DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 14:02   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe


Blizny potrądzikowe są bardzo trudne do usunięcia, jednak z pomocą przychodzi nowe urządzenie: DermaPen. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:42   #2
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Oczywiście jak jakaś "nowość" pojawi się na rynku to już musi kosztować krocie. 700 zł za kilkunastominutowy zabieg to przesada... Przyrząd typu derma stamp służący do ręcznego wykonania takiego zabiegu można od dawna już kupić za grosze... Poza tym 1 zabieg nie zdziała cudów - potrzebna jest cała seria i to najlepiej regularnie. Za podaną cenę można wykonać co najmniej 2 zabiegi laserowe, które moim zdaniem są bardziej precyzyjne i efektywne.
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 10:31   #3
Sesidija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Niestety się nie zgodzę. Przykładowo w Biogenice zabieg ten kosztuje na całą twarz 500 zł, natomiast zabieg laserowy 2000 zł - no chyba, że ktoś robi u kosmetyczki, albo u lekarza - naciągacza, który każe chodzić Ci na zabiegi co 4 tygodnie, a nie maksymalnie raz na 6-miesięcy, a w rzeczywistości po półtorej roku.

Dermapen rzeczywiście nie nagrzewa tkanki, ale dzięki takiemu dziurkowaniu pobudza fibroblasty do pracy - sprawia to, że wytwarza się więcej kolagenu, który wypełnia ubytki. Oczywiście ważny jest też użyty koktajl. Dzięki temu, że nie dochodzi do koagulowania tkanki zabieg można powtarzać co 4 tygodnie - dlatego jest tańszy. Co do efektów - poza użytą mieszanką ważny jest aktualny stan skóry i głębokość blizn.
Sesidija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 11:58   #4
janka72
Przyczajenie
 
Avatar janka72
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: spod Krakowa
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

zastanawia mnie jak jakakolwiek rana może być użyteczna?
janka72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 10:49   #5
Sesidija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Witam, już tłumaczę na czym polega ten mechanizm.

Poprzez dziurkowanie skóry tworzymy stan zapalny, który powoduje, że w dane miejsce napływają cytokiny prozapalne i indukowany jest proces naprawczy w skórze. Ponadto następuje drażnienie mechaniczne fibroblastów (komórek odpowiedzialnych za tworzenie kolagenu i elastyny w skórze). Dzięki temu następuje zwiększona produkcja tych białek. Co za tym idzie - nowe włókna kolagenowe są bardziej sprężyste, jest ich więcej zatem skóra nie tylko się liftinguje, ale także jest gęstsza. Wywołanie procesu zapalnego poprawia lepsze ukrwienie i odżywienie skóry.


Mam nadzieję, że jest to trochę jaśniejsze. Jak tylko nauczę się obsługiwać tablet to postaram się przedstawić wszystko wizualnie. Pozdrawiam z Biogenici ;-)
Sesidija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 10:02   #6
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

a może lepiej jak napiszą swoje opinie ci którzy są po takim zabiegu...
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 13:20   #7
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

No tak,

z polecenia jednej z dziewczyn z forum trafiłam do gabinetu, w którym rozpoczęłam serię masaży bańką chińską i przy okazji, kiedy zaczęłam narzekać na rozstępy Pani poleciła mi zabiegi z użyciem właśnie Derma Pen. Cena była atrakcyjna bo 490 zł na całe pośladki więc się zdecydowałam.
Przysięgam, że działa - zrobiłam jeden zabieg i już 3 naświetlania LED i na prawdę widzę różnicę.
Nie sądzę, że mogłabym robić sobie zabieg w domu tak długą igłą i na pośladkach więc nie podejmę na ten temat dyskusji
Jedno jest pewne - jest to coś godnego polecenia tym bardziej, że poczytałam trochę o laserach i się przeraziłam. na pewno nie usiedziałabym na "d" po zabiegu laserowym....
Ten gabinet jest w Krakowie na starowiślnej - ta dziewczyna też o nim pisała.

pozdro
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 19:11   #8
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

