Korekta warg sromowych u nastolatki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 19:25   #1
kozia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Question

Korekta warg sromowych u nastolatki???


Hej! Mam 16 lat i od kilku lat mam problem z moimi wargami sromowymi...są bardzo rozciągniętę. Przez to czuję się bardzo niekomfortowo. Chciałabym to zmienić. Czy jako nieletnia mogłabym się poddać korekcie moich warg sromowych?? Bardzo mi na tym zależy. Wie ktoś coś o tym?? O cenie?? Błagam o pomoc!!!!
kozia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:11   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Korekta warg sromowych u nastolatki???

Zabieg, bez przeszkód, mozna wykonać po skończeniu 18 roku zycia. Wczesniejsze wykonanie operacji jest mozliwe po badaniu ginekologicznym i wyrażeniu pozytywnej opinii przez specjalistę ginekologa. Ze wzgledów zdrowotnych nie zalecam jednak pospiechu.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 08:38   #3
permanentna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Korekta warg sromowych u nastolatki???

Zaczekaj! Wstrzymaj się z jakąkolwiek korektą. Miałam taki sam "problem" mniej więcej w Twoim wieku i męczyło mnie to przez parę lat. Niejednokrotnie już chciałam zapytać ginekologa, ale wstyd był na tyle duży, że nie chciałam nawet o tym wspominać. Wszystko zmieniło się dopiero kiedy poznałam faceta, który calkowicie to zaakceptował. Ba jest ogromnym fanem seksu oralnego i uwielbia mnie pieścić. W takich chwilach nie myślę, o tym czy moje wargi są duże czy nie. Wiadomo, ż[IMG]file:///C:/Users/chylka/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]e za pierwszym razem było mi głupio rozłożyć przed nim nogi, bałam się jego reakcji i że to nie spodoba mu się. Nigdy o tym nie wspomniał. Faceci uwielbiają naszą różnorodność! Wstrzymaj się z zabiegiem, zobaczysz, że znajdzie się amator Twojego skarbu, przy którym jaki kolwiek dyskomfort zniknie
Pozdrawiam
permanentna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:34   #4
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Korekta warg sromowych u nastolatki???

Hej, moim zdaniem tez powinnaś poczekać. Ja mam 1 wargę większą i wystającą. Też się strasznie tego wstydziłam, myślałam o operacji, nie sądziłam, że pokażę się komukolwiek. Aż trafiłam na artykuł w jakimś piśmie, w którym lekarz powiedział bardzo fajną rzecz, że każda kobieta jest inna, inaczej zbudowana, a swoją myszkę powinna traktować jak unikat i jeśli różni się od innych to tym lepiej, jest jak kwiat, a kwiaty mają różne płatki, jedne rozchylone inne nie. Więc pomyśl sobie,że jesteś orchideą
Mój facet tez akceptuje mnie w 100% i tak naprawdę na operacje decydują się same kobiety, nawet jeśli mężczyźni zapewniają, że nie jest im ona potrzebna.
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:01   #5
viola1983
Raczkowanie
 
Avatar viola1983
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 177
Dot.: Korekta warg sromowych u nastolatki???

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
Hej, moim zdaniem tez powinnaś poczekać. Ja mam 1 wargę większą i wystającą. Też się strasznie tego wstydziłam, myślałam o operacji, nie sądziłam, że pokażę się komukolwiek. Aż trafiłam na artykuł w jakimś piśmie, w którym lekarz powiedział bardzo fajną rzecz, że każda kobieta jest inna, inaczej zbudowana, a swoją myszkę powinna traktować jak unikat i jeśli różni się od innych to tym lepiej, jest jak kwiat, a kwiaty mają różne płatki, jedne rozchylone inne nie. Więc pomyśl sobie,że jesteś orchideą
Mój facet tez akceptuje mnie w 100% i tak naprawdę na operacje decydują się same kobiety, nawet jeśli mężczyźni zapewniają, że nie jest im ona potrzebna.
Bardzo pięknie dziewczyny napisały. Zgadzam się w 100% z nimi. Każda z nas jest inna i ta "inność" jest wyjątkowa.. także kochana koziu16... wstrzymaj się słonko chociaż do momentu, aż poznasz tego wymarzonego faceta..
__________________
6 wrzesień 2010 r - CPG333 485cc - dr Skwiercz
viola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.