pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-11, 07:57   #31
szpaczek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu?

hej,
buty sa firmy vagabond i kosztowaly o zgrozo 299 zeta!! <olaboga>
kupilam je w zlotych tarasach w sklepie gortz 17 (maja jakas siec sklepow w polsce ale nie moglam ich znalesc w necie- pozniej dopisze link do ich strony bo mam ich ulotke)
z tego co widzialam vagabond mial tez tam swoj sklep firmowy ale akurat nie mieli mojego modelu ale w polsce maja tylko jeden firmowy sklep w wawie....http://www.vagabond.com na ich stronie mozna zobaczyc ich najnowsza kolekcje i butki sa bradzo ladne...nawet biale...
butki sa bardzoooo wygodne i na pewno bede w nich jeszcze chodzic dlatgo zdecydowalam sie na ten model...

w gortz 17 mieli jeszcze bardzo ladne buty na plaskim obcasie/ czuby/ skórkowe/ w kolorze kredy wiec taka biel lekko zlamana szaroscia ale pasowaly do mojej sukienki w eccri/ i kosztowaly chyba z 200 zeta i gdyby nie to ze mieli te vagabond bym pewnie sobie te kupila...

powodzenia ak
szpaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:13   #32
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu?

Cytat:
Napisane przez Ypcia Pokaż wiadomość
Poszukuje butów do ślubu o obcasie do 5 cm i jest problem.
Znalazłam takie, ale czy one pasuja? maja ciemna podeszwe i to mnie troche razi moja sukienka jest w kolorze ecru
Co myslicie?


Bardzo ładne są te butki! Naprawdę śliczne. Nie przejmuj się czarną podeszwą, bo w ogóle jej nie widać. A z resztą- lepsza czarna podeszwa niż ten paseczek na kostce w każdych klasycznych butach ślubych. Też będę szukała jakichś normalnych bucików,k bo tego paska nie zniosę.
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:22   #33
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu?

Nie sa w moim guście. Po pierwsze bedzie nie ładnie wyglądac jak bedziesz mieć rajstopy a palce będa wystawać( to jest takie nieeleganckie). Po drugie nie wiem czy one sa wygodne, czy nie beda ściskać palcy. No i ciemna podeszwa jest nie do zakceptowania!! Ale jesli Tobie sie podobaja to ok
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:17   #34
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
GG do ka-inka
Dot.: pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu?

Buty owszem są ładne i gustowne ALE nie pasują na ślub. Tzn. ja słyszałam takie opinie czy to jakieś "wróżby", że buty do śluby powinny być zakryte - nie powinny to być na pewno sandały, bo później życie ucieka przez palce!!!!!!!!!! nie iwem czy to jest prawda - mówię to co słyszałam ale lepiej byc ostrożnym

Czyli najlepiej zakryte palce i pieta Pozdrawiam
ka-inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 11:34   #35
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu?

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
buty sa sliczne. musisz tylko pamietac, ze nie mozesz do nich ponczoch ubrac, bo maja odkryte palce!!!!!!!!!

ja nieznosze tych typowych butow slubnych. do mojego slubu mialam tez zwykle buty. sukienka byla ecru a buty - zlote mialy wysoki obcas, bo jestem niska, a podeszwa???? nie byla w prawdzie czarna, ale biala tez nei byla. byla z jasnobezowej skorki (czarna podeszwa w zlotych butach nie wchodzi przeciez w gre). czy twoja podeszwa jest bardzo ciemna?? nie wydaje mi sie. do takich butow chyba nie robi sie czarnych podeszw, albo??
bienioka ale boskie mials buty- jaka to firma?
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 11:59   #36
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: pomocy! czy te buty według was pasują do ślubu?

Bardzo fajne buciki tylko szkoda, że z odkrytymi palcami. Jestem tradycjonalistką i szukałabym czegoś bardziej klasycznego.
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.