Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 21:32   #1261
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

kissedgirl prosze o edytowanie ulicy i salonu na normalnä czcionke.Regulamin
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:59   #1262
jacamilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez rutka_86 Pokaż wiadomość
a co myslicie o Piotrze Aleksandrze? Chciałabym leko podciąć włoskiale tak inaczej jakos niż zwykle robi to moja fryzjerka..
jedyny profesjonalista w swoim zawodzie tak strzyze ze potem skacze z radosci
jacamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:38   #1263
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

-
Cytat:
już wiem z doświadczenia, że jak fryzjer "tuszuje" modelowaniem to co mi wyciął na głowie to po pierwszym myciu przeżywam totalną rozpacz... Poza tym ja po prostu mam alergię na modelowanie, chcę mieć od razu taką fryzurkę jaka mi zostanie po samodzielnym myciu bez żadnych dodatkowych, czasochłonnych zabiegów

Dziewczyno bez obrazy ,ale widocznie nic nie wiesz ...z profesjonalnych salonach na całym świecie zawsze przeczesuje się włosy chodziarz by po to aby je efilować....
Efilacja jest to sztuka cieniowania robiona na suchych włosach po to by widzieć objętość i z tej objętości schodzić ...kiedyś ten zabieg był wykonywany degażówkami ...w niektórych salonach (zakładach_)dalej się tak robi bo jest to mniej czasochłonne ,ale nie polecam ..
dodatkowo włos wyefilowany układa się dużo lepiej

ps.i nie mówię tu o czesaniach na baranka czy kalafiorach(bo to przeszłość) tylko o zwykłym prostym przeczesaniu...
presto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 08:51   #1264
doradzacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
są różni fryzjerzy i różne techniki. nie ważne jest jaką techniką ważne jest żeby dziewczyna wyszła zadowolona. kiedyś strzygłem tylko na mokro i efilowałem przeróżnymi technikami na mokro(tech .efil. np. slajding, pikowanie, cięcie kanałowe, strzępienie itd i itp) i miałem dużo zadowolonych klientek.
Teraz strzyge na mokro ,nie używam za dużo efilowania ale za to dużo operuje degażówkami (specjalnymi z ząbkami u góry a nie na dole jak jest w standardzie) i w 90% fryzur podrasowuje je na sucho..Jeżeli przychodzi do mnie klientka od dłuższego czasu i dobrze znam jej włosy moge ją obciąć na mokro gdyż wiem ile łapią na obiętości i jak sie zachowują po wyschnięciu. wykańczanie na sucho jest bardzo ważne przy zaznaczaniu lini długości włosów szczególnie przy gęstych włoasch i dłuższych fryzurkach. Żaden fryzjer na świecie przy gęstych pierzących sie włosach nie zaznaczy idealnie liny gdyż nie da sie na mokro wyczesać tak dobrze włosów za to po wysuszeniu i wyprostowaniu idealnie można zaznaczyć linie maszynką..

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
jeden fryzjer kilka stron temu się odezwał, że czyta
Witamy, na pewno się Pan przyda!

od miesiąca się zastanawiam, czy chcę sobie od nowa zrobić grzywkę i czy chcę cokolwiek robić z moimi włosami po trwałej przed zrobieniem nowej trwałej :/ przyzwyczaiłam się do nowych fryzur co pare miesięcy, ale cholerka podobam się sobie w długich i gęstych lokach (teraz to już bardziej falach, bo już trochę tą trwałą mam) i boję się to ruszyć I nie wiem czy długa grzywka z kręconych włosów ma jakikolwiek sens, poza takim, że lubię sobie zakryć pół twarzy
Czy strzyżenie loków bardzo się różni od strzyżenia prostych włosów?
Nie wiem czy chcesz mieć prostą czy kręconą grzywke, niektórzy mówią że prosta grzywka nie idzie w parze z kręconymi włosami. Ja osobiście uważam że sie nosi jak sie lubi
Co do strzyżenia kręconych włosów to nie do końca strzyże sie je normalnie. są różne włosy , różna moc loków, w jednym miejscu kręcą sie troche bardziej a w drugim troche mniej. z regóły z tyłu głowy jest wiecej włosów a na przodzie mniej ,są słabsze. przy kręconych włosach zaznacza sie kształt normalnymi tradycyjnymi technikami a potem strzyże bardziej jak (sorry za określenie) żywopłot. tam gdzie odstaje tam sie przycina. może to brzmi nieprofesjonalnie ale tak to mniej więcej wygląda .Co dogrzywki u Ciebie.. jeżeli długo chodziłaś bez a dobrze wyglądasz z to ciachnij sobie ją. co jakiś czas trzeba coś zmienić bo sie zwariuje... kobieta zmienną jest

