Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 20:54   #1621
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A po mojej czerni tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140331_110420.jpg (91,8 KB, 56 załadowań)
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 06:12   #1622
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a ja mam znowu fazę na blondy...
dlaczego, dlaczego nie urodziłam się jasną blondynką? (czarna rozpacz, dosłownie i w przenośni)

Hmm jakbyś była jasną blondynką to byś miała odpały na ciemne farby . Ja wczoraj znów zrobiłam odrosty bo były chyba już na pół głowy i dziś znów co podchodzę do lustra to myślę by jednak farbę ciemną kupić... Jednak jak miałam odrostry to włosy były ciemniejsze bo jestem ciemniejszą blondynką niż teraz no i jakoś tak fajniej wyglądałam a teraz... jakoś tak sztucznie... Chyba za miesiąc jak troszkę odpoczną to kupię jakąś farbę chociażby 8,0....

Nawet o rudawych myślałam.. podobno 750 pralina wychodzi bardzo ładnie....
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2014-04-01 o 06:20
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 07:34   #1623
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A ja chodzę z odrostami na 2 cm i musze tak do maja
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:45   #1624
pieqna
Raczkowanie
 
Avatar pieqna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 51
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
spróbuj lekko pryskać lakierem po albo trochę pianki wgnieść przed, ale nie takiej extra hold. no i nie rozczesuj ich za mocno, kiedy są czymś wystylizowane.
btw, przy tej gęstości zawsze loczki krócej trzymają, ze względu na większe obciążenie.
DziekujeA czy pianka ma byc specjalna, termoochronna?co do lakieru- mozesz cos polecic do doczepianych?

Cinderella Girl -mozesz dodac cos od siebie nt.krecenia doczepianych? fantastycznie wygladasz na zdjeciu baaardzo naturalnie.
uzywasz czegos do podtrzymania skretu przedluzanych?

Edytowane przez pieqna
Czas edycji: 2014-04-01 o 20:46
pieqna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:30   #1625
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, super macie wloski

Cytat:
Napisane przez pieqna Pokaż wiadomość
Cinderella Girl -mozesz dodac cos od siebie nt.krecenia doczepianych? fantastycznie wygladasz na zdjeciu baaardzo naturalnie.
uzywasz czegos do podtrzymania skretu przedluzanych?
Dziekuje W sumie nikt mi jeszcze nigdy sie nie zapytal (a klipy nosze od 2008 roku) czy przedluzam wlosy, kazdy mysli, ze to moje Nie, nie uzywam. Na klipach, ktorych uzywam, bardzo dlugo utrzymuje sie skret pomimo tego, ze sa grube i geste - co ciekawe, nawet nie uzywam lakieru. Po prostu myje, zostawiam do wysuszenia. Pozniej krece, albo zawijam w te "slimaczki". Generalnie najczesciej krece na lokówce, bo "slimaczki" musza polezec kilka dni, zeby skret sie dluzej trzymal na nich. Prostych nosic nie moge, bo nienaturalnie to u mnie wyglada Odznaczaja sie te wlosy, chcac nie chcac. Moze z prostownica by to wygladalo inaczej, ale takowej nie posiadam.

Wklejam zdjecie, ktore zrobilam jakies pare dni temu. Za duzo nie widac, ale widac strukture wlosow. Musze sie zabrac za to i zrobic zdjecia samych klipów, w klipach od tylu i jeszcze samych moich piórek bez doczepek. Ostatnio z czasem gorzej.

Ide wlasnie myc klipy, bo juz chyba z miesiac wody nie widzialy

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2014-04-01 o 22:38
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 08:19   #1626
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;45852175]Dziewczyny, super macie wloski



Dziekuje W sumie nikt mi jeszcze nigdy sie nie zapytal (a klipy nosze od 2008 roku) czy przedluzam wlosy, kazdy mysli, ze to moje Nie, nie uzywam. Na klipach, ktorych uzywam, bardzo dlugo utrzymuje sie skret pomimo tego, ze sa grube i geste - co ciekawe, nawet nie uzywam lakieru. Po prostu myje, zostawiam do wysuszenia. Pozniej krece, albo zawijam w te "slimaczki". Generalnie najczesciej krece na lokówce, bo "slimaczki" musza polezec kilka dni, zeby skret sie dluzej trzymal na nich. Prostych nosic nie moge, bo nienaturalnie to u mnie wyglada Odznaczaja sie te wlosy, chcac nie chcac. Moze z prostownica by to wygladalo inaczej, ale takowej nie posiadam.

