dlaczego nie chudne?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 15:41   #1
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Exclamation

dlaczego nie chudne??


już od ok 2-3 miesiecy ograniczyłam jedzenie do minimum czyli ok 4-5 kromek ciemnego chleba z masłem 2-3 razy w tygodniu obiad(gotowana pierś z kurczaka i ziemniaczki) od czasu do czasu jem jogurty kefiry, cwicze tez na steperze i nie schudłam nawet pół kilo, dlaczego?? moja mama mówi ze zdrowej mocnej osobie ciezko zrzucić kilogramy, a ja chciałabym schudnąć 3-4 kg, bo przy wzroscie 169cm 56 kg to chyba troche za dużo
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 15:53   #2
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: dlaczego nie chudne??

więcej ruchu, i nie możesz się głodzić!!!!!!!!!!!! i nie patrz na wagę tylko na cm, bo możesz nawet zgrubnąć na początku diety itp. poza tym przy tym wzroscie to chyba idealna waga.
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:08   #3
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: dlaczego nie chudne??

Kurcze 169 i 56 kg. wagi i ty mówisz, ze to duzo ??? No to mnie zdołowałas . Ja mam 168 i waze 55 i uwazam , ze to dobra waga .
Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:25   #4
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Smile Dot.: dlaczego nie chudne??

no cóż... mnie ta waga przeszkadza...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:41   #5
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: dlaczego nie chudne??

a ja właśnie chciałabym schudnąć z ciała ale bez zmiany wagi...ale to się chyba tylko przez ćwiczenia da...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 18:09   #6
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: dlaczego nie chudne??

chciałam sie zapisac na siłownie, tam za pomoca trenera mozna uzyskac oczekiwane ofekty, wiem bo kilka lat temu moja mama tam uczeszczała i juz po miesiacu było widac efekty, zazywała wtedy odzywki białkowe takie dla kulturystów, ale ja niestety nie mam czasu na siłownie...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 18:10   #7
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: dlaczego nie chudne??

moze Twoj organizm "zdębiał"? przerpaszam za to okreslenie, ale chyba jest najbardziej adekwatne. ograniczanie posilkow do minimum, manipulowanie nimi w czasie, omijanie ich nie jest wskazane. organizm nie wie co sie dzieje, nie wie, kiedy odkladac sobie "zapasy". glodzenie spowalnia przemiane materii. posilki powinny byc male ale czeste, najlepiej rozlokowane w czasie co 3-4 godziny.

co do wymiarow to wierze ze moga "przeszkadzac". przy takich samych nosilam kiedys spodnie w rozmiarze 42., a gore 38. to jest mozliwe. okreslanie prawidlowosci wagi przy pomocy "kalkulatorow" jest niestety porazka
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 18:21   #8
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: dlaczego nie chudne??

Dlatego, że jesz mało i za mało... Głódówka to nie sposób na chudnięcie... Twoja przemiana materii uległa zwolnieniu - mało jedzenia - trzeba dużo wykorzystać...tak zadziałał twój organizm...Najzdrowiej jest jeść 4-5 posiłkow dziennie o stałych porach... Ale teraz uważaj... bo twoja przemiana materii jest spowolniona i jeśli zaczniesz jeść normalnie to przytyjesz...wprowadzaj powoli zmiany w swoim jadłospisie... I nigdy więcej się nie głodź...Moja koleżanka też tak robiła...odchodzałyśmy się obie ja- jedząc posiłki i ćwicząc, ona- głodząc się i ćwicząc... No niestety jej się nie udało... Co do twojej wagi to sama powinnaś ocenić czy sie z tym dobrze czujesz i czy chcesz to zmienić to jest kwestia indywidualna i nie powinno się jej poddawać po ocenę...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 18:30   #9
ross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 92
GG do ross
Dot.: dlaczego nie chudne??

Paulinko!!! Odstaw ziemniaki a zastąp je kasza gryczana, jedz tylko ciemne pieczywp ale malo.... teraz jedz jak najwiecej warzyw , owoce tez odstaw, podobnie z sokami owocowymi , jedz duzo bia lka bo ono przyspieszy przemiane materii ( ale nie pij mleka pow 2% i jesli jogurty bus chciala jest to tylko te naturalne ) no i cwiczonka bez tego nie ma mowy o zdrowym schudnieciu.... kofeina dobrze dziala ale to juz troszke inna kwestia ) nie poddawaj sie i trzymam kciuki
ross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 19:31   #10
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: dlaczego nie chudne??

a moze ja poprostu przesadzam z tym schudnieciem bo w sumie wcale nie jestem gruba, spodnie nosze w rozmiarze 36/38 a bluzki 36 wiec chyba nie jest ze mna tak zle jak mi sie wydaje
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 19:51   #11
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: dlaczego nie chudne??