A czy ten zabieg można zrobić we Wrocławiu?
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 17:26   #9
kissy1234
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 181
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Informacje o zabiegu i gabinecie, w którym można zrobić ten zabieg znajdziesz tutaj.
kissy1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 21:46   #10
socute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Przestudiowałam ulotkę dokładnie i do mnie ten zabieg bardzo przemawia, ja lasera nie miałam nigdy, ale wiem, że dermapen jest o niebo lepszy niż laser, bo nie trzeba tak cierpieć. i wydaje mi się, że jest taniej, w Face and Body na Starowiśniej widziałam ten zabieg za 390 plus znieczulenie wcześniej i naświetlania Led-em po zabiegu.
socute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:18   #11
ilaila1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

a mnie zastanawia skuteczność tego urządznia co do zmarszczek, może ma już ktoś takie doswiadczenia???? nadmieniam, ze interesują mnie okolice- te które jak sie domyslam interesują wiekszość dojrzałych ( po 30 ) kobiet- okolice oczów, bardzo proszę o wpisy jesli juz ktoś ma takie doświadczenia pozdrawiam
ilaila1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 09:35   #12
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Ja też byłam w tym Instytucie Face and Body, o którym wspominasz! Fajnie, że ktoś też tego spróbował!. Ja jestem zachwycona - już o tym pisałam. Po 4 zabiegach widać taką różnicę, że skaczę pod sufit! A i a propos pytania o zmarszczki - pewnie, że działa bo przecież tak jakby pogrubia, odbudowuje skórę!
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 11:39   #13
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

masakra, same spamiary
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 09:01   #14
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Myślę, że gdybyś wydała taki szmal na nieskuteczne bzdury, jakie także tutaj polecają to pisałabyś o czymś co ci pomogło.
Ja trafiłam na różne polecane "niby super saloniki" w których zrobili mi masakrę - o czym pisałam - np w kwestii Body Jet, po którym do dzisiaj mam powikłania i nikt - nawet na forum dla lekarzy nie potrafił mi odpowiedzieć i napisać prawdy!!!!
Właśnie tak dałam się namówić na laser na blizny, tysiące kwasów i mikrodermabrazji i g....to pomagało.
Taka już jestem wybrakowana, że potrzebne mi były takie zabiegi - psychicznie to jakoś ogarniam, ale nie jestem szczęśliwa, że mnie ktoś ewidentnie naciągnął i oszukał.
Tym razem w końcu ktoś mi nie proponował zabiegu za 4000 tylko zaproponował że spróbuje czegoś co jest o niebo tańsza a działające.
I dokładnie - pomogło!!!
Podałam nazwę - może to błąd którego unikałam - ale może mnie nauczysz ogłaszać światu o takich miejscach gdzie nie robią cię "na szaro"???
Oczywiście nadal będę pisać o Maestrii w Krakowie, w której potraktowali mnie jak naciągarę i zmasakrowali do końca życia - zawsze mogę jeszcze raz wstawić swoje zdjęcia dla przestrogi!
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:27   #15
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Część postów świeci się na pomarańczowo, a kolejna część powinna.

Która wklei zdjęcie tych niesamowitych efektów?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 10:31   #16
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Długo zastanawiałam się nad tym zabiegiem zanim się zdecydowałam. Powiem tyle, że po kilkuletniej walce z trądzikiem i maltretowaniu swojej skóry - jej stan jest chyba względny, ale i tak jest moim kompleksem. Mam małe blizny zanikowe po trądziku, rozszerzone pory, coś tam po ospie. W dodatku mam blizny zanikowe po opryszczce (niestety w dzieciństwie to ustrojstwo często mi się zdarzało i nie wiedziałam jak temu zaradzić - stąd mam kilka blizn wokół ust). Powiem tak: wygląd mojej cery "ujdzie" patrząc na to jaki miałam trądzik i ile lat. Złe nawyki w pielęgnacji (wyciskanie, nietrafione kosmetyki itp.) odbiły się na mojej twarzy. Pewnych rzeczy już nie przywrócę - tego jestem świadoma. Ale może chociaż trochę udałoby mi się poprawić wygląd mojej skóry. Wiem, że nikt nie podchodzi do mnie na odległość 5 cm i mówi, jakie to mam pory, zaskórniki. Ale ja to widzę codziennie w lusterku. Staram się tego nie ruszać. Nie dotykać, nie roznosić. Obecnie trądzik pojawia mi się podczas menstruacji. Powiem szczerze, że mogłabym już zostać z tymi bliznami zanikowymi, gdyby tylko mi te zaskórniki wszystkie poznikały i nie było chęci do wyciskania.
Byłam na konsultacji lekarskiej odnośnie tego zabiegu. Pani dr była szczera i złotych gór nie obiecywała (piszę tu o rozszerzonych porach) natomiast na blizny powiedziała, że tak, tylko na to potrzeba czasu. Przerwy między zabiegami mogą być nawet do 1,5 miesiąca.
Także się zdecydowałam...

