gdzie isć po własnym weselu..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 23:09   #1
Biala_Dama91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Question

gdzie isć po własnym weselu..?


Dziewczyny,pomóżcie-założyłam ten wątek bo jak dotąd nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na pytanie które mnie męczy. Jeżeli podobny wątek istnieje to bardzo przepraszam.

Mianowicie-we wrześniu wychodzę za mąż,będzie to slub cywilny po którym odbędzie się po prostu uroczysty obiad. Potrwa to może 4-5 godzin...tylko co potem? Goscie się rozejdą,a my z lubym po prostu mamy wrócić do domu i posadzić tyłki przed telewizorem? Nawet nie chcę o tym myśleć.
Wyjazd nie wchodzi w grę bo nie znosimy podróżować...

Hotel? Jak dotąd nie znalazłam ani jednego w warszawie (tu mieszkamy)
który miałby do wynajęcia apartament dla nowożeńców osobom które nie organizowały u nich wesela...

Chciałabym spędzić czas po slubie i noc poslubna w wyjątkowej atmosferze,poza domem ale nie wiem czy to się uda. Macie jakies pomysły...?
Biala_Dama91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 00:59   #2
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez Biala_Dama91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pomóżcie-założyłam ten wątek bo jak dotąd nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na pytanie które mnie męczy. Jeżeli podobny wątek istnieje to bardzo przepraszam.

Mianowicie-we wrześniu wychodzę za mąż,będzie to slub cywilny po którym odbędzie się po prostu uroczysty obiad. Potrwa to może 4-5 godzin...tylko co potem? Goscie się rozejdą,a my z lubym po prostu mamy wrócić do domu i posadzić tyłki przed telewizorem? Nawet nie chcę o tym myśleć.
Wyjazd nie wchodzi w grę bo nie znosimy podróżować...

Hotel? Jak dotąd nie znalazłam ani jednego w warszawie (tu mieszkamy)
który miałby do wynajęcia apartament dla nowożeńców osobom które nie organizowały u nich wesela...

Chciałabym spędzić czas po slubie i noc poslubna w wyjątkowej atmosferze,poza domem ale nie wiem czy to się uda. Macie jakies pomysły...?
Jeśli myślicie o hotelu i to by Wam odpowiadało, przecież możecie wynająć normalny apartament, zamówić szampana, udekorować odpowiednio pokój jakimiś świecami, płatkami czy czym lubicie. Poza tym nie trzeba podróżować, można zrobić sobie w Warszawie lub pod Warszawą jakiś weekend SPA lub po prostu weekend w porządnym kompleksie ze wszelkimi basenami, saunami i innymi bajerami. Jeśli tylko masz na to kasę i mieszkasz w Warszawie, naprawdę spędzenie nocy poza domem nie powinno być żadnym problemem.
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 07:14   #3
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
Jeśli myślicie o hotelu i to by Wam odpowiadało, przecież możecie wynająć normalny apartament, zamówić szampana, udekorować odpowiednio pokój jakimiś świecami, płatkami czy czym lubicie. Poza tym nie trzeba podróżować, można zrobić sobie w Warszawie lub pod Warszawą jakiś weekend SPA lub po prostu weekend w porządnym kompleksie ze wszelkimi basenami, saunami i innymi bajerami. Jeśli tylko masz na to kasę i mieszkasz w Warszawie, naprawdę spędzenie nocy poza domem nie powinno być żadnym problemem.
w wielu hotelach proponują pakiety "romantyczne", tzn. sami dla Was przystrajają apartament - warto poszukać
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 07:58   #4
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
Jeśli myślicie o hotelu i to by Wam odpowiadało, przecież możecie wynająć normalny apartament, zamówić szampana, udekorować odpowiednio pokój jakimiś świecami, płatkami czy czym lubicie. Poza tym nie trzeba podróżować, można zrobić sobie w Warszawie lub pod Warszawą jakiś weekend SPA lub po prostu weekend w porządnym kompleksie ze wszelkimi basenami, saunami i innymi bajerami. Jeśli tylko masz na to kasę i mieszkasz w Warszawie, naprawdę spędzenie nocy poza domem nie powinno być żadnym problemem.
Nie tylko w Wawie- ale w zasadzie w wiekszosci duzych miasta - a coraz czesciej tez tych mniejszsych- sa fantastyczne miejsca, naprawde na wysokim poziomie, gdzie mozna swietnie spedzic czas- w romantyczny sposob;-) i tak naprawde wiele mozecie zaplanowac w porozumieniuu z osobami zarzadzajacymi takim miejscem;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 09:57   #5
Tereto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Nie musicie mieć apartamentu dla nowożeńców, aby czuć się wyjątkowo. Możecie przecież zamówić szampana, jakieś dekoracje, hotel to zorganizuje, jeśli tylko wyczuje pieniążki. A tak przy okazji, dlaczego nie lubicie podróżować?
Tereto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:13   #6
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
Nie tylko w Wawie- ale w zasadzie w wiekszosci duzych miasta - a coraz czesciej tez tych mniejszsych- sa fantastyczne miejsca, naprawde na wysokim poziomie, gdzie mozna swietnie spedzic czas- w romantyczny sposob;-) i tak naprawde wiele mozecie zaplanowac w porozumieniuu z osobami zarzadzajacymi takim miejscem;-)

popieram i nie musi to byc wielki hotel od razu typu sieciowka *** lub ****
podroze podrózami ale wyjechalabym poza wawe

z cichych miejsc polecam 'w drzewach"
kawalek od wawy a kilka dni mozna spedzic na prawde samemu
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:16   #7
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

oby to bylo jakies ustronne miejce
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 12:44   #8
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

może jakaś sesja zdjęciowa a następnie ten apartament/spa?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 13:51   #9
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Też wychodzę za mąż we wrześniu, też cywilnie, też z obiadem i też trwającym 4-5 godzin. Po uroczystości prawdopodobnie wrócimy do domu i spędzimy wspólnie resztę wieczoru. Nie, nie przed telewizorem, bo nie mamy Przypuszczam, że otworzymy kartki z życzeniami, a potem już noc poślubna, oszczędzę Ci szczegółów Zgroza, nie? Ale niczym się to nie różni od powrotu do domu nad ranem po całonocnym weselu... A jeśli już, to na plus.