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:56 Powód: post pod postem.
doradzacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 09:33   #1265
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Żaden fryzjer na świecie przy gęstych pierzących sie włosach nie zaznaczy idealnie liny gdyż nie da sie na mokro wyczesać ta
zacznijmy od tego ,że strzępienie ,efilowanie na mokrych pierzących włosach przynosi katastrofalne skutki ...
bo ważne jest żeby wyszła zadowolona ,ale ważne też by jej się to układało też samej w domu ...
nie będę polemizować raczej nad techniką efilowania, cieniowania ,strzyżenia bo tą ocenę należy pozostawić klientom ,bo każda wie chyba najlepiej po jakiej technice (z pod której ręki) włosy układają jej się dobrze ...lub bardzo dobrze
presto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:14   #1266
doradzacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

zacznijmy od tego ,że strzępienie ,efilowanie na mokrych pierzących włosach przynosi katastrofalne skutki ...
bo ważne jest żeby wyszła zadowolona ,ale ważne też by jej się to układało też samej w domu ...


Nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem o zaznaczaniu maszynką lini cięcia długości pierzących sie włosów a nie o ich efilowaniu.... a swoją drogą przy pierzących sie włosach też trzeba zróżnicować długości na końcach aby było ich mniej. końce ucięte wszystkie na jednej długości nawarstwiają sie i powodują poszeżenie sie fryzury. dlatego powinno sie przynajmniej wydegażować końce aby lepiej pasowały sie we fryzurze. ale tak jak wcześniej pisałem nie ważne jest jaką techniką ważne jest żeby klientka była zadowolona ( po wyjściu od fryzjera jak i po czesaniu w domu)
pozdrawiam
doradzacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:52   #1267
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
a swoją drogą przy pierzących sie włosach też trzeba zróżnicować długości na końcach aby było ich mniej. końce ucięte wszystkie na jednej długości nawarstwiają sie i powodują poszeżenie sie fryzury. dlatego powinno sie przynajmniej wydegażować końce aby lepiej pasowały sie we fryzurze.
kurcze miałem już Ci nie odpisywać ,ale jak czytam o tym Twoim degażowaniu nawet takich włosów o jakich jest teraz mowa to mi Ciebie żal ...
Oczywiście ,że nie zostawia się jednej długości tylko się efiluje nożyczkami ,ale bez ząbków i to na sucho żeby jeszcze bardziej się nie puszyły ...
Mam nadzieje ,ze nie będziesz musiał zmieniać teraz techniki przed swoimi klientkami przez moje
gadanie,ale niektóre klientki same doskonale chyba wiedzą jak się zachowują ich włosy po degażówkach ...
Wiesz dlaczego dobre strzyżenie kosztuje 100zł a nie 30 zł bo włosy się efiluje ,a nie degażuje
a efilacja trwa niekiedy dłużej niż samo strzyżenie ...degażówkami robisz to w chwilę .
Dobrze efilować też trzeba umieć bo jest dużo technik, a każda inaczej wpływa na końcowy kształt fryzury ,,,
ale życzę powodzenia


ps. i nie zmuszaj mnie więcej do odpowiedzi na temat degażówek,bo tematem postów powinna być rada dla klienta ,a nie odwrotnie ...broń Boże nie umniejszam tu Twoich zdolności manualnych,ani wizji artystycznych wierze ,że posiadasz mistrzowskie zdolności ,ale temat uważam za zamknięty-ok?
pozdrawiam
presto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 16:01   #1268
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ZNIESMACZONA powyższymi postami Szczególnie ostatnim! "Ciebie mi żal"??? A było tak miło!
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:18   #1269
doradzacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Oczywiście ,że nie zostawia się jednej długości tylko się efiluje nożyczkami ,ale bez ząbków i to na sucho żeby jeszcze bardziej się nie puszyły ...

