekałam z Mohito bo już chciałam wyjść stamtąd z torebką i sweterkiem... Zaczęłam miesiąc solidnego oszczędzania dosłownie na wszystkim . Zastanawiam się ile uda mi się odłożyć na moje wakacje na Teneryfie .

A co do tego że gadamy o zakupach to nikt nam chyba nie zabrania. Rozmawiamy tu o wszystkim. Rozumiem gdyby wszystkie posty były o zakupach czy coś... Ale tutaj były wielokrotnie wklejane zdjęcia itp itd...

Rozwala mnie jak ktoś pisze że doczepiane mają tylko syntetyczne... Na stronie jak byk wyświetla się certyfikat że włosy są naturalne, wielokrotnie każda z nas o nich pisała. Jak ktoś chce konkretnych informacji to pierw szuka a później pisze.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 13:11   #208
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Czepiacie sie mnie, ze pytam o coś co było powiedziane pare stron wcześniej, ale jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania. Tam clipy są odradzane i traktowane poniekąd jako czysty badziew, dlatego zgłosiłem sie tez do was. Po drugie, wątek dotyczy przedłużania a wy już gadacie o zakupach. Może zmienimy temat wątku z przedłużania na zakupy? Tak cieżko wykazać odrobine empatii prawda?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Za błędy przepraszam, ale mam słownik i sam wczytuje słowa. Zglosilam miało być i poczytaly.
spokojnie, to akurat nie bylo do Ciebie tylko ogólnie, czesto widzialam na wizazu i na tym watku (choc we wczesniejszych czesciach) takie sytuacje i chodzilo mi o to ze ktos po prostu kłamał nt. tego ze przeczytał cały wątek. Ja rozumiem, ze raczej nikt nie ma czasu nadrabiac wszystkich częśći, ale chociaz te pare stron wstecz, sama tak zrobilam zanim zawitałam na ten wątek, bo byłam kompletnie zielona w temacie.
Co do informacji o naturalnosci doczepianych, to na ich stronie jest to jak byk po prostu.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 13:54   #209
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Czepiacie sie mnie, ze pytam o coś co było powiedziane pare stron wcześniej, ale jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania. Tam clipy są odradzane i traktowane poniekąd jako czysty badziew, dlatego zgłosiłem sie tez do was. Po drugie, wątek dotyczy przedłużania a wy już gadacie o zakupach. Może zmienimy temat wątku z przedłużania na zakupy? Tak cieżko wykazać odrobine empatii prawda?
Wystarczy grzecznie zapytać i poczekać na odpowiedź. A my się tutaj długo znamy i poza udzielaniem rad, gadamy sobie o wszystkim.

Nie wiem dlaczego ktokolwiek mógłby odradzać clipy, ponieważ odpowiednio dobrane gramaturą, kolorem są idealną, bezinwazyjną metodą na przedłużenie włosów. Wejdź na doczepiane.pl chociażby, znajdź odpowiedni dla siebie kolor i długość. Oczywiście, wybierz włosy naturalne. Tyle gadania, o czym tu się rozwodzić? Wszystkie je tu sobie chwalimy. A jak Ci się ta strona nie spodoba to cosmoshop.pl też ma fajne włosy.

Nie wiem jednak po co od razu nas obrażać, zamiast zapytać konkretnie albo przeczytać poprzednie wątki, w których, notabene, to wszystko jest?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
O jeju wczoraj je oglądałam i o nich marzę.... one jakoś z 600zł kosztują nie?
ja nie mogę wchodzić do takich drogich sklepów, bo póki co tylko mnie dołują, jak na razi, że na nic mnie z nich nie stać. ale oglądać, pomarzyć i zrobić wish-listę na przyszłość dobra rzecz
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 14:10   #210
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

na razie pokaze portfel buty jak podlacze telefon do komputera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1719.jpg (105,9 KB, 32 załadowań)
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.