Wklejam zdjecie, ktore zrobilam jakies pare dni temu. Za duzo nie widac, ale widac strukture wlosow. Musze sie zabrac za to i zrobic zdjecia samych klipów, w klipach od tylu i jeszcze samych moich piórek bez doczepek. Ostatnio z czasem gorzej.

Ide wlasnie myc klipy, bo juz chyba z miesiac wody nie widzialy [/QUOTE]

Bardzo podoba mi się Twoja fryzura
fajnie ułożone nie odznaczają się. Czekamy na zdjęcie Twoich włosów bez clipów
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:52   #1627
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
A po mojej czerni tyle
bardzo fajny kolorek, i po czerni rzeczywiscie ani sladu

Cinderella Girl--- bardzo fajnieni naturalnie wygladaja twoje wloski
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 19:59   #1628
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
bardzo fajny kolorek, i po czerni rzeczywiscie ani sladu

Cinderella Girl--- bardzo fajnieni naturalnie wygladaja twoje wloski
Dziękuję miejscami jest bardzo ciemny brąz ale już nie czerń
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 22:48   #1629
dentystka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

czy www.doczepiane.pl to dobry sklep czy znacie lepsze? i czy warto kupic 55cm 120 czy od razu kupic 220? jak sadzicie?
dentystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 23:10   #1630
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dentystka Pokaż wiadomość
czy www.doczepiane.pl to dobry sklep czy znacie lepsze? i czy warto kupic 55cm 120 czy od razu kupic 220? jak sadzicie?
dobry, dobry mamy i chwalimy

Zależy jakie masz włoski i jaki efekt chcesz osiagnąć Do cienkich, jeżeli chcesz delikatnie przedłużyć, zagęścic i ma to być bardzo naturalny look, to brałabym mniejszy do gęstszych i jeżeli chcesz mega szopę, to brałabym 220
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0357.jpg (122,4 KB, 77 załadowań)
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2014-04-02 o 23:12
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 07:37   #1631
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dentystka Pokaż wiadomość
czy www.doczepiane.pl to dobry sklep czy znacie lepsze? i czy warto kupic 55cm 120 czy od razu kupic 220? jak sadzicie?
Najlepsze włosy tylko tam

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
dobry, dobry mamy i chwalimy

Zależy jakie masz włoski i jaki efekt chcesz osiagnąć Do cienkich, jeżeli chcesz delikatnie przedłużyć, zagęścic i ma to być bardzo naturalny look, to brałabym mniejszy do gęstszych i jeżeli chcesz mega szopę, to brałabym 220
Nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy
Zazdroszczę ze są takie długie i dopinki się pięknie komponują
Ile na tym zdjęciu masz wpiętych taśm?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 10:02   #1632
dentystka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Włosy mam gęste ale cienkie. Troche boję się że będzie mi niewygodne, że będzie mnie ciągnać i bedzie mnie to denerwować (kiedyś przymierzałam clipy mojej kuzynki ale nie wiem ile ważyły). Chcę przedłużyć o jakieś 20cm i chcę efekt naturalny ale czy zbyt mało taśm nie bedzie się odrózniac? Znlałam jeszcze na www.remy-hair.pl, znacie? Tam mają pojedyncze taśmy 50cm po 12g. szerokość 10cm (2klipsy). Myślałam żeby sobie kupić takie 3. Jak myślicie, to nie za mało?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
dobry, dobry mamy i chwalimy

Zależy jakie masz włoski i jaki efekt chcesz osiagnąć Do cienkich, jeżeli chcesz delikatnie przedłużyć, zagęścic i ma to być bardzo naturalny look, to brałabym mniejszy do gęstszych i jeżeli chcesz mega szopę, to brałabym 220
Faktycznie pięknie u Ciebie to wygląda ale chyba nie byłabym w stanie nosić wszystkich 7 ciężkich taśm
dentystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:01   #1633
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dentystka Pokaż wiadomość
Włosy mam gęste ale cienkie. Troche boję się że będzie mi niewygodne, że będzie mnie ciągnać i bedzie mnie to denerwować (kiedyś przymierzałam clipy mojej kuzynki ale nie wiem ile ważyły). Chcę przedłużyć o jakieś 20cm i chcę efekt naturalny ale czy zbyt mało taśm nie bedzie się odrózniac? Znlałam jeszcze na www.remy-hair.pl, znacie? Tam mają pojedyncze taśmy 50cm po 12g. szerokość 10cm (2klipsy). Myślałam żeby sobie kupić takie 3. Jak myślicie, to nie za mało?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------





Faktycznie pięknie u Ciebie to wygląda ale chyba nie byłabym w stanie nosić wszystkich 7 ciężkich taśm
W takim razie bierz mniejszy

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy
Zazdroszczę ze są takie długie i dopinki się pięknie komponują
Ile na tym zdjęciu masz wpiętych taśm?