Paulinko ja mam dokładnie takie same wymiary (co do ciuchów) i uważam że jestem w sam raz faceci nie lubią zbytnich chudzielców i nawet nie wygląda to zdrowo...ja jeszcze niedawno ważyłam 5 kg mniej i lekarz kazał mi przytyć dla zdrowia. wtedy myślałam że będę wyglądała jak grubas (kiedy przytyję te 5kg) ale to było oczywiście głupstwoteraz jest ok i myślę że ty też nie masz co się martwić
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 08:31   #12
mazienka
Przyczajenie
 
Avatar mazienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bartoszyce
Wiadomości: 25
dlaczego nie moge schudnąć ??

Witam Przed wakacjami sie odchudałam ćwiczyłam dietka itp. znudziło mi sie to i przestałam (schudłam ok. 2-3 kg) myślałam że teraz też schudne bo jeżdże nad jeziorko i mało jem a tu nic po jakim czasie bedą widoczne tego efekty ??



P.S jakim stylem najlepiej pływac by najszybciej schudnąć ??
mazienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 08:39   #13
masterton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: dlaczego nie moge schudnąć ??

Cytat:
Napisane przez mazienka
Witam Przed wakacjami sie odchudałam ćwiczyłam dietka itp. znudziło mi sie to i przestałam (schudłam ok. 2-3 kg) myślałam że teraz też schudne bo jeżdże nad jeziorko i mało jem a tu nic po jakim czasie bedą widoczne tego efekty ??



P.S jakim stylem najlepiej pływac by najszybciej schudnąć ??
Daj sobie spokój z pływaniem. Psu na budę. BIEGAJ!!!! 3 razy w tygodniu po pól godziny lekkim truchtem i do tego brzuszki..najlepiej 6 weidera..codziennie..efek t murowany. Ogranicz tłuszcze, zero slodyczy...wiem że wam kobietkom cięzko się obyć bez słodkości ale inna droga nie istnieje....
masterton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 12:45   #14
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: dlaczego nie moge schudnąć ??

hmm.. moim zdaniem dlatego nie możesz schudnać, bo właśnie mało jesz! Jesli nie dostarcza się organizmowi kalorii lub jest ich zbyt mało, to zaczyna on magazynowac wszystko to co zjesz. Efekt jest taki, że ani nie chudniesz ani nie możesz spalić tłuszczyku. Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje energii! Może zabrzmi to głupio ale musisz jeść żeby udało Ci sie schudnać!!!!! Cała tajemnica w tym, żeby jeść mądrze
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:51   #15
madziorkka
Raczkowanie
 
Avatar madziorkka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Dlaczego nie chudne??? :(((

Odchudzam się już od miesiąca. Wyrzekłam się wielu rzeczy. Nie jem słodyczy, białego pieczywa(ciemnego tez nie duzo), nie jem wogóle tłustych potraw, jem mało miesa. Ćwicze dość duzo. Co dwa, co trzy dni ćwiczenia z Cindy Crawford lub skacze na skakance, raz w tygodniu areobik. I moja waga wogóle nie spada. Odchudzam sie od miesiąca(nie wime czy to duzo czy mało) i wogóle nie widać efektów. Moja waga jest cały czas taka sama. Dlaczego? Czy wy też tak macie? Moje koleżanki na takim odżywianiu jak ja schudły nawet po 5kg
madziorkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:59   #16
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Dlaczego nie chudne??? :(((

wyszukiwarka odpowiedzi Ci da
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:27   #17
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Dlaczego nie chudne??? :(((

Cytat:
Napisane przez madziorkka Pokaż wiadomość
Moje koleżanki na takim odżywianiu jak ja schudły nawet po 5kg
Jakim odżywianiu?

