TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 18:05   #1
Digolinka
Przyczajenie
 
Avatar Digolinka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 22
Question

TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?


Witam
Jak myślicie, czy warto iść na taki kierunek? Niestety nie mogę iść na studia i studium wydaje mi się dobrą alternatywą, tylko czy nadal jest zapotrzebowanie na techników?
Ile można zarobić z takim tytułem?

Czekam na Wasze odpowiedzi,
Pozdrawiam
Digolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:35   #2
Mervene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

To zależy, ale wiesz lepiej miec tego licencjata/magistra/inżyniera, z samym technikiem może byc cieżko.
Mervene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:18   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Cytat:
Napisane przez Digolinka Pokaż wiadomość
Witam
Jak myślicie, czy warto iść na taki kierunek? Niestety nie mogę iść na studia i studium wydaje mi się dobrą alternatywą, tylko czy nadal jest zapotrzebowanie na techników?
Ile można zarobić z takim tytułem?

Czekam na Wasze odpowiedzi,
Pozdrawiam
Nie wiem, skąd jesteś, ale u mnie non stop otwierają się nowe apteki, co dziwne, te stare nadal prosperują, ale wracając do sedna sprawy.

Szukają przede wszystkim technika farmacji, a na kierownika magistra farmacji. Mam koleżankę, która jest tylko po policealnej z odbytą praktyką i pracuje w aptece. Takie wykształcenie jej wystarczy, szefostwo nie nalega na żadne studia z farmacji. U mnie chyba jest niedobór techników farmacji, bo niektóre ogłoszenia wiszą i wiszą długo...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:39   #4
meg252
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 348
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

niedługo bo 18czerwca przystepuje do egzaminu technik farmacji i powiem ci ze teraz zaluje ze sie zdecydowalam.Pracowalam 2lata w aptece jako pomoc apteczna i podobno jest cholernie ciezko znalezc staz.Moja kolezanka skonczyla rok temu odebrala dyplom i do dnia dzisiejszego nie odbyla stazu bo zadna apteka w wawie jej nie zatrudnila.Aptek jest duzo ale trzeba pamietac ze i tam kryzys przyszedl..zatrudniaja jak najmniej pracowników gora 4 z kierownikiem apteki i koniec...nie stac ich albo sa mega oszczedni...wiec ja sie boje ze moge nie znalezc apteki ktora mnie przyjmie poza tym zmienili odnosnie egzaminu tzn jesli teraz obleje to za rok zdaje a kiedys byla ustawa ze co poł roku mozna poprawiac ze stazem tez porobili my mamy odbywac 2 lata a przszli technicy tylko 12miesiecy ..hanba...tak sie zmienila ustawa wiec ja teraz wybralabym inny kierunek...warto sie zastanowic nie jest tak ciekawie jak kiedys...
meg252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:07   #5
girlishnesss
Zadomowienie
 
Avatar girlishnesss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 202
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

A ja mam do Was pytanie- jestem w trakcie studiów na zupełnie odmiennym kierunku, czy to dobry pomysł, żeby iść do jakiegoś zaocznego technikum- weekendowego- i zrobić właśnie technika farmacji?
girlishnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:55   #6
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Cytat:
Napisane przez girlishnesss Pokaż wiadomość
A ja mam do Was pytanie- jestem w trakcie studiów na zupełnie odmiennym kierunku, czy to dobry pomysł, żeby iść do jakiegoś zaocznego technikum- weekendowego- i zrobić właśnie technika farmacji?
A nie lepiej jakaś szkoła policealna?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 10:09   #7
Digolinka
Przyczajenie
 
Avatar Digolinka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 22
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Cytat:
Napisane przez meg252 Pokaż wiadomość
niedługo bo 18czerwca przystepuje do egzaminu technik farmacji i powiem ci ze teraz zaluje ze sie zdecydowalam.Pracowalam 2lata w aptece jako pomoc apteczna i podobno jest cholernie ciezko znalezc staz.Moja kolezanka skonczyla rok temu odebrala dyplom i do dnia dzisiejszego nie odbyla stazu bo zadna apteka w wawie jej nie zatrudnila.Aptek jest duzo ale trzeba pamietac ze i tam kryzys przyszedl..zatrudniaja jak najmniej pracowników gora 4 z kierownikiem apteki i koniec...nie stac ich albo sa mega oszczedni...wiec ja sie boje ze moge nie znalezc apteki ktora mnie przyjmie poza tym zmienili odnosnie egzaminu tzn jesli teraz obleje to za rok zdaje a kiedys byla ustawa ze co poł roku mozna poprawiac ze stazem tez porobili my mamy odbywac 2 lata a przszli technicy tylko 12miesiecy ..hanba...tak sie zmienila ustawa wiec ja teraz wybralabym inny kierunek...warto sie zastanowic nie jest tak ciekawie jak kiedys...
Słyszałam, że ten staż to i tak ściema i nikt nie odbywa go tyle czasu co powinien, także opinie są naprawdę różne
Wydaje mi się, że wszystko zależy od miasta. Ja mam zamiar iść do szkoły w Poznaniu i tam już zostać, ktoś orientuje się jak jest w tym regionie?
Digolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 21:35   #8
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Staż odbywa się "tak jak powinien", w przeciwnym razie może zostać niezaliczony. Pracodawca też nie ma interesu by skracać staż.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:48   #9
farmaceutki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

W gnieźnie o stażu można pomarzyć. nie wiem jak w innych miastach
farmaceutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 00:04   #10
201606201259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 217
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Odświeżam wątek

Jestem po egzaminach, czekam na wyniki. Podczas 2 roku szukałam pracy jako pomoc apteczna bez skutku, domyślam się że ze znalezieniem stażu może być podobnie. Jak sobie radzicie ?
Czy coś się u Was zmieniło (na lepsze) ?
201606201259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 20:22   #11
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Ja mam egzamin w styczniu i jest ciężko nawet z praktykami Na szczęście przeprowadzam się do większego miasta i zobaczymy jak będzie
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 14:51   #12
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Zmienily sie przepisy i technik przez dwa lata nie mozne stanac za kasa, mysle, ze nikomu nie bedzie sie oplacalo kogos brac na etat tylko po to zeby metkował towar
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 11:51   #13
Brazylijka
Zakorzenienie
 
Avatar Brazylijka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 106
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Gdy ja kończyłam szkołę (4 lata temu) to na 20 osób kończących rok tylko 2 znalazły staż i pracują do dziś. Reszta poszła na inne studia/ do innej pracy. Na śląsku NIE WARTO.


Cytat:
Napisane przez paula796132 Pokaż wiadomość
Zmienily sie przepisy i technik przez dwa lata nie mozne stanac za kasa, mysle, ze nikomu nie bedzie sie oplacalo kogos brac na etat tylko po to zeby metkował towar
Dokładnie dużo się zmieniło w tej kwestii i znalezienie stażu graniczy z cudem.
Brazylijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:49   #14
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: TECHNIK FARMACJI - czy łatwo znaleść pracę?

Kiedy byłam w urzędzie pracy to pani tam pracująca polecała mi zrobienie jakiegoś kursu ale technika farmacji zdecydowanie odradzała.
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-13 13:49:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.