Wiesz dlaczego dobre strzyżenie kosztuje 100zł a nie 30 zł bo włosy się efiluje ,a nie degażuje
a efilacja trwa niekiedy dłużej niż samo strzyżenie .degażówkami robisz to w chwilę .
Dobrze efilować też trzeba umieć bo jest dużo technik, a każda inaczej wpływa na końcowy kształt fryzury ,,,
ale życzę powodzenia



przez 7 lat strzygłem i efilowałem włosy i miałem dużo klientek. Od 6 lat strzyge degażówkami i nożem i mam jeszcze wiecej klientek. nie uważam żeby jedna czy druga technika była lepsza czy gorsza.efekt końcowy zależy od umiejętności fryzjera.oczywiście degażami strzyże sie szybciej.. są nowoczesne techniki inwazyjne których warto sie nauczyć choć by po to żeby nie zostać w cieniu starotechniki efilowania.
nie trzeba zamęczać klientki 45 minutowym strzyżeniem jak można to samo zrobić w 15 czy 20minut. te dodatkowe 25 minut można przeznaczyć np. na pielęgnacje
jak pisałem ważne jest żeby klientka była zadowolona.
Ale jakpisałeś temat jest zamknięty
pozdrawiam
doradzacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:10   #1270
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Prosze zakonczyc ten caly off top,bo posypiä sie kolejne ostrzezenia.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:47   #1271
presto
Przyczajenie
 
Avatar presto
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

napisał bym znowu ,że mi Ciebie żal,ale zaraz dostane bana (choć nie wiem za co )
ale jak to przeczytałem
Cytat:
żeby nie zostać w cieniu starotechniki efilowania.
to mnie dobiłeś po prostu...
powiedz na jakie szkolenia uczęszczasz? bo na moich nie spotkałem się jeszcze ani razu z degażówkami....
presto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 09:15   #1272
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
te kłaczki ktore ma tak za***iscie wycieniował maciek wygladaja koszmarnie, gdybym ne miala tak długich wlosów to mzoe by to lepiej wygladało, ale niby pocieniowane mam do ramion a potem tylko takie straki, koszmar, chyba bede msuiała to sciac bo wyglada to masakrycznie a tyle zapuszczałam...
tak sobie przeglądam wątek od poczatku i natrafiłam na ten post.
Opiumalfa dokładnie miałam to samo na głowie po wizycie u macka, wycieniowane do ramion i cenkie kłaczki wystające spod spodu. masakra. Musiałam to skrócić żeby wyglądac jak człowiek. Eh...
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:17   #1273
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie między Piotrem Alexandrem i Maćkiem z Ricci? Niedługo czeka mnie wyprawa do Łodzi po nową fryzurę, planuję strzyżenie (bardzo jestem wybredna i wrażliwa na punkcie włosów) i koloryzację (chcę rozjaśnić i wyrównać kolor moich włosów do połowy pleców dosłownie odrobinkę) Pana Piotra już obdarzyłam zaufaniem ale nie polubiłam się z jego cennikiem ^^ W tym salonie zapłaciłabym ponad 300zł za to co sobie wymarzyłam dlatego pomyślałam o wychwalanym Maćku. Jak u niego z cenami? Na jakich pracuje kosmetykach? I czy jego umiejętności są podobne do Piotra Alexandra?
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:42   #1274
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez rutka_86 Pokaż wiadomość
a co myslicie o Piotrze Aleksandrze? Chciałabym leko podciąć włoskiale tak inaczej jakos niż zwykle robi to moja fryzjerka..
Nie polecam Piotra Aleksandra, a raczej jego żony, ktora mi zrobila pasemka o dwa tony jasniejsze tak, ze mialam biale kosmyki na calej glowie i sie poplakalam i do niedawna jeszcze "wybijaly" mimo farbowania. Jesli chodzi o jego sciecie to osobiscie uwazam, ze poprawny, bez rewelacji jak na taka cene... Raz bylam swiadkiem jak jakas dziewczyna prosila o cos zupelnie innego na glowie, on zrobil swoja wizje i jak mu ta laska zwrocila uwage to sie obrazil normalnie... Tak sie raczej nie robi, a dziewczyna byla troche zrozpaczona sczezrze mowiac.
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:50   #1275
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie między Piotrem Alexandrem i Maćkiem z Ricci? Niedługo czeka mnie wyprawa do Łodzi po nową fryzurę, planuję strzyżenie (bardzo jestem wybredna i wrażliwa na punkcie włosów) i koloryzację (chcę rozjaśnić i wyrównać kolor moich włosów do połowy pleców dosłownie odrobinkę) Pana Piotra już obdarzyłam zaufaniem ale nie polubiłam się z jego cennikiem ^^ W tym salonie zapłaciłabym ponad 300zł za to co sobie wymarzyłam dlatego pomyślałam o wychwalanym Maćku. Jak u niego z cenami? Na jakich pracuje kosmetykach? I czy jego umiejętności są podobne do Piotra Alexandra?
Hej ja bylam i tu i tu. Piotra Aleksandra odradzam. Jesli chodzi o Macka z Ricci to polecam, bo za sciecie i farbowanie dlugich wlosow zaplacilam malo- nie pamietam ile dokladnie, bo to bylo we wrzesniu. Bardzo ladnie mi wyrownal kolor, bo chcialam zblizony do naturalnego i nie mam prawie odrostow- tzn sa minimalnie widoczne, jak sie przyjrze, od tej pory jeszcze nie farbowalam. Podobalo mi sie jak mnie maciek scial, wysluchal jaka mialam wizje(poszlam ze zdjeciem), doradzil troche i wyszlo fantstycznie wedlug mnie. Pzdr!
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:04   #1276
luckyone
Przyczajenie
 