Wzrost, waga, przykładowy jadłospis... poprosimy
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:06   #18
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dlaczego nie chudne??? :(((

Madziorkko, za dużo niewiadomych, żeby dać odpowiedź Nie piszesz, ile ważysz i ile masz wzrostu, nie piszesz, ile jesz, ile masz lat i czy odchudzałaś się wcześniej. Gdzieś robisz błąd i stąd brak efektu - albo też nie masz nadwagi i dlatego nic nie ubywa. Może jesz za mało białka, skoro piszesz, że mięso jesz rzadko? Czy jesz nabiał? Co i ile dziennie pijesz? Może jesz za rzadko, za mało lub za dużo?...
Ćwiczenia powinny być regularne, aerobik na początek może być, chociaż znacznie bardziej efektywnie spalają tłuszcz ćwiczenia aerobowe (aerobik wbrew nazwie przeważnie aerobowy nie jest), takie jak bieganie, jazda na rowerze, ćwiczenia na bieżni eliptycznej, orbitreku itp. wykonywane w odpowiednim tempie. Może staraj się ćwiczyć 4 x w tyg. to samo (aeroby) przez ok. 45 minut - wraz z odpowiednim sposobem odżywiania powinno przynieść efekty
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 17:20   #19
MagdalenaG
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaG
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 185
Dlaczego nie chudne w biodrach?!

Na początku tego roku przybyły mi w biodrach 2 cm, nie mogę ich zrzucić do tej pory :/ Próbowałam ćwiczeń siłowych, pilatesa, "gazetowych" ćwiczeń, ćwiczeń z płyt, teraz zaczęłam jogę. Oczywiście cały czas wykonuję aeroby w różnych postaciach. Doda, że wszystko inne: brzuch, ramiona, nawet uda mi pochudło, a w biodrach nie idzie. Pomyślałam juz sobie, że to może kwestia wieku, na dniach kończę lat 30
Może ktoś ma jakiś pomysł, bo ja już zgłupiałam.
__________________
"Mężczyzna to też człowiek.
Jeśli ktoś powie, że przyjdzie
człowiek i przyniesie szafę,
kogo oczekujemy? Kobiety...?"


J.Chmielewska
MagdalenaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 07:39   #20
MaaartySS
Raczkowanie
 
Avatar MaaartySS
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 83
Dot.: Dlaczego nie chudne w biodrach?!

Powinnaś spróbować hula hop kosztuje ok. 5 zł a daje efekty niesamowite ja cwicze juz tydzien, każdego dnia po 20 min. i ubyło mi troche w biodrach i w tali : cmok:
__________________
...:::Be or not to be:::...
...:::This is the quastion:::...


I'll be perfect !!!!
I'll be perfect !!!!
I'll be perfect !!!!

: cmok::c mok:
MaaartySS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 07:48   #21
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Dlaczego nie chudne w biodrach?!

Ja chyba spróbuję z hula hop.
Co prawda nie potrzeba mi gubić centymetrów, ale zabawa jaka przednia.


Co do wspomnianych przez autorkę dwóch za dużo - wystarczy mocniej ścisnąć centymetr - gwarantuję, że znikną.
Żartuję oczywiście - nie gniewaj się.
Wiem, że kobieta może się źle czuć i może jej coś przeszkadzać niezależnie od tego, co by to nie było.
Sama jestem chodzącym przykładem.

Powodzenia!
Trzymam kciuki żeby się udało!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 12:18   #22
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dlaczego nie chudne w biodrach?!

Cytat:
Napisane przez MagdalenaG Pokaż wiadomość
Na początku tego roku przybyły mi w biodrach 2 cm, nie mogę ich zrzucić do tej pory :/ Próbowałam ćwiczeń siłowych, pilatesa, "gazetowych" ćwiczeń, ćwiczeń z płyt, teraz zaczęłam jogę. Oczywiście cały czas wykonuję aeroby w różnych postaciach. Doda, że wszystko inne: brzuch, ramiona, nawet uda mi pochudło, a w biodrach nie idzie. Pomyślałam juz sobie, że to może kwestia wieku, na dniach kończę lat 30
Może ktoś ma jakiś pomysł, bo ja już zgłupiałam.
To kwestia odżywiania, a nie wieku. Chudnięcie/tycie nie zależy od ćwiczeń, tylko od bilansu kalorycznego. A kobietom najczęściej trudniej jest spalić tłuszcz z ud i bioder. Przy prawidłowym jadłospisie i regularnym treningu siłowym na pewno się uda
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.