Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-25, 00:12   #331
dastiny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Również przyłączam się do pytania czy ktoś mógłby powiedzieć czy ciężko jest zdać ten wstępny test magisterkę na Fir, dużo osób podchodzi do takiego testu ?
dastiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 20:38   #332
ecogirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
na terenie kampusu funkcjonują dwa akademiki, jeden jest typowym akademikiem, w.którym podobno dużo ludzie.imprezują i drugi, w którym jest stosunkowo spokojnie, a warunki są zbliżone jak w przypadku normalnie wynajmowanego pokoju (przede wszystkim każdy ma swoją łazienkę i kuchnie )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który to jest ten akademik, w którym jest spokojnie?

Wie ktoś czym różni się akademik Przegubowiec I od Przegubowca II i co zrobić, żeby dostać pokój jednoosobowy- jest jakaś grupa studentów w uprzywilejowanej pozycji w tym zakresie?
ecogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 22:32   #333
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Przegubowiec jest spokojniejszy, a różnica to chyba po prostu segmenty akademika, co do samych pokojow to niestety nie wiem jakie są wymogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 19:47   #334
ecogirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
Przegubowiec jest spokojniejszy, a różnica to chyba po prostu segmenty akademika, co do samych pokojow to niestety nie wiem jakie są wymogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź
ecogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 15:31   #335
aga1334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 11
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

FiR na wydziale NE ma dobry poziom nauczania? I jak to się później ma to wymagań pracodawców?
aga1334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:10   #336
aga1334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 11
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Wie ktoś może czy wymagane jest zaświadczenie o braku przeciwskazań do podjęcia studiów?
aga1334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 00:40   #337
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aga1334 Pokaż wiadomość
Wie ktoś może czy wymagane jest zaświadczenie o braku przeciwskazań do podjęcia studiów?
Z tego co kojarzę to raczej nie ale zawsze możesz przedzwonić do dziekanatu podpytać bo mogły się zmienić przepisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 04:27   #338
DeepInside18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Siema, mam 143 pkt i aplikuje na ekonomie, w tamtym roku próg wynosił 135, a dziś w 2(z3) turze rekrutacji 160, myślicie że dostane się w tym roku czy bd musiał kiblować i powtarzać maturę. Czemu akurat w tym roku progi tak poszybowały w górę?
DeepInside18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 19:39   #339
michu54321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Też składam na ekonomie i fir mam 158 i patrząc na progi z poprzednich lat myślałem, że nie będzie żadnego problemu z dostaniem się a tu niemiła niespodzianka 165 na ekonomie i 170 na fir w 2 turze, jeśli nie spadną to lipaaa.
michu54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 05:34   #340
DeepInside18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Brakuje mi 7 punktów na ekonomie i 2 pkt na BIIB, myślicie że progi spadną jeszcze chociaż troszkę?
DeepInside18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 00:50   #341
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Trzymam za Was kciuki nie mam pojęcia jak to jest ze spadaniem punktów bo udało mi się dostać na fir w 1 turze, ale co roku jest inaczej i na pewno zależy to od popularnosci kierunku, trzeba mieć nadzieję do samego konca, a nawet jeżeli się nie powiedzie to można spróbować za rok rok nie robi takiej różnicy w.skali całego życia A ja na roku mam naprawdę sporo ludzi znacznie starszych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 22:15   #342
DeepInside18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

No i dupa, 143pkt, próg spadł do 120, złożyłem dokumenty i się nie dostałem, co oznacza że próg musiał wzrosnąć conajmniej o 10,5 pkt w stosunku do poprzedniego roku. Patologia
DeepInside18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 13:54   #343
jahaerys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Studiował ktoś Zarządzanie na wydziale NE studia magisterskie? Skończyłam licencjat na kierunku humanistycznym i zastanawiam się czy poziom jest bardzo wysoki.
jahaerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 15:55   #344
Karol29x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 4
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Ogólnie wydaje mi się, że ekonomistów xxx jest już za dużo na rynku pracy. Studiowanie ekonomii w dzisiejszych czasach może być ryzykowne.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-10-10 o 16:02
Karol29x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 15:42   #345
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Z moich obserwacji większość ludzi ekonomii i tak kończy w księgowości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 10:41   #346
Cammilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Hej, za rok mam w planach pójść na UE do Wrocławia zaocznie na wydział ZIF na finanse i rachunkowość.(zaocznie ponieważ bardzo zależy mi aby w trakcie studiów zdobywać doświadczenie) Jakie macie o tym zdanie? Czytałam wiele opinii o tej uczelni ale większość jest od studentów dziennych Wiecie może jak z pracą po tym kierunku we Wrocławiu? Czy ciężko się wybić? Byłabym wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
Cammilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 13:04   #347
MariaWu
Raczkowanie
 
Avatar MariaWu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jahaerys Pokaż wiadomość
Studiował ktoś Zarządzanie na wydziale NE studia magisterskie? Skończyłam licencjat na kierunku humanistycznym i zastanawiam się czy poziom jest bardzo wysoki.
Czy nie lepiej zrobić podyplomowe na kierunku MBA na UE?
MariaWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 13:58   #348
yeziorska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Ja obecnie studiuję na UE, II rok Zarządzania i bardzo polecam, chociaż jest kilka przedmiotów "zapychaczy" ale to myślę, że jak wszędzie. Warto udzielać się w kołach i organizacjach studenckich. Na UE trafiłam trochę z przypadku, mianowicie moje LO brało udział w o tym projekcie, bo nasza szkoła się tak o zgłosiła https://www.facebook.com/liderzywiedzy/ no i już jak byłam w LO to miałam okazję iść z klasą na wykład i usłyszeć trochę o uczelni. Co jak co, ale jak nie wiecie co chcecie robić w przyszłości to może spytajcie w szkole czy jest opcja wzięcia udziału w takim projekcie, bo ja w innym wypadku skończyłabym na polibudzie :P
yeziorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 09:18   #349
Colenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Hej Mam zamiar zdawać Na UE we Wrocławiu na FiR. Potrzebuję opinii osób, które tam studiują na tej uczelni ^^ Czy wykładowcy są wymagający, matma jest do przejścia, jak jest w akademikach...? Tych pytań jest wiele (wiadomo, jak u świeżaka)
Na maturze zdaję roz. historię, angielski i matmę na podstawie. Nie jestem z niej okropna. Radzę sobie dobrze. Jedynie zawsze mam kłopoty z geometrią, a z resztą jest bez kłopotów
Colenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 20:24   #350
gentyczniemolekularna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cześć wszystkim! Ja z kolei zastanawiam się nad informatyką w biznesie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym kierunkiem albo słyszał coś o nim? Ile w nim programowania?
gentyczniemolekularna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 20:44   #351
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Colenne Pokaż wiadomość
Hej Mam zamiar zdawać Na UE we Wrocławiu na FiR. Potrzebuję opinii osób, które tam studiują na tej uczelni ^^ Czy wykładowcy są wymagający, matma jest do przejścia, jak jest w akademikach...? Tych pytań jest wiele (wiadomo, jak u świeżaka)
Na maturze zdaję roz. historię, angielski i matmę na podstawie. Nie jestem z niej okropna. Radzę sobie dobrze. Jedynie zawsze mam kłopoty z geometrią, a z resztą jest bez kłopotów
Kończę te studia za miesiąc, przedmioty są różne, czasem trudne czasem prostsze, jak na kazdych studiach. Jak chodzi o matme, to owszem, trochę jej jest, ale na pewno nie ma nic związanego z geometrią. Licencjat podobal mi sie bardzo, magisterka juz mniej. Teraz uczelnia przeszla rewolucje w strukturze więc pewnie będzie wyglądało to trochę inaczej. W akademiku nie mieszkałam to w tej kwestii się akurat nie wypowiem. Ogólnie wydaje mi się, że wszystko jest do przejścia i polecilabym kierunek + uczelnię. Z perspektywy prawie absolwenta mogę też powiedzieć, że nie ma problemu ze znalezieniem pracy po tym kierunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 09:59   #352
eve_line
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gentyczniemolekularna Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Ja z kolei zastanawiam się nad informatyką w biznesie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym kierunkiem albo słyszał coś o nim? Ile w nim programowania?
Podbijam, również jestem zainteresowana tym kierunkiem.

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
Kończę te studia za miesiąc, przedmioty są różne, czasem trudne czasem prostsze, jak na kazdych studiach. Jak chodzi o matme, to owszem, trochę jej jest, ale na pewno nie ma nic związanego z geometrią. Licencjat podobal mi sie bardzo, magisterka juz mniej. Teraz uczelnia przeszla rewolucje w strukturze więc pewnie będzie wyglądało to trochę inaczej. W akademiku nie mieszkałam to w tej kwestii się akurat nie wypowiem. Ogólnie wydaje mi się, że wszystko jest do przejścia i polecilabym kierunek + uczelnię. Z perspektywy prawie absolwenta mogę też powiedzieć, że nie ma problemu ze znalezieniem pracy po tym kierunku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz na myśli zmiany w kadrach? Czy też w sposobie nauczania?
eve_line jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 10:05   #353
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Nie, zmiany w organizacji uczelni, zmieniły się wydziały, kierunki, programy studiów, sposobu nauczania nie jestem w stanie ocenić bo idę starym trybem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 23:26   #354
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Witam wszystkich. Jestem załamana po dzisiejszej maturze. Była prosta, a ja popełniłam masę głupich błędów, przez które straciłam możliwe dla mnie 20% do zdobycia... Tak czy siak, czy z wynikiem ok.56% z matmy rozszerzonej, ok.80% z angielskiego i ok. 80% z drugiego rozszerzenia jest szansa na dostanie się na FiR na UE? Ta matematyka mnie załamała, boje się, ze to nie wystarczy
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 15:32   #355
Metheus
Raczkowanie
 
Avatar Metheus
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Skaikru
Wiadomości: 64
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez potopmanganu Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jestem załamana po dzisiejszej maturze. Była prosta, a ja popełniłam masę głupich błędów, przez które straciłam możliwe dla mnie 20% do zdobycia... Tak czy siak, czy z wynikiem ok.56% z matmy rozszerzonej, ok.80% z angielskiego i ok. 80% z drugiego rozszerzenia jest szansa na dostanie się na FiR na UE? Ta matematyka mnie załamała, boje się, ze to nie wystarczy

Przecież takie informacje można sprawdzić na stronie uczelni.


Tutaj progi z poprzedniego roku:
http://www.ue.wroc.pl/kandydaci/9053...e_pytania.html


A tu sposób obliczania punktów:
http://www.ue.wroc.pl/kandydaci/5091...ekrutacji.html


Ktoś kto celuje w finanse powinien potrafić poszukiwać informacje i je analizować...
__________________
M,
Metheus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 22:47   #356
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Zupełnie niepotrzebne złośliwości, a wie pan, z jakiego względu? Ano z takiego, że znalazłam te informacje i wszystko sobie policzyłam, natomiast uwzględniam jeszcze jedną rzecz — że zeszłoroczne matury były dość charakterystyczne i na wielu uczelniach znacznie pozmieniały progi punktowe. Uznałam, że być może na tym forum znajdują się osoby, które orientują się w corocznym odchyleniu progów punktowych lub w trudności dostania się na FiR. Naturalnie zdaję sobie sprawę, że nikt nie jest w stanie przepowiedzieć przyszłości, szczególnie, że mam wrażenie, że w tym roku będą różne zawirowania w kwestii rekrutacji. Mimo to w sporych nerwach napisałam owego posta, pewnie w niektórych aspektach niezbyt przemyślanego. Jednocześnie wciąż uważam pańską złośliwość za zupełnie zbędna Ale cóż, typowy wizaż.

Pozdrawiam
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 09:38   #357
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Progi z zeszłego roku nie są miarodajnym wynikiem, wszystko zależy od tego jak matura pójdzie reszcie osob kandydujących. Aczkolwiek wydaje mi się, ze szansa jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 15:22   #358
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Cocolocco, dziękuję za odpowiedz A mogłabym jeszvze spytac, czy wie Pani może, czy progi z zeszłego roku na stronie są z 1 tury, czy może ostatniej (2 lub 3)? Na stronach niektórych uniwersytetów i szkół jest różnie, dlatego wolę się upewnić.

Wychodzi mi ok.214 punktów, natomiast na FiR przeciętnie wystarczy ok.190?
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 13:43   #359
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Obstawiałabym, ze to raczej 1 tura, ale polecam przejrzeć na Facebooku fanpage samorządu studentów dla pewności z tego co pamiętam to oni tam wrzucali zarówno progi z 1 jak i z 2 tury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 18:08   #360
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Akademia Ekonomiczna (Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu : ) - ZBIORCZY

Proste pytanie: finance po angielsku czy finanse i rachunkowość? Ktoś ma jakieś porównanie? Któryś z tych kierunków jest lepszy? Czy faktycznie Finance jest dobrym wyborem, nawet jeśli jest na niego niższy próg niż na Finanse i rachunkowość? Interesują mnie oba kierunki, dlatego chcę dobrze wybrać i pytam osób, które być może mają jakąś praktyczną wiedzę na ten temat.
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-18 18:08:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.