Jeśli chcesz, możesz wynająć dowolny apartament - te "dla nowożeńców" nie różnią się niczym, to kwestia przeznaczenia, tak jak wózek jest "dla dziecka", ale to nie znaczy, że nie możesz w nim wozić kapusty

Skuście się na jakiś hotel w centrum, z fajnym widokiem i fajnym standardem. A później wspólne śniadanie w jakiejś fajnej knajpce... albo w łóżku. A przedtem możecie iść potańczyć, jeśli lubicie - w stolicy jest milion klubów.
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!

Edytowane przez valaquenta
Czas edycji: 2014-05-19 o 13:54
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 14:59   #10
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Też wychodzę za mąż we wrześniu, też cywilnie, też z obiadem i też trwającym 4-5 godzin. Po uroczystości prawdopodobnie wrócimy do domu i spędzimy wspólnie resztę wieczoru. Nie, nie przed telewizorem, bo nie mamy Przypuszczam, że otworzymy kartki z życzeniami, a potem już noc poślubna, oszczędzę Ci szczegółów Zgroza, nie? Ale niczym się to nie różni od powrotu do domu nad ranem po całonocnym weselu... A jeśli już, to na plus.

Jeśli chcesz, możesz wynająć dowolny apartament - te "dla nowożeńców" nie różnią się niczym, to kwestia przeznaczenia, tak jak wózek jest "dla dziecka", ale to nie znaczy, że nie możesz w nim wozić kapusty

Skuście się na jakiś hotel w centrum, z fajnym widokiem i fajnym standardem. A później wspólne śniadanie w jakiejś fajnej knajpce... albo w łóżku. A przedtem możecie iść potańczyć, jeśli lubicie - w stolicy jest milion klubów.
I niczego wiecej nie trzeba
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:06   #11
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

ja bym wynajęła apartament w hotelu gdzie mają też SPA
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 19:33   #12
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Jeśli mieszkacie sami, to radziłąbym, wrócić do domu, wziąć wspólną gorącą kąpiel i cieszyć się wspólnymi pierwszymi godzinami małżeństwa Jeśli mieszkacie z teściami, to tak jak dziewczyny polecam hotel, albo przytulny pensjonat A wcześniej zróbcie coś, co będziecie mogli powtarzać w każdą rocznicę ślubu - chociażby najzwyklej - wybierzcie się na długi spacer, który może stać się tradycją
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:14   #13
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Jeśli mieszkacie sami, to radziłąbym, wrócić do domu, wziąć wspólną gorącą kąpiel i cieszyć się wspólnymi pierwszymi godzinami małżeństwa Jeśli mieszkacie z teściami, to tak jak dziewczyny polecam hotel, albo przytulny pensjonat A wcześniej zróbcie coś, co będziecie mogli powtarzać w każdą rocznicę ślubu - chociażby najzwyklej - wybierzcie się na długi spacer, który może stać się tradycją
swietny pomysl;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:02   #14
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Jeśli mieszkacie sami, to radziłąbym, wrócić do domu, wziąć wspólną gorącą kąpiel i cieszyć się wspólnymi pierwszymi godzinami małżeństwa Jeśli mieszkacie z teściami, to tak jak dziewczyny polecam hotel, albo przytulny pensjonat A wcześniej zróbcie coś, co będziecie mogli powtarzać w każdą rocznicę ślubu - chociażby najzwyklej - wybierzcie się na długi spacer, który może stać się tradycją
Bardzo dobry pomysł
Ja jeszcze dodam, że dla mnie wynajmowanie hotelu w tym samym mieście, w którym się mieszka, jest - delikatnie mówiąc - mało rozsądne... Ale może dlatego tak uważam, że ogólnie nie lubię bezsensownych wydatków. I kocham moje łóżko
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:49   #15
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Autorko, ja trochę nie rozumiem czemu według Ciebie powrót do domu=siedzenie przed telewizorem?

My po przyjęciu wróciliśmy do domu i było super Jak się kąpałam, to mąż przystroił pokój masą świeczek, więc było bardzo romantycznie Oglądaliśmy kartki, które dostaliśmy, rozmawialiśmy o "życiu i śmierci" popijając wino, był namiętny seks... naprawdę bardzo miło wspominam tą naszą noc poślubną spędzoną w domu
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:26   #16
Slub123
Przyczajenie
 
Avatar Slub123
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: gdzie isć po własnym weselu..?

Ja na początku pamiętam, że nie chciałam wesela, ale właśnie te rozterki które masz teraz sprawiły, że się na nie zdecydowałam.

Myślę, że pomysł ze SPA jest świetny, ewentualnie możecie wziąć przyjaciół i urządzić huczną imprezę
Slub123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 23:26:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.