Uszy ;< - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 14:58   #1
MKales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3

Uszy ;<


Witam. Mam pewnien problem no i zapytanie. Otoz chodzi o to abyscie mi polecili jakies Szpitale Plastyczne w Wielkopolsce. Chodzi mi o korekte ( operacje ) odtstajacych uszu. Nie mam tam jakich big wielkich, czy tam odstajacych ale zalezy mi na tym Bo nie mam tez idealnie ladnych... Odstajace sa. Slowo Uszy mnie drazni strasznie, chcialbym sobie nosic czapke z daszkiem, moze i kolczyk w uchu irokez itp itd ;( ( marze wrecz o tym ) Pozatym troche mi psychika siada, bo brat mnie przezywa ciagle "Uszol" zle sie z tym czuje. Wiem ze nie mam takich jakie chcialbym miec, np. takie co maja po niektorzy. Chcialbym sie dowiedziec ile wynosi taka operacja ? No i tez mam zapytanie. Chcialbym to powiedzic mamie, mam pieniadze na swoim koncie ale nie jestem pelnoletni wiec nie moge ich wyplacic. I powiedzialem mamie czy jak bedzie konkretny powod czy wyplaci mi pieniadze. Wiec zapytala jaki to powod: ale narazie milcze. Pomozecie jakos ? Jak mam to jej powiedziec? I w ogole jak namowic zeby mi wypalcila te pieniadze.
Moje pieniadze, moje uszy z ktorymi mi zle. Wiec powinna wyplacic ale jezeli nie. Nie wiem czy sie nie .... ;/
MKales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 17:37   #2
eeest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Uszy ;<

Witam, miałam ten sam problem. Ale po maturze, kiedy zarobiłam pierwsze pieniądze, poszłam na korektę odstających uszu. Mieszkam w Poznaniu i operował mnie dr Chiciak. Jestem bardzo zadowolona z efektu, już nie mam kompleksów z tym związanych. Zapłaciłam ok 1800zł, ale myślę że warto. Co do rodziców, to jeśli naprawdę źle się z tym czujesz, musisz z nimi porozmawiać, wyjaśnić, że to nie jest jakaś tam zachcianka, tylko, że poprawi to Twoją samoocenę i że to przemyślałeś. Najlepiej dowiedz się jak najwięcej o operacji i opowiedz mamie jak to wszystko wygląda, ja mogę jedynie opowiedzieć krok po kroku jak to wyglądało w moim przypadku. Myślę, że rodzic powinien to zrozumieć, moi rodzice bardzo mnie wspierali, do kliniki poszedł ze mną ojciec. Jeśli to są Twoje pieniądze, to masz do nich prawo, a wiem z własnego doświadczenia, że taki krótki zabieg potrafii zmienić całe życie.
Pozdrawiam
eeest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.