Avatar luckyone
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Laura117 Pokaż wiadomość
Lackyone jesli chodzi o Przemka polecam Ci go w 100% nie masz sie czego obawiac, chlopak zna sie na wlosach, i naprawde robi fajne rzeczy (sama masz przyklad na glowie swojej znajomej). Ja chodze do niego juz od 2 lat i nigdy sie nie zaiwodlam, a podkreslam ze nie lubie monotonnosci na glowie. Zawsze sucha moich sugestii, co pozwala na calkowiete zadowolenie (heheh ale ladnie napisalam, chyba zaczne pisac ksiazki). Nie zastanawoiaj sie i sproboj, nic nie ryzykujesz. Pozdrawiam.


Dzięki Laura , miałaś racje chłopak rewelacyjnie strzyże. Moja fryzjerska trauma minęła i w końcu znalazłam fryzjera którego nigdy nie zmienię. Oprócz fantastycznej fryzury i przemiłej obsługi, ten salon naprawdę robi ogromne wrażenie, no i te filiżaneczki z Marilyn Monroe..hmm po prostu bomba. Szczerze polecam
luckyone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:38   #1277
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hmmmm.......Trochę mi tu pachnie reklamą :-/
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:53   #1278
dlaczegonie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A ja chciałam się podzielić moim ukochanym fryzjerem p.Anetką. Moja poprzednia fryzjerka wyjechała do innego miasta i długo nie mogłam znależć kogoś kto będzie słuchał i sprosta moim wymaganiom. Kiedys przypadkiem bedac na piotrkowskiej weszlam do salonu Le Grand i recepcja zaproponowala mi p.Anetkę. Nigdy nie jestem do konca przekonana co do strzyżenia , puki sama nie umyje głowy w domu) Jednak wszystko było i jest super, włosy same się układają. Niestety troszkę zbyt szybko rosną po p.Anetce.Wysyłam tam wszystkich znajomych i jeszcze nie musiałam się wstydzić.
życzę wam też znalezienia swojego fryzjera))
dlaczegonie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:38   #1279
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam. Ja byłam u polecanego tu pana Maćka dwa razy. Jak dla mnie bez rewelacji. Jedyna atrakcja jak narazie to niska cena Za pierwszym razem koloryzacja i lekkie podcięcie. Było ok . Za drugim razem porażka. Nie wiem może fryzjer miał zły dzień. Pomachał maszynką , popsikał lakierem i po 12 minutach powiedział ,że gotowe i należy się 30 zł. Włosy raczej się nie układają , ale bywało gorzej. Ku mojemu zaskoczeniu nawet nie umył włosów. Teraz idę trzeci raz na koloryzację i strzyżenie bo niestety nie mam namiarów na nikogo innego. Jeżeli się powtórzy sytuacja z poprzedniej wizyty to ja rezygnuję i szukam dalej.