Jestem już po pierwszym zabiegu dermapenem. Pod względem bólu zabieg jest do zniesienia (w końcu wcześniej miałam zaaplikowaną maść znieczulającą).

Ale o matko, jak się wygląda potem - jak po jakimś poparzeniu słonecznym. Dramat (szczególnie gdy masz pokazać się ludziom). Po jakiejś godzinie, dwóch, będąc w domu, kolor czerwony stracił trochę na swojej intensywności. Aplikowałam sobie krem, który dostałam od pani dr. Skóra w dotyku była bardzo delikatna, nie ma mowy o szybkim nakładaniu, bo odczuwałam ból. Delikatnie nakładałam krem, grubą warstwę by był jakiś poślizg miedzy opuszkami palców a skórą. Już po chwili skóra wchłaniała to wszystko. I tak w kółko. Nie miałam ograniczeń w stosowaniu tego kremu. Na drugi dzień po zabiegu - dalej byłam różowa a moja skóra chłonna wody. Więc dawaj z kremem. Na twarzy było już takie uczucie ściągnięcia. Dopiero na kolejny dzień skóra była lekko różowa ale i tak nie obyło się bez nałożenia podkładu - w końcu kiedyś trzeba pokazać się ludziom na oczy. No i w tym też dniu skóra zaczyna "pękać" i łuszczyć się. Następne dni to już tylko łuszczenie i intensywne nawilżanie.
Jakie widzę efekty? Trochę pory się zmniejszyły, o bliznach nic nie napiszę, bo nie widzę różnicy.Na kolejny zabieg chcę się zapisać za 3 tygodnie.
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 00:05   #17
golonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Rosagha, napisz proszę jakie efekty przyniósł ci dermapen na blizny potrądzikowe..
Żywotnie jestem tym zabiegiem zainteresowana. Naczytałam się wielu fajnych rzeczy na temat dermapena. Chciałabym sprawdzić czy rzeczywiście jest taki skuteczny w przypadku blizn potrądzikowych. Bardzo byś mi pomogła gdybyś napisała parę słów swojej opinii.
golonqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:08   #18
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: DermaPen: nowe urządzenie na blizny potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez golonqa Pokaż wiadomość
Rosagha, napisz proszę jakie efekty przyniósł ci dermapen na blizny potrądzikowe..
Żywotnie jestem tym zabiegiem zainteresowana. Naczytałam się wielu fajnych rzeczy na temat dermapena. Chciałabym sprawdzić czy rzeczywiście jest taki skuteczny w przypadku blizn potrądzikowych. Bardzo byś mi pomogła gdybyś napisała parę słów swojej opinii.
Hej
Miałam 3 zabiegi na całą twarz z przerwami około 1 miesiąca.
Efekty? Jeśli chodzi o zmniejszenie porów, to marne, to był efekt pozabiegowy. Zresztą Pani doktor uprzedzała mnie o tym, że z porami ogólnie jest trudno. Coś mi się zdaję, że to jest już nie do usunięcia.
Na pory ratuję się maseczkami.

Ale nie mogę powiedzieć, że żadnych efektów nie ma. Bo moje małe blizny zanikowe (takie małe dziurki, punkciki) są płytsze
Żeby były niewidoczne pewnie powinnam zrobić więcej tych zabiegów.
No i te moje blizny (też zanikowe, ale nie tak głębokie jak po trądziku) po opryszczce i ospie też się spłyciły. Pamiętam jak zwracałam na nie uwagę przed tymi zabiegami. A teraz nie rzucają mi się tak w oczy gdy się maluję przed lusterkiem. Poprawa jest. Trudno określić czy duża czy mała, ale i z niej się cieszę. Jak odłożę trochę kasy, to i tej jesieni zapiszę się na zabiegi, ale tym razem nie całą twarz, a tylko moje newralgiczne miejsca - policzki i obszar tych blizn po opryszczce i ospie.

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 09:08:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.