2 taśmy
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:05   #1634
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;45852175]Dziewczyny, super macie wloski



Dziekuje W sumie nikt mi jeszcze nigdy sie nie zapytal (a klipy nosze od 2008 roku) czy przedluzam wlosy, kazdy mysli, ze to moje Nie, nie uzywam. Na klipach, ktorych uzywam, bardzo dlugo utrzymuje sie skret pomimo tego, ze sa grube i geste - co ciekawe, nawet nie uzywam lakieru. Po prostu myje, zostawiam do wysuszenia. Pozniej krece, albo zawijam w te "slimaczki". Generalnie najczesciej krece na lokówce, bo "slimaczki" musza polezec kilka dni, zeby skret sie dluzej trzymal na nich. Prostych nosic nie moge, bo nienaturalnie to u mnie wyglada Odznaczaja sie te wlosy, chcac nie chcac. Moze z prostownica by to wygladalo inaczej, ale takowej nie posiadam.

Wklejam zdjecie, ktore zrobilam jakies pare dni temu. Za duzo nie widac, ale widac strukture wlosow. Musze sie zabrac za to i zrobic zdjecia samych klipów, w klipach od tylu i jeszcze samych moich piórek bez doczepek. Ostatnio z czasem gorzej.

Ide wlasnie myc klipy, bo juz chyba z miesiac wody nie widzialy [/QUOTE]

masz nieeesamowicie piękny kolor

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pieqna Pokaż wiadomość
DziekujeA czy pianka ma byc specjalna, termoochronna?co do lakieru- mozesz cos polecic do doczepianych?

Cinderella Girl -mozesz dodac cos od siebie nt.krecenia doczepianych? fantastycznie wygladasz na zdjeciu baaardzo naturalnie.
uzywasz czegos do podtrzymania skretu przedluzanych?
obecnie używam lakieru Garnier Fructis Brilliance, jeśli zaś chodzi o pianki, mój hit jest dość drogi, ale dobry- Kemon and vol foam. taka biało-czarna. używałam jeszcze Matrix design pulse, ale dość szybko mi się 'nakładka' zepsuła, nie wiem jak to nazwać, ale ten atomizerek odpadł.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
A po mojej czerni tyle
podoba mi się ta kombinacja nie wiem jak Ty to robisz, że u Ciebie ta różnica w kolorkach tak fajnie wygląda- przy mojej mieszance czerni z tym ciemnawym blondem jakoś za bardzo się rzuca w oczy (może moje widzimisię).
PS śniłaś mi się ostatnio

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Hmm jakbyś była jasną blondynką to byś miała odpały na ciemne farby . Ja wczoraj znów zrobiłam odrosty bo były chyba już na pół głowy i dziś znów co podchodzę do lustra to myślę by jednak farbę ciemną kupić... Jednak jak miałam odrostry to włosy były ciemniejsze bo jestem ciemniejszą blondynką niż teraz no i jakoś tak fajniej wyglądałam a teraz... jakoś tak sztucznie... Chyba za miesiąc jak troszkę odpoczną to kupię jakąś farbę chociażby 8,0....

Nawet o rudawych myślałam.. podobno 750 pralina wychodzi bardzo ładnie....
nie rób rudych! taki blond jak Twój to skarb
zawsze tak chyba jest, że czarnowłose chcą blondu i odwrotnie. jakież to wszystko poplątane tak czy siak, wiosna się zbliża a ja zazwyczaj do sierpnia do blondu dochodzę (i potem wracam do ciemnych) więc jeszcze trochę... chyba się tym razem skuszę na najjaśniejszy, jednolity 9.3

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dentystka Pokaż wiadomość
Włosy mam gęste ale cienkie. Troche boję się że będzie mi niewygodne, że będzie mnie ciągnać i bedzie mnie to denerwować (kiedyś przymierzałam clipy mojej kuzynki ale nie wiem ile ważyły). Chcę przedłużyć o jakieś 20cm i chcę efekt naturalny ale czy zbyt mało taśm nie bedzie się odrózniac? Znlałam jeszcze na www.remy-hair.pl, znacie? Tam mają pojedyncze taśmy 50cm po 12g. szerokość 10cm (2klipsy). Myślałam żeby sobie kupić takie 3. Jak myślicie, to nie za mało?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Faktycznie pięknie u Ciebie to wygląda ale chyba nie byłabym w stanie nosić wszystkich 7 ciężkich taśm
"gęste ale cienkie" - więc gęste, czy cienkie?
Zamawiałam z tej strony, włoski całkiem fajne, trwałe, dobrze się stylizują, tylko że mają dość cienką strukturę- nie ma takiej objętości jak np. u doczepiane.pl. Zamawiając trzy takie taśmy, będziesz mieć 30g włosów- to dobre do lekkiego zagęszczenia, ale absolutnie nie do przedłużenia całości- na całą głowę musisz mieć co najmniej 7 taśm- żeby przedłużyć i tył i boki (z tyłu 3,4,3 spinki, z boku 2,1 z drugiego 2,1). Nie muszą być to ciężkie taśmy, ale zestaw powinien być kompletny, żeby efekt był naturalny, zamiast zwisających smętnie mysich ogonków.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:53   #1635
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
masz nieeesamowicie piękny kolor

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



obecnie używam lakieru Garnier Fructis Brilliance, jeśli zaś chodzi o pianki, mój hit jest dość drogi, ale dobry- Kemon and vol foam. taka biało-czarna. używałam jeszcze Matrix design pulse, ale dość szybko mi się 'nakładka' zepsuła, nie wiem jak to nazwać, ale ten atomizerek odpadł.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



podoba mi się ta kombinacja nie wiem jak Ty to robisz, że u Ciebie ta różnica w kolorkach tak fajnie wygląda- przy mojej mieszance czerni z tym ciemnawym blondem jakoś za bardzo się rzuca w oczy (może moje widzimisię).
PS śniłaś mi się ostatnio

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------



nie rób rudych! taki blond jak Twój to skarb
zawsze tak chyba jest, że czarnowłose chcą blondu i odwrotnie. jakież to wszystko poplątane tak czy siak, wiosna się zbliża a ja zazwyczaj do sierpnia do blondu dochodzę (i potem wracam do ciemnych) więc jeszcze trochę... chyba się tym razem skuszę na najjaśniejszy, jednolity 9.3

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



"gęste ale cienkie" - więc gęste, czy cienkie?
Zamawiałam z tej strony, włoski całkiem fajne, trwałe, dobrze się stylizują, tylko że mają dość cienką strukturę- nie ma takiej objętości jak np. u doczepiane.pl. Zamawiając trzy takie taśmy, będziesz mieć 30g włosów- to dobre do lekkiego zagęszczenia, ale absolutnie nie do przedłużenia całości- na całą głowę musisz mieć co najmniej 7 taśm- żeby przedłużyć i tył i boki (z tyłu 3,4,3 spinki, z boku 2,1 z drugiego 2,1). Nie muszą być to ciężkie taśmy, ale zestaw powinien być kompletny, żeby efekt był naturalny, zamiast zwisających smętnie mysich ogonków.
Pochwal się co się Tobie śniło
Widzę ta różnice i czasem mnie wkurza ale wpiete jasniejsze mam tylko 3 taśmy na boki a reszta jest wyrównana kolorem z moimi.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:04   #1636
dentystka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

"gęste ale cienkie" - więc gęste, czy cienkie?
Zamawiałam z tej strony, włoski całkiem fajne, trwałe, dobrze się stylizują, tylko że mają dość cienką strukturę- nie ma takiej objętości jak np. u doczepiane.pl. Zamawiając trzy takie taśmy, będziesz mieć 30g włosów- to dobre do lekkiego zagęszczenia, ale absolutnie nie do przedłużenia całości- na całą głowę musisz mieć co najmniej 7 taśm- żeby przedłużyć i tył i boki (z tyłu 3,4,3 spinki, z boku 2,1 z drugiego 2,1). Nie muszą być to ciężkie taśmy, ale zestaw powinien być kompletny, żeby efekt był naturalny, zamiast zwisających smętnie mysich ogonków. [/QUOTE]

Gęsto rosną jeden obok drugiego ale sam wlos jest cieniutki, efektem objetosc jest mala. Bo są proste. Dzięki serdeczne za poradę, teraz juz wiem zeby kupic 50cm 150g albo 55cm 120
dentystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 09:28   #1637
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
.


nie rób rudych! taki blond jak Twój to skarb
zawsze tak chyba jest, że czarnowłose chcą blondu i odwrotnie. jakież to wszystko poplątane tak czy siak, wiosna się zbliża a ja zazwyczaj do sierpnia do blondu dochodzę (i potem wracam do ciemnych) więc jeszcze trochę... chyba się tym razem skuszę na najjaśniejszy, jednolity 9.3

No nie każdy tak myśli że skarb ale kurde no przywiązanie jakieś jest....
Umyłam swoje doczepiane w szamponie Syoss tym z keratyną i nałożyłam taką samą odżywkę, myślałam że skoro to bombardowanie silikonami to włosy będą ładne i co? Dziś mam kucyka, patrzę a tam jeden wielki zbity kołtun... Myślicie że da się coś z tym zrobić czy pora na nowy komplet? Ehh ten mam od sierpnia 2013 więc może już czas się pożegnać z nim... Ale tyle wydatków mam teraz że masakra...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 12:13   #1638
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Domina, silikony czasami tak oblepią włosy, że się potem zbijają. Spróbuj je oczyścić dla odmiany czymś lekkim.
Agrawa, śniło mi się, że siedziałam na ławce nad jeziorkiem małym u nas i Ty idziesz i tak przyleciałaś i mówisz, że się wreszcie widzimy. wyściskałyśmy się i potem zaczęłaś uciekać, bo się gdzieś spieszyłaś. cóż, moje sny nigdy nie są mądre.
dentystka, rozumiem. nie ma za co, trzymam kciuki, żeby włoski Ci pasowały

http://media-cache-ak0.pinimg.com/or...e5ac6a33d3.jpg - co robię w przyszłym tygodniu, przeciągając jednak blond ciut wyżej i celując bardziej w 9.23 niż ta pani (trochę jakby brązik u niej).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 13:11   #1639
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Domina, silikony czasami tak oblepią włosy, że się potem zbijają. Spróbuj je oczyścić dla odmiany czymś lekkim.
Agrawa, śniło mi się, że siedziałam na ławce nad jeziorkiem małym u nas i Ty idziesz i tak przyleciałaś i mówisz, że się wreszcie widzimy. wyściskałyśmy się i potem zaczęłaś uciekać, bo się gdzieś spieszyłaś. cóż, moje sny nigdy nie są mądre.
dentystka, rozumiem. nie ma za co, trzymam kciuki, żeby włoski Ci pasowały

http://media-cache-ak0.pinimg.com/or...e5ac6a33d3.jpg - co robię w przyszłym tygodniu, przeciągając jednak blond ciut wyżej i celując bardziej w 9.23 niż ta pani (trochę jakby brązik u niej).
Czyli czym? Mam płynny kolagen do mycia włosów z BingoSpa, ten szampon z Syoss i szampon z dove
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 14:24   #1640
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Domina, silikony czasami tak oblepią włosy, że się potem zbijają. Spróbuj je oczyścić dla odmiany czymś lekkim.
Agrawa, śniło mi się, że siedziałam na ławce nad jeziorkiem małym u nas i Ty idziesz i tak przyleciałaś i mówisz, że się wreszcie widzimy. wyściskałyśmy się i potem zaczęłaś uciekać, bo się gdzieś spieszyłaś. cóż, moje sny nigdy nie są mądre.
dentystka, rozumiem. nie ma za co, trzymam kciuki, żeby włoski Ci pasowały

http://media-cache-ak0.pinimg.com/or...e5ac6a33d3.jpg - co robię w przyszłym tygodniu, przeciągając jednak blond ciut wyżej i celując bardziej w 9.23 niż ta pani (trochę jakby brązik u niej).
Haha być może prawda się wysniła
A te ombre cudne. .. osobiście uważam że na własnych naturalnych zawsze wychodzi to lepiej jestem ciekawa efektu. A nie boisz się że zniszczysz sobie mocno włoski?

A ja dla odmiany w przyszłym tygodniu likwiduje ombre
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 18:18   #1641
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Agrawa, my to się mijamy i z czasem i włoskami . Czym farbujesz? Trochę się boję, ale potrzebuję tej zmiany... zresztą Pewna Osoba ma wyjątkową słabość do blondynek a mnie również ze sobą nudno, so... Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie.
Domina, do oczyszczania włosków z silikonów najlepsze są szampony o prostych składach- Barwa, Joanna, takie zwyklaki ziołowe raz na jakiś czas. Ostatnio sobie wzięłam oczyszczający Chantal, ale to już inna bajka, bo do prostego składu mu daleko
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:21   #1642
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Agrawa, my to się mijamy i z czasem i włoskami . Czym farbujesz? Trochę się boję, ale potrzebuję tej zmiany... zresztą Pewna Osoba ma wyjątkową słabość do blondynek a mnie również ze sobą nudno, so... Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie.
Domina, do oczyszczania włosków z silikonów najlepsze są szampony o prostych składach- Barwa, Joanna, takie zwyklaki ziołowe raz na jakiś czas. Ostatnio sobie wzięłam oczyszczający Chantal, ale to już inna bajka, bo do prostego składu mu daleko
Położę loreala ciemny brąz z pewnością
Troszkę pochodzę w ciemniejszych. Ostatnio mam manię na niebieskie lustrzanki ray ban i myślę że takie ciemne włosy będą lepiej pasować
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:31   #1643
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

zmiany, zmiany caly czas al eto ombre które masz obecnie to i tak takie delikatne jest, nie ma drastycznego przejscia
a ja kupuje prostownice,, napalaiłam się na ta z płytkami cer. + perła

min. 12:50 >>> https://www.youtube.com/watch?v=LFGnc9qvs4E
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:33   #1644
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, co w przypadku, jeśli żaden kolor z doczepiane.pl mi nie pasuje [porównywałam tylko na stronie]? lepiej zamówić z jakiejś innej strony czy pofarbować doczepiane?
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:43   #1645
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

lotuus >>tutaj masz juz sprawdzoną jakość, ja zawsze jak zamawiałam to brałam zbliżony oczywiście kolor, ale by był idealny jak moje to fabowałam taka sama farba / przycuemniałam/ czasem rzadko w 100% jest trafić na idealny odcień, a po farbowaniu nic sie nie dzieje / pod warunkiem oczywiście ze włoski zamawiane sa naturalne /
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 13:01   #1646
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

dziękuję za odpowiedź. oczywiście naturalne włoski. problem w tym, że swoich nie farbuję[w końcu doprowadziłam je do naturalnych] i nie wiem, czy trafię z odcieniem;/
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 13:03   #1647
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

aaa to inna bajka myslałam że farbujesz
a może wyślij im zdjęcie by dobrali, wataw też tutaj.. doradzimy
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 16:09   #1648
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

możesz też zapytać swoją fryzjerkę o to, jaką farbą taki odcień na clipach uzyskać- naturalne włosie pofarbujesz bez problemu
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 16:55   #1649
Aylonea
Przyczajenie
 
Avatar Aylonea
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Fotel
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cześć
Od dłuższego czasu podglądam ten wątek, ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać Mam problem z moimi doczepami i nie wiem dlaczego tak jest. Włosy zostały zamówione na doczepiane na początku Grudnia 2013, nie noszę ich codziennie, zakładam je 3-4 razy w tygodniu. Przez ten czas umyłam je tylko raz. Włosy są teraz szorstkie, matowe i mają rozdwojone końcówki. Paskudnie to wygląda Ponadto, plączą się i musze je często czesać. Spinki już się nie trzymają tak ładnie jak na początku, muszę się nieźle nagimnastykować by się przypięły i mocno trzymały moich włosów - a i tak potem muszę sto razy w ciągu dnia podciągać i poprawiać, bo spinka ucieka. Doczepy zakładam nisko, tuż nad szyją a ostatnie pasmo jest na wysokości uszu... Ostatnio miałam je tylko nad szyją, wiec zakryte warstwą moich włosów - mimo to, moje włosy za każdym razem się układały tak, że było widać całe pasmo. Tak jakby na chama uciekały na bok. Nie wiem, czego to jest przyczyną... Prawdopodobnie źle je umyłam. Da sie jakoś przywrócić doczepy i spinki do porządku czy nie? Jeśli się da, to jak? Jedna spinka jednego z najszerszych pasm nawet w ogóle się nie zapina! Zapnę to się zaraz odpina.
Nie wiem co mam zrobić Liczę na jakąś pomoc i rady jakby uratować te doczepy...
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!
Aylonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 17:00   #1650
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

myślę, że powinnaś nałożyć na nie maskę/olej i zostawić na jakiś czas a potem umyć i popryskać lekko jakąś odżywką (potem zostawić do wyschnięcia)- być może przyczyną jest chwilowo nieciekawa struktura.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.