Edytowane przez brazil133
Czas edycji: 2009-02-15 o 12:40
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 13:18   #1280
JoOshTyYnQqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Białystok- przedłuzanie i zagęszczanie włosów. Jaki fryzjer? Dobry!

hej dziewczyny, niedawno zdecydowałam się na przedłużanie, zagęszczanie włosków... no i mam problem, bo nie wiem zupełnie do jakiego dobrego fryzjera isc?? W Białymstoku szukam!!
No i od razu ile by to kosztowało?
Czekam na odpowiedzi!! Dzieki )
JoOshTyYnQqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:30   #1281
massmediale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

muszę tu zdecydowanie częściej zaglądać, bo o dziwo na tym forum akurat wielu użytkowników popada w obsesję kryptoreklamową i jeśli się ma kilka postów to juz na pewno chce się coś sprzedać.
dodam od razu, oszczędzając niektórym pracy, że wypowiadałam się wczesniej tylko o jednym salonie, bo tylko tam chodzę, a jeśli komuś znów wyda się, że mam za dużo informacji, albo wypowiadam sie jak fryzjerka (cokolwiek miało by to nie znaczyć) to od razu mówię: nie jestem fryzjerką, ale lubię byc poinformowana o wszystkim co mnie dotyczy, szczególnie jeśli ma to mieć wpływ na mój wygląd albo zdrowie, które oddaję w ręce innych ludzi.

ale do rzeczy: ponieważ jak już mówiłam, lubię być świadoma tego, co się wokól mnie dzieje to powiem tyle: drogi fryzjerze-doradzaczu, pod swoim poprzednim nickiem nie miałeś już szans na wybronienie się, więc postanowiłeś wyczyścić kartę i zacząć od nowa jako rycerz na białym koniu? wbrew temu, co się niektórym wydaje, klienci czasem w trakcie wizyty słuchają fryzjerów, do których chodzą, a czasem nawet mądrości dobiegających od innego fryzjera ze stanowiska obok. chyba zgadłam kim jesteś? czy nie? (ps. oststnio znów wróciłam na podest - tam dobrze wszystko słychać)
massmediale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 18:34   #1282
JoOshTyYnQqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Dot.: Białystok- przedłuzanie i zagęszczanie włosów. Jaki fryzjer? Dobry!

up up!!

Pomóżcie....
JoOshTyYnQqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:16   #1283
doradzacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

bez komentarza
doradzacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:00   #1284
JoOshTyYnQqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Dot.: Białystok- przedłuzanie i zagęszczanie włosów. Jaki fryzjer? Dobry!

kto pomoże? up up!
JoOshTyYnQqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:59   #1285
emberiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A ja poszukuję pani JOANNY (wysoka blondynka, długie włosy).
Pracowała w Hair Coiff w Tulipanie w 2007 roku.

Będę niezmiernie wdzięczna, jeśli ktoś wie gdzie ją znależć
emberiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:09   #1286
Ksiezniczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Pani Asia pracuje w Nowej Europie na parterze.Pozdrawiam
Ksiezniczka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:21   #1287
doradzacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

504698847 numer do asi
doradzacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:04   #1288
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Robiła któraś z was może przejście z rozjaśnianego balejażu w swój naturalny kolorek farbowaniem? I jak to wygląda u fryzjera? Bo coś czuję że pewnie powiedzą mi że się nie da
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 13:19   #1289
mermaid1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ewcik1990 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was robila sobie fryzure w stylu Emo u łódzkiego fryzjera, jesteście zadowolone??? jak tak to prosze powiedziec gdzie..
Też poszukuje jakiegoś fryzjera, który zrobi mi fryzurkę w stylu EmO. Ktoś może zna namiary na takiego fryzjera??
mermaid1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:48   #1290
ulla10
Przyczajenie
 
Avatar ulla10
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Robiła któraś z was może przejście z rozjaśnianego balejażu w swój naturalny kolorek farbowaniem? I jak to wygląda u fryzjera? Bo coś czuję że pewnie powiedzą mi że się nie da
Robiłam. Fryzjer dobiera farbę na podstawie odrostu i farbuje. Żadna to w sumie filozofia.
Farbowanie należy powtórzyć za jakiś czas, bo jednak farba z włosów rozjaśnianych szybciej się wypłukuje.
Problemem może być sytuacja, kiedy włos naturalny jest jaśniejszy od balejażu, ale to raczej nieczęsta sytuacja.
Pozdrawiam.